byyk
19.09.02, 10:34
Chce cię przeprosić za wszystko.
Nie gniewaj sie na mnie była to taka zabawa.
Kiedyś ty do mnie pierwsz ręke wyciągałeś
teraz ja.
Rozmawiajmy od teraz powaznie.
Możesz mie przezywać a nie ublirzaj.
pozdrawiam Cie pierwszy raz od dawien dawna
Hej!