Dodaj do ulubionych

kulobieg ...

15.07.07, 11:11

(foto) – mordęga dla dobrego celu .Ten akcyjny artysta Arnd Drossel wiele
zamierza: od dzisiaj biegnie w drucianej kuli przez połowę kraju.
W sztafetowym biegu w swojej kuli zamierza biec z Berlina do Paderborn i w
ten sposób poprzeć społeczno-psychiatryczną Inicjatywę Paderborn
(Sozialpsychatrische Initiative Paderborn).
Start nastąpił dzisiaj z Bramy Brandeburskiej.
www.spiegel.de/img/0,1020,918583,00.jpg
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka