26.02.21, 07:35

5102 - według danych Ministerstwa Utraty Zdrowia tylu ludzi zmarło w 2020 roku na kolanoświrusa, tym 70% powyżej 67 roku życia. Dla porównania, na zapalenie płuc zeszło w 2018 r. prawie 18,5 tys. Polaków. Tak morderczy jest wraży azjatycki wirus.

Jednocześnie w wyniku szaleńczych lokdałnów, szerzenia paniki, zlikwidowania dostępu do lekarzy zmarło ok. 70 000 ofiar zbrodniczego reżimu Policji i Sanepidu. Ofiar, których można było uniknąć zachowując zdrowy rozsądek i samodzielną odwagę - jak pokazują przykłady Śfecji, Białorusi i Florydy lokdałny plus inne represje nie mają większego znaczenia.
Obserwuj wątek
  • czuk1 Re: 5102 26.02.21, 10:17
   xiazeluka napisała:

   >
   > 5102 - według danych Ministerstwa Utraty Zdrowia tylu ludzi zmarło w 2020 roku
   > na kolanoświrusa, tym 70% powyżej 67 roku życia. Dla porównania, na zapalenie p
   > łuc zeszło w 2018 r. prawie 18,5 tys. Polaków. Tak morderczy jest wraży azjatyc
   > ki wirus.
   >
   > Jednocześnie w wyniku szaleńczych lokdałnów, szerzenia paniki, zlikwidowania do
   > stępu do lekarzy zmarło ok. 70 000 ofiar zbrodniczego reżimu Policji i Sanepidu
   > . Ofiar, których można było uniknąć zachowując zdrowy rozsądek i samodzielną od
   > wagę - jak pokazują przykłady Śfecji, Białorusi i Florydy lokdałny plus inne re
   > presje nie mają większego znaczenia
   .
   > .
   Pomieszanie z poplątaniem Twoim na temat skutków pandemii trwa . Widać to w treści wpisu - po mętnym powiązaniu zdarzeń, błędnej ocenie faktów . Wyprowadzona opinia - jest na poziomie lumpa z noclegowni.
   • xiazeluka Re: 5102 26.02.21, 17:16
    Ćwierćinteligencie1, przestańcie kraść cudze wpisy, złodzieju. Mła wydał Wam polecenie: precz z powrotem do szczeliny, z której wypełzliście. Swoje cenne spostrzeżenia wpisujcie na forum dla ćwierćinteligentów, Mła powtarza adres: www.jezdemgupi.zsrs.
    • czuk1 Re: 5102 27.02.21, 17:24
     xiazeluka założyła piękny wątek - 5102 - o kontrowersyjnej treści:

     > Ćwier1, przestań (..)... kraść cudze wpisy, złodzieju. Mła wydał Wam (...) po
     > lecenie: precz z powrotem do szczeliny, z której wypełzliście. Swoje cenne spos> trzeżenia wpisujcie na forum dla ćwierćinteligentów, Mła powtarza adres: www.je
     > zdemgupi.zsrs.

     ---------------
     Nie mogę kraść czyichś wpisów, bo odnoszę się do konkretnych wpisów. Zawsze je cytując. Ten wątek akurat i dwa Twoje wpisy są o kuriozalnie kłamliwej, durnej i nieuprawnionej treści. Wpis wątkowy musiał być pisany w pijanym widzie - bo treść merytorycznie kupy się nie trzyma. A powyższy jest wierutnym kłamstwem. Bo facet posądza mnie o kradzież wpisów , wydaje idiotyczne POLECENIE ... pełzania w szczelinach i odsyła do jakiegoś nie istniejącego forum .Pisarz -a zachowuje się się jak manela.
     • xiazeluka Re: 5102 27.02.21, 23:56
      Ćwierćinteligencie1, to może w stylu lempartowskim, skoro inaczej do Waszej zbiurokratyzowanej głowy nie dociera - jesteście za głupi, by komentować mądre i celne wpisy Mła. Z powodu powyższej głupoty kradniecie arystokratyczne teksty. A, i co to jest "manela"?
      • xiazeluka Re: 5102 01.03.21, 10:15
       Ćwierćinteligencie1, specjalnie dla Was - wypowiedź lekarza "o kuriozalnie kłamliwej, durnej i nieuprawnionej treści, a treść merytorycznie kupy się nie trzyma":

       dorzeczy.pl/kraj/174072/dr-martyka-ile-jeszcze-ludzi-musi-umrzec-zebysmy-sie-opamietali.html?utm_source=dorzeczy.pl&utm_medium=homepage-section&utm_campaign=opinie
       • czuk1 Re: 5102 05.03.21, 14:21
        xiazeluka napisała:

        > Ćwier...cie1, specjalnie dla Was - wypowiedź lekarza "o kuriozalnie kłamliwej, durnej i nieuprawnionej treści, a treść merytorycznie kupy się nie trzyma" .


        Inteligentne tak wpisy mogą mierzić. Linkowaną wypowiedź lekarza mam traktować domyślnie, jako
        autorytatywną rekomendację do powszechnego stosowania ? Każdemu może się pomieszać w głowie. Nie znaczy, że mam przejmować czyjeś poglądy. Wystarczy, że stwierdzę, że na chłopski nawet rozum , część ich jest kłamliwa.
      • czuk1 Re: 5102 01.03.21, 12:34
       xiazeluka napisała: Ć[...]1, to może w stylu lempartowskim, skoro inaczej do Waszej zbiurokratyzowanej głowy nie dociera - jesteście za głupi, by komentować mądre i celne wpisy Mła. Z powodu powyższej głupoty kradniecie arystokratyczne teksty. A , i co to jest "manela"?

       Niestety, niemądre i niecelne wpisy zdarzają się i TWA. Każdemu... To słowo - "menela" - jest rodzaju żeńskiego (bo dotyczy księżnej luki) . Napisałem go nieuważnie, zmieniając literę "e" na "a".
        • czuk1 Re: 5102 02.03.21, 08:35
         xiazeluka napisała: Mła niemądre i niecelne wpisy się nie zdarzają. Na tym polega różnica między nami, ćw,,,ierć1,,
         Ja zapoznaję się z tematem wpisu , głownie w różnych mediach elektronicznych. W celu ew. pogłębienia wiedzy i skorygowania swoich poglądów. I pozostaję przy nich. Nie sądzę by byli tu tacy wszechstronni forumowicze - wszystko wiedzący i bezstronni. Jeśli przejmujemy skrajne (czyjeś) poglądy skazani jesteśmy na oceny obiektywne, negatywne. Tak jest z poglądem na pandemię. Wpisujesz się do grona przeciwników stosowania obostrzeń dla gospodarki, stosowania maseczek, prowadzenia szczepień. Dajesz się podpuścić. Podany przez Ciebie wzorzec działań w warunkach pandemii nie jest przez państwa świata stosowany. Jak więc - będąc zwolennikiem takich działań - możesz twierdzić, że Twoje poglądy zawsze są mądre i celne.
         • oleg3 Re: 5102 02.03.21, 09:29
          czuk1 napisał:

          > Jeśli przejmujemy skrajne (czyjeś) poglądy skazani jesteśmy na oceny obiektywne, negatywne.

          Komentarz zbędny!
           • czuk1 Re: 5102 05.03.21, 20:05
            xiazeluka napisała: Ćw.....gent1 z uporem pakuje piłki do swojej bramki i nie zrażony uważa, że wysoko prowadzi.>
            Cieszę się , że te rzekome gole wbijam adwersarzom - razem z miliardami Ziemian - chroniących się przed korona wirusem maskami, poddających testom i szczepionkom. Polemikę prowadzę jedynie w odpowiedzi na konkretne oskarżenia . Uważam też , że takie szkodliwe poglądy przeciwników programu rządowego nie mogą pozostać bez echa i obciążać rządzących. Współczuję hamulcowym, że próbują zatrzymywać walkę z pandemią.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka