Dodaj do ulubionych

Polscy niewolnicy w Niemczech, podobie w Szwecji

13.04.05, 06:49
dzis w TV poslyszalam, ze Niemcy juz uzywaja Polakow jako niewolnikow.
Gromadzi sie ich po kilkunastu w jednym pomieszczeniu, w barakach, tak jak w
Oswiecimiu i pedzi do ciezkiej pracy w rzezniach na psie grosze, za ktore
wystarcza im tylko na marne jedzenie. Planuje sie ich wiazac lancuchami i
przykuwac do stolow rzeznych! I o to wlasnie chodzi w lib-kapie, ktory
dzis w TV poslyszalam, ze Niemcy juz uzywaja Polakow jako niewolnikow.
Gromadzi sie ich po kilkunastu w jednym pomieszczeniu, w barakach, tak jak w
Oswiecimiu i pedzi do ciezkiej pracy w rzezniach na psie grosze, za ktore
wystarcza im tylko na marne jedzenie. Planuje sie ich wiazac lancuchami i
przykuwac do stolow rzeznych! I o to wlasnie chodzi w lib-kapie, ktory
zafundowano nam w PL - o obrocenie w niewolnikow 80% POlakow, zeby
reszta Europejczyjkow mogala zyc pasozytniczo z ich pracy.

Obserwuj wątek
    • shamaness Poprawka: Polscy niewolnicy w Niemczech, 13.04.05, 06:56
      dzis w TV poslyszalam, ze Niemcy juz uzywaja Polakow jako niewolnikow.
      Gromadzi sie ich po kilkunastu w jednym pomieszczeniu, w barakach, tak jak w
      Oswiecimiu i pedzi do ciezkiej pracy w rzezniach na psie grosze, za ktore
      wystarcza im tylko na marne jedzenie. Planuje sie ich wiazac lancuchami i
      przykuwac do stolow rzeznych! I o to wlasnie chodzi w lib-kapie, ktory
      zafundowano nam w PL - o obrocenie w niewolnikow 80% POlakow, zeby
      reszta Europejczyjkow mogala zyc pasozytniczo z ich pracy.
      rewolucje czas zaczac.

      • abprall Re: Poprawka: Polscy niewolnicy w Niemczech, 13.04.05, 07:29
        do rewolty trza charakterow, a nie pierdołow, dobrze im tak..

        ------------------
        pieprzone niewolnicze dusze
        • d.nutka1 Re: Poprawka: 13.04.05, 07:40
          abprall napisał:

          > do rewolty trza charakterow, a nie pierdołow, dobrze im tak..
          >
          > ------------------
          > pieprzone niewolnicze dusze

          Abprallu
          jesteś niesprawiedliwy
          czy mam ci przypominać każdego dnia rewolty "niewolniczych dusz" w Polsce?
          choćby tylko z XXw?
          18r
          39r
          44r
          56r
          68r(studenci)
          70r(robotnicy)
          76r(Radom-robotnicy i KOR)
          80r

          a co potem z tym zrobiono?
          grubą kreskę w 89r i bezkarność dla zniewalających
    • shamaness bez rewolucji Polska zginie w ciagu 50 lat! 13.04.05, 07:48
      to pewne. ale pytanie jest wazne, kto ja przygotuje? Trzeba ruszyc mlodziez,
      ale mozg rewolucji musi byc bardziej dojrzaly.
      • d.nutka1 Re: bez rewolucji Polska zginie w ciagu 50 lat! 13.04.05, 07:53
        shamaness napisała:

        > to pewne. ale pytanie jest wazne, kto ja przygotuje? Trzeba ruszyc mlodziez,
        > ale mozg rewolucji musi byc bardziej dojrzaly.

        rewolucja "odpada" ze względu na:
        1.ginią w niej niewinni też
        2.pożera własne dzieci

        chyba, że myślisz coś na wzór "rewolucji technicznej" w której zabytki myśli
        przechowuje się "ku pamięci potomnych" w rezerwatach
        • abprall Re: bez rewolucji Polska zginie w ciagu 50 lat! 13.04.05, 07:56
          co dzien gina niewinni...generalnie przede wszystkim niewinni...
          polusy bez włazidupstwa raz to moskwie raz washingtonu nie maja
          • d.nutka1 Re: bez rewolucji Polska zginie w ciagu 50 lat! 13.04.05, 07:59
            abprall napisał:

            > co dzien gina niewinni...generalnie przede wszystkim niewinni...

            ale czy ja mam rękę swoją przykładać do "topora" na głowę niewinnych ostrzonego?
            • abprall Re: bez rewolucji Polska zginie w ciagu 50 lat! 13.04.05, 08:02
              co dzien gina niewinni...generalnie przede wszystkim niewinni...
              polusy bez włazidupstwa raz to moskwie raz washingtonu ...nie maja ani polit-
              ani -etno-wyrazu...ot takie albinosy...tylko skakac potrafia i na siłe sie
              dowartosciowywać......vide papa-trauer-show...
              • owca_czarna Re: bez rewolucji Polska zginie w ciagu 50 lat! 13.04.05, 08:09
                abprall napisał:

                > co dzien gina niewinni...generalnie przede wszystkim niewinni...
                > polusy bez włazidupstwa raz to moskwie raz washingtonu ...nie maja ani polit-
                > ani -etno-wyrazu...ot takie albinosy...tylko skakac potrafia i na siłe sie
                > dowartosciowywać......vide papa-trauer-show...

                Polacy muszą zaczać sami siebie szanować, żeby być szanowanym przez innych. I to
                nie tylko od święta, ale codziennie.

                czarna_owca
                • d.nutka1 Re: bez rewolucji Polska zginie w ciagu 50 lat! 13.04.05, 08:16
                  owca_czarna napisała:

                  >
                  > Polacy muszą zaczać sami siebie szanować, żeby być szanowanym przez innych. I
                  t
                  > o
                  > nie tylko od święta, ale codziennie.
                  >
                  > czarna_owca
                  >

                  ale jak to zrobić, aby sta.ło się to codzienną mądrością ludyczną z wiedzą o
                  tym jaki szacunek samego siebie przekłada się na szacunek u innych
                  • owca_czarna Re: bez rewolucji Polska zginie w ciagu 50 lat! 13.04.05, 08:22
                    d.nutka1 napisała:

                    > owca_czarna napisała:
                    >
                    > >
                    > > Polacy muszą zaczać sami siebie szanować, żeby być szanowanym przez innyc
                    > h. I
                    > t
                    > > o
                    > > nie tylko od święta, ale codziennie.
                    > >
                    > > czarna_owca
                    > >
                    >
                    > ale jak to zrobić, aby sta.ło się to codzienną mądrością ludyczną z wiedzą o
                    > tym jaki szacunek samego siebie przekłada się na szacunek u innych

                    to jest tak samo jak w wątku Patience o miłości: "kochaj bliźniego swego jak
                    siebie samego".

                    forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=19083317&s=0
                    Szanuj siebie i innych, będzie wtedy dobrze!

                    czarna_owca
                    • d.nutka1 Re: bez rewolucji Polska zginie w ciagu 50 lat! 13.04.05, 08:25
                      owca_czarna napisała:

                      > to jest tak samo jak w wątku Patience o miłości: "kochaj bliźniego swego jak
                      > siebie samego".
                      >
                      > Szanuj siebie i innych, będzie wtedy dobrze!
                      >
                      > czarna_owca
                      >

                      Amen
                      • owca_czarna Koniec! Kropka! Amen! :)))))))))) 13.04.05, 08:30
                        d.nutka1 napisała:

                        > owca_czarna napisała:
                        >
                        > > to jest tak samo jak w wątku Patience o miłości: "kochaj bliźniego swego
                        > jak
                        > > siebie samego".
                        > >
                        > > Szanuj siebie i innych, będzie wtedy dobrze!
                        > >
                        > > czarna_owca
                        > >
                        >
                        > Amen
                      • shamaness Re: bez rewolucji Polska zginie w ciagu 50 lat! 13.04.05, 08:30
                        samym szacunkiem nic sie nie zdziala, niestety, kiedy druga strona wykorzystuje
                        nasza biernosc i naiwnosc. Trzeba dzialac!
                        KAPITALIZM SPOLDZIECZY, A NIE MAFIJNY - TO JEST TO!
                        Ukraincy mieli swoja pomaranczowa rewolucje, my zrobmy blekitna, albo
                        amarantowasmile Oni tez odebrali mafiom rozkradzione publiczne mienie. U nas
                        chociaz ostatnio zatrzymano lape Belki, ktory chcal siebie i kumpli uwlasczyc
                        naszym PZU.
                        • d.nutka1 Re: bez rewolucji Polska zginie w ciagu 50 lat! 13.04.05, 08:40
                          shamaness napisała:

                          > my zrobmy blekitna, albo
                          > amarantowasmile

                          błękit to jest chyba już zarezerwowany przez szamanów w niebieskim
                          ale czy amarantowa owca nie daje zbyt po łapach swoim kolorem runa?
                          • owca.amarantowa Re: bez rewolucji Polska zginie w ciagu 50 lat! 13.04.05, 08:46
                            po lapach nokomu nie daje, w plapy tezsmile
                            • d.nutka1 Re: bez rewolucji Polska zginie w ciagu 50 lat! 13.04.05, 08:49
                              owca.amarantowa napisała:

                              > po lapach nokomu nie daje, w plapy tezsmile

                              a amarant to do jakiego koloru po polsku ma najbliżej?
                              bo chyba nie czarnego jak u naszej owieczki?
                        • owca_czarna Re: bez rewolucji Polska zginie w ciagu 50 lat! 13.04.05, 09:34
                          shamaness napisała:

                          > samym szacunkiem nic sie nie zdziala, niestety, kiedy druga strona
                          wykorzystuje nasza biernosc i naiwnosc.

                          Ale przecież od czegoś trzeba zacząć, dlatego zaproponowałam na dobry początek
                          szacunek i uznanie dla czyjejś pracy. Obecnie moje "pokolenie" reprezentuje
                          największy procent tych ludzi biernych i, jak to nawałaś, naiwnych. Kiedy mozna
                          było coś zrobić byliśmy za młodzi, a przede wszystkim bez doświadczenia, teraz
                          jesteśmy z doświadczeniem, ale za starzy. Nic się nie chce, życie przeciekło nam
                          przez palce.

                          czarna_owca
                          • d.nutka1 Re: bez rewolucji Polska zginie w ciagu 50 lat! 13.04.05, 09:39
                            owca_czarna napisała:

                            > shamaness napisała:
                            >
                            > > samym szacunkiem nic sie nie zdziala, niestety, kiedy druga strona
                            > wykorzystuje nasza biernosc i naiwnosc.
                            >
                            > Ale przecież od czegoś trzeba zacząć, dlatego zaproponowałam na dobry początek
                            > szacunek i uznanie dla czyjejś pracy. Obecnie moje "pokolenie" reprezentuje
                            > największy procent tych ludzi biernych i, jak to nawałaś, naiwnych. Kiedy
                            mozna
                            > było coś zrobić byliśmy za młodzi, a przede wszystkim bez doświadczenia,

                            naiwni tak...


                            > teraz
                            > jesteśmy z doświadczeniem, ale za starzy. Nic się nie chce, życie przeciekło
                            na
                            > m
                            > przez palce.
                            >
                            > czarna_owca
                            >

                            noo
                            nie popadaj owieczko czarna w taką czarną rozpacz
                            nie chce się wprawdzie tego i owego, zwłaszcza tego owego, bo...szkoda energii
                            na te 'głupie ruchy' a energię w naszych wieku trzeba umieć oszczędzać na...to
                            co się jeszcze chce smile
        • shamaness solidarnosc naoborot! 13.04.05, 08:13
          o takiej rewolucji mysle!, bezkrwawej, w ktorej odbierze sie zlodziejom, to co
          ukradli i przedsiebiorstwa odda zalogom pod zarzad. Tylka taka forma
          kapitalizmu spoldzielczego ma sens i przyszlosc, obecna - to jest niewolnictwo.
          to co zaczynamy?
          rece mnie swierzbia i platy mozgowe tezsmile
          • szaman1 Re: solidarnosc naoborot! 13.04.05, 08:20
            shamaness napisała:

            > o takiej rewolucji mysle!, bezkrwawej, w ktorej odbierze sie zlodziejom, to
            co
            > ukradli i przedsiebiorstwa odda zalogom pod zarzad. Tylka taka forma
            > kapitalizmu spoldzielczego ma sens i przyszlosc, obecna - to jest
            niewolnictwo.
            >
            > to co zaczynamy?
            > rece mnie swierzbia i platy mozgowe tezsmile

            i z duchem...szamana popieram smile
          • kropekuk Spojrz na Rover - wlasnie forma sie "sprawdzila".. 13.04.05, 15:02
            Zarzad "robotniczy" malo, ze firmy z dolka nie wyciagnal, to jeszcze wyplacal
            sobie pensje w kilkumilionowej wysokosci, z 50 razy wyzsze nizli otrzymywal
            prywatno-kapitalistyczny management...
            • d.nutka1 Re: Spojrz na Rover - wlasnie forma sie "sprawdzi 13.04.05, 15:22
              kropekuk napisał:

              > Zarzad "robotniczy" malo

              zdecydowanie mało
              potrzeba kilka szczebli wyżej w tej "robotniczej krainie" aby firmę poprowadzić
              • kropekuk Rover mial historie podobna do polskich zakladow: 13.04.05, 15:42
                najpierw panstwowy, potem sprywatyzowany i rozne kapitaly zagraniczne, na koncu
                wg. pomyslu szamanicy...Zdechl, bo musial zdechnac - problemem byla, jak i w
                Polsce, nie FORMA WLASNOSCI, a brak KONKURENCYJNEGO MODELU samochodu, by go
                rzucic na rynki swiatowe.
                Tanioscia robocizny Europa reszty swiata nie przebije - robotnicy sie nie
                zgodza. Pozostaje jej rozwoj technologii, wzornictwa i marketingu, z
                przeniesieniem robocizny do Trzeciego Swiata...Niemniej to znow praca tylko dla
                wyksztalconych - wyglada na to, ze robotnik wielkoprzemyslowy MUSI odejsc w
                Europie do historii. Problem tylko w tym, ze on nie chce wink
    • kropekuk To sila tych Polakow Niemcy i Szwedzi uprowadzili? 13.04.05, 14:59
      Jak Krzyzacy Danuske?

      Przestancie, ludzie, pieprzyc jak niezdrowe tylki - taki pracodawca z pierdla
      by nie wyszedl, gdyby w jego kraju sie toto wydalo. A ze sie nie wydaje, to
      widac Polakom z tym dobrze, zapewne lepiej nizli we wlasnym kraju...
      A mowiac bez zlosliwosci: Polska i Polacy sa takiemu stanowi rzeczy niemniej
      winni, nizli zachodnie mafie (bylo i w UK - okazalo sie "posrednictwo pracy"
      sowieckiej mafii) - trzeba tych ludzi uczyc gratis jezykow i informowac,
      informowac, informowac o ich prawach pracowniczych i ludzkich w kraju, do
      ktorego sie udaja. Nie liczcie, ze kazdy jak UK przygotuje dla wjezdzajacych
      Polakow i na necie odnosne informatory w jezyku polskim.
    • shamaness AMARANTY ZAPIETE POD SZYJA! 13.04.05, 22:26
      Kochani,
      trzeba dzialac! Zamiast tracic czas na bezsensowne gadulstwo na tym forum,
      lepiej przygotujmy amarantowa rewolucje. Uszylam juz jedwabny amarantowy
      sztandar - cudny i bardzo twarzowy dla mojej karnacjiwink. Mowia niektorzy - nie
      chce sie, inni - nie warto, to juz bylo. NIC nie bylo! wszystko zawsze jest
      nowe, bo stale zmienia sie czasoprzestrzen a znia my! Komuna, ktora byla, to
      calkie insza inszosc, niz system, ktory chcemy i powinnismy stworzyc. My,
      bardziej doswiadczeni zyciowo i majacy pewne rozeznanie w sprawach swiata
      powinnismy poprowadzic te nasza AMARANTOWA REWOLUCJE. Mlodziez sie przylaczy,
      bo ta rewolucja bedzie glownie dla nich.
      Kapitalizm spoldzielczy nie przezyl sie, on kwitnie. To kapitalizm niewolniczy
      (czyli lib-kap) przezyl sie. W wielu krajach funkcjonuje wiele spoldzielni,
      ktore "robia" fantastycznie. Ich stan i powodzenie naturalnie zalezy od tego,
      jakie sa statuty tych spolek. jesli rada jest bezkarna i samowolna, to jasne,
      ze przyzna sobie ogromne pensje, a firma padnie. Musi byc tak, ze pensje
      czlownkow rady oraz innych pracownikow wyznaczaja wszycy pracownicy glosowaniem
      i pensja dyrektora nie moze byc wieksza nic 3-4 krotna pensja robotnika. Takie
      spolki moga byc bardzo kompetytywne, bo to bedzie w ich interesie, zeby nie
      zginac. One beda wlasnocia wszystkich pracownikow.

      Teraz najwazniejsze jest znalezc polskiego Juszczenke (tylko nie wolno mu nic
      jesc i pic poza domem lub z butelki, ktora sobie przyniosl i tworzylwink. Palnik
      ma duzo ognia i energii, wiec moze on sie zglosi, zamiast tracic czas na
      narzekanie na zmarlego JP. Zostawmy go historii do osadzenia, my mamy wlasne
      problemy do rozwiazania. Ja moge robic za Julke, nawet kupilam sobie stuczny
      warkocz i calkiem mi w nim do twarzywink). Za pozno na dziaanie bedzie wtedy, gdy
      zlegniemy na lozu smierci. Poki co - zawsze jest czas na zmiany na lepszesmile
      Do dziela wiec! Posylam wam piosenke o polskich amatrantach, ktora spiewala mi
      mama, gdy bylam dzieckiem.

      -------
      Barwny ich strój, amaranty zapięte pod szyją.
      Ach, Boże mój, jak ci polscy ułani się biją.
      Ziemia aż drży, stary szyldwach swe oczy przeciera.
      Wszak on ich zna, to są ułani spod Samosierry.
      A czyjeż to imię rozlega się sławą.
      Kto walczył za Francję z Hiszpanami krwawo?
      To konnica polska, sławne szwoleżery.
      Zdobywają szturmem wąwóz Samosierry.
      REFREN: Barwny ich strój...
      Już francuska jazda cofa się w nieładzie.
      Pod śmiertelnym ogniem wał trupów się kładzie.
      A wtem Napoleon na Polaków skinął.
      Skoczył Kozietulski w czwórki Jazdę zwinął.
      REFREN: Barwny ich strój...*)
      Wtem śmignął ktoś a pod nim biały koń.
      I trąbka gra tra ta ta ta ta ta ...
      REFREN: Barwny ich strój...
      • d.nutka1 Re: AMARANTY ZAPIETE POD SZYJA! 13.04.05, 22:36
        shamaness napisała:

        > Kochani,
        > trzeba dzialac! Zamiast tracic czas na bezsensowne gadulstwo na tym forum,
        > lepiej przygotujmy amarantowa rewolucje. Uszylam juz jedwabny amarantowy
        > sztandar - cudny i bardzo twarzowy dla mojej karnacjiwink.

        to może któryś z tych przodujących amarantowców domyśli się, że ten twarzowy do
        karnacji sztandar potrzebuje ozdobnika w postaci ...shamanessowego pierścienia
        z amarantowym oczkiem?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka