Dodaj do ulubionych

Berlin: 350 tys. osób na festynie gejów

    • Gość: gosc2004 dobrze,ze Kaczynski nie jest pedalem jak te SZkopy IP: *.chello.pl 20.06.04, 16:24
    • Gość: LowMan Re: Berlin: 350 tys. osób na festynie gejów IP: *.media4.pl 20.06.04, 16:43
      A dokładnie to, że najwyraźniej w Berlinie nie ma takich ugrupowań jak Liga
      Polskich Rodzin, Młodzież Wszechpolska, itp. i taka parada nie wywołała
      gigantycznch zamieszek. Uważam, że Kaczyński postąpił słusznie, bo taka prada
      zakończyła by się wielką bijatyką przez takich ludzi jak LPR i MW. Jeżeli
      takiego zagrożenia by nie było to wtedy rzeczywiście decyzja p. Kaczyńskiego
      byłaby bezsensowna.
    • Gość: Mirek z Kanady God created Adam and Eve, not Adam and Steve IP: *.vc.shawcable.net 20.06.04, 17:11
      Cioty paraduja z Berlinie. Kulture europejska sie wali.

      Europejczyky - jestes zboczencem seksulanym (niewazne co tam
      sluzalczy "naukowcy" zadekretowali). Zamiast sie obnosic z tym zwoim
      zwyrodnieniem, stul pysk i nie gorsz malych dzieci.
      • Gość: Europejczyk Nie dziw, się że amerykanie robią z was zarty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.04, 18:42
        A gramatyka,!!! do nieba o pomstę wola!!!
        • Gość: Katolik Polski Re: Nie dziw, się że amerykanie robią z was zarty IP: *.dip.t-dialin.net 20.06.04, 18:54
          Kim ty wlasciwie jestes?Zydem? W Polsce mieszkasz i z Polakow sie
          smiejesz debilu.Podcinasz galaz,na ktorej siedzisz!Co to znaczy z was???
          • Gość: Europejczyk Może ?spalisz mnie w stodole??,chcialbys?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.04, 19:01
            l;iugh;uiog
        • Gość: Mirek z Kanady [...] IP: *.vc.shawcable.net 20.06.04, 20:49
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • Gość: Europejczyk Nie poniżę się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.04, 21:11
            Teraz rozumiem Amerykanów!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: ZZ niezła parka - dwie Renatki IP: *.top.net.pl 20.06.04, 17:31
      Renate Kuenast i Renatka Kurwik
      Niezła parka
    • Gość: demagod Berlin: 350 tys. osób na festynie gejów IP: *.proxy.aol.com 20.06.04, 17:47
      Na nastepny 'festyn' proponuje haslo "Nie chcemy dewiacji w meskiej ubikacji".
    • Gość: statystyk ILU NOWO ZARAZONYCH? IP: *.proxy.aol.com 20.06.04, 17:48
      Jak panstwo myslicie ILU NOWO ZARAZONYCH na AIDS przybywa po takim 'festynie'?
      I kto placi za ich leczenie?
    • Gość: Quark [...] IP: *.union01.nj.comcast.net 20.06.04, 17:50
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: Europejczyk Ale nie twój!,pozatym Niemcy są pracowici!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.04, 19:07
    • Gość: bezrobotny Re: Berlin: 350 tys. osób na festynie gejów IP: *.proxy.aol.com 20.06.04, 17:51
      Na zasilki dla biednych pieniedzy nie maja ale na 'parade' zboczonych fundusze
      sie zawsze znajda.
    • Gość: Harry [...] IP: *.csk.pl 20.06.04, 17:57
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: starozakonny Re: Berlin: 350 tys. osób na festynie gejów IP: *.proxy.aol.com 20.06.04, 17:58
      Izrael to najbardziej tolerancyjne panstwo swiata. Zydzi to najmadrzejszy
      narod. Skoro nie bylo 'parady' zboczencow w Izraelu, nie powinno byc w
      Polsce. Bierzmy przyklad z najlepszych. NAJPIERW W TEL AVIVIE POTEM W
      Warszawie.
    • Gość: higienista Re: Berlin: 350 tys. osób na festynie gejów IP: *.proxy.aol.com 20.06.04, 18:00
      W ubikacjach meskich byly straszne sceny????
    • Gość: antropolog Re: Berlin: 350 tys. osób na festynie gejów IP: *.proxy.aol.com 20.06.04, 18:03
      Niepospolite twarze gejow ... moga powodowac odruch wymiotny.
    • Gość: Katolik Polski HOMOSEKSUALISCI A JEZUS IP: *.dip.t-dialin.net 20.06.04, 18:05
      Niektore grupki homoseksualistow probuja wykorzystywac Jezusa Chrystusa
      do swoich celow.Byly juz sztuki teatralne pokazujace Pana Jezusa
      w otoczeniu homo.Spotkalo sie to ze zdecydowanym sprzeciwem spoleczenstwa.
      Ludzie,ktorzy slowa "Piotrze czy mnie kochasz"interpretuja na swoje
      potrzeby, o Panu Jezusie nie maja pojecia.Mowia,gdyby Jezus zyl...Jak On by nie
      zyl.Nie tylko,ze zyje,On JEST.Nie ma homoseksualnych,ktorzy wierza w Jezusa
      Chrystusa!
    • Gość: SOCJOLOG BADANIA NAUKOWE IP: *.proxy.aol.com 20.06.04, 18:08
      Uwazam ze nad zjawiskiem geizmu nalezy przeprawadzic solidne badania naukowe.
      1000 ochotnikow-homoseksualistow nalezy umiescic na Madagaskarze lub innym
      stosownym miejscu, dac im mozliwosc pracy i zapewnic mieszkania. Jesli ta
      spolecznosc bedzie sie rozwijac dynamicznie, nalezy uznac gizm za normalny.
      Jesli natomiast badana grupa bedzie sie kurczyc na skutek chorob, przestepstw
      seksualnych i innych plag nalezy homoseksualizm uznac za taki rodzaj choroby
      psychicznej ktora nalezy przymusowo leczyc w celu zapobiezenie rozkladowi
      spolecznemu.
      • Gość: Europejczyk A ciebie polsko-zasciankowy prymitywie w klatce, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.04, 18:51
        I obwozić po cywilizowanej Europie i objasniać gapiom, to"curiosum" z nad
        wisly!!!
    • Gość: kadrowa leczenie zboczonych IP: *.proxy.aol.com 20.06.04, 18:10
      Podobno ciezka praca fizyczna, modlitwa i leczenie psychiatryczne daja swietne
      rezultaty w leczeniu gejow.
      • Gość: Europejczyk z Lenistwa!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.04, 18:54
        Was trzeba wyleczyć, i z zabobonu,!!!!
    • Gość: normalny [...] IP: 217.70.51.* 20.06.04, 18:10
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: Marksista GEIZM A MARKSIZM IP: *.proxy.aol.com 20.06.04, 18:11
      Doktryna marksizmu: byt rodzi swiadomosc.
      Doktryna geizmu: od-byt rodzi swiadomosc.
    • Gość: K. Re: Berlin: 350 tys. osób na festynie gejów IP: *.p-s-inter.net 20.06.04, 18:12
      super!
      wszystko co wkurza lpr jest z zasady dobre!
    • Gość: doktor o homoseksualistach IP: *.proxy.aol.com 20.06.04, 18:15
      Homoseksualisci sa solidarni tylko na paradzie zboczonych. Po zarazeniu na
      AIDS gejami opiekuja sie zakonnice i pielegniarki. Geje to grupa psychicznie
      chorych o samounicestwialnych cechach. Bez normalnych ludzi ich spolecznosc
      wyginelaby w bardzo krotkim czasie.
      • Gość: Europejczyk Jesli pokażesz dypl,lekarza ,pogadamy! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.04, 19:04
        To jak? zgoda?
    • Gość: student Komisja do badania zbrodni gejowskich?? IP: *.proxy.aol.com 20.06.04, 18:20
      Czy jest mozliwe ze kiedys powstanie Komisja Badania Zbrodni Gejowskich i ci
      ktorzy winni sa zarazenia cial i umyslow beda musieli za swoje zbrodnie
      zaplacic?
      • Gość: Europejczyk Co studiujesz?????czy szkolę mediów,p.Rydzyka??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.04, 18:57
        j,hyfjkyfjyf
    • Gość: ANTYGEJ [...] IP: 212.33.66.* 20.06.04, 18:20
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: wierzacy politycy na festynie gejów IP: *.proxy.aol.com 20.06.04, 18:22
      Czy to prawda ze Matka Boska w Fatimie powiedziala iz przed koncem swiata
      szatan dostanie sie na najwyzsze urzedy?
    • Gość: tolerancyjny czy geje sa normalni? IP: *.proxy.aol.com 20.06.04, 18:24
      Jestem sklonny uznac gejow za normalnych gdy produktem seksu gejowskiego bedzie
      dziecko a nie AIDS, AIDS, AIDS, AIDS, AIDS
    • Gość: ogien SODOMA I GOMORRA IP: *.proxy.aol.com 20.06.04, 18:27
      Bog w sodomie i gomorze spalil gejow zywcem. Nikogo innego tak nie
      potraktowal. Poniewaz Bog jest perfekcyjnym bytem, Jego stosunek do gejow jest
      niezmienny. Warto aby Chrzescjanie o tym pamietali.
      • Gość: Europejczyk Raczej perfekcyjnym niebytem!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.04, 18:46
        Nawolujesz kat,prymitywie do palenia na stosie? ,pamiętasz jak to kiedys
        perfekcyjnie robiliscie??
      • Gość: http://www.pl.indy Re: SODOMA I GOMORRA IP: *.block.alestra.net.mx 20.06.04, 19:25
        troche sie malo nauczyles na tej religi w szkolach
        lot zamieszkal z dwiema corkami w jaskini
        i pan ich nie spalil bo sadzi wg mysli

        zapominasz ze glownym problemem sodomy i gomory
        byl brak 10 sprawiedliwych dla powolania sprawiedliwego sadu ziemskiego
        wiec pozostalo wolanie o sprawiedliwosc boska i glownie chodzilo
        o to ze zlodziejstwo, oszustwo, brak humanizmu i opieki nad chorymi
        i biednymi stalo sie "cnota"
        wyczyny seksualne byly jednym z mniej waznych spraw dla boga
        i ludzi
        pamietajmy o slowach jesli jestes bez grzechu rzuc pierwszy kamieniem
        ale rowniez i te slowa
        idz i nie grzesz wiecej
        • Gość: wyslany Re: SODOMA I GOMORRA IP: *.wloclawek.dialup.inetia.pl 22.06.04, 02:49
          tak zgadza sie www.pl.indy.
      • Gość: Wysłany Re: SODOMA I GOMORRA IP: *.wloclawek.dialup.inetia.pl 22.06.04, 02:44
        W takim razie nigdy nie czytałes orginału Biblii,czytaj uważnie za co Bóg
        ukarał Sosome i Gomore.Nie wypowiadaj sie na te tematy o których nie wiesz,idż
        droga prawdy ,ucz miłości,Bóg jest milością i dobrem nieskończonym,rozumiesz
        DOBREM I MIŁOŚCIĄ NIESKOCZONĄ !!!!Jego wolą było stworzenie gejów tez a nic nie
        dzieje się bez jego woli.
    • Gość: przemyslowiec Re: Berlin: 350 tys. osób na festynie gejów IP: *.proxy.aol.com 20.06.04, 18:30
      Bierzmy przyklad z Niemcow w produkcji samochodow a nie 'tolerancji' zboczencow
      ktorzy nie daja sie normalnym ludziom spokojnie wysikac. Przewazajaca czesc
      spolecznenstwa niemieckiego jest przeciw paradom zboczencow. Niestety podobnie
      jak u nas niewiele maja do powiedzenia. Nad swiatem zapanowala dyktatura zla.
      • Gość: ups Re: Berlin: 350 tys. osób na festynie gejów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.04, 21:14
        Generalnie cała ta parada w Berlinie to nie przykład tolerancji ale szmal,
        szmal i jeszcze raz szmal - za bilety do cyrku też się płaci!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka