Gość: siedem
IP: *.tgory.pik-net.pl
01.03.02, 14:26
mała prośba do nieodpoczywającch od internetu.
doku napisał:
"Ci żałośni misjonarze tutaj są ze mną bez szans. Moi sympatycy - bez obaw!
Wytrwam w niewierze. To ewolucja i geny stworzyły Człowieka, a dopiero
człowiek, a dokładniej - głupsza większość, wymyślił sobie bogów."
zalezy mi na głosach Panów - "Moi sympatycy"
oczywiście nieczego nie zabraniam można tu pisać darwinowskie poemata, ale
bardziej pragne pozać te nicki sympatyzujące z Dokucińskim
kretyn52 -prawicowiec wpisany "z urzędu"
kagan - chyba odpada [ma już prycze w obozie dla antysemitów]
ptwo - kolejny prawicowiec. a jakże - pełną gębą
ślimak - stracił poczucie humoru [za długo bez kroplówki]
wyłazić z nor i wpisywać się na listę