Dodaj do ulubionych

Propagandy antyklerykalnej ciag dalszy.....

08.01.13, 14:30
bodziosmrodzio99APEL DO PRAŁATÓW, KARDYNAŁÓW I BISKUPÓW !!!!!!!!!!!!
Nadchodzi w
Polsce fala mrozów. Mrozy w sposób szczególny dotykają ludzi
bezdomnych, ubogich, opuszczonych. Chciałbym zaapelować do Was, duchownych o
otwarcie drzwi swoich pałaców, domów parafialnych przypominających
czasami rezydencje milionerów, o otwarcie drzwi bezdomnym. Albowiem byłem
głodny a nakarmiliście mnie, byłem chory a uleczyliście mnie, byłem w
więzieniu a odwiedziliście mnie. Niech słowa płynące z ambon z Waszych
ust, nie będą tylko pustymi frazesami. Pokażcie temu społeczeństwu, że
potraficie też dawać a nie tylko brać i brać. Otwórzcie drzwi
Chrystusowi. Wolna Polska to pokolenie rodzących się bezdomnych
dzieci. Wolna Polska to bieda, nędza, upokorzenie najsłabszych. Miliardy
złotych przekazywane przez budżet państwa na utrzymywanie Waszych
posiadłości, dostatnie życie nie licuje w kraju gdzie 26%dzieci idzie
rano bez śniadania do szkół. Wydawanie na Was miliardów złotych w kraju
gdzie emeryci nie wykupują leków ,gdzie renciści głodują nie jest zgodne
z moralnością tak ludzką jak i chrześcijańską. Wy, ubrani w złocone
ornaty, obwieszeni krzyżami z brylantami odganiacie żebraków od swoich
kościołów żebrzących na chleb bo robią Wam konkurencję. Obłudne są Wasze
działania w których rzekomo prowadzicie ochronki dla dzieci, domy dla
samotnych matek. Zapominacie dodać ze za wszystkie Wasze działania płaci
państwo, co więcej dając Wam w ten sposób utrzymanie. Nie ma co ukrywać-to
rządzący naszym krajem od 1989r sprawili ze staliście się
pazerni, obrzydliwie wręcz nachalni w pozyskiwaniu majątku. Nie interesuje
Was ze w danym budynku mieści się żłobek, dom opieki społecznej czy
przedszkole. Odbieracie wszystko co Wam się należy jak i wiele innego
majątku z którym nic nie mieliście nigdy wspólnego. To rządzący tym
krajem pozwalają Wam bezkarnie okradać ten kraj. Duchowni, moralnie
jesteście puści. Jesteście pasożytami których utrzymuje głodujący emeryt, rencista. Wasza bezczelność, nie liczenie się z niczym i nikim sprawia że
młode pokolenie odchodzi z kościoła. Stajecie się obiektem
drwin. Dzielicie ludzi siejąc nienawiść wśród nich. Chcecie decydować o
standardach moralnych społeczeństwami nie mając z moralnością nic
wspólnego. To jest właśnie Wasza obłuda, fałsz, zakłamanie. Nie od dzisiaj
wiadomo ze kler katolicki jest siedliskiem pedofilii na
świecie. Zbrodniarze w sutannach są chronieni przez swoich
przełożonych. Miliardy dolarów które wierni przekazali Wam na Waszą
działalność, na pomoc ludziom biednym, ubogim ,musieliście wypłacić w
wyniku wyroków sądowych za pedofilie księży. Ludzie dając na kościół dają
na opłacenie wyroków. Trzeba o tym mówić głośno i wyraźnie. Pokory, pokory
i jeszcze raz pokory.

Do czego to doszlo, zeby tak bezczelnie atakowac nasladowcow Chrystusa......
Obserwuj wątek
    • qwardian Re: Propagandy antyklerykalnej ciag dalszy..... 08.01.13, 14:56

      Patologia to wasza działka i musicie utrzymywać ją z własnej kieszeni. Kościół Katolicki ma wyższe cele i musi zagospodarować pustkę kulturową przez organizację świąt religijnych jak Święto Trzech Króli pięknie zorganizowane w 90-iu miastach i miasteczkach, oczywiście również z waszych środków ateistów, ale taka jest cena demokracji i nic nie poradzisz...
      • pikrat Re: Propagandy antyklerykalnej ciag dalszy..... 08.01.13, 15:25
        qwardian napisał:

        >
        > Patologia to wasza działka i musicie utrzymywać ją z własnej kieszeni. Kościół
        > Katolicki ma wyższe cele i musi zagospodarować pustkę kulturową przez organizac
        > ję świąt religijnych jak Święto Trzech Króli pięknie zorganizowane w 90-iu mias
        > tach i miasteczkach, oczywiście również z waszych środków ateistów, ale taka je
        > st cena demokracji i nic nie poradzisz...

        Wyzsze cele to napelnic zarloczne dupska biskupow dobra pasza i zakupic dla nich kolejne zlocone stroje. Kogo chcesz nabrac na pustke kulturowa? - chcesz uznac te jarmarczne przebieranki za wyzsza forme kultury? - to doprawdy niewielkie masz wymagania.
        A z demokracja uwazaj, bo mozesz sie znalesc w sytuacji durnowatej jak ten tu specjalista od monarchii. To ta demokracja, na ktora sie powolujesz zbuduje dla was skansen, ktory bedziecie musieli sami utrzymac ze swoich skladek. Moze zabraknac na wlosienice....
    • oleg3 Dobroczynność 08.01.13, 15:26
      to w dzisiejszych czasach obowiązek przede wszystkim gminy, nie parafii. No i oczywiście osobisty obowiązek każdego chrześcijanina. W strukturach KK zajmuje się tym przede wszystkim Caritas, a w mojej parafii prężnie działa Grupa charytatywna. A jak to jest u ateistów? Mają jakiś osobisty obowiązek niesienia pomocy potrzebującym?
      • pikrat Re: Dobroczynność 08.01.13, 15:40
        Maja. Moim posrednikiem jest Owsiak.
        • qwardian Re: Dobroczynność 08.01.13, 15:53

          pikrat napisał:

          > Maja. Moim posrednikiem jest Owsiak.


          W katolickiej Polsce każdemu według zasług. Gratis kąpiel w kostrzyńskim błotku all inclusive. Należymy do innych kultur....
        • oleg3 Re: Dobroczynność 08.01.13, 16:01
          pikrat napisał:

          > Maja. Moim posrednikiem jest Owsiak.

          Przecież Owsiak nie pomaga bezdomnym. A wkleiłeś tekst o bezdomnych zimą.
          • a000000 Re: Dobroczynność 08.01.13, 16:11
            oleg3 napisał:

            > Przecież Owsiak nie pomaga bezdomnym.

            Owsiak pomaga RZĄDZĄCYM, bo zdejmuje z nich obowiązek doposażenia szpitali w sprzęt.

            a jeśli chodzi o wątek przewodni - to wzruszyłam się do łez.... jaki to bogobojny ateista! tak martwi się o los bezdomnych... pewnie sam przykładem świeci i już cały swój majątek rozdał.
            • wikul Re: Dobroczynność 08.01.13, 16:34
              a000000 napisała:

              > oleg3 napisał:
              >
              > > Przecież Owsiak nie pomaga bezdomnym.
              >
              > Owsiak pomaga RZĄDZĄCYM, bo zdejmuje z nich obowiązek doposażenia szpitali w sp
              > rzęt.

              No popatrz, nigdy bym nie posądził Owsiaka o taka sympatię do Suchockiej, Pawlaka, Oleksego, Cimoszewicza, Buzka, Millera, Belki, Marcinkiewicza, Kaczyńskiego i Tuska.
              Czego to sie czlowiek na stare latanie nie dowie.
              A poważnie. Tego sprzętu by po prostu nie było. Wszystko ma swoja pojemność (obowiązki też) i żadne zaklęcia tego nie zmienią.
              • a000000 Re: Dobroczynność 08.01.13, 17:16
                wikul napisał:

                > A poważnie. Tego sprzętu by po prostu nie było. Wszystko ma swoja pojemność (ob
                > owiązki też) i żadne zaklęcia tego nie zmienią.

                wiem. I to jest druga strona tego samego medalu, która poniekąd równoważy tą pierwszą. Nie można stracić z oczu CELU, jakim jest ratowanie życia ludzkiego.... kolejne rządy tylko na tym korzystają.... no ale każdy kij ma dwa końce, nieprawdaż wikulu?

                • pikrat Re: Dobroczynność 08.01.13, 17:35
                  Rzady korzystaja? Nie wiedzialem, ze Owsiak wysyla sprzet do klinik rzadowych... wink
                • wikul Re: Dobroczynność 08.01.13, 17:36
                  a000000 napisała:

                  > wikul napisał:
                  >
                  > > A poważnie. Tego sprzętu by po prostu nie było. Wszystko ma swoja pojemno
                  > ść (ob
                  > > owiązki też) i żadne zaklęcia tego nie zmienią.
                  >
                  > wiem. I to jest druga strona tego samego medalu, która poniekąd równoważy tą pi
                  > erwszą. Nie można stracić z oczu CELU, jakim jest ratowanie życia ludzkiego....
                  > kolejne rządy tylko na tym korzystają.... no ale każdy kij ma dwa końce, niepr
                  > awdaż wikulu?

                  Prawda, znów się zgadzamy, to dobrze ?
                  • a000000 Re: Dobroczynność 08.01.13, 17:56
                    wikul napisał:

                    > Prawda, znów się zgadzamy, to dobrze ?

                    oczywiście, że dobrze. Zgoda buduje.
          • pikrat Re: Dobroczynność 08.01.13, 16:47
            oleg3 napisał:

            > pikrat napisał:
            >
            > > Maja. Moim posrednikiem jest Owsiak.
            >
            > Przecież Owsiak nie pomaga bezdomnym. A wkleiłeś tekst o bezdomnych zimą.

            pytales, pustaku, o dobroczynnosc a nie bezdomnosc.
            • a000000 Re: Dobroczynność 08.01.13, 17:19
              pikrat napisał:

              > pytales, pustaku, o dobroczynnosc a nie bezdomnosc.

              musisz obrażać?
              Nie sądzę, aby działalność Owsiaka można był nazwać dobroczynnością. To jest zrzutka na cel konkretny, z którego korzystają również i bogaci.
              • pikrat Re: Dobroczynność 08.01.13, 17:39
                a000000 napisała:

                > pikrat napisał:
                >
                > > pytales, pustaku, o dobroczynnosc a nie bezdomnosc.
                >
                > musisz obrażać?

                Czasem musze, kiedy ktos obraza mnie swoim zlosliwie postawionym pytaniem.

                > Nie sądzę, aby działalność Owsiaka można był nazwać dobroczynnością. To jest zr
                > zutka na cel konkretny, z którego korzystają również i bogaci.

                No tak To nie jest dobroczynnosc. Dobry uczynek jest jak Kali zabrac komus krowe....
                Mam Ciebie dosc!
                Adieu!!!
                • a000000 Re: Dobroczynność 08.01.13, 17:58
                  pikrat napisał:

                  > Mam Ciebie dosc!

                  shock shock shock shock shock

                  też Cię lubię.
              • ewa8a Re: Dobroczynność 08.01.13, 20:45
                a000000 napisała:
                > Nie sądzę, aby działalność Owsiaka można był nazwać dobroczynnością. To jest zrzutka na cel konkretny, z którego korzystają również i bogaci.

                Taak, Owsiak zupełnie się zatracił w tej pseudo dobroczynności. Dlaczego nie reaguje, gdy wcześniaki, których rodzice zarabiają powyżej x zł (kwota do ustalenia) bezczelnie podłączane są do urządzeń ratujących życie ? Wcześniaki z bogatych rodzin paszoł won z nowoczesnych inkubatorów !
                Słyszałam juz różne bzdury na temat akcji Owsiaka, ale takiego durnego uzasadnienia jako żywo – nie ! Mózg wyprany przez kościelną propagandę, inaczej tego nie potrafię wytłumaczyć.
                Oby więcej takich ,,zrzutek na konkretny cel’’.
                • a000000 Re: Dobroczynność 08.01.13, 21:32
                  ewa8a napisała:

                  > Oby więcej takich ,,zrzutek na konkretny cel’’

                  Oby. Jednakże nie jest to dobroczynność.
                  • ewa8a Re: Dobroczynność 09.01.13, 12:43
                    Uważasz, że ludzie, którzy wrzucają pieniądze do skarbonki nie czynią tego z potrzeby serca ?
                    Bo, że Owsiak zbiórką się zajmuje dla rozgłosu i profitów, to ju dawno temu dobrodzieje obwieścili.
    • wikul Re: Propagandy antyklerykalnej ciag dalszy..... 08.01.13, 16:22
      pikrat napisał:

      > bodziosmrodzio99APEL DO PRAŁATÓW, KARDYNAŁÓW I BISKUPÓW !!!!!!!!!!!!


      Nie ulegaj demagogii. Nie raz w historii wpuszczono meneli do pałaców lub sami weszli. Nie wyszło to na zdrowie przede wszystkim tym biednym. Obracało sie glównie przeciwko nim. Poprzyj raczej apel młodych socjalistów do lewicy kawiorowej, mieszkajacej w apartamentach, zarabiających gigantyczne apanaże, jeżdżacych drogimi limuzynami.
      Kościół prowadzi szeroką działalność charytatywną a mnie razi udział znacznej części hierarchii koscielnej w bezpośredniej polityce. Tym bym doradzał żeby włączyli sie w też w działalność charytatywną zamiast mieszać ludziom w głowach.
      • a000000 Re: Propagandy antyklerykalnej ciag dalszy..... 08.01.13, 17:22
        wikul napisał:

        >Nie raz w historii wpuszczono meneli do pałaców lub sami weszli. Nie wyszło to na zdrowie przede wszystkim tym biednym.

        film był taki. Viridiana Bunuela. Tytułowa postać zaopiekowała się miejscową biedotą, dała pracę, wpuściła do swojego domu.... a oni w podzięce dom zdewastowali a ją bodajże zariezali.
        Czyli tym bogatym takie wizyty też bokiem wychodziły.

        • wikul Re: Propagandy antyklerykalnej ciag dalszy..... 08.01.13, 17:34
          a000000 napisała:

          > wikul napisał:
          >
          > >Nie raz w historii wpuszczono meneli do pałaców lub sami weszli. Nie wyszł
          > o to na zdrowie przede wszystkim tym biednym.
          >
          > film był taki. Viridiana Bunuela. Tytułowa postać zaopiekowała się miejscową b
          > iedotą, dała pracę, wpuściła do swojego domu.... a oni w podzięce dom zdewastow
          > ali a ją bodajże zariezali.
          > Czyli tym bogatym takie wizyty też bokiem wychodziły.

          To prawda.
    • marouder.com.pl Haszyzmem sie zaraziles, ze tak spamujesz? 09.01.13, 04:10
      Nie mozesz "swoimi" slowami?
      • ewa8a Nie wywołuj wilka z lasu ! 09.01.13, 12:38
        A tekst bardzo prawdziwy i wart rozpowszechnienia.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka