IP: 82.139.9.* 26.01.05, 18:23
Putin dzisiaj nie przyjedzie.
Jak by tak zagrozić realnie , że planujemy kupić ropę np.na wolnym rynku to
sam by się wpraszał.
A tak to aż wstyd patrzeć jak Kwachu się domaga.+ restrykcje dla naszych firm
exportujących na Wschód.
W końcu to parę miliardów euro rocznie!
Co wy na to ?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka