Dodaj do ulubionych

Andrzej jest

27.04.21, 09:54
Masz osobę z nazwiskiem i twarzą:

www.youtube.com/watch?v=q_aOAdrIszs
Obserwuj wątek
   • qwardian Re: Andrzej jest 27.04.21, 18:14
    Absolutnie Andrzeju, miałby szanse zostać wysłuchany w sądach kaiserowskich prusiech, gdyby pokłonił się nisko. Nikłe szanse podczas III Rzeszy, kiedy nie zawracaliśmy sobie głowy błahostkami, walczyliśmy z całym światem. W jewropie Kalego, żaden kacyk nie wysłucha go z powagą, tylko ugotuje w rondlu nad ogniem..
   • felusiak1 Re: Andrzej jest 27.04.21, 19:33
    Przecież ty tego nie słuchaleś. Nie wiesz co powiedzial. Zobaczyłeś nazwisko trędowatego i natychmiast wyłączyłes. Tego propagandysty twoje uszy nie trawia.
    • andrzejg Re: Andrzej jest 27.04.21, 19:37
     Ty wszystko wiesz...nie ośmieszaj się z tymi oskarżeniami.
     Powiem w Twoim stylu, takim ad personalnym, w którym się lubujesz.
     W przeciwieństwie do Ciebie, jak piszę że coś robiłem, to rzeczywiście robiłem.
     Jakież tam są fakty? Jedynie judzenie i straszenie Polaków zachodem , który ma nas za małpiszony.
     Chcesz się czuć małpą, gorszym sortem? Twój wybór. Segregacja ,to są Twoje klimaty?
     • felusiak1 Re: Andrzej jest 27.04.21, 20:08
      Faktem jest, ze Francja olała wyrok TSUE. W tym samym czasie Belgia podporzadkowala sie w dokladnie tej samej kwestii.
      Faktem jest, ze na Cyprze sedziow nominuje premier i to jest wedlug TSUE demokratyczne i nie narusza praworzadnosci.
      W Hiszpanii jest Naczelna Rada Sądownictwa. Wszystkich 20 czlonkow wybiera parlament. I to jest wedlug TSUE demokratyczne i nie narusza praworzadności.

      Widzisz kolego, mnie jest zupelnie obojetne kto rzadzi w Polsce. Ja tam nie glosuję i nie ponoszę konsekwencji. Widzę to jako kwestię rownego traktowania w Unii. Nie ulega zatem watpliwosci, ze TSUE jest organem politycznym i tak jest traktowane. I nie ulega wątpliwości, ze pośród równych są rowniejsi, ktorzy odrzucaja wyroki TSUE jednocześnie wyrazajac oburzenie w stosunku do krnąbrnych na peryferiach.
   • xiazeluka Re: Andrzej jest 27.04.21, 22:19
    Boisz się tego wysłuchać czy za długie? Jeśli za długie, Mła Ci streści, jeśli się boisz, to nie opowiadaj o swojej otwartości na argumentację. Felusiak ma rację - nie przesłuchałeś tego.
      • andrzejg Re: Andrzej jest 28.04.21, 12:39
       Możliwe , że nie zrozumiałem, RAZ mówi ogólnikami nie wdając się w szczegóły. Trudno mi ocenić, c
       czy sytuacja w innych krajach jest adekwatna do naszej. Najłatwiej jest postraszyć społeczeństwo strasznym zachodem, który ma nas za niecywilizowanych, ze standardami demokracji rodem ze wschodu. Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz...problem rozwalenia trójpodziału władzy, tego że Ziobro morze umorzyć sprawę dotyczącą jego samego nie istnieje. Najważniejsze, że Zachód się wywyższa i stosuje inne standardy we własnej sprawie niż w naszej. Tyle ,że to wszystko , to propagandowe ogólniki.
       • xiazeluka Re: Andrzej jest 28.04.21, 13:19
        Andrzeju, udowodniłeś właśnie, że nie przesłuchałeś wykładu RAZ. Albo nie zwróciłeś uwagi na kluczowe szczegóły. Mła nie zamieszczałby takiego expose, gdyby zawierało nic nie wnoszące banały.
        RAZ wskazał konkretne przypadki:
        a) olewania przez wymienione wprost państwa przeczeń TSUE
        b) wykazywania przez konkretne państwa wyższości praw krajowych nad orzecznictwem Mumii poza obszarami, na które się zgodziły
        c) upolitycznionego mianowania sędziów w konkretnie wskazanych państwach.

        Te przykłady burzą uprawianą przez Ciebie narrację, jakoby w Tymkraju była łamana, gwałcona czy obchodzona OTUA oraz by sposób wyboru sędziów rażąco odstawał od mumioeuropejskich procedur.

        Czy ta łopatologia jest wystarczająca?
        • pikrat Re: Andrzej jest 28.04.21, 19:58
         RAZ twierdzi, że ale czy to prawda?

         W kwestii "upolitycznionego mianowania sędziów w konkretnie wskazanych państwach." prawda jest taka: niech sobie rządy mianują nawet konie senatorami ale ma być praworządność. Unia nie wpiepsza się nam w kwestii wysokości kar za przestępstwa, nie manipuluje w kodeksach ale nie dopuszcza do możliwości karania sędziów, którzy odważyli się być niezależni w kwestii karania przestępstw rządzących. Jak tego nie zrozumiesz to do piaskownicy.
         • xiazeluka Re: Andrzej jest 28.04.21, 21:44
          Pokrak, samo TSUE jest tworem politycznym, więc to ostatni organ, który ma prawo osądzać wybieralność sędziów w krajach Mumii, co zresztą pozostaje poza kompetencjami tego podejrzanego trybunału.

          Tak więc ani TSUE, ani Mumia nie ma prawa do wtrącania się w organizację wymiaru sprawiedliwości państw członkowskich, a samo hasło "praworządność" nie znaczy nic, ponieważ nie ma żadnego wzorca, do którego można odnieść sytuację sędziów w krajach Mumii. W takiej Francji sędziowie są urzędnikami państwowymi, wybieranymi przez upolitycznione ciało zwane Najwyższą radą korpusu urzędników sądowych. Sędziowie we Francji - w przeciwieństwie do Tegokraju - nie mają immunitetu i jak najbardziej można ich ścigać dyscyplinarnie. Tak samo jak w IV Rzeszy, najnowszy przykład traktowania tamtejszych sędziów przez władze polityczne:

          wpolityce.pl/swiat/548785-sedzia-represjonowany-za-wyrok-to-nie-polska-a-niemcy

          Tak więc skończcie powielać głupstwa z TVNewsweeka, Mła potrafi samodzielnie obejrzeć sobie parę minut ichniej propagandy, nie potrzebuje Waszego pośrednictwa.
  • pikrat Re: Andrzej jest 27.04.21, 19:27
   Miejsce Polski jest w Unii Europejskiej i wszelkiej maści Ziemkiewicze są szkodnikami. To Unii zawdzięczamy kilkadziesiąt lat pokoju, rozwoju, wyrównywania szans. Jak wysoką za to płacimy cenę? Moim zdaniem niewysoką ponieważ życie jest największą wartością (niekoniecznie zygota). Członkostwo w Unii gwarantuje pokój a więc zachowania wielu istnień przy życiu. Stracimy to wszystko jeśli Ziemkiewicze jakimś cudem zdobędą władzę. Przy naszym chwiejnym narodzie jest to dość prawdopodobne. To tak jak z antyszczepionkowcami. Jawni wrogowie naszego społeczeństwa rozsiewają fałszywe wiadomości byle społeczeństwo się nie szczepiło. Ilu ludzi od tej działalności umarło a ile jeszcze umrze? Kto płaci tym kretynom za taką działalność? Ziemkiewicz, moim zdaniem, jest takim antyszczepionkowcem a mimo to ma spore grono wielbicieli. Przeczytałem sporo wypowiedzi pod jego filmem - żadnej krytycznej. Jak w PZPR smile Sami świadomi i odpowiedzialni towarzysze konfederaci.No bo jak nie konfederaci to kto?
   • xiazeluka Re: Andrzej jest 27.04.21, 22:54
    "Miejsce Polski jest w Unii Europejskiej i wszelkiej maści Ziemkiewicze są szkodnikami."

    Jaki jest związek między jednym i drugim? Żaden, ale pokrakizm to taka dialektyka dla ubogich, więc pokrak sobie folguje.

    "To Unii zawdzięczamy kilkadziesiąt lat pokoju, rozwoju, wyrównywania szans."

    Tak jak Szwajcaria, Norwegia czy Islandia. Gdyby nie UE, tako rzecze pokrakizm, Polska zostałaby napadnięta i podbita przez Białoruś.

    "Jak wysoką za to płacimy cenę? Moim zdaniem niewysoką ponieważ życie jest największą wartością (niekoniecznie zygota)."

    Pokrak, a może udało się nam wszystkim uratować życie dzięki traktatowi z Schengen? A może dzięki Konwencja o odpowiedzialności osób utrzymujących hotele za rzeczy wniesione przez gości hotelowych? Bo NATO z zachowywaniem pokoju raczej nie ma niczego wspólnego, co nie?
    Warto także odnotować, że pokrak nie wyewoluował z zygoty lecz czegoś innego, na przykład z probówki zawierającej zarazki duru brzusznego lub coś w tym rodzaju.

    " Członkostwo w Unii gwarantuje pokój a więc zachowania wielu istnień przy życiu."

    Zgadza się, siły zbrojne Mumii są gotowe rzucić wyzwanie dowolnym siłom ziemskim czy pozaziemskim. Liczebność tej armii wynosi równe zero, więc łatwo sobie wyobrazić, jaką potęgą stanie się, gdy zostanie utworzony pierwszy pluton na potrzeby reprezentacyjnej orkiestry, aby przygrywać marszałek Makreli podczas planowania nowych podbojów.

    "Stracimy to wszystko jeśli Ziemkiewicze jakimś cudem zdobędą władzę."

    Wszyscy w Europie zginiemy, jeśli zdobędą władzę jacyś felietoniści, którzy zwracają uwagę na prosty fakt, że czerwone nie jest zielone.

    "Przy naszym chwiejnym narodzie jest to dość prawdopodobne."

    Stracimy życie, bo nasz naród jest chwiejny i... i coś tam. Pokrakizm nie zakończył jeszcze operacji łapania swojego ogona, więc wnioski ostateczne poznamy w przyszłości, jak tu już będzie przedszkole.

    " To tak jak z antyszczepionkowcami."

    Co tak samo? A, tutaj także ogon wytrwale jeszcze ucieka przed swoim właścicielem, więc Mła wycofuje to niestosowne pytanie.

    " Jawni wrogowie naszego społeczeństwa rozsiewają fałszywe wiadomości byle społeczeństwo się nie szczepiło."

    Jawnie fałszywe jest twierdzenie, że niechęć do wstrzykiwania sobie podejrzanej mikstury łączy się z nakłanianiem kogokolwiek do powstrzymywania się od uczestnictwa w tym eksperymencie. Pokrakizm to Orwell w praktyce: wojna to pokój, prawda to kłamstwo, pokrak to mędrzec.

    " Ilu ludzi od tej działalności umarło a ile jeszcze umrze?"

    Ilu ludzi umrze od poglądu, że podejrzana mikstura zwana szczepionką nie jest pierwszym życzeniem na liście potrzeb niektórych ludzi? To może zapytać należy, ilu ludzi już umarło, ponieważ pokrak nie wyszczepiał się co rok szczepionką na grypę i tężec?

    "Kto płaci tym kretynom za taką działalność?"

    Pokrak, wyobraźcie sobie, że niektórym nie trzeba płacić za posiadanie poglądów, mają je bezinteresownie. Wam płacą w rublach, euro czy fałszywych dolarach?

    "Ziemkiewicz, moim zdaniem, jest takim antyszczepionkowcem a mimo to ma spore grono wielbicieli."

    Ziemkiewicz opowiadał o sposobach powoływania sędziów w Europie oraz traktowaniu wyroków TSUE przez niektóre państwa, ale ponieważ nie sposób podważyć tego, co mówił, to należy go kopnąć od absurdalnej strony. Takie brudne sztuczki mają spore grono wielbicieli.

    "Przeczytałem sporo wypowiedzi pod jego filmem - żadnej krytycznej."

    Trzeba było film obejrzeć, a nie czytać tylko komentarze. No tak, ale pokrakizm postuluje najpierw kładzenie mostu, a dopiero potem budowę filarów.

    " Jak w PZPR smile Sami świadomi i odpowiedzialni towarzysze konfederaci.No bo jak nie konfederaci to kto?"

    No, kto? Pokrak, zaczepcie któregoś z entuzjastów i ustalcie odpowiedź. Nawiasem pisząc wielu sympatyków Konfederacji uważa RAZ za pisiora na przepustce, więc istnieje prawdopodobieństwo, że Wasze wnioski są Waszymi wnioskami, co oznacza, że jest na pewno inaczej.
    • pikrat Re: Andrzej jest 28.04.21, 19:51
     xiazieluka popisała się chamstwem dlatego nie dowie się "dlaczego" i musi jej wystarczyć "dlatego."

     W kwestii geniuszu Pana z Nazwiskiem .... poczytaj jego enuncjacje o katastrofie smoleńskiej.
   • qwardian Re: Andrzej jest 28.04.21, 14:10
    pikrat napisał:

    > Miejsce Polski jest w Unii Europejskiej


    Miejsce Polski jest z Niemcem I Rzeszy Heiliges Römisches Reich, II Rzeszy pod przewodnictwem Prus i III Rzeszy pod AH. Chyba nie chcesz Pikracie, żebyśmy dołączyli do UK..

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka