Dodaj do ulubionych

Czeczenia będzie wonla jeszcze w tej dekadzie!!!!!

10.03.05, 17:31
Obserwuj wątek
    • ian_fleming Wolna od czeczenskich islamskich bandziorow! 10.03.05, 17:36
      Bylaby wolna juz w poprzedniej, ale bydlak Basajew i islamska spolka
      Maschadowowi na to nie pozwolili, zmuszajac go do rozwiazania parlamentu i
      ogloszenia szarii!
      Historii tego rejonu sie, szczylu, naucz, a dopiero potem wydzieraj chamska
      gebe na necie...
      • izmailem Bandziorów putinowszczyków i idiotów jak tY 10.03.05, 18:51
        • abprall Re: Bandziorów putinowszczyków i idiotów jak tY 10.03.05, 19:11
          calm down..jezeli chcesz sie czeczeni przyslużyć, to zastanowcie sie jak
          nawiązac dialog z moskwa...inaczej sie pocalujcie w dupe.....
          co ty myslisz, ze mocarstwo bedzie sobie dupę zawracac jakąś tam czeczenią...
          nawet polaki sie pogubili i głupa rżna... bo dupki mysla jak w nato ,to my jak
          na lato..putin dopierdooli jak nadejdzie czas, i nato sie zesra...beda chlali
          koniaki i kawę..będą pomstowali i ONZ radę bezpieczenstwa zwolają , a jakże..
          dupki..putin powinien pie..ąć i to wszystko..i wtedy sie wszystkim gloce
          otworza...
          • izmailem mocarstwo? w waszych pystych łbach. PKB niższy 10.03.05, 19:20
            niż w Holandii. Ale mocarrstwo. Z zardzewiałmi wyrzutniami. Tylko ze względu na
            to z tym robactwem sie liczą.
            • abprall Re: mocarstwo? w waszych pystych łbach. PKB niższ 10.03.05, 19:25
              badż ostrozny...rosja jest , była i bedzie mocarstwem, czy sie to komu podoba ,
              czy nie...pozostałe mocarstawa szanuja moskwe i szukają dialogu.. yanki wiedzą
              kto to jest moskwa, a ivany kto to jest washington...
              reszta krajow , to zmiotki ktore niech się w wlasnym gownie miotaja...
              • izmailem No właśnie miotasz.Powiedziałem dlaczego jeszcze 10.03.05, 19:30
                się liczą. Coraz mniej zresztą , łajnomiotaczu.
                • abprall Re: No właśnie miotasz.Powiedziałem dlaczego jesz 10.03.05, 19:40
                  pocaluj nas w dupe..my davidy i aryjczycy i tak rządzimy światem...
                  narazie posluchaj marlin..w nastepnej edycji dam ci z tel-aviv, dupku
                  niewiadomej masci..promenadenmischung from gdynia szwedzki bulwar ...tam moje
                  piesy waliły szystko co sie ruszało..może i ciebie zwaliły, ale oni kundli
                  nie ruszali..
                  mypage.bluewin.ch/deutschaktiv/sons/Lili_M_LA.mp3
                  • abprall Re: No właśnie miotasz.Powiedziałem dlaczego jesz 10.03.05, 19:56
                    a teraz posluchaj, naszą davidova muzyke...i co ? głupio ci..no nie ?
                    www.jacqovs-neffen.de/Luna%20Rossa.mp3
                  • owca_czarna abprall 10.03.05, 20:13
                    abprall napisał:

                    > pocaluj nas w dupe..my davidy i aryjczycy i tak rządzimy światem...
                    > narazie posluchaj marlin..w nastepnej edycji dam ci z tel-aviv, dupku
                    > niewiadomej masci..promenadenmischung from gdynia szwedzki bulwar ...tam moje
                    > piesy waliły szystko co sie ruszało..może i ciebie zwaliły, ale oni kundli
                    > nie ruszali..
                    > mypage.bluewin.ch/deutschaktiv/sons/Lili_M_LA.mp3


                    abprall dlaczego rozdajesz To co mi dedykowałeś!! To było juz zarezrwowane!!!
                    łuuuuuuuuuups - dostałeś raza.

                    czarna_owca

                    • abprall Re: abprall 10.03.05, 20:24
                      troche wqu..ł mnie ten palantino, dedykuje ci jesiennego krokusa, troche
                      ciezki, jak zlapie cos lekkiego pchnę ci...nie wiem czemu nazywa sie anuszka...
                      www.users.odn.de/~odn20192/Anoushka.mp3
                      • abprall Re: abprall 10.03.05, 20:36
                        to nie o to chodziło..te palanty mnie namierzyli i robia sobie teatr..zaraz
                        zadzwonie do canarissa i qrwa ich załatwi...
                        • ian_fleming Hahaha...Na przeprosiny dla owieczki: spec-wersja 10.03.05, 20:38
                          ingeb.org/Lieder/lilimarr.html
                  • ian_fleming Dla apbralla - za nasze aryjskie, a Muslimom na 10.03.05, 20:28
                    pohybel!
                    eri.ca/
                    • ian_fleming A teraz by Muslima poderwowac: 10.03.05, 20:37
                      ingeb.org/songs/stenkara.html
                • ian_fleming Licza sie o wiele bardziej niz z wyjacymi Polakami 10.03.05, 19:40
                  O CO zaklad, Muslimie? Polak to tylko taki ograny ...Polish joke.
    • izmailem Nie można bezkarnie mordować bylego prezydenta 11.03.05, 17:36
      kraju. Pahańbieni poniosą zasłużoną karę.
      • dr.mabuse.jr trzeba bezkarnie mordować terrorystow... 11.03.05, 18:27
        nie wzbudzaj sie..jestesmy na tropie bandziorow tego świata i bedziemy ich
        unicestwiac, tak jak waszego barbarzyńcę...narazie mamy zadanie unicestwic te
        bestie...
        eur.news1.yimg.com/eur.yimg.com/xp/dpa/20050311/09/4032459433.jpg
        • lortea sluchaj no ruski sprzedawczyku, Czeczeni 11.03.05, 18:35
          to wspanialy naród, podobnie jak my walcxzący o niepodleglość. Jeżeli nazywasz
          ich żolnierzy terrorystami to nazywasz tak Armię Krajową w której walczył mój
          dziadek. szanuj czyjąś odwagę i mężność skoro sam ich nie posiadasz czrewony
          matole.
          • dr.mabuse.jr Re: sluchaj no ruski sprzedawczyku, Czeczeni 11.03.05, 18:45
            wspolczesny swiat dysponuje, neutralnymi srodkami regulowania problemow. takie
            sprawy sie negocjuje...
            ja i moi koledzy z legii cudzoziemskiej takich sqrwieli załatwiamy z marszu....
            porządek tego swiata musi byc zachowany, ...
            zrobimy to pewnego dnia my aryjczyci i davidy...
            nie gadaj o AK, bo moj przodek był tez w AK, Africa Korps....to byli
            ZOŁNIERZE..a nie pieprzone cywile...

            a ivanow kocham, bo mają romantyczna duszę....
            • izmailem Idiota nie rozróżnia narodu i reżimu. Przygłup, 11.03.05, 19:03
              po prostu. Prymityw, orczyk i co tam jeszcze. Tacy tu "dyskutanci".
              • dr.mabuse.jr Re: Idiota nie rozróżnia narodu i reżimu. Przygłu 11.03.05, 19:15
                jezeli musisz odreagować nie majac nic do powiedzenia, to spadi do
                czeczow ,albo irakow albo jeszcze innych terroridiotow...radzę,politycznymi
                srodkami sie poslugiwac... wtedy beda was szanować, a
                narazie ..tratataratatatatr...
                • izmailem No idioto ty nie masz nic do powiedzenia 11.03.05, 19:28
                  • dr.mabuse.jr Re: No idioto ty nie masz nic do powiedzenia 11.03.05, 19:33
                    nie podejmuje dyskusji z toba..jestes na poziomie bakterii...nie dziw, się ze
                    inteligent putin tepi i odchwaszcza swiat z odmózdżonych...zmow paciorek do
                    swojego allaha, nachlaj się i walnij se w łeb..jezeli masz nagana...wlasciwie
                    wy wszyscy macie...z ruskich koszar podpierdulone....
                    • izmailem ot putinowszczik. Skazał eto czto znał. Krugom 11.03.05, 21:28
                      durak, gaława i dwa ucha. Haha. Co dziwny stwór, mutant jakiś.Tacy są czerwoni
                      putinowszczycy śniący o Wielikoj Rassiji. Ale to se newrati
                      • abprall Re: ot putinowszczik. Skazał eto czto znał. Krugo 11.03.05, 21:38
                        pocałujcie nas w dupe...karłowate narody...jak nie umiecie gadac z
                        mocarstwami, to sobie otwórzcie bierstube, chlajcie i dupy nie
                        zawracajcie..jezeli marzycie o niepodleglosci gadajcie z putinem , a nie na
                        internecie...gdybym był batiuszka i miał power, dopierdulił bym wam z grubej
                        berty , aż by wam uszy podskakiwały...operujcie politycznie, a nie
                        skrytobójczo..nawet was qrwa lubię..ale głowy to naprawde nie macie..terror
                        będę ja, moi nastepcy i cały cywilizowany świat tępił..czy wy qrwa tego nie
                        możecie pojąć..?!
                        • izmailem Folguj, putinowszczik. Karłowate? Wasze mózgi, 11.03.05, 23:47
                          to tak. Nie ma karłowatych narodów.Są narody. A każdy naród ma prawo być
                          wolnym, w suwerennym państwie. Są Czeczeni, jest ich ojczyzna Czeczenia to musi
                          być niepodległe państwo : CZECZENIA. I będzie. Nie ma innej możliwości,
                          rasistowski kundlu. Ty i mocarstwo. Dowcip. Haha. Mówisz tak jak byś był
                          nachlany. I pewnie jesteś. Zresztą u takich jak ty, putinowszczików trzeźwa
                          gadka właściwie niczym się nie różni od piajckiej. Ta sama nienawiść do narodów
                          które nie chcą się podporządkować. Dała przykład Łotawa, Estonia, Litwa,
                          Ukraina, to i Czeczenia do nich wkrótce dołączy. Nie może być, prymitywie,
                          inaczej. Ot, tobie masz, duraku adin.
                          • stormbird Re: Folguj, putinowszczik. Karłowate? Wasze mózgi 11.03.05, 23:56
                            jestes niegodny narodu czeczenskiego, a jezeli nie jestes czeczenem to nie badz
                            ich rzecznikiem...wszystkie cywilizowane kraje, narody tego świata respektuja
                            wielki naród rosyjski...inaczej nigdy nie będziecie partnerami w dialogu
                            świata...a propos..trochę z kulturą jest u ciebie na bakier , no nie ?!...
                          • abprall Re: Folguj, putinowszczik. Karłowate? Wasze mózgi 12.03.05, 00:04
                            ożesz ty qrwa, jak wam qtasy przywalimy...dupki wschodnie..my aryjczycy i
                            davidy z takimi pokrakami wschodnimi zawsze sobie radzilismy..spie..jcie z
                            europy..idzcie i zostancie w jurtach idioci..
                            co, !? europa wam się marzy no nie ? idzi ty w kibinimater, za 200 lat nie
                            dopuscimy was barbarzyncy do europejskiego kotła...uczcie sie kultury,
                            inteligencji , a nie jak dotąd specjalizujecie się w "sztuce" terroru... mamy
                            wystarcząjace środki, żeby was terror-szczury unicestwic...
                            • abprall Re: Folguj, putinowszczik. Karłowate? Wasze mózgi 12.03.05, 00:35
                              zobacz sobie robaczku z dalekiego wschodu czym my davidy dysponujemy,to tylko
                              epizodzik , bo w czasie permanentnej wojny nie mozemy wszystkiego pokazac...
                              ale was dupki i z procy weżmiemy...nie zapomnij, ze skonczyla sie nienawisc
                              miedzy aryjczykami i davidami...te nacje, sa w sojuszu i czuja bluesa...
                              remtek.com/arms/imi/
                              • kropekuk A ja Muslimka zdenerwuje: Maschadow juz trup,zimny 12.03.05, 04:39
                                trup. Hip hip, hurra!!!
      • izmailem Jak się czyta takichjak tu,to wstyd że Ziemia nosi 12.03.05, 14:07
        takie gó...
        • abprall Re: Jak się czyta takichjak tu,to wstyd że Ziemia 12.03.05, 14:26
          sluchaj facet, jezeli powaznie myslisz o czeczenach, to sobie pogadajcie na
          kremlu , albo nawet w gdyni(Polen)....co ty, myslisz, ze putin bedzie gadał z
          pathologo-wzbudzonymi miełocz respublikami... miejżesz brain. ....
          radzę i to dobrze radzę, wszystkim klein -narodom tego świata...moskwa , zawsze
          będzie wielka i dumna..bez względu ,kto na Kremlu urzęduje...
          ivany, to są nacje tak jak davidy i aryjczycy...wspaniały wielki naród...
          resume: my , aryjczycy, davidy i ivany jestesmy solą tego świata..remember it..
          • izmailem Oto głupkek.Krugom durak, gaława i dwa ucha.Haha 12.03.05, 14:29
            • abprall Re: Oto głupkek.Krugom durak, gaława i dwa ucha.H 12.03.05, 14:40
              idzi w kibinimater, ubolewam, że czeczeni szkody przynosisz...
              takie facety jak ty, to typoszereg osamy..nie liczcie na nas..wytepimy
              wszyskich terror-skórwysynow tego świata...pamietajcie wschody , ivany,
              aryjczycy i aryjczycy , wezmą was jedną operacją militarną...
              jak brać takich dupków jak wy, dał nam przykład, rommel, von paulus i
              dajan...no, dajan to był geniusz...
              idzcie w dupancjum wy ashadowy i i inne arschadowy...
              zostańcie , tam na wschodzie i dupy nie zwracajcie...
              • izmailem Patrzcie ludzie kogo ta ziemia nosi.abpralla i pod 12.03.05, 16:14
                nych mu. To dla Gai wstyd okrutny musi być. Ale w końcu takich pozbedzie się.
                Tak czy inaczej.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka