Gość: LIMAK
IP: 172.16.60.*
05.03.02, 09:11
Ludzie obudźmy się i zacznijmy głośno krzyczeć !!!
Rząd Izraela na oczach całego świata wymordowywuje Naród Palestyński ,
właściciela tych ziem , a ludzkość milczy .
Zbrodnia ta dzisiaj już przewyższa , zbrodnie jakie czynił Hitler.
Czy Amerykanie walcząc z jednym teroryzmem , nie dostrzegają drugiego . Masło
tego to merykanie sankcjonują tą zbrodnie , to oni ja wspomagaja , to oni
zastraszają inne narody by milczały w sprawie tej zbrodni !
Gdzie sie podziały dzielne chłopaki z Młodzieży Wszechpolskiej, gdzie
młodzieżowe szwadrony Ligi Republikańskiej tak dzielnie manifestujace o
Czeczenie , Pinechota , wolnośćn Białorusinów ?! Pytam GDZIE !!!!
Rząd Amerykański chroniący zbrodniarzy Izraelskich staje się przez to jeszcze
wiekszym zbrodniarzem.
Gdzie rybunał w Hadze , tak skrzętnie sądzacy Miloszewicza ( zresztą wg. mnie
obrońce własnych ziem serbskich przed inwazją albańskich mafii narkotykowych ),
gdzie inne instytucje typu Amnesty International , gdzie Caritas Polska , gdzie
Watykan z Biskupem Rzymu na czele, gdzie Pani Ochojska tak chętnie pomagająca
bandą czeczweńskim i albańskim? PYTAM GDZIE!!!!!
Ludzie obudźmy się , jest jeszcze czas...Protestujmy , krzyczmy !!!Może nasz
wspólny głos położy kres tej zbrodni !!!
Przeciez My Polacy gineliśmy na oczach milczącego świata i dlatego przede
wszystkim MY mamy do tego prawo !!!
LIMAK