Dodaj do ulubionych

Przepraszam cie śLIMAK !

19.09.02, 10:34
Chce cię przeprosić za wszystko.
Nie gniewaj sie na mnie była to taka zabawa.
Kiedyś ty do mnie pierwsz ręke wyciągałeś
teraz ja.
Rozmawiajmy od teraz powaznie.
Możesz mie przezywać a nie ublirzaj.
pozdrawiam Cie pierwszy raz od dawien dawna
Hej!
Obserwuj wątek
    • byyk Re: Przepraszam cie śLIMAK ! 19.09.02, 10:55
      Jeszcze zapomniałem powiedzieć ci
      iż możemy sobie pewne rzeczy na priwie
      wyjaśniać jak chcesz.
      Hej!
      • Gość: siedem no wiesz! :( /nt IP: *.tgory.pik-net.pl 19.09.02, 11:00
        byyk napisał(a):

        > Jeszcze zapomniałem powiedzieć ci
        > iż możemy sobie pewne rzeczy na priwie
        > wyjaśniać jak chcesz.
        > Hej!
    • jacek#jw Re: Przepraszam cie śLIMAK ! 19.09.02, 11:03
      dupa wołowa napisał(a):

      > Chce cię przeprosić za wszystko.
      > Nie gniewaj sie na mnie była to taka zabawa.
      > Kiedyś ty do mnie pierwsz ręke wyciągałeś
      > teraz ja.
      > Rozmawiajmy od teraz powaznie.
      > Możesz mie przezywać a nie ublirzaj.
      > pozdrawiam Cie pierwszy raz od dawien dawna
      > Hej!

      Skąd taki pomysł przestawiania literek?
    • limakty życie nauczyło mnie ostatnio przyglądać sie nicką. 19.09.02, 11:07
      znam bykk-a , a nie bYYk-a..., chociaż jest miło usłyszec ze strony osoby (
      siedem) która pisze, tylko żeby było szczere...a nie jest!
      Nabrałbym sie gdyby nie ten śLimak.
      Ale chociaz za tą nieszczerość ducha, ale słowny wyraz- pozdrawiam Cię siódemko
      LIMAK
      ps.a post mój był pisany tak: " dziekuje juz nic nie pamiętam..."...a szkoda...
      • byyk Re: Do śLIMAKA 19.09.02, 11:14
        Ja podałem ci ręke ty ją odrzucasz
        nie chcesz trudno.
        Teraz ją cofam sam bezapelacyjnie
        cyba że sie opamniętasz?
        Hej!
        Siedem widze miałeś racje!
      • Gość: pollak Czy ktoś to zauważył? ____><nicką><_____ /nt IP: *.jgora.dialog.net.pl 19.09.02, 11:46
        • limakty Re: Czy ktoś to zauważył? ____><nicką>&# 19.09.02, 11:52
          w tych "dialogach" to pełno podłych ludzi...poprzednio Wrocław...teraz Jelenia
          Góra...hihihihihooooo...
          • pro100 śLIMAK, byłeś kiedyś w Rzeszowie? nt 19.09.02, 12:00
          • Gość: pollak Re: Czy ktoś to zauważył? ____><nicką>? IP: *.jgora.dialog.net.pl 19.09.02, 12:01
            limakty napisał:

            > w tych "dialogach" to pełno podłych ludzi...poprzednio Wrocław...teraz Jelenia
            > Góra...hihihihihooooo...

            Podłych? Ale nie tak, żeby włamać się na cudzą skrzynkę i czytać czyjąś prywatną
            korespondencję.
    • limakaty Przepraszam wszystkich 19.09.02, 11:21
      Przepraszam tych potworków - moje nienawiść była grzeszna i spowodowana
      niezdrowym pociągiem do prawdziwego męższczyzny. Jeszcze raz was przepraszam i
      obiecuję was jusz więcy nie wyobrażać sobie jak mnie traktujecie jak najtańszą
      dziewkę z karczmy na trasie bełchatów-łudź. Pan Doktor pomaga mi to zwalczać i
      dlatego jusz czasem piszę tak jak teraz czyli prawie normalnie.

      L.
      • byyk Re: Przepraszam wszystkich 19.09.02, 11:36
        Podoba się mi twoja szczerośc
        chyba muszę z powrotem tą ręke wy3jąć
        do ciebie śLIMAK.
        Masz ostatnio szansę.
        HEJ!
    • Gość: tete Panowie ! do Bykka i Limaka IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 19.09.02, 11:41

      Żaden z Was nie jest "byykiem", żaden z Was nie jest "limakaty".
      Niezależnie od kłótni, różnic i wzajemnych pretensji - powinniście (oczywiście
      moim zdaniem) dać sobie spokój z dyskusjami z pacynkami.
      Powtarzam : niezależnie od wzajemnych pretensji. Kłóćcie się "twarzą w twarz".

      smile) tete


      • byyk Re:Do Tetet-ki 19.09.02, 11:45
        Ja twarz mam rozmawiam z śLIMAKIEM
        ręke mu podaje a on się wacha.
        Mogę jeszcze zrobić co innego?
        Zgody ja chce a on mówi ze ja to nie ja.
        HEJ!
      • limakty Re: Panowie ! do Bykka i Limaka 19.09.02, 11:48
        Gość portalu: tete napisał(a):

        >
        > Żaden z Was nie jest "byykiem", żaden z Was nie jest "limakaty".
        > Niezależnie od kłótni, różnic i wzajemnych pretensji - powinniście
        (oczywiście
        > moim zdaniem) dać sobie spokój z dyskusjami z pacynkami.
        > Powtarzam : niezależnie od wzajemnych pretensji. Kłóćcie się "twarzą w
        twarz".
        >
        >
        > smile) tete
        >
        >
        >
        Tete
        Masz racje i jato widze ...zreszta ogłaszałem to w kilku postach , ze limakAty
        to nie limakty...tu napisałem , ze bYYk to nie bykk.
        Staram sie to robić twarza twarz , ja jestem jeden , a tam tych twarzy
        dziesiątki( galba,siedem, paniluka, qwazipaniluka,pollak, anty n)str)
        mo,bykk...i setki pod róznymi innymi nickami.
        Tchórze nie potrafia walczyc w pojedynkę...takie to nam chwaty porosły!
        Pozdrawiam
        LIMAK
        smile))
        • Gość: Perła Kamilek jest IP: 212.160.135.* 19.09.02, 11:52
          limakty napisał:

          > Gość portalu: tete napisał(a):
          >
          > >
          > > Żaden z Was nie jest "byykiem", żaden z Was nie jest "limakaty".
          > > Niezależnie od kłótni, różnic i wzajemnych pretensji - powinniście
          > (oczywiście
          > > moim zdaniem) dać sobie spokój z dyskusjami z pacynkami.
          > > Powtarzam : niezależnie od wzajemnych pretensji. Kłóćcie się "twarzą w
          > twarz".
          > >
          > >
          > > smile) tete
          > >
          > >
          > >
          > Tete
          > Masz racje i jato widze ...zreszta ogłaszałem to w kilku postach , ze
          limakAty
          > to nie limakty...tu napisałem , ze bYYk to nie bykk.
          > Staram sie to robić twarza twarz , ja jestem jeden , a tam tych twarzy
          > dziesiątki( galba,siedem, paniluka, qwazipaniluka,pollak, anty n)str)
          > mo,bykk...i setki pod róznymi innymi nickami.
          > Tchórze nie potrafia walczyc w pojedynkę...takie to nam chwaty porosły!
          > Pozdrawiam
          > LIMAK
          > smile))


          Kamilku, problem w tym, że tą "dyskusję" sam na sam ze soba prowadzisz. Tete
          tego nie załapała, ale wiemy, że "byyk" to Ty. Wiesz co Cie zdradza niestety.

          Perła
          • limakty Re: Kamilek jest 19.09.02, 11:58
            Gość portalu: Perła napisał(a):

            > limakty napisał:
            >
            > > Gość portalu: tete napisał(a):
            > >
            > > >
            > > > Żaden z Was nie jest "byykiem", żaden z Was nie jest "limakaty".
            > > > Niezależnie od kłótni, różnic i wzajemnych pretensji - powinniście
            > > (oczywiście
            > > > moim zdaniem) dać sobie spokój z dyskusjami z pacynkami.
            > > > Powtarzam : niezależnie od wzajemnych pretensji. Kłóćcie się "twarzą
            > w
            > > twarz".
            > > >
            > > >
            > > > smile) tete
            > > >
            > > >
            > > >
            > > Tete
            > > Masz racje i jato widze ...zreszta ogłaszałem to w kilku postach , ze
            > limakAty
            > > to nie limakty...tu napisałem , ze bYYk to nie bykk.
            > > Staram sie to robić twarza twarz , ja jestem jeden , a tam tych twarzy
            > > dziesiątki( galba,siedem, paniluka, qwazipaniluka,pollak, anty n)str)
            > > mo,bykk...i setki pod róznymi innymi nickami.
            > > Tchórze nie potrafia walczyc w pojedynkę...takie to nam chwaty porosły!
            > > Pozdrawiam
            > > LIMAK
            > > smile))
            >
            >
            > Kamilku, problem w tym, że tą "dyskusję" sam na sam ze soba prowadzisz. Tete
            > tego nie załapała, ale wiemy, że "byyk" to Ty. Wiesz co Cie zdradza niestety.
            >
            > Perła

            Szymon ja Cię nie tykam od dłuższego czasu ! Szukasz zwady? Chcesz żebym ie
            jeszcze raz ośmieszył? Po co Ci to???
            Kamilek
            ps.nie mam zamiaru udowadniac , ze nie mam garba , ale ty dyrektor banku ,
            światowej sławy programista mi to udowodnij , albo zmilknij...Co? Denerwuje Cie
            juz milcząca zgoda??????????
            • Gość: Perła Re: Kamilek jest IP: 212.160.135.* 19.09.02, 12:02
              Kamilku, niedenerwuj sie tak. Ty sam siebie ośmieszasz logując się pod różnymi
              nickami i dyskutując sam z sobą. Milcząca zdgoda? Nigdy mi to nie przyszło do
              głowy. Ale czemu nie?

              Perła
              • limakty Re: Kamilek jest 19.09.02, 12:06
                Gość portalu: Perła napisał(a):

                > Kamilku, niedenerwuj sie tak. Ty sam siebie ośmieszasz logując się pod
                różnymi
                > nickami i dyskutując sam z sobą. Milcząca zdgoda? Nigdy mi to nie przyszło do
                > głowy. Ale czemu nie?
                >
                > Perła

                Perła
                Widzisz masz ją u mnie od teraz...doceniasz to?
                A kto tu ze soba gada...to wie całe forum...trochę Cię tu nie było. 100% , że
                nie ja!
                Kamilek
                • byyk Re: Do śLIMAKA 19.09.02, 12:56
                  No pewnie śLimaku ty jeden.
                  Zgode chciałem ztobą zrobić!
                  Jak nie chcesz śmieciu to niechcij.
                  bez pozdrowień hamie i kretynie
        • pro100 Byyk to nie bykk, ale może Xeni? 19.09.02, 11:53
          limakty napisał:

          > Gość portalu: tete napisał(a):
          >
          > >
          > > Żaden z Was nie jest "byykiem", żaden z Was nie jest "limakaty".
          > > Niezależnie od kłótni, różnic i wzajemnych pretensji - powinniście
          > (oczywiście
          > > moim zdaniem) dać sobie spokój z dyskusjami z pacynkami.
          > > Powtarzam : niezależnie od wzajemnych pretensji. Kłóćcie się "twarzą w
          > twarz".
          > >
          > >
          > > smile) tete
          > >
          > >
          > >
          > Tete
          > Masz racje i jato widze ...zreszta ogłaszałem to w kilku postach , ze
          limakAty
          > to nie limakty...tu napisałem , ze bYYk to nie bykk.
          > Staram sie to robić twarza twarz , ja jestem jeden , a tam tych twarzy
          > dziesiątki( galba,siedem, paniluka, qwazipaniluka,pollak, anty n)str)
          > mo,bykk...i setki pod róznymi innymi nickami.
          > Tchórze nie potrafia walczyc w pojedynkę...takie to nam chwaty porosły!
          > Pozdrawiam
          > LIMAK
          > smile))

          • byyk Re: Byyk to nie bykk, ale może Xeni? 19.09.02, 12:09
            Powiedzicie mi czemu nie wierzycie bykowi.
            Ja już nie mam na tym for3um kolegów?
            Ja wiem żem zawsze taki rogaty był do Limaka
            teraz sie to zmieniło i podaje mu ręke.
            Czemu mi nie wieżycie!
            HEJ!
            • pro100 Re: Byyk to nie bykk, ale może Xeni? 19.09.02, 12:13
              byyk napisał:

              > Powiedzicie mi czemu nie wierzycie bykowi.
              > Ja już nie mam na tym for3um kolegów?
              > Ja wiem żem zawsze taki rogaty był do Limaka
              > teraz sie to zmieniło i podaje mu ręke.
              > Czemu mi nie wieżycie!
              > HEJ!

              Ta zastanawiająca znajomość problemów menstruacyjnych ???!!!
    • Gość: oaza Re: Przepraszam cie śLIMAK ! IP: 5.2.1R1D* / *.chello.pl 19.09.02, 13:37
      co bykku,rurka Ci zmiekla?
      Byles taki mocny,a teraz ze smieciem gadasz,co.Nic takiego kazdy ma slabe dni.
      Pamietaj,iz bys sie nie wypowiadal na temat przypadlosci kobiet
      bo nie jestes kobieta.
      Masz jednak fason,che,che.
      pzdr
    • bykk Re: co?!!! 19.09.02, 14:25
      Siódemka,witaj!
      Coś Ty,uwierzyłeś,że ja ze śmieciem i złodziejem gadam?
      Pogięło Cięsmile? Przecie widać kto zacz ten podszywacz!
      pozdrawiam Cię
      hej!

      • limakty Re: co?!!! 19.09.02, 14:57
        bykk napisał:

        > Siódemka,witaj!
        > Coś Ty,uwierzyłeś,że ja ze śmieciem i złodziejem gadam?
        > Pogięło Cięsmile? Przecie widać kto zacz ten podszywacz!
        > pozdrawiam Cię
        > hej!
        >

        wot idiot!
        • viki6 Re: co?!!! 19.09.02, 18:06
          limakty napisał:

          > bykk napisał:
          >
          > > Siódemka,witaj!
          > > Coś Ty,uwierzyłeś,że ja ze śmieciem i złodziejem gadam?
          > > Pogięło Cięsmile? Przecie widać kto zacz ten podszywacz!
          > > pozdrawiam Cię
          > > hej!
          > >
          >
          > wot idiot!-czyli
          www.republika.pl/krzys_ko/przyroda/slimak.html
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka