shamaness
13.04.05, 06:49
dzis w TV poslyszalam, ze Niemcy juz uzywaja Polakow jako niewolnikow.
Gromadzi sie ich po kilkunastu w jednym pomieszczeniu, w barakach, tak jak w
Oswiecimiu i pedzi do ciezkiej pracy w rzezniach na psie grosze, za ktore
wystarcza im tylko na marne jedzenie. Planuje sie ich wiazac lancuchami i
przykuwac do stolow rzeznych! I o to wlasnie chodzi w lib-kapie, ktory
dzis w TV poslyszalam, ze Niemcy juz uzywaja Polakow jako niewolnikow.
Gromadzi sie ich po kilkunastu w jednym pomieszczeniu, w barakach, tak jak w
Oswiecimiu i pedzi do ciezkiej pracy w rzezniach na psie grosze, za ktore
wystarcza im tylko na marne jedzenie. Planuje sie ich wiazac lancuchami i
przykuwac do stolow rzeznych! I o to wlasnie chodzi w lib-kapie, ktory
zafundowano nam w PL - o obrocenie w niewolnikow 80% POlakow, zeby
reszta Europejczyjkow mogala zyc pasozytniczo z ich pracy.