prudernik
03.07.15, 13:42
Jakim skończonym trza być kretynem by rzygać do urny głosując na PiS jedynie z bezinteresownej nienawiści jaką wszczepiła najgłupszą i najprymitywniejszą propagandą
banda na bandzie co bandą pogania = PO.
Ilu dziennikarzy, polityków, ludzi prawych, patriotów, profesorów, pilotów, geodetów, znawcó Rosji, .....działaczy społeczny, generałów
musi zginąć z rąk seryjnego samobójcy by taki rzygacz na PiS nabrał dystansu do swojej wiary w sektę rządzącą obecnie metodami mafijnymi?
Takie dwa PSLe - miejski i wiejski.