ewael Sala 08.09.02, 21:38 sala.hamil napisała: > Klaniam sie w pas > > kobieta się w pas nie klania,cos sie ci myli,te feminazistki gupieja Odpowiedz Link Zgłoś
_helga Re: Sala 08.09.02, 21:50 ewael napisała: > sala.hamil napisała: > > > Klaniam sie w pas > > > > > > > kobieta się w pas nie klania,cos sie ci myli,te feminazistki gupieja Ty potomku Adama i niedorozwinietej Ewy! Odpowiedz Link Zgłoś
sala.hamil Re: Sala do Helga 08.09.02, 22:38 Helga chodz urzadzmy he he akcje klaniania sie w pas albo klaskania na forum. Tak po gombrowiczowsku????????? Odpowiedz Link Zgłoś
monopol Klaszczę klaszczę klaszczę:)) 08.09.02, 22:54 Klaszczę głośno jak cholera ) ( ale nie dla niedorozwiniętej Ewy L ) Odpowiedz Link Zgłoś
sala.hamil Re: Klaszczę klaszczę klaszczę:)) 08.09.02, 22:55 Klaniam sie klaniam Panie Panowie Teatrzyk Zielona Ges zaprasza na przedstawienie!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
monopol Pokłony bije do samej ziemi :)) 08.09.02, 22:58 Aż grzywką zamiotłem posadzkę) Odpowiedz Link Zgłoś
sala.hamil Re: Pokłony bije do samej ziemi :)) 08.09.02, 23:00 A ja uszkodzilam czaszke. Swoja. Juz dawno temu. Odpowiedz Link Zgłoś