Dodaj do ulubionych

Wieloryby na Cape Cod

IP: *.acn.pl / 10.132.130.* 31.07.02, 17:49
Wieloryby chciały sobie spokojnie umrzeć na plaży Cape Cod, ale źle wybrały.
Amerykanie uparcie przez kilka dni polewali je wodą krzycząc ‘umierajcie
sobie gdzie indziej’. Wreszcie kiedy trzeci raz wróciły na plażę, uśpili je
wstrzykując odpowiednią substancję. Tak czy siak, nie będą sobie wieloryby
umierały same, ot tak, dla kaprysu. Nie w USA.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka