Dodaj do ulubionych

Ale góóóóóówno!

19.04.21, 09:55
Tak rozpoczyna omawianie najgorszych filmów w historii twórca popularnego kanału na Twojejtrąbie. Filmu p. Stankiewicz jeszcze nie omawiał, niemniej z całą pewnością na taką inwokację "Stan zagrożenia" uczciwie zasłużył. Zestaw najbardziej skompromitowanych nonsensów powypadkowych podlanych wypowiadanymi grobowym tonem komentarzami ekspertów z łapanki.
Jeden plus za dużą dawkę humoru: zdaniem reżyserki bumba wybuchła w momencie, gdy odwrócony do góry nogami tupolew znajdował się kilka sekund od nieuchronnego rozwalenia się o glebę.
Obserwuj wątek
  • kalllka Re: Ale góóóóóówno! 19.04.21, 10:09
   A iksel nie powinien to porowno, w cudzyslow wziasc?
   Byloby fajnie moc sie ponabijać / nomen-omen/ z jakiego rzysera„stanu upojenia”albo nabuchania, lub choćby spozycia.
   Tak ku pokrzepieniu. Co szlachta na to?

  • qwardian Re: Ale góóóóóówno! 19.04.21, 10:10
   To w Ludowej Republice Ługańskiej mają internet? Nu gratuluję. Proszę nie zapomnieć mi złożyć życzeń z okazji jutrzejszych urodzin. Będziemy tu wspólnie celebrować w kameralnej atmosferze..
   poznan.wyborcza.pl/poznan/7,36001,26989351,burza-wokol-wykladu-w-teatrze-osmego-dnia-hydra-rasizmu-i.html
  • pikrat Re: Ale góóóóóówno! 19.04.21, 12:58
   Mławski napisał:

   > zdaniem reżyserki bumba wybuchła w momencie, gdy odwrócony do góry nogami tupolew znajdował się kilka sekund od nieuchronnego rozwalenia się o glebę.
   =====================
   Ciekaw jestem czy to głupota czy służalczość p. Stankiewicz choć to się wzajemnie nie wyklucza. W tym momencie boleję nad stanem umysłu sporej części społeczeństwa, która nabrała się na "zamach". Kiedyś, kiedy dojdzie do jakiejś ruchawki miedzy Rosją a Polską, zapłacimy wysoką cenę za naszą głupotę. Coś w rodzaju ceny jaką zapłaciły hajlujące, wpadające w ekstazę na widok Fjurera, Niemki.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka