Dodaj do ulubionych

Karin Stanek

17.02.11, 20:27
[i]
Obserwuj wątek
    • matelot Re: Karin Stanek 17.02.11, 20:30
      Dwa lata starsza ode mnie. Tak... z naszej półki już biorą...
      No cóż... wszystko co najlepsze juz za nami.

      R.I.P
      • jaceq Re: Karin Stanek 17.02.11, 20:39
        Moje pierwsze pocztówki dźwiękowe. Pamiętam Jej interpretację "About Her", nie pamiętam czyje, potem fajnie zrobił to (też nieżyjący) McLaren w "Kill Billu".
    • polazrski Re: Karin Stanek 17.02.11, 20:30
      Szkoda dziewczyny.
      • matelot Re: Karin Stanek 17.02.11, 20:31
        polazrski napisał:

        > Szkoda dziewczyny.
        >
        Pożarsiu... wiem, dla nas czas zatrzymał się w miejscu, ale Karin była już babcią. Młodą, ale jednak....
        • polazrski Re: Karin Stanek 17.02.11, 20:34
          Dla mnie miala tyle, co w 1969, wiec mloda. A ty, taki staruch? To ja duuuzo mlodszy.wink
          • matelot Re: Karin Stanek 17.02.11, 20:37
            Toć napisałem, że przezyła mnie o dwa lata.
            • polazrski Re: Karin Stanek 17.02.11, 20:44
              No to nic nie rozumiem. Przeciez mowisz, ze Karin byla juz babcia! Co? W 1969? Nie bujaj.wink
            • wikul Re: Karin Stanek 17.02.11, 21:48
              matelot napisał:

              > Toć napisałem, że przezyła mnie o dwa lata.


              Od 1943 czy 1946 ?
              • matelot Re: Karin Stanek 17.02.11, 21:57
                wikul napisał:

                > matelot napisał:
                >
                > > Toć napisałem, że przezyła mnie o dwa lata.
                >
                >
                > Od 1943 czy 1946 ?
                >

                Ja jestem z rocznika kiedy zbudowano Sołdka wink
                • wikul Re: Karin Stanek 18.02.11, 00:34
                  matelot napisał:

                  > Ja jestem z rocznika kiedy zbudowano Sołdka wink

                  Zapytałem bo w źródłach sa podawane dwa roczniki urodzenia K.S.
                  A kiedy wybudowano Sołdka to wiem.
                  • wikul Re: Karin Stanek 18.02.11, 00:38
                    matelot napisał:

                    > Ja jestem z rocznika kiedy zbudowano Sołdka wink


                    A wiesz że pierwsze blachy Sołdka poświęcił Ksiądz Kapucyn z kościoła św. Jakuba w Gdańsku ?
                    • polazrski Re: Karin Stanek 18.02.11, 08:31
                      3 kwietnia: położenie stępki – pierwszy nit zakuł minister żeglugi Adam Rapacki, pierwsze blachy poświęcił Ksiądz Kapucyn z kościoła św. Jakuba w Gdańsku.

                      Patrzta panstwo!wink)
                      • matelot Re: Karin Stanek 18.02.11, 14:20
                        Widać wtedy kapucyni byli porządne ludziewink
                        Dzisiejszy jakby blachę pokropił to nikt nie wygrałby walki z korozją...
    • dachs Re: Karin Stanek 17.02.11, 20:30
      ojej, żal. sad
      • off_nick Re: Karin Stanek 17.02.11, 20:51
        dachs napisał:

        > ojej, żal. sad




        Bardzo żal...


        R.I.P.
    • jott-ka Re: Karin Stanek 17.02.11, 20:40
      "chlopak z gitara bylby dla mnie para..."

      tak to lecialo?
      nie pomylilam wykonawczyni?
      • jaceq Re: Karin Stanek 17.02.11, 20:43
        Dziewczyny starały się mówić tak, jak Ona.
        • matelot Re: Karin Stanek 17.02.11, 20:44
          Miała dziwny akcent, pochodziła ze Śląska.
          • polazrski Re: Karin Stanek 17.02.11, 20:46
            Byla zupelnie inna od dziewczyn w tamtych czasach. Jakas taka bardziej hippisowa jak na ten przasny prl.
          • jott-ka Re: Karin Stanek 17.02.11, 20:49
            matelot napisał:

            > Miała dziwny akcent, pochodziła ze Śląska.

            pierwszy raz gdy ja slyszalam,to bylo na festiwalu zwanym sopockim ale w hali(tej spalonej) Stoczni Gdanskiej(jeszcze wtedy nie im.Lenina),a ogladalam w telewizorni,Karin Stanek miala wtedy okolo 16 lat.i jak wtedy po raz pierwszy ja widzialam i slyszalam na tym festiwalu to pomyslalam,ze jakas zagraniczna piosenkarka spiewa po polsku.chyba wtedy wlasnie zaspiewala ta piosenke o chlopcu z gitara.
          • g-48 Re: Karin Stanek 17.02.11, 23:44
            Miała dziwny akcent, pochodziła ze Śląska.
            No dobra ze uznales ze Slask jest zagranica.
            Co do Stanek to wiem ze byly jakies afery z jej wyjazdem do Niemiec?! Ktos jej" pomogl " przy wyjezdzie.
            Ale cieszy mnie ze byla SLAZACZKA a jest przez was doceniona.
            • matelot Re: Karin Stanek 18.02.11, 14:25
              Śląsk to Polska przecież. Gdyby była góralką z Zakopanego też miałaby dziwny akcent. Zakopane to zagranica?
              • polazrski Re: Karin Stanek 18.02.11, 14:32
                Slazaczka bez akcentu to byl zespol piesni i tanca Slask, panie kolego.wink
    • hymenos Re: Karin Stanek 17.02.11, 21:33
      Pamiętam ją. Tak to już jest.
    • oleg3 [i] 17.02.11, 21:40
      R.I.P.
    • melord Re: Karin Stanek 17.02.11, 21:57
      Tak... z naszej półki już biorą.
      Stanek,Sobczyk,Niemen........

      przewaznie w dzinsach wystepowala....."Malowana lala"....
      r.i.p.
      • pstryczekelektryczek Re: Karin Stanek 18.02.11, 09:07
        melord napisał:

        > Tak... z naszej półki już biorą.
        > Stanek,Sobczyk,Niemen........
        >
        > przewaznie w dzinsach wystepowala....."Malowana lala"....

        hmm
        w takich momentach czesto slysze w realu,ze...widocznie bogu do czegos jest potrzebna

        ps
        jako pstryczekelektryczek polecam do przeczytania ksiazki(akcja czytelnictwa dla doroslych na tapecie) ks.prof.Sedlaka o specjalnosci naukowej samostworzonej przez Niego,czyli bioelektronice.
        zaznaczam,ze temat trudny,ale jako wstep proponuje wywiad z Nim "Tako rzecze Sedlak"
    • jola.iza1 Re: Karin Stanek 17.02.11, 22:26
      Ja pamiętam to:
      www.youtube.com/watch?v=7M8FYI5tE4Q&feature=related
      A w nowej wersji się poryczałam ze śmiechu, i nie tylkosmile
      www.youtube.com/watch?v=x7V0eIEUYlI
    • marouder.eu Requiescat in pace(*)/nt 18.02.11, 14:24


      • nihil-istka Tak - wszyscy zdechniecie wkrotce... 18.02.11, 16:07
        ..... pogodzcie sie z Panem Bogiem

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka