Dodaj do ulubionych

Co nam obca przemoc wzięła szablą odbierzemy

IP: 212.160.135.* 02.12.02, 18:31
Zbrodniczy pakt R-M nadal istnieje i istnieć będzie dopóki Polska nie wróci
do granic z 1938 roku. Tam za Bugiem prawdziwa Polska jest, a nie tam, na
tzw. Ziemiach Wyzyskanych, które przecież po sprawiedliwości, niemieckie są.
Tracąc przepiękne i bogate Kresy Wschodznie, dostaliśmy zdegenerowane tereny
poniemieckie. Czas zakończyć istnienie paktu tego. Oczywiście wymaga to
wieloletnich działań politycznych i innych też. Ale już powinniśmy
przygotowywać do tego się. Na każdej płaszczyźnie, militarnej również. Nie
tylko my zainteresowani tym jesteśmy, Niemcy również, a to już coś jest.

Perła
Obserwuj wątek
    • indris Odbierzemy a potem ? 02.12.02, 18:34
      Wyobrażasz sobie Rzeczpospolitą z 40% mniejszości niepolskich ? No to gratuluję
      wyobraźni.
      • Gość: Perła Re: Odbierzemy a potem ? IP: 212.160.135.* 02.12.02, 18:37
        indris napisał:

        > Wyobrażasz sobie Rzeczpospolitą z 40% mniejszości niepolskich ? No to
        gratuluję
        >
        > wyobraźni.

        Własnie taki układ zdrowy jest. Wmocnia więzi narodowe. A tak, żyjemy sobie
        jako 100 % Polaków i żremy sie ze sobą. Państwo etniczne, ale w jednej
        kulturze, i zbliżonej religii to skarb jest.

        Perła
    • Gość: Lukases Re: Co nam obca przemoc wzięła szablą odbierzemy IP: 217.97.208.* 02.12.02, 18:35
      Tak wiec mamy jeden wybor: wypowiadamy wojne ukrainie, bialorusi, litwie i uni
      europejskiej. Nie zartuj stary
      • Gość: Perła Re: Co nam obca przemoc wzięła szablą odbierzemy IP: 212.160.135.* 02.12.02, 18:39
        Gość portalu: Lukases napisał(a):

        > Tak wiec mamy jeden wybor: wypowiadamy wojne ukrainie, bialorusi, litwie i
        uni
        > europejskiej. Nie zartuj stary

        Nie tak szybko, ale i o tym myśleć trzeba. UE w dupie te sprawy ma i palcem nie
        kiwnie nawet. Zobacz, na Irak nie chcą iść, mimo, że on im terrorystów podsyła
        wciąż.

        Perła
    • Gość: XXL Co nam obca przemoc wzięła, resztę przepijemy. IP: *.echostar.pl 02.12.02, 18:38
      Odłóż tą butelkę !!
      Już masz dosyć........
      • Gość: Perła Re: Co nam obca przemoc wzięła, resztę przepijemy IP: 212.160.135.* 02.12.02, 18:40
        Gość portalu: XXL napisał(a):

        > Odłóż tą butelkę !!
        > Już masz dosyć........

        a hymn narodowy znasz? To śpiewasz go sobie a muzom?

        Perła
        • Gość: +++IGNOR Re: Co nam obca przemoc wzięła, resztę przepijemy IP: *.dialog.net.pl / *.wroclaw.dialog.net.pl 02.12.02, 18:45
          Sława!

          A ja wolę Łużyce, Rugię i Królewiec zamiast wschodu...

          No może jednak inkorporować Litwę i częśc Białorusi...

          Ale gdy bedzie odpowiedni czas...

          Tzn rozkład któregoś z państw na wschodzie wtedy możemy jakąs bratnia pomoc jak
          oni nam 17 IX...

          Ale ogólnie czemu chcesz zamienić zrdzennie polskie ziemie zachodnie na
          zdegererowane tereny na wschodzie...?

          Pozdrawiam!

          Ignorant
          +++
        • Gość: XXL Jeszcze Polska nie zgineła..... IP: *.echostar.pl 02.12.02, 18:48
          Gość portalu: Perła napisał(a):

          > a hymn narodowy znasz? To śpiewasz go sobie .....

          Hmmmm, śpiewam ale nigdy po użyciu......

          Dużo jeszcze zostało ????
          smile)
      • bykk Re: do Perły 02.12.02, 18:45
        Hej Perełka!
        Cosik Cię "przygniotło"smile)? Andrzejki się skończyły,św.Mikołaj się zbliżasmile)!
        Pono Lublin dzisiaj "stanął"? 3 centymetry śniegu i kaplica?
        Przecie u was zawsze zimy,że hej,co się stało?
        A tak nawiasem,to szabli już nie mamsmile,co najwyżej rogi,ale po co?smile)
        pozdrawiam serdecznie
        hej!
    • Gość: oleg Kupię IP: debian:* / 192.168.1.* 02.12.02, 18:53
      Zdecydowanie kupię szabelkę w dobrym stanie i konika siwego.
      • Gość: Perła dzięki Ci Oleg IP: 212.160.135.* 02.12.02, 18:55
        Gość portalu: oleg napisał(a):

        > Zdecydowanie kupię szabelkę w dobrym stanie i konika siwego.

        za poczucie patriotyzmu. Nie przejmuj się tymi socjałami. Z tym, ze teraz to
        nie konikiem walczy się. Chyba, że o mechaniczne konie chodzi.

        pozdrawiam

        Perła
        • Gość: Imagine Re: dzięki Ci Oleg IP: *.unl.edu 02.12.02, 20:19
          Gość portalu: Perła napisał(a):

          > Gość portalu: oleg napisał(a):
          >
          > > Zdecydowanie kupię szabelkę w dobrym stanie i konika siwego.
          >
          > za poczucie patriotyzmu. Nie przejmuj się tymi socjałami. Z tym, ze teraz to
          > nie konikiem walczy się. Chyba, że o mechaniczne konie chodzi.
          >
          > pozdrawiam
          >
          > Perła
          Tak jest Panowie. Wolodyjowski by sie zaplakal nad tym co to teraz sie
          wyprawia. Nie masz juz zolnierzy, fantazyji. Jeno pludraki same. Nikt juz o
          ojczyznie nie mysli, piersi nie nadstawia. Zgroza !!!!!!!!!!!
          Pozdr, Imc Pan Imgine.
    • sceptyk Bliski Wschod 02.12.02, 20:21
      A co sadzicie o Bliskim Wschodzie? zapytuje kapitan szeregowca na szkoleniu
      politycznym.

      - Kijow pal szesc. Ale Wilno i Lwow musza byc nasze.

      pzdr
      sc-k
    • jaceq Re: Co nam obca przemoc wzięła szablą odbierzemy 02.12.02, 21:20
      Gość portalu: Perła napisał(a):

      > Zbrodniczy pakt R-M nadal istnieje i istnieć będzie

      Jeszcze jeden się uwziął na Ojca Dyrechtora...
    • Gość: moldo 1 września 39 pomyłką był? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 02.12.02, 21:25
      Gość portalu: Perła napisał(a):
      Nie tylko my zainteresowani tym jesteśmy, Niemcy również, a to już coś jest.


    • Gość: bomba Re: Co nam obca przemoc wzięła szablą odbierzemy IP: *.proxy.aol.com 02.12.02, 21:26
      Gość portalu: Perła napisał(a):

      > Zbrodniczy pakt R-M nadal istnieje i istnieć będzie dopóki Polska nie wróci
      > do granic z 1938 roku. Tam za Bugiem prawdziwa Polska jest, a nie tam, na
      > tzw. Ziemiach Wyzyskanych, które przecież po sprawiedliwości, niemieckie są.
      > Tracąc przepiękne i bogate Kresy Wschodznie, dostaliśmy zdegenerowane tereny
      > poniemieckie. Czas zakończyć istnienie paktu tego. Oczywiście wymaga to
      > wieloletnich działań politycznych i innych też. Ale już powinniśmy
      > przygotowywać do tego się. Na każdej płaszczyźnie, militarnej również. Nie
      > tylko my zainteresowani tym jesteśmy, Niemcy również, a to już coś jest.
      >
      > Perła

      A mnie uczyli o starej, Piastowskiej Polsce.
      Sluchaj, a te przemeblowania oznaczaja tez, ze i inne nacje winny wrocic do
      stanu posiadania w 1938 roku ?
      Mam poza tym inne watpliwosci, bo tereny wschodnie zamieszkane byly w znacznym
      stopniu przez mniejszosci narodowe , w tym Zydow. Skad ich teraz wezmiesz ? (ja
      wiem, ze w Polsce prawie kazdy na stanowisku i przy forsie jest teraz Zydem,
      ale oni nie przeniosa sie na Wschod). Pozostaje nam import z Izraela. Ciekawym
      jest dla mnie te zainteresowanie Niemiec . Podaj jakies blizsze szczegoly.
      Pozdr.



      • Gość: Janusz Daliście sie nabrać na dowcip perlisty:) IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 02.12.02, 21:45
        To właściwie tyle.

        Janusz

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka