abprall 27.02.05, 12:59 home.hccnet.nl/f.abbing/muziekje.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
abprall Re: jest niedziela, georgia on my mind..... 27.02.05, 13:05 www.hkmusic.de/noten/georgia.htm Odpowiedz Link Zgłoś
ewa8a Re: jest niedziela, georgia on my mind..... 27.02.05, 13:09 Abprall, mężczyzno nieszczęsny, czy TY sypiasz czasami ? Odpowiedz Link Zgłoś
abprall Re: jest niedziela, georgia on my mind..... 27.02.05, 13:17 tę wersje dedykuje tobie..ewo... Odpowiedz Link Zgłoś
abprall Re: jest niedziela, georgia on my mind..... 27.02.05, 13:22 prawda (?), ze jest w tej melodii cos...chyba pojde na plażę....popatrzec na Ostsee... czyli Bałtyk...taki Tom , kurcze ma pod nosem Pacyfik, a ja taką miskę jeno.... Odpowiedz Link Zgłoś
ewa8a Re: jest niedziela, georgia on my mind..... 27.02.05, 13:25 A ja - godzinka i jestem w górach. Melodie cudne. Odpowiedz Link Zgłoś
abprall Re: jest niedziela, georgia on my mind..... 27.02.05, 13:34 to tez dla ci.....z różyczką...ale melodia... www.musicmessage.com/Romance.htm Odpowiedz Link Zgłoś
d.nutka1 Re: jest niedziela, georgia on my mind..... 27.02.05, 14:16 abprall napisał: > prawda (?), ze jest w tej melodii cos...chyba pojde na plażę....popatrzec na > Ostsee... czyli Bałtyk...taki Tom , kurcze ma pod nosem Pacyfik, a ja taką > miskę jeno.... po której stronie tej "miski" bałtyckiej mieszkasz? nie ma piękniejszych plaż na swiecie niż....te z dzieciństwa Odpowiedz Link Zgłoś
abprall Re: jest niedziela, georgia on my mind..... 27.02.05, 14:23 masz moj akcept, do Baltic Sea mam ca 150 - 200 m, z okna widze.... Odpowiedz Link Zgłoś
d.nutka1 Re: jest niedziela, georgia on my mind..... 27.02.05, 15:11 abprall napisał: > masz moj akcept, do Baltic Sea mam ca 150 - 200 m, z okna widze.... ja mam trochę więcej około 600m, ale za to...jestem w centrum miasta Odpowiedz Link Zgłoś
owca_czarna Re: jest niedziela, georgia on my mind..... 27.02.05, 15:01 ewa8a napisała: > Abprall, mężczyzno nieszczęsny, czy TY sypiasz czasami ? był taki film "Ewa chce spać", a ty Abprall nie musisz spać? A może nie lubisz? Odpowiedz Link Zgłoś
owca_czarna Re: jest niedziela, georgia on my mind..... 27.02.05, 18:39 owca_czarna napisała: > ewa8a napisała: > > > Abprall, mężczyzno nieszczęsny, czy TY sypiasz czasami ? > > był taki film "Ewa chce spać", a ty Abprall nie musisz spać? A może nie lubisz? a właściwie 'sen mara' to Twoja apaszka (czyt, Twoja sprawa) cz_o Odpowiedz Link Zgłoś
abprall Re: jest niedziela, georgia on my mind..... 27.02.05, 13:10 z pourodzinowym whiskym, to jest to, lepsze od coca-coli www.hkmusic.de/audio/geor_cut%20loq.mp3 Odpowiedz Link Zgłoś
patience No nareszcie... prezent urodzinowy 27.02.05, 19:19 ale sie naszukalam/ Spozniony, ale chyba moze byc? ala.snhs.uz.zgora.pl/~casha/swf/SimGirl.swf Odpowiedz Link Zgłoś
hello_iza KropeKUK 28.02.05, 15:12 Powiedz mi, mój drogi Kropekuku, za co kochasz Arabów w Arabii i czy równie gorąco kochasz Arabów w Polsce? A tak nawiasem mówiąc - nie używaj swojego nicku w Skandynawii, bo jego końcówka kojarzy się z jednym. Odpowiedz Link Zgłoś
kropekuk W Szwecji...Wiem. Moze nieco zmienie. A za co 28.02.05, 15:44 kocham Arabow w Arabii? Za to, ze nie wyemigrowali do Brytanii, by ja przerabiac na swa wlasna islamska modle. I chwala im za to! Odpowiedz Link Zgłoś
hello_iza Re: W Szwecji...Wiem. Moze nieco zmienie. A za co 28.02.05, 21:28 Teraz i ja kocham Arabów w Arabii, Chińczyków w Chinach, a najbardziej kocham Wietnamczyków w Wietnamie. Odpowiedz Link Zgłoś