copyleftist 26.06.15, 16:26 Gadają o konieczności pokory - ale w tonie niebotycznego triumfu. A na Kukiza jako koalicjanta nie ma co liczyć. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
copyleftist Re: PiS przegra wybory 26.06.15, 23:33 Wszyscy uważacie, że wygra? Dziwne. Odpowiedz Link Zgłoś
superspec PiS wyraźnie przed Platformą. 27.06.15, 00:43 www.dziennikzachodni.pl/artykul/3913933,sondaz-polska-press-grupy-pis-wyraznie-przed-platforma-tylko-trzy-partie-w-sejmie,id,t.html?cookie=1 Odpowiedz Link Zgłoś
copyleftist Re: PiS wyraźnie przed Platformą. 27.06.15, 01:00 Trzy partie? Nie widzę trzeciej. Odpowiedz Link Zgłoś
copyleftist "Trzecia partia" przed dzisiejszym zjazdem 27.06.15, 08:15 kontrowersje.net/potrafisz_polsko_partyjny_baron_z_odzieje_i_esbek_na_czele_antysystemowej_rewolucji_kukiza Odpowiedz Link Zgłoś
superspec Kim jest wyborca Kukiza? Bo aparat "partyjny" 27.06.15, 10:35 muzyka nieciekawy. Wyborcy jego są porządnymi młodymi ludźmi. wiadomosci.onet.pl/kraj/kim-jest-wyborca-kukiza/6c8805 Odpowiedz Link Zgłoś
ciocia_piqa Re: PiS przegra wybory 27.06.15, 21:32 copyleftist napisał: > > Gadają o konieczności pokory - ale w tonie niebotycznego triumfu. > > A na Kukiza jako koalicjanta nie ma co liczyć. > Odpowiedz Link Zgłoś
t_ete Re: PiS przegra wybory 27.06.15, 23:27 Nie wiem czy przegra. Ale nie zycze im wygranej. Znow sie poswiecilam i 'przekartkowalam' program wyborczy. Sto szescdziesiat kilka stron - z czego ponad czterdziesci cztery o tym jak PO i Tusk doprowadzili Polske do ruiny. Trzy strony o 'naprawie sluzby zdrowia' : skladki na ubezpieczenie zdrowotne - do budzetu panstwa, wojewodowie beda dzielic srodki finansowe wedlug potrzeb ... bla bla bla Trzy strony argumentow by na nich nie glosowac. tete Odpowiedz Link Zgłoś
t_ete no i jeszcze 28.06.15, 01:00 ta izba wyzsza sadu najwyzszego ... ktora moze wplywac na 'niesprawiedliwe wyroki sadowe' ; ciekawostka : prof Zoll, ktory jest autorytetem dla PiS - jesli chodzi o zarodki i 'osobe ludzka' - tu stanal okoniem ; bardzo intryguje mnie - jaki autorytet sadowo-prawny - bedzie bronil pisowskiego pomyslu izby wyzszej sadu ; tylko Wojciechowski ? znajdzie sie ktos inny ? tete Odpowiedz Link Zgłoś