Dodaj do ulubionych

będzie głosowanie korespondencyjne

28.03.20, 07:46
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,25826969,pis-noca-sklada-poprawki-do-tarczy-antykryzysowej-zmiana-kodeksu.html

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
i bardzo dobrze, dość biegania po tych niewygodnych lokalach wyborczych.
Nie wiem jak to wygląda technicznie ale zdaje się, że ten sposób istnieje w innych krajach.
Natomiast nie rozumiem czemu to jest tylko dla ludzi 60+ a nie dla wszystkich właśnie.
Obserwuj wątek
            • sinevajirapag Re: Beda kolejne wyborcze oszustwa :O) 28.03.20, 09:05
              perla_roztocza napisał:

> benek231 napisał:
              >
              > > I to wlasnie jest pisiorska zlodziejska mentalnosc
              >
              > Kretynie52, gdybyś nie był kretynem to wiedziałbyś, że oszustwa wyborcze istnie
              > ją odkąd są wybory właśnie.

To prawda ale oszukują tylko bezbożnicy. Wierzący tego nie czynią bo to grzech a powiedzonko "Kłamać jak katolik" jest fałszywe właśnie.
              • qwardian Re: Beda kolejne wyborcze oszustwa :O) 28.03.20, 09:39
                Szparagu, POPiS nas wszystkich oszukał bo zagłosował na tarczę. Ja jestem za opcją odłożenia wyborów na rok i w międzyczasie oddać władzę w ręce osoby kompetentnej, która sprawnie przeprowadzi ostateczne rozwiązanie lepiej niż zrobił partacz o inicjałach AH..

--
                Lepiej potknąć się o prawdę, niż ją ominąć.
                • benek231 Beda kolejne wyborcze oszustwa :O) 28.03.20, 17:59
                  Cztery lata temu pisiory uwalily propozycje glosowania korespondencyjnego. Zatem jesli teraz przepychaja to samo w tak okrojonym zakresie to jestem pewien, ze jest tam jakis szwindel. Na moj nos uzyja tych korespondencyjnych glosow do wyborczego oszustwa.

Osobiscie nie mam nic przeciwko korespondencyjnemu glosowaniu. Mam taka mozliwosc od wielu lat. I choc dotad nie skorzystalem z niej, gdyz wole uroczyscie udac sie do punktu wyborczego, pod pache z zona, to wiem, ze jest to bardzo popularny sposob glosowania.

Wyglada to tak, ze w poczcie dostaje odpowiednio pozabezpieczana koperte do ktorej wloze moja karte wyborcza z zakreslonymi glosami. I te koperte, zaadresowana na dany okreg wyborczy wrzucam do skrzynki pocztowej przed dniem wyborow, lub wrzucam ja do urny - w dniu wyborow. Proste.

Gdyby nie to, ze pisiory chca wprowadzic to usprawnienie w sposob niezgodny z kodeksem wyborczym - tego typu zmiany nie moga byc przeprowadzane pozniej niz na 6-mcy przed terminem wyborow - to wprowadzenie ich przed samymi wyborami oznacza, ze maja w dupie wyborce na ktorym ten nowy system ma byc testowany. Jakby wczesniej nie mogli przetestowac tego na myszach.

W Stanach losowanie korespondencyjne wchodzilo w zycie przez wiele lat - metoda prob i bledow. Jedni uczyli sie od innych, az po blisko stu latach mamy zadowalajacy i, mozna powiedzic, sprawdzony system. A pisiory chca jedynie udowodnic, ze mozna przeprowadzic wybory nawet w prosektoriach, bo im cholernie zalezy aby odbyly sie 10go maja, choc konstytucja przewiduje zawieszenie wyborow na czas epidemii.

czuk1 napisał:

• benek231 Beda kolejne wyborcze oszustwa :O) 28.03.20, 16:53
              perla_roztocza napisał:

> benek231 napisał:
              >
              > > I to wlasnie jest pisiorska zlodziejska mentalnosc
              >
              > Kretynie52, gdybyś nie był kretynem to wiedziałbyś, że oszustwa wyborcze istnie
              > ją odkąd są wybory właśnie.
              **
              Tylko jeszcze raz potwierdzasz poprawnosc moich wnioskow, obesrołku lubelski.

Pamietam kiedys biegales z ksywa Kretyn5, a z tak niskim numerem byles w scislej czolowce najwiekszych kretynow. I tak ci pozostalo, nawiasem mowiac.
        • rumia100 Re: Beda kolejne wyborcze oszustwa :O) 28.03.20, 11:47
          Twój prezydent Duda też piał jak milion kogutów, że zajmie się niesprawiedliwością i sprawami frankowiczów i nawet się nie zająknął! A to przecież ulubieniec Rydzyka zwanego ojcem, Pisu i tych wszystkich...
          PO - fakt, Tusk i cała ta ferajna...

Kosiniak -Kamysz wczoraj inteligentnie zareagował na idiotyczne słowa Schreibera, o Kartaginie.

Podchwycił to Kosiak-Kamysz i tak celnie spuentował, ten chrzan Schreibera o Kartaginie, że - jest facet ogarnięty.

Na pohybel Pis i Po

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka