Dodaj do ulubionych

hetero patriarchat

30.03.20, 07:17
ja tam do końca nie wiem co to jest ten hetero patriarchat.
Musi to być coś groźnego skoro socjalistyczny rząd Hiszpanii, lewicowe media i feministki gorąco zachęcali do udziału 8 marca w manifestacji pod hasłem - „hetero patriarchat zabija bardziej niż koronawirus”.
Tylko w Madrycie wyszło 120 tysięcy kobiet wykrzyczeć radośnie swój ból. Biedroniów i innych takich nikt nie liczył. To było w czasie gdy Biedroń darł się aby w Polsce zamknąć kościoły jako miejsce niebezpieczne.
Wracając do Hiszpanii, następnego dnia czyli 9 marca obudzili się i okazało się, iż w samym Madrycie jest tysiąc zarażonych.
Dziś Hiszpanie założyli pampersy, weszli pod stół i z płaczem mówią, że to co się dzieje w Hiszpanii to jest eksterminacja.
A wszystko przez ten przeklęty hetero patriarchat jest właśnie.
Obserwuj wątek
    • oleg3 Re: hetero patriarchat 30.03.20, 11:22
      > ja tam do końca nie wiem co to jest ten hetero patriarchat

To jest bardzo wdzięczne, do analizy, pojęcie. Sam patriarchat jest znany, podobnie jak hetero. Patriarchat jest zły. Hetero jest złe.Hetero patriarchat jest bardzo zły. Matriarchat jest dobry. Ale czy hetero matriarchat jest dobry? Przypuszczam, że wątpię. To, że nie istnieje inny niż hetero patriarchat czy matriarchat to pogląd faszystowski i homofobiczny.
      • perla_roztocza Re: hetero patriarchat 30.03.20, 11:40
        oleg3 napisał:

> Patriarchat jest zły. Hetero jest złe.Hetero patriarchat jest
        > bardzo zły.

no nie wiem. Jeżeli zły oznaczymy jako minus to z matematyki wychodzi, że minus i minus daje plus.
        Słowem winno być - hetero patriarchat jest dobry właśnie.
        • oleg3 Re: hetero patriarchat 30.03.20, 13:33
          perla_roztocza napisał:

> Jeżeli zły oznaczymy jako minus to z matematyki wychodzi, że minus i minus daje plus.

Są plusy dodatnie i ujemne. Tak samo jest z minusami.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka