Gość: Baldachimowy.
IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl
12.05.03, 23:43
Cudowna wiadomosc z Anglii- Blair dal prawo wyrzucac z
pracy zboczencow sexualnych -brawo i oczekuje wiecej takich
decyzji teraz w Polsce i USA a potem w UE -no
nareszcie ktos sie wzial za porzadki.Dziekuje ci Toni Blair
i zrob wiecej dla porzadkow swiatowych!
news.independent.co.uk/uk/this_britain/story.jsp?story=405181
O Boże!!,co się stanie wtedy z K. Kat?.Kto w nim będzie prowadził tą od
wieków tak "potrzebną" działalność misyjną?.Przecież w momencie wejścia
takiej ustawy trzeba będzie wyp..lic prawie wszystkich księży i ich
szefostwo.Ło Jezu!!!!!!!,co to będzie?!!!!.Chociaż patrząc na to z drugiej
strony,co myśmy z tych pedałów i złodzieji mieli za korzyść?.Martwić się w
tej sytuacji nie powinniśmy,raczej widzę dobre strony tej
perspektywy.Przestaną w końcu siać zament i prowadzić ogłupiającą
społeczeństwo swoją perfidną politykę.Odcięty zostanie ten czarny, świński
ryj od koryta - (budżetu),Państwo przestanie łożyć społeczne pieniądze na
kształcenie nowych watach nierobów występujących przeciw interesowi Państwa
i Narodu,przestanie łożyć społecze pieniądze na remonty i budowę nowych
obiektów dywersji i pralni mózgów,przestanie robić prezenty w postaci ulg i
darowizn,za które w końcowym efekcie zawsze płacić musiał zwykły szary
obywatel,najczęściej emeryt i rencista,uwolni się od nacisków i szantaży.
Jak by na to nie patrzeć,dupa zawsze powinna być z tyłu a każde odstępstwo
od tej reguły,to patologia z którą wszelkimi sposobami należy
walczyć.TAK NAM DOPOMÓŻ BÓG!.