Dodaj do ulubionych

miłego weekendu

IP: *.tgory.pik-net.pl 01.03.02, 14:26
mała prośba do nieodpoczywającch od internetu.
doku napisał:
"Ci żałośni misjonarze tutaj są ze mną bez szans. Moi sympatycy - bez obaw!
Wytrwam w niewierze. To ewolucja i geny stworzyły Człowieka, a dopiero
człowiek, a dokładniej - głupsza większość, wymyślił sobie bogów."

zalezy mi na głosach Panów - "Moi sympatycy"
oczywiście nieczego nie zabraniam można tu pisać darwinowskie poemata, ale
bardziej pragne pozać te nicki sympatyzujące z Dokucińskim

kretyn52 -prawicowiec wpisany "z urzędu"
kagan - chyba odpada [ma już prycze w obozie dla antysemitów]
ptwo - kolejny prawicowiec. a jakże - pełną gębą
ślimak - stracił poczucie humoru [za długo bez kroplówki]

wyłazić z nor i wpisywać się na listę
Obserwuj wątek
    • Gość: doku Nie bójcie się go, to bezsilny paranoik, wyobraża IP: *.mofnet.gov.pl 01.03.02, 16:12
      sobie że jest Młotem Bożym na Ateistów, ale chyba nie myślicie, że stoi za nim
      jakaś realna bojówka ciemnogrodu. I nie bądźcie zdziwieni, że siedem uzna Was
      za fałszywe nicki pod którymi piszę.

      Ale nie biorę odpowiedzialności za Wasze bezpieczeństwo. Ja z natury jestem
      niepoprawnym optymistą, ale jeżeli sądzicie, że siedem może Was jakoś
      skrzywdzić, to nie mogę zagwarantować, że sie mylicie.

      Przyznam że troszkę się boję, ale co tam, zostanę za to męczennikiem ateizmu.
      • xiazeluka Re: Nie bójcie się go, to bezsilny paranoik, wyobraża 01.03.02, 16:19
        Gość portalu: doku napisał(a):

        > sobie że jest Młotem Bożym na Ateistów, ale chyba nie myślicie, że stoi za nim
        > jakaś realna bojówka ciemnogrodu. I nie bądźcie zdziwieni, że siedem uzna Was
        > za fałszywe nicki pod którymi piszę.
        >
        > Ale nie biorę odpowiedzialności za Wasze bezpieczeństwo. Ja z natury jestem
        > niepoprawnym optymistą, ale jeżeli sądzicie, że siedem może Was jakoś
        > skrzywdzić, to nie mogę zagwarantować, że sie mylicie.
        >
        > Przyznam że troszkę się boję, ale co tam, zostanę za to męczennikiem ateizmu.

        Skończyłeś już "pracę", złodzieju? To oddawaj moje 8000 PLN.
        • Gość: doku Niestety, kolejny forumowy terrorysta Was straszy IP: *.mofnet.gov.pl 01.03.02, 16:51
          i obawiam się, że skutecznie. Właściwie to kiedy tak czytam lukę, siedema i
          hasza (czesem ktoś tam jeszcze ich wspiera) to przypominaja mi się czasy
          szkolne, gdy na koloniach i obozach młodzieżowych stykałem się z terrorem
          gitowców - te same metody i ta sama mentalność. Zawsze rzucają się przynajmniej
          trzech na jednego i nie zawsze to są ci sami trzej, bo aby czuli się pewni
          siebie, to muszą stworzyć większą bandę.

          Ja wiem, że trzeba odwagi, aby takim się narazić, ale do odważnych forum
          należy. Nie bójmy się terroru, przecież to tylko świat wirtualny.

          A może nie tylko...
          • wild przepraszam Bandyte Doku! może jego cytata??:] 01.03.02, 17:11
            Gość portalu: doku napisał(a):

            > i obawiam się, że skutecznie. Właściwie to kiedy tak czytam lukę, siedema i
            > hasza (czesem ktoś tam jeszcze ich wspiera) to przypominaja mi się czasy
            > szkolne, gdy na koloniach i obozach młodzieżowych stykałem się z terrorem
            > gitowców - te same metody i ta sama mentalność. Zawsze rzucają się przynajmniej
            >
            > trzech na jednego i nie zawsze to są ci sami trzej, bo aby czuli się pewni
            > siebie, to muszą stworzyć większą bandę.
            >
            > Ja wiem, że trzeba odwagi, aby takim się narazić, ale do odważnych forum
            > należy. Nie bójmy się terroru, przecież to tylko świat wirtualny.
            >
            > A może nie tylko...

            ----------------------------------------------------------------------------
            Autor: Gość portalu: doku
            Data: 04-02-2002 12:00 adres: *.mofnet.gov.pl


            -----------------------------------------------------------------------------
            ...grubej nieścisłości. Podatki i cło to nie kradzież,
            ale GRABIEŻ lub RABUNEK,
            ale nie kradzież. Kradzież to domena złodziei,
            dokonywana ukradkiem i
            tchórzliwie przez ludzi słabych, gardzących sobą i
            pogardzanych przez innych.
            Złodziej to szmata, niewarta nawet porządnego
            ukarania.

            Co innego jest grabież czy rabunek. Robi się to
            otwarcie, a sprawcy są dumni ze
            swojej mocy i bezczelności, a nawet bywają podziwiani
            przez innych. Często
            stosują przemoc, tak obcą złodziejowi. Grabieżcy i
            rabusie to poważni wrogowie
            społeczeństwa i są surowo karani za swoje zbrodnie.

            Podatki są chyba najbardziej jaskrawym przykładem
            tego, czym nie jest kradzież.
            Są ewidentnie jawnym przymusem, bezczelnie
            podpierającym się prawem i stoi za
            nimi nieodparta zbrojna potęga państwa. To klasyczna
            GRABIEŻ, która w wypadku
            odmowy płacenia zostaje zastąpiona przez RABUNEK.

            Zrozum wreszcie, że komornik nie przychodzi do domu
            ukradkiem i nie wynosi po
            kryjomu z mieszkania cennych przedmiotów, ale
            przychodzi bezczelnie w środku
            dnia i jawnie ogłasza w oczy swoim ofiarom rozpoczęcie
            plądrowania i rabowania.


            >
            > A może nie tylko...

            nie nie tylko! smile więc kiedy???
            • Gość: doku A nie mówiłem? Knajaków musi być przynajmniej 3 IP: *.mofnet.gov.pl 01.03.02, 17:32
              • wild mówisz o obronie przed bandyckim napadem na ... 01.03.02, 17:45
                Gość portalu: doku napisał(a):




                ...np. Żyda-sklepikarza wykonanego przez urzędnika fiskalnego NSDAP (
                wykonującego TYLKO rozkazy partii )?:]


                dlaczego mrugasz oczkami??:] wbij sobie do łba! jest ofiara i kat
                TY REPREZENTUJESZ "NSDAP"

                PS. please tylko bez sentymentalizmu! w filmach bandyta ginie i wszyscy sie
                cieszą jak myślisz dlaczego?:] przeręcona moralność?? odwrócenie dobra i zła??
                smile)))
                • Gość: doku miłego weekendu ... IP: *.mofnet.gov.pl 01.03.02, 18:32
                  wild napisał(a):

                  > w filmach bandyta ginie i wszyscy sie cieszą

                  ... bogatego w miłe filmy
                  • wild pif paf! i happyend! :)) 01.03.02, 18:39
                    Gość portalu: doku napisał(a):

                    > wild napisał(a):
                    >
                    > > w filmach bandyta ginie i wszyscy sie cieszą
                    >
                    > ... bogatego w miłe filmy

                    lubie jątrzące, spisko-terapeutyczne, śmiesne? fanatycne! :]
                    • Gość: siedem dlaczego nikt nie poparł męczennika neofaszyzmu? IP: *.tgory.pik-net.pl 04.03.02, 08:19
                      Małej minfinowej pijawy?

                      doku gdzie twoi fani?...

                      ******, nawet twój pies cię nie lubi
                      kwiatki schną w twojej obecności
                      rybki akwariowe 'usypiają'
                      woda w jeziorze zarasta glonami
                      ptaki przestają śpiewać gdy się budzisz


                      7,00
                      • Gość: doku Przecież to twój wątek głupku IP: *.mofnet.gov.pl 04.03.02, 10:31
                        Gość portalu: siedem napisał(a):

                        >
                        > doku gdzie twoi fani?...
                        >
                        > ******, nawet twój pies cię nie lubi
                        > kwiatki schną w twojej obecności
                        > rybki akwariowe 'usypiają'
                        > woda w jeziorze zarasta glonami
                        > ptaki przestają śpiewać gdy się budzisz

                        Kto by w ogóle reagował na twoje pierdy. Kiedy zaczynałem tu pisać, to twoja
                        sława zakompleksionego chama była już ustalona. Nie masz nic kundlu do
                        powiedzenia od siebie, umiesz się tylko czepiać innych.
                        • Gość: siedem możesz jaśniej dokuciński? IP: *.tgory.pik-net.pl 04.03.02, 10:36

                          proszę o to by twoi fani wpisywali się na listę.

                          ty mi powiedz o MNIE, szmaciaku 'post' stalinowski
                          totalitarysto postepowo-darwinowsko-genetycznie-feministycznie-syjonistycznie
                          prawicowy

                          7,55
    • Gość: @3 Re: miłego weekendu IP: *.port.gdynia.pl 04.03.02, 09:52
      ja się ustawiam w rzeregu jako 4 @
      • Gość: siedem jaśniej audi A4 IP: *.tgory.pik-net.pl 04.03.02, 09:55
        7,00
        • Gość: @3 Re: jaśniej audi A4 IP: *.port.gdynia.pl 04.03.02, 11:24
          to było w temacie żeby się zdefiniować
          • Gość: siedem chyba, jednak jestem polskim DURNIEM IP: *.tgory.pik-net.pl 04.03.02, 11:35
            bo za cholere nie łapie.

            7,10
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka