Dodaj do ulubionych

Była godz. 13:11

02.02.23, 13:29
Wnuk byłego prezydenta RP Lecha Wałęsy trafił do więzienia. Bartłomiej odbywanie kary pozbawienia wolności rozpoczął 30 stycznia o godzinie 13:11.

Oczywiście nikogo by to nie zainteresowało, gdyby nie dziadek. Sam Bartłomiej to prymityw.

Cytat
Działając wspólnie i w porozumieniu w celu osiągnięcia korzyści majątkowej po uprzednim użyciu przemocy wobec obywatela Szwecji poprzez uderzenie przedmiotem przypominającym pałkę po całym ciele, przewrócenie na ziemię i kopanie po całym ciele dokonali zaboru w celu przywłaszczenia telefonu komórkowego o wartości 350 złotych - przekazano w oficjalnym komunikacie, którego treść przytacza "Super Express".


Cytat
Wnuk Lecha Wałęsy powiedział, że ma wykształcenie gimnazjalne i nie posiada wyuczonego zawodu. Pracował jako kierowca-mechanik. Miał także krytycznie odnieść się do popełnionego przez siebie przestępstwa - podkreśla "SE".


Rodzina Wałęsów (Bolek, jego synowie i wnuki) jawi się (z wyjątkami) jako rodzina patologiczna w sensie potocznym i (chyba) zgodnie z kryteriami stosowanymi przez wyspecjalizowane instytucje państwowe.
Obserwuj wątek
  • qwardian Re: Była godz. 13:11 02.02.23, 13:59
   Potop Szwedzki i Wojna Północna spowodowała, że mój Posen liczył zaledwie 7 tysięcy mieszkańców. Te ostatnie łotry zburzyły wszystkie polskie zamki, twierdze, pałace, dworki, klasztory, kościoły i miasta. Salutuję wnuka Wałęsy, każdy Szwed, który tu zawita powinien zostać złupiony do samych slipek, a te gnojki protestanckie powinny płacić odszkodowania do końca świata.
   • oleg3 Re: Była godz. 13:11 02.02.23, 14:17
    W miasteczku, z którego pochodzę, ciągle straszy kościół obrabowany i zrujnowany przez Szwedów. Nigdy nie odbudowany. Historycy twierdzą, że Szwedy zrujnowały IRP bardziej niż Hitler i Stalin. IIRP.

    Było, minęło. Teraz Szwecja jest naszym partnerem. I tego się będę trzymał do czasu powstania Kalifatu Sztokholmskiego.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka