Gość: dotty
IP: *.gemini.net.pl
16.06.01, 18:00
Proszę, albo, jeżeli chcecie kontynuować wątek Jezus to... to róbcie to pod
innym tytułem, albo dajcie sobie z nim spokój, bo wciąż to obelżywe
sformułowanie odradza się na forum.
Z góry dzięki.
Pozdrawiam.