Dodaj do ulubionych

PiS przegra wybory

26.06.15, 16:26

Gadają o konieczności pokory - ale w tonie niebotycznego triumfu.

A na Kukiza jako koalicjanta nie ma co liczyć.
Obserwuj wątek
    • copyleftist Re: PiS przegra wybory 26.06.15, 23:33

      Wszyscy uważacie, że wygra?

      Dziwne.
    • superspec PiS wyraźnie przed Platformą. 27.06.15, 00:43
      www.dziennikzachodni.pl/artykul/3913933,sondaz-polska-press-grupy-pis-wyraznie-przed-platforma-tylko-trzy-partie-w-sejmie,id,t.html?cookie=1
      • copyleftist Re: PiS wyraźnie przed Platformą. 27.06.15, 01:00

        Trzy partie?

        Nie widzę trzeciej.
        • copyleftist "Trzecia partia" przed dzisiejszym zjazdem 27.06.15, 08:15

          kontrowersje.net/potrafisz_polsko_partyjny_baron_z_odzieje_i_esbek_na_czele_antysystemowej_rewolucji_kukiza
          • superspec Kim jest wyborca Kukiza? Bo aparat "partyjny" 27.06.15, 10:35
            muzyka nieciekawy. Wyborcy jego są porządnymi młodymi ludźmi.
            wiadomosci.onet.pl/kraj/kim-jest-wyborca-kukiza/6c8805
    • ciocia_piqa Re: PiS przegra wybory 27.06.15, 21:32
      copyleftist napisał:

      >
      > Gadają o konieczności pokory - ale w tonie niebotycznego triumfu.
      >
      > A na Kukiza jako koalicjanta nie ma co liczyć.
      >
      https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/11391469_842126039196768_8237930430497068499_n.jpg?oh=336e3dbafb057593bdd75443d0e840d1&oe=563222B9

    • t_ete Re: PiS przegra wybory 27.06.15, 23:27
      Nie wiem czy przegra. Ale nie zycze im wygranej.

      Znow sie poswiecilam i 'przekartkowalam' program wyborczy. Sto szescdziesiat kilka stron - z czego ponad czterdziesci cztery o tym jak PO i Tusk doprowadzili Polske do ruiny. Trzy strony o 'naprawie sluzby zdrowia' : skladki na ubezpieczenie zdrowotne - do budzetu panstwa, wojewodowie beda dzielic srodki finansowe wedlug potrzeb ... bla bla bla
      Trzy strony argumentow by na nich nie glosowac.

      tete
      • t_ete no i jeszcze 28.06.15, 01:00
        ta izba wyzsza sadu najwyzszego ... ktora moze wplywac na 'niesprawiedliwe wyroki sadowe' ;

        ciekawostka : prof Zoll, ktory jest autorytetem dla PiS - jesli chodzi o zarodki i 'osobe ludzka' - tu stanal okoniem ; bardzo intryguje mnie - jaki autorytet sadowo-prawny - bedzie bronil pisowskiego pomyslu izby wyzszej sadu ; tylko Wojciechowski ? znajdzie sie ktos inny ?

        tete

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka