oleg3
04.02.07, 18:59
Zacznę bardzo nietypowo, bo od apelu do obserwatorów, a już szczególnie do
komentatorów. Zasadniczo proszę umieszczać własne komentarze w przeznaczonym
do tego miejscu (Komentarze). Z góry przepraszam, że -być może- nie odpowiem
na komentarz. Skupiam się na dyskusji z zakwalifikowaną, na podstawie moich
subiektywnych kryteriów, osobą.
Mój agresywny trik reklamowy zakończył się trzema zgłoszeniami. Z
każdą osobą chciałbym dyskutować pojedynczo:
orwella
qwardian
danus01
Dyskusję zaczynamy od zwracania się do dysktanta: Pan(i). Jak zakończymy czas
pokaże.
Proszę Panie orwellę i Pana qwardiana o rozpoczęcie dyskusji, zaś danus01
dodatkowo o pouczenie mnie co do naleznego tytułu.