Gość: jan,
IP: 81.219.100.*
29.10.04, 21:28
wysoka ,spiczasta czapka z dużą ,czerwoną gwiazdą. Wyglądałby w tym cudownie
za stołem prezydialnym w spec komisji sejmowej. A na stole pomiędzy butelkami
wody mineralnej powinien leżeć odbezpieczony nagan.