Dodaj do ulubionych

Jezus to...

IP: *.gemini.net.pl 16.06.01, 18:00
Proszę, albo, jeżeli chcecie kontynuować wątek Jezus to... to róbcie to pod
innym tytułem, albo dajcie sobie z nim spokój, bo wciąż to obelżywe
sformułowanie odradza się na forum.
Z góry dzięki.
Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • Gość: dotty Re: Jezus to... IP: *.gemini.net.pl 16.06.01, 23:02
      Gość portalu: dotty napisał(a):

      > Proszę, albo, jeżeli chcecie kontynuować wątek Jezus to... to róbcie to pod
      > innym tytułem, albo dajcie sobie z nim spokój, bo wciąż to obelżywe
      > sformułowanie odradza się na forum.
      > Z góry dzięki.
      > Pozdrawiam.

    • Gość: Blong Re: Jezus to... IP: *.zabkowska.sdi.tpnet.pl 16.06.01, 23:08
      Bylo by milo, gdyby ten watek zniknal, ale niestety zawsze sie znajdzie jakis
      dowcipnis ktory go podciagnie na gore. To samo sie przeciez dzieje z watkami
      antysemickimi - jak to nikt nie czyta i watek zaczyna znikac, to autor, albo
      ktos o podobnych pogladach go wygrzebuje i wysyla na gore.
      Po prostu musimy ignorowac takie idiotyczne posty.
      Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka