Dodaj do ulubionych

Dobry wieczór

08.09.02, 21:36
Klaniam sie w pas
smile
Obserwuj wątek
    • ewael Sala 08.09.02, 21:38
      sala.hamil napisała:

      > Klaniam sie w pas
      > smile
      >


      kobieta się w pas nie klania,cos sie ci myli,te feminazistki gupieja
      • _helga Re: Sala 08.09.02, 21:50
        ewael napisała:

        > sala.hamil napisała:
        >
        > > Klaniam sie w pas
        > > smile
        > >
        >
        >
        > kobieta się w pas nie klania,cos sie ci myli,te feminazistki gupieja

        Ty potomku Adama i niedorozwinietej Ewy!
        smile
        • sala.hamil Re: Sala 08.09.02, 22:37
          Klaniam sie w pas.
        • sala.hamil Re: Sala do Helga 08.09.02, 22:38
          Helga chodz urzadzmy he he akcje klaniania sie w pas albo klaskania na forum.
          Tak po gombrowiczowsku?????????
          • monopol Klaszczę klaszczę klaszczę:)) 08.09.02, 22:54
            Klaszczę głośno jak cholera smile) ( ale nie dla niedorozwiniętej Ewy L )
            • sala.hamil Re: Klaszczę klaszczę klaszczę:)) 08.09.02, 22:55
              Klaniam sie klaniam
              Panie Panowie
              Teatrzyk Zielona Ges zaprasza na przedstawienie!!!!!!!
              • monopol Pokłony bije do samej ziemi :)) 08.09.02, 22:58
                Aż grzywką zamiotłem posadzkęsmile)
                • sala.hamil Re: Pokłony bije do samej ziemi :)) 08.09.02, 23:00
                  A ja uszkodzilam czaszke.
                  Swoja. Juz dawno temu.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka