Gość: Michał
IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl
04.06.02, 15:37
Przecież za coś takiego należy karać grzywną !
Ta kobitka w nagrodę za śpiewanie na Parteitagu SLD miała zabłysnąć w Korei !
Miller występuje jak Edytka i skończy tak samo jak polska reprezentacja !