pikrat
08.01.13, 14:30
bodziosmrodzio99APEL DO PRAŁATÓW, KARDYNAŁÓW I BISKUPÓW !!!!!!!!!!!!
Nadchodzi w
Polsce fala mrozów. Mrozy w sposób szczególny dotykają ludzi
bezdomnych, ubogich, opuszczonych. Chciałbym zaapelować do Was, duchownych o
otwarcie drzwi swoich pałaców, domów parafialnych przypominających
czasami rezydencje milionerów, o otwarcie drzwi bezdomnym. Albowiem byłem
głodny a nakarmiliście mnie, byłem chory a uleczyliście mnie, byłem w
więzieniu a odwiedziliście mnie. Niech słowa płynące z ambon z Waszych
ust, nie będą tylko pustymi frazesami. Pokażcie temu społeczeństwu, że
potraficie też dawać a nie tylko brać i brać. Otwórzcie drzwi
Chrystusowi. Wolna Polska to pokolenie rodzących się bezdomnych
dzieci. Wolna Polska to bieda, nędza, upokorzenie najsłabszych. Miliardy
złotych przekazywane przez budżet państwa na utrzymywanie Waszych
posiadłości, dostatnie życie nie licuje w kraju gdzie 26%dzieci idzie
rano bez śniadania do szkół. Wydawanie na Was miliardów złotych w kraju
gdzie emeryci nie wykupują leków ,gdzie renciści głodują nie jest zgodne
z moralnością tak ludzką jak i chrześcijańską. Wy, ubrani w złocone
ornaty, obwieszeni krzyżami z brylantami odganiacie żebraków od swoich
kościołów żebrzących na chleb bo robią Wam konkurencję. Obłudne są Wasze
działania w których rzekomo prowadzicie ochronki dla dzieci, domy dla
samotnych matek. Zapominacie dodać ze za wszystkie Wasze działania płaci
państwo, co więcej dając Wam w ten sposób utrzymanie. Nie ma co ukrywać-to
rządzący naszym krajem od 1989r sprawili ze staliście się
pazerni, obrzydliwie wręcz nachalni w pozyskiwaniu majątku. Nie interesuje
Was ze w danym budynku mieści się żłobek, dom opieki społecznej czy
przedszkole. Odbieracie wszystko co Wam się należy jak i wiele innego
majątku z którym nic nie mieliście nigdy wspólnego. To rządzący tym
krajem pozwalają Wam bezkarnie okradać ten kraj. Duchowni, moralnie
jesteście puści. Jesteście pasożytami których utrzymuje głodujący emeryt, rencista. Wasza bezczelność, nie liczenie się z niczym i nikim sprawia że
młode pokolenie odchodzi z kościoła. Stajecie się obiektem
drwin. Dzielicie ludzi siejąc nienawiść wśród nich. Chcecie decydować o
standardach moralnych społeczeństwami nie mając z moralnością nic
wspólnego. To jest właśnie Wasza obłuda, fałsz, zakłamanie. Nie od dzisiaj
wiadomo ze kler katolicki jest siedliskiem pedofilii na
świecie. Zbrodniarze w sutannach są chronieni przez swoich
przełożonych. Miliardy dolarów które wierni przekazali Wam na Waszą
działalność, na pomoc ludziom biednym, ubogim ,musieliście wypłacić w
wyniku wyroków sądowych za pedofilie księży. Ludzie dając na kościół dają
na opłacenie wyroków. Trzeba o tym mówić głośno i wyraźnie. Pokory, pokory
i jeszcze raz pokory.
Do czego to doszlo, zeby tak bezczelnie atakowac nasladowcow Chrystusa......