Dodaj do ulubionych

Jacek Kaczmarski - apel o pomoc!!!

IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 07.04.02, 01:11
Witam! Kim jest Jacek Kaczmarski mam nadzieje nie musze tłumaczyć - poeta,
śpiewak, bard. Niestety - Jacek zachorował na nowotwór przełyku. Potrzebne są
pieniądze na bardzo kosztowne leczenie za granicą. Podaję numer konta na które
można wpłacą pieniądze. Liczy się naprawdę każdy grosz:

SPOŁECZNA FUNDACJA LUDZIE DLA LUDZI
Pekao S.A. I ODDZIAŁ POZNAŃ
12401747-01618062-2700-401112-107
Hasło: "Jacek"
Tytułem : "Pomoc dla Jacka Kaczmarskiego w chorobie"

Sytuacja jest naprawdę bardzo poważna. Zainteresowanych wszelką pomocą lub
szczegółami zapraszam na stronę organizacyjną akcji pomocy: www.jk.prv.pl
(istnieje mozliwosc zapisania sie na liste informacyjna o biezacej sytuacji)
oraz na grupe dyskusyjna o Kaczmarskim (nalezy wyslac pusty mail z
tematem "subscribe" na adres kaczmarski@tawerna.art.pl).
Jeszcze raz apeluję do wszystkich miłośników, obecnych i dawnych słuchaczy.
Pomóżmy Mistrzowi! Niech nie będzie tak, jak w Jego piosence. Niech "śpiewak
nie pozostaje sam"!

Kraśny

krasnyj@go2.pl

PS. Zapraszamy też na koncerty z których dochód będzie w całości przeznaczony
na leczenie Jacka. Wszystkie informacje na podanej stronie.



Obserwuj wątek
    • Gość: alka Re: Jacek Kaczmarski - apel o pomoc!!! IP: *.prem.tmns.net.au 07.04.02, 03:55
      Gość portalu: Kraśny napisał(a):

      > Witam! Kim jest Jacek Kaczmarski mam nadzieje nie musze tłumaczyć - poeta,
      > śpiewak, bard. Niestety - Jacek zachorował na nowotwór przełyku. Potrzebne są
      > pieniądze na bardzo kosztowne leczenie za granicą. Podaję numer konta na które
      > można wpłacą pieniądze. Liczy się naprawdę każdy grosz:
      >
      > SPOŁECZNA FUNDACJA LUDZIE DLA LUDZI
      > Pekao S.A. I ODDZIAŁ POZNAŃ
      > 12401747-01618062-2700-401112-107
      > Hasło: "Jacek"
      > Tytułem : "Pomoc dla Jacka Kaczmarskiego w chorobie"
      >
      > Sytuacja jest naprawdę bardzo poważna. Zainteresowanych wszelką pomocą lub
      > szczegółami zapraszam na stronę organizacyjną akcji pomocy: www.jk.prv.pl
      > (istnieje mozliwosc zapisania sie na liste informacyjna o biezacej sytuacji)
      > oraz na grupe dyskusyjna o Kaczmarskim (nalezy wyslac pusty mail z
      > tematem "subscribe" na adres kaczmarski@tawerna.art.pl).
      > Jeszcze raz apeluję do wszystkich miłośników, obecnych i dawnych słuchaczy.
      > Pomóżmy Mistrzowi! Niech nie będzie tak, jak w Jego piosence. Niech "śpiewak
      > nie pozostaje sam"!
      >
      > Kraśny
      >
      > krasnyj@go2.pl
      >
      > PS. Zapraszamy też na koncerty z których dochód będzie w całości przeznaczony
      > na leczenie Jacka. Wszystkie informacje na podanej stronie.
      >
      >
      >


      Przeciez Jacek MIESZKA za granica. Jesli sie nie myle to w okolicach Perth,
      Australia. O czym ty wiec tu ....???
      Australia ma bardzo dobry system opieki medycznej, nie sadze wiec.....
      Cos sie tu nie zgadza...???
      • kretenczyk Re: Jacek Kaczmarski 08.04.02, 09:11
        Gość portalu: alka napisał(a):
        > Przeciez Jacek MIESZKA za granica. Jesli sie nie myle to w okolicach Perth,
        > Australia. O czym ty wiec tu ....???
        > Australia ma bardzo dobry system opieki medycznej, nie sadze wiec.....
        > Cos sie tu nie zgadza...???


        Jacek juz od dosc dawna NIE mieszka w Australii. W Perth pozostala Jego druga
        (chyba juz byla) zona i potomstwo. Jacek wrocil do Polski.

        Kretenczyk
    • Gość: Stary Re: Jacek Kaczmarski - apel o pomoc!!! IP: *.clover.com.au 07.04.02, 04:48
      Gość portalu: Kraśny napisał(a):

      > Witam! Kim jest Jacek Kaczmarski mam nadzieje nie musze tłumaczyć - poeta,
      > śpiewak, bard. Niestety - Jacek zachorował na nowotwór przełyku. Potrzebne są
      > pieniądze na bardzo kosztowne leczenie za granicą. Podaję numer konta na które
      > można wpłacą pieniądze. Liczy się naprawdę każdy grosz:
      >
      > SPOŁECZNA FUNDACJA LUDZIE DLA LUDZI
      > Pekao S.A. I ODDZIAŁ POZNAŃ
      > 12401747-01618062-2700-401112-107
      > Hasło: "Jacek"
      > Tytułem : "Pomoc dla Jacka Kaczmarskiego w chorobie"


      Czy ktos w kraju moglby sprawdzic, czyje to konto, a nastepnie pilnie zadzwonic
      do Prokuratury? To przekret.

      Kaczmarski mieszka stale w Australii, niedaleko Perth, stan Australia Zachodnia,
      i jako staly rezydent Australii ma tam uprawnienia do korzystania z bezplatnej
      opieki zdrowotnej w stanowych szpitalach publicznych. Onkologia w szpitalach
      publicznych samego tylko stanu Western Australia, o wschodnim wybrzezu Australii
      nawet nie wspominajac, ma wiecej srodkow technicznych i funduszow niz cale
      ministerstwo zdrowia RP do kupy wziete. Wszystkie leki przeciwrakowe sa tu
      subsydiowane. Kaczmarski w potrzebie moglby otrzymac fachowa i kosztowna opieke
      medyczna za darmo. Ludzi usilujacych wyludzic kase "na Kaczmarskiego" nalezy
      wziac za dupe.

      PS. Niedawno poszedl siedziec na Slasku b. posel SLD, niejaki Ryszard Zajac, za
      podobny numer - wyludzania pieniedzy pod pozorem dobroczynnosci.
      • Gość: Toto Stary , daj spokoj IP: *.proxy.aol.com 07.04.02, 04:53
        Ci ludzie chca byc oszukiwani.Wyniki wyborow sa tego dowodem.
        • Gość: Hala Re: Stary , daj spokoj! A co z TKM-ami? IP: 2.4.STABLE* / 10.0.12.* 07.04.02, 16:34
          Cymbale
          Wyniki dowodza wrecz przeciwnej tezy! Zmywaj talerze i nie wtracaj sie do nas.
      • Gość: maz Re: Jacek Kaczmarski - apel o pomoc!!! IP: *.arach.net.au 07.04.02, 06:32
        Zgadza sie !!!!!!
        Leczenie onkologoczne w Perth jest mozliwe zupelnie bezplatnie
        i jest postawione na dosc wysokim poziomie.
        Cala ta sprawa wyglada BARDZO podejrzanie i mysle ze dobrze by bylo jakby ktos
        w Polsce sprawdzil to konto bankowe i co sie za tym kryje.
    • Gość: zybi Re: Jacek Kaczmarski - apel o pomoc!!! IP: 2.4.STABLE* / 10.0.12.* 07.04.02, 16:31
      Krasny! Daj glos! POwazne zarzuty! Chetnie dam pieniadze ale nie oszustom!
      • Gość: Marta Re: Jacek Kaczmarski - apel o pomoc!!! IP: *.acn.pl / 10.128.131.* 07.04.02, 18:58
        Gość portalu: zybi napisał(a):

        > Krasny! Daj glos! POwazne zarzuty! Chetnie dam pieniadze ale nie oszustom!
        ---------------
        Mnie też się wydaje ,że to oszuści.Zaglądaliście na tę stronę? tam jest
        napisane,że Kaczmarski będzie operowany w ...Austrii.Ciekawe, przyjechałby z
        Australii na operację do Austrii, podczas gdy w Australii ma darmową opiekę
        medyczną.

        • Gość: Alka I - whistle blower IP: *.prem.tmns.net.au 08.04.02, 01:34
          Gość portalu: Marta napisał(a):

          > Gość portalu: zybi napisał(a):
          >
          > > Krasny! Daj glos! POwazne zarzuty! Chetnie dam pieniadze ale nie oszustom!
          > ---------------
          > Mnie też się wydaje ,że to oszuści.Zaglądaliście na tę stronę? tam jest
          > napisane,że Kaczmarski będzie operowany w ...Austrii.Ciekawe, przyjechałby z
          > Australii na operację do Austrii, podczas gdy w Australii ma darmową opiekę
          > medyczną.
          >

          Ludzie, dajcie juz spokoj, bo zaczynam sie czerwienic ze wstydu, iz moje
          niedoinformowanie dalo poczatek tej dyskusji.
          Poczytajcie dokladniej w czym rzecz. Nigdzie nie jest napisane ze JK przyjechal
          do Polski wiedzac o chorobie ( a jesli nawet - to tez zrozumiale). Moze
          mieszkanie za granica nie dla wszystkich jest takim wielkim szczesciem???

          W zyciu nie o pieniadze tylko chodzi. W ciezkich chwilach nic nie zastapi bycia
          wsrod bliskich. Dajcie mu prawo wyboru, do diaska!
          Czyzby, to zagraniczne luksusy wypraly was z wszelkich ludzkich uczuc????
        • Gość: wild a tu "darmowa" opieka medyczna? :) IP: *.net.bialystok.pl 08.04.02, 01:45
          Gość portalu: Marta napisał(a):

          > Gość portalu: zybi napisał(a):
          >
          > > Krasny! Daj glos! POwazne zarzuty! Chetnie dam pieniadze ale nie oszustom!
          > ---------------
          > Mnie też się wydaje ,że to oszuści.Zaglądaliście na tę stronę? tam jest
          > napisane,że Kaczmarski będzie operowany w ...Austrii.Ciekawe, przyjechałby z
          > Australii na operację do Austrii, podczas gdy w Australii ma darmową opiekę
          > medyczną.
          >

          czyżby coś nie tak z opieką medyczną w Australii? smile)
          i pomysleć facio jest golony na "coś" na co zbiera??
          • Gość: Olka Re: a tu IP: *.nc.rr.com 08.04.02, 02:16
            w dzisiejszym Super Expressie tez o tym pisza...Moze wiec to nie zart? Warto sie
            zastanowic zanim sie cos napisze....


            Gość portalu: wild napisał(a):

            > Gość portalu: Marta napisał(a):
            >
            > > Gość portalu: zybi napisał(a):
            > >
            > > > Krasny! Daj glos! POwazne zarzuty! Chetnie dam pieniadze ale nie oszu
            > stom!
            > > ---------------
            > > Mnie też się wydaje ,że to oszuści.Zaglądaliście na tę stronę? tam jest
            > > napisane,że Kaczmarski będzie operowany w ...Austrii.Ciekawe, przyjechałby
            > z
            > > Australii na operację do Austrii, podczas gdy w Australii ma darmową opiek
            > ę
            > > medyczną.
            > >
            >
            > czyżby coś nie tak z opieką medyczną w Australii? smile)
            > i pomysleć facio jest golony na "coś" na co zbiera??

          • Gość: siedem pamietam wypowiedz Kaczmarskiego IP: *.tgory.pik-net.pl 08.04.02, 13:56
            w której kontestował płacenie podatków z jednoczesnym uwielbieniem dla
            australiskiego systemu opieki społecznej... [której był beneficjentem]

            o ile dobrze pamietam o Polsce nie za dobrze sie wtedy wypowiedział.
            7,39
    • Gość: jacek84 Re: Jacek Kaczmarski - apel o pomoc!!! IP: 212.160.238.* 08.04.02, 08:51
      Do (prawie) wszystkich DEBILI, ktorzy na tym poście piszą bzdury :
      Jak nie macie ochoty pomódz, jak już zdziczaliście do ostatniej potęgi, to
      przynajmniej nie osmieszajcie się. HIENY !!!
      Jacek jest naprawdę b.chory i potrzebuje pomocy. On nigdy za swoje koncerty nie
      żądał jak inni. Dlatego nie jest "beszczelnym" milionerem, jak większość
      artystów, czy piosenkarzy.
    • Gość: Fenol I co...e? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 08.04.02, 10:15
      Jest chory. Już wiadomo. I co teraz wszystkie obrzydliwe polskie...e?
      Który z was tam wyżej, co sponiewieraliście i Jacka i jego przyjaciół, napisze
      teraz na tym forum PRZEPRASZAM?
      Spierrdalajcie.
      • Gość: Legal Powinno być: "I co...ie" IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 08.04.02, 10:24
        Gazeta kropkuje wulgaryzmy, ale nie kuma, że czasem jestto jedyne określenie,
        jakie pasuje.
        Np. "Michnik to chóuij"
      • Gość: Fenol ...e czyli kuttassy IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 08.04.02, 10:28
        Gazeta nie zna polskiego i odrzuca słowa, których znaczenie jest bezsporne.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka