Gość: Perła
IP: 212.160.135.*
02.12.02, 18:31
Zbrodniczy pakt R-M nadal istnieje i istnieć będzie dopóki Polska nie wróci
do granic z 1938 roku. Tam za Bugiem prawdziwa Polska jest, a nie tam, na
tzw. Ziemiach Wyzyskanych, które przecież po sprawiedliwości, niemieckie są.
Tracąc przepiękne i bogate Kresy Wschodznie, dostaliśmy zdegenerowane tereny
poniemieckie. Czas zakończyć istnienie paktu tego. Oczywiście wymaga to
wieloletnich działań politycznych i innych też. Ale już powinniśmy
przygotowywać do tego się. Na każdej płaszczyźnie, militarnej również. Nie
tylko my zainteresowani tym jesteśmy, Niemcy również, a to już coś jest.
Perła