Dodaj do ulubionych

jest niedziela, georgia on my mind.....

27.02.05, 12:59
home.hccnet.nl/f.abbing/muziekje.html
Obserwuj wątek
    • abprall Re: jest niedziela, georgia on my mind..... 27.02.05, 13:05
      www.hkmusic.de/noten/georgia.htm
      • ewa8a Re: jest niedziela, georgia on my mind..... 27.02.05, 13:09
        Abprall, mężczyzno nieszczęsny, czy TY sypiasz czasami ?
        • abprall Re: jest niedziela, georgia on my mind..... 27.02.05, 13:17
          tę wersje dedykuje tobie..ewo...
          • abprall Re: jest niedziela, georgia on my mind..... 27.02.05, 13:22
            prawda (?), ze jest w tej melodii cos...chyba pojde na plażę....popatrzec na
            Ostsee... czyli Bałtyk...taki Tom , kurcze ma pod nosem Pacyfik, a ja taką
            miskę jeno....
            • ewa8a Re: jest niedziela, georgia on my mind..... 27.02.05, 13:25
              A ja - godzinka i jestem w górach.
              Melodie cudne.
              • abprall Re: jest niedziela, georgia on my mind..... 27.02.05, 13:34
                to tez dla ci.....z różyczką...ale melodia...
                www.musicmessage.com/Romance.htm
            • d.nutka1 Re: jest niedziela, georgia on my mind..... 27.02.05, 14:16
              abprall napisał:

              > prawda (?), ze jest w tej melodii cos...chyba pojde na plażę....popatrzec na
              > Ostsee... czyli Bałtyk...taki Tom , kurcze ma pod nosem Pacyfik, a ja taką
              > miskę jeno....

              po której stronie tej "miski" bałtyckiej mieszkasz?
              nie ma piękniejszych plaż na swiecie niż....te z dzieciństwa
              • abprall Re: jest niedziela, georgia on my mind..... 27.02.05, 14:23
                masz moj akcept, do Baltic Sea mam ca 150 - 200 m, z okna widze....
                • d.nutka1 Re: jest niedziela, georgia on my mind..... 27.02.05, 15:11
                  abprall napisał:

                  > masz moj akcept, do Baltic Sea mam ca 150 - 200 m, z okna widze....

                  ja mam trochę więcej
                  około 600m, ale za to...jestem w centrum miasta smile
        • owca_czarna Re: jest niedziela, georgia on my mind..... 27.02.05, 15:01
          ewa8a napisała:

          > Abprall, mężczyzno nieszczęsny, czy TY sypiasz czasami ?

          był taki film "Ewa chce spać", a ty Abprall nie musisz spać? A może nie lubisz?


          • owca_czarna Re: jest niedziela, georgia on my mind..... 27.02.05, 18:39
            owca_czarna napisała:

            > ewa8a napisała:
            >
            > > Abprall, mężczyzno nieszczęsny, czy TY sypiasz czasami ?
            >
            > był taki film "Ewa chce spać", a ty Abprall nie musisz spać? A może nie lubisz?

            a właściwie 'sen mara' to Twoja apaszka (czyt, Twoja sprawa)
            cz_o


          • kropekuk Eaa...tam! Kac go meczy. Bywa. 28.02.05, 02:04

      • abprall Re: jest niedziela, georgia on my mind..... 27.02.05, 13:10
        z pourodzinowym whiskym, to jest to, lepsze od coca-coli
        www.hkmusic.de/audio/geor_cut%20loq.mp3
    • patience No nareszcie... prezent urodzinowy 27.02.05, 19:19
      ale sie naszukalam/ Spozniony, ale chyba moze byc?

      ala.snhs.uz.zgora.pl/~casha/swf/SimGirl.swf
      wink
      • hello_iza KropeKUK 28.02.05, 15:12
        Powiedz mi, mój drogi Kropekuku, za co kochasz Arabów w Arabii
        i czy równie gorąco kochasz Arabów w Polsce? A tak nawiasem
        mówiąc - nie używaj swojego nicku w Skandynawii, bo jego końcówka
        kojarzy się z jednym.
        • kropekuk W Szwecji...Wiem. Moze nieco zmienie. A za co 28.02.05, 15:44
          kocham Arabow w Arabii? Za to, ze nie wyemigrowali do Brytanii, by ja
          przerabiac na swa wlasna islamska modle. I chwala im za to!
          • hello_iza Re: W Szwecji...Wiem. Moze nieco zmienie. A za co 28.02.05, 21:28
            Teraz i ja kocham Arabów w Arabii, Chińczyków w Chinach,
            a najbardziej kocham Wietnamczyków w Wietnamie.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka