Dodaj do ulubionych

PiS-owi dymi się spod kuprów ! Kaczory w panice !

IP: *.chello.pl 06.07.03, 18:41
Potwierdziły się rewelacje świadka A.Lawiny w procesie FOZZ. Odnalazły się
też kwity z afery Telegrafu (no i Glapcio zaczął sypać !).

Co robią przekręty z PC / AWS / PiS ?

Podrzucają "Rz" jajeczko "lekko nieświeże" w postaci Sobotki aby tylko
odwrócić uwagę opinii publicznej od swoich afer i przekretów !
Obserwuj wątek
    • Gość: ? Re: PiS-owi dymi się spod kuprów ! Kaczory w pan IP: *.visp.energis.pl 06.07.03, 19:37
      DURNOWSKI
      • Gość: Dornowski Re: PiS-owi dymi się spod kuprów ! Kaczory w pan IP: *.chello.pl 06.07.03, 19:41
        Gość portalu: ? napisał(a):

        > DURNOWSKI

        Masz naprawdę argumenty na poziomie ! smile))
        • etos.solidarnosci Re: PiS-owi dymi się spod kuprów ! Kaczory w pan 06.07.03, 19:52
          Gość portalu: Dornowski napisał(a):

          > Gość portalu: ? napisał(a):
          >
          > > DURNOWSKI
          >
          > Masz naprawdę argumenty na poziomie ! smile))

          A o co chodzi ? Bo Lechu to nie lubieje tych Kaczkoskich.
          • tony.soprano3 Re: PiS-owi dymi się spod kuprów ! Kaczory w pan 06.07.03, 20:24
            etos.solidarnosci napisała:

            > Gość portalu: Dornowski napisał(a):
            >
            > > Gość portalu: ? napisał(a):
            > >
            > > > DURNOWSKI
            > >
            > > Masz naprawdę argumenty na poziomie ! smile))
            >
            > A o co chodzi ? Bo Lechu to nie lubieje tych Kaczkoskich.

            Fakt. Nie lubieje.
            • Gość: Obiektywny Re: PiS-owi dymi się spod kuprów ! Kaczory w pan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.03, 10:43
              Dobrego polityka cechuje umiejętność panowania nad emocjami i własnymi
              słowami.
              Bracia Kaczyńscy po raz kolejny udowodnili, że ujarzmienie własnego języka
              sprawia im spore trudności.

              • Gość: Hodyra Re: PiS-owi dymi się spod kuprów ! Kaczory w pan IP: *.chello.pl 07.07.03, 17:30
                Gość portalu: Obiektywny napisał(a):

                > Dobrego polityka cechuje umiejętność panowania nad emocjami i własnymi
                > słowami.
                > Bracia Kaczyńscy po raz kolejny udowodnili, że ujarzmienie własnego języka
                > sprawia im spore trudności.
                >

                Młode są to i głupie.
                • telewizja.trwam Re: PiS-owi dymi się spod kuprów ! Kaczory w pan 08.07.03, 11:51
                  Teraz "Masa" zaczął podobno nadawać na tych złodziejaszków.

                  TYLKO LPR JEDYNĄ UCZCIWĄ PARTIĄ !!!!
                  • Gość: jan " Lapaj zlodzieja " ! ! ! IP: *.multicon.pl 08.07.03, 12:32
                    • Gość: Hodura PiS może uratować tylko kasa Gudzowatego ! IP: *.chello.pl 09.07.03, 08:16
                      Kasa na lewych świadków oraz kryjówkę za granicą dla Glapińskiego.
                      • Gość: Obiektywny Re: PiS może uratować tylko kasa Gudzowatego ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.03, 09:08
                        Gość portalu: Hodura napisał(a):

                        > Kasa na lewych świadków oraz kryjówkę za granicą dla Glapińskiego.
                        Wątpię żeby Gudzowaty aż tak ryzykował. Kaczyńscy to przegrane karzełki,
                        wszystko czego się dotkną to spier..... .
                    • Gość: Touluse~Lautrec Re: ' Lapaj zlodzieja ' ! ! ! IP: *.chello.pl 23.08.03, 00:03
                      Chyba jednak nie.
    • Gość: jokasty Ale sie komuszki spienily... IP: 212.14.60.* 09.07.03, 10:51
      Z jaka zajadloscia, w poczuciu zjednoczenia - wreszcie jakas (przestarzala juz
      mocno) afera prawicy. Tacy debile jak obiektywny, soprano i reszta, nie widza
      ze ich ulubieniec i wodz - miler - stoi za wiekszoscia afer SLD. A afer tych
      codziennie przybywa. Oby tak dalej.. brawo! smile
      • Gość: Hodyra [...] IP: *.chello.pl 09.07.03, 12:42
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • Gość: jokasty SLD to najbardziej załgana i umoczona partia IP: 212.14.60.* 09.07.03, 12:46
          Moze jakies przyklady umoczenia PiS-u - tylko bez FOZZ i Telegram - bo to juz
          nudne czepianie sie. No prosze, czekam - czerwone pieski milera smile
        • tony.soprano3 Re: PiS to najbardziej załgana i umoczona partia 10.07.03, 15:48
          Gość portalu: Hodyra napisał(a):

          > Obiektywny ma rację, że jebie "jąkastego" na każdym kroku.
          Ale niepotrzebnie gada z tym konfidentem.
      • Gość: Obiektywny [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.03, 14:55
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: tak To jest prowokacja bylych sluzb specjalnych IP: *.asm.bellsouth.net 09.07.03, 13:03
      Dornowskiczy ty wiesz co mowisz albo jestes nastepnym prowokatore bylych sluzb
      specjalnych. Czy ty widziales oficjane pismo tych sluzb (pokazywal je Dorn)
      zeby oskarzac podstepnie Kaczynskich za udzial w tej aferze, przeciez jest to
      prowokacja polityczna. Uczestnicy tej afery to oficerowie polskiego wywiadu i
      SB. wspolpracownicy Kiszczak i Jaruzelskiego. Szefem tej afery jest pulkownik
      wywiadu Jaruzelskiego. Mija wiecej niz 10 lat od tej afery, wszystko to sa
      pomowienia z ust komunistw, nie ma zadnych dowodow, oprocz ich oficjalnego
      pisma zeby zmontowac prowokacje przeciwko Kaczynskim.
      • telewizja.trwam Re: To jest prowokacja bylych sluzb specjalnych 10.07.03, 10:46
        Masz rację. To prowokacja służb podległych Kaczyńskim, wtedy kiedy rządzili w
        Biurze Bezpieczeństwa Narodowego (dopóki ich Pan Prezydent Wałęsa z roboty nie
        wyrzucił)!
        A Jarosław K. powinien poskromić swoje zboczone homo-chucie. (Chociaż faktem
        jest, że Zbyszek Ziobro "Zero" to prześliczny chłopiec ... .)
        LPR JEDYNA UCZCIWA PARTIA !!!!
        • Gość: jokasty To jest prowokacja SB i UB! IP: 212.14.60.* 10.07.03, 11:20
          telewizja.trwam napisała:

          > Masz rację. To prowokacja służb podległych Kaczyńskim, wtedy kiedy rządzili w
          > Biurze Bezpieczeństwa Narodowego (dopóki ich Pan Prezydent Wałęsa z roboty
          nie
          > wyrzucił)!
          > A Jarosław K. powinien poskromić swoje zboczone homo-chucie. (Chociaż faktem
          > jest, że Zbyszek Ziobro "Zero" to prześliczny chłopiec ... .)
          > LPR JEDYNA UCZCIWA PARTIA !!!!

          To jasne, komuchom glupio i na sile wyciagaja jakies brudy. A czy wy szczekacze
          wiecie kto, kiedy i w jakim celu powolal FOZZ?
          • telewizja.trwam To jest prowokacja SB,UB, CIA, KGB, MO i ORMO ! 10.07.03, 11:28
            Gość portalu: jokasty napisał(a):

            > telewizja.trwam napisała:
            >
            > > Masz rację. To prowokacja służb podległych Kaczyńskim, wtedy kiedy rządzil
            > i w
            > > Biurze Bezpieczeństwa Narodowego (dopóki ich Pan Prezydent Wałęsa z roboty
            >
            > nie
            > > wyrzucił)!
            > > A Jarosław K. powinien poskromić swoje zboczone homo-chucie. (Chociaż fakt
            > em
            > > jest, że Zbyszek Ziobro "Zero" to prześliczny chłopiec ... .)
            > > LPR JEDYNA UCZCIWA PARTIA !!!!
            >
            > To jasne, komuchom glupio i na sile wyciagaja jakies brudy. A czy wy
            szczekacze
            >
            > wiecie kto, kiedy i w jakim celu powolal FOZZ?

            Tak, tak. Oczywiście, oczywiście ... .
            LPR JEDYNA UCZCIWA PARTIA !
            • miluszka LPr super uczciwy 10.07.03, 12:33
              A może ktoś ma jakieś wiadomości dotyczące pewnego banku z Poznania, gdzie się
              umoczył nasz miły LPR. (Oczywiście , że przy Millerze i SLD to żałośni amatorzy)
              M
              • Gość: Obiektywny [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.03, 14:13
                Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                • Gość: jokasty [...] IP: 212.14.60.* 10.07.03, 14:44
                  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                  • telewizja.trwam [...] 10.07.03, 14:50
                    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                    • tony.soprano3 [...] 10.07.03, 15:42
                      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                      • Gość: Hodyra [...] IP: *.chello.pl 10.07.03, 16:54
                        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                        • Gość: Obiektywny [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.03, 12:55
                          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                          • Gość: Hodyra [...] IP: *.chello.pl 12.07.03, 11:23
                            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                            • Gość: daje [...] IP: *.am.poznan.pl 12.07.03, 11:26
                              Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                            • Gość: alina1 Kaczyński IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 12.07.03, 12:39
                              Kaczyński kojarzy mi się wciąż ze sceną gdy wsiadając do auta powiedział do
                              kogoś "spadaj śmieciu" czy coś w tym stylu.
                              • Gość: Hodyra [...] IP: *.chello.pl 12.07.03, 17:34
                                Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                                • etos.solidarnosci Kolejny przekręt PiS/PC/Kaczorów dymi !!! 12.07.03, 17:58
                                  Tylko firme "Trykacz Oil" braciszkowie chcieli wydoić na 400 tys. i przy
                                  okazji przejąć w Lublinie dwie gazety.

                                  Na szczęście Region NSZZ "S" przy pomocy prezydenta Pruszkowskiego nie
                                  dopuścił do tego !!!

                                  Pan Prezydent Lech Wałęsa ma ugruntowaną opinię o tych złodziejaszkach.
                                  • Gość: Hodyra Re: Kolejny przekręt PiS/PC/Kaczorów dymi !!! IP: *.chello.pl 14.07.03, 08:07
                                    etos.solidarnosci napisała:

                                    > Tylko firme "Trykacz Oil" braciszkowie chcieli wydoić na 400 tys. i przy
                                    > okazji przejąć w Lublinie dwie gazety.
                                    >
                                    > Na szczęście Region NSZZ "S" przy pomocy prezydenta Pruszkowskiego nie
                                    > dopuścił do tego !!!
                                    >
                                    > Pan Prezydent Lech Wałęsa ma ugruntowaną opinię o tych złodziejaszkach.

                                    Chyba 600.000.00 zł a nie 400.000,00zł.
                                    • tony.soprano3 Re: Kolejny przekręt PiS/PC/Kaczorów dymi !!! 14.07.03, 10:16
                                      Gość portalu: Hodyra napisał(a):

                                      > etos.solidarnosci napisała:
                                      >
                                      > > Tylko firme "Trykacz Oil" braciszkowie chcieli wydoić na 400 tys. i przy
                                      > > okazji przejąć w Lublinie dwie gazety.
                                      > >
                                      > > Na szczęście Region NSZZ "S" przy pomocy prezydenta Pruszkowskiego nie
                                      > > dopuścił do tego !!!
                                      > >
                                      > > Pan Prezydent Lech Wałęsa ma ugruntowaną opinię o tych złodziejaszkach.
                                      >
                                      > Chyba 600.000.00 zł a nie 400.000,00zł.

                                      ?!!!
                                    • Gość: jokasty Ale sie komuszek spienil... hihi :) IP: 212.14.60.* 14.07.03, 10:16
                                      Co tam slychac czerwona mordo?
                                      • tony.soprano3 Re: Kolejny przekręt PiS/PC. Kaczorom dymi !!! 14.07.03, 10:54
                                        W górę !
                                        • Gość: jokasty W gore idiotow! IP: 212.14.60.* 14.07.03, 10:56
                                          tony.soprano3 napisał:

                                          > W górę ! niech ludzie sie z debili posmieja smile
                                          • tony.soprano3 Re: PiS / PC to złodzieje. 14.07.03, 10:59
                                            Gość portalu: jokasty napisał(a):

                                            > tony.soprano3 napisał:
                                            >
                                            > > W górę ! niech ludzie sie z debili posmieja smile

                                            Z którego Kaczyńskiego mają się smiać, konfidencie bezpieki ?
                                            Do dziś cierpią w Gdańsku ludzie którym jokasty "przyslużył" się w latach
                                            1978 - 1982 !!!!
                                            • Gość: Hodyra Re: PiS / PC to złodzieje. IP: *.chello.pl 14.07.03, 16:00
                                              tony.soprano3 napisał:

                                              > Gość portalu: jokasty napisał(a):
                                              >
                                              > > tony.soprano3 napisał:
                                              > >
                                              > > > W górę ! niech ludzie sie z debili posmieja smile
                                              >
                                              > Z którego Kaczyńskiego mają się smiać, konfidencie bezpieki ?
                                              > Do dziś cierpią w Gdańsku ludzie którym jokasty "przyslużył" się w latach
                                              > 1978 - 1982 !!!!
                                              Nie zapomną gnojowi !!!
                                          • Gość: pollak Nie idiotów a idiotę, bo to jeden ubek /nt IP: *.jeleniag.sdi.tpnet.pl 14.07.03, 16:10
                                            • Gość: Hodyra Re: Nie idiotów a idiotę, bo to jeden pollak-ubek IP: *.chello.pl 14.07.03, 16:19
                                              pollak się przyzał do konfidenctwa ?!
                                              Nareszcie !
                                              • telewizja.trwam Re: Nie idiotów a idiotę, bo to jeden pollak-ubek 15.07.03, 12:16
                                                Gość portalu: Hodyra napisał(a):

                                                > pollak się przyzał do konfidenctwa ?!
                                                > Nareszcie !
                                                Resort skarbu odrzucił wczoraj ofertę polsko-brytyjskiego konsorcjum Rotch--
                                                Orlen (PKN) na zakup 75 proc. akcji Grupy Lotos S.A. (dawnej Rafinerii
                                                Gdańskiej) i rozważa połączenie tej spółki z Orlenem. Zdaniem posłów opozycji,
                                                może to doprowadzić do skupienia znacznych środków w rękach ludzi związanych z
                                                obecną władzą.
                  • Gość: HK PRZEKRET Z KONCESJA DLA F-MY SOLO GLAPY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.03, 16:43
                    Gość portalu: jokasty napisał(a):

                    > Witam cie debilu! Moze jednak odpowiesz mi na pytanie: znasz jakies inne afery
                    > PiS-u oprocz FOZZ-u (pewnie cie na swiecie jeszcze nie bylo gdy powstal) i
                    > Telegrafu? Juz sie robisz nudny - jak ja chce sie posmiac z afer SLD to
                    > przynajmnie codziennie mam nowe.

                    Czy pamietasz ciulu Glapinskiego, ktory wprowadzil pierwsza w RP koncesje na import paliw w 92r? Pierwsza
                    koncesje dostala firma SOLO ze Szczecina, zalozona dwa tygodnie wczesniej. CPN dostal koncesje pol roku pozniej.!
                    Potrafisz myslec? Ale to nie wszystko! Ha, ha! A 40 mld Baksika i Gasiorowskiego? A Zalewski? Myslisz, ze wszyscy
                    maja amnezje? To pozatym destrukty. Nigdy nie mieli programu pozytywnego w kluczowych dla Polski sprawach
                    procz hasel dekomunizacji (skadinad slusznych). Ale jezeli chodzi o ilosc przekreconej forsy to Kaczory sa na
                    czolowym miejscu w historii ostatnich trzynastu lat.
              • telewizja.trwam Re: LPr super uczciwy 16.07.03, 11:03
                miluszka napisała:

                > A może ktoś ma jakieś wiadomości dotyczące pewnego banku z Poznania, gdzie
                się
                > umoczył nasz miły LPR. (Oczywiście , że przy Millerze i SLD to żałośni
                amatorzy
                > )
                > M
                My LPR jesteśmy uczciwi !!!!
    • Gość: jokasty [...] IP: 212.14.60.* 15.07.03, 13:24
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • etos.solidarnosci PiS/PC zdradził ideały i etos SOLIDARNOŚCI !!! 15.07.03, 13:50
        Pan Prezydent lech Wałęsa ostrzegał juz dawno przed tymi przekrętami.
        Osobiście wykopał ich ze swojej kancelarii.
        • atak.spawacza Re: PiS/PC zdradził ideały i etos SOLIDARNOŚCI ! 15.07.03, 16:12
          etos.solidarnosci napisała:

          > Pan Prezydent lech Wałęsa ostrzegał juz dawno przed tymi przekrętami.
          > Osobiście wykopał ich ze swojej kancelarii.

          Nieprawda ! Niech "bolek" lepiej się uspokoi !!!
          FM PiS.
        • Gość: Touluse~Lautrec Re: PiS/PC zdradził ideały i etos SOLIDARNOŚCI ! IP: *.chello.pl 02.08.03, 19:14
          etos.solidarnosci napisała:

          > Pan Prezydent lech Wałęsa ostrzegał juz dawno przed tymi przekrętami.
          > Osobiście wykopał ich ze swojej kancelarii.
          Wałęsa jest (i był) wart Kaczyńskich.
    • Gość: Tomasz Jak klony przejmą władzę... IP: *.ibch.poznan.pl 16.07.03, 11:12
      to dopiero w kraju zrobi się wesoło...
      • etos.solidarnosci [...] 16.07.03, 12:11
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • Gość: Tomasz Re: Jak klony przejmą władzę... IP: *.ibch.poznan.pl 16.07.03, 12:48
          A nie mowilem? Zaczyna sie.
          • krzysztof.glogowski Re: Jak klony przejmą władzę... 16.07.03, 12:52
            Gość portalu: Tomasz napisał(a):

            > A nie mowilem? Zaczyna sie.

            Jak PiS dorwie się do władzy to ustanowi nowy światowy rekord w przekrętach.
            • etos.solidarnosci HK do "jokastego" ! 16.07.03, 17:40
              " Czy pamietasz ciulu Glapinskiego, ktory wprowadzil pierwsza w RP koncesje na
              import paliw w 92r?
              Pierwsza koncesje dostala firma SOLO ze Szczecina, zalozona dwa tygodnie
              wczesniej. CPN dostal koncesje pol roku pozniej.!
              Potrafisz myslec? Ale to nie wszystko! Ha, ha!

              A 40 mld Baksika i Gasiorowskiego? A Zalewski? Myslisz, ze wszyscy
              maja amnezje? To pozatym destrukty. Nigdy nie mieli programu pozytywnego w
              kluczowych dla Polski sprawach
              procz hasel dekomunizacji (skadinad slusznych). Ale jezeli chodzi o ilosc
              przekreconej forsy to Kaczory sa na czolowym miejscu w historii ostatnich
              trzynastu lat. "

              • Gość: Hodyra [...] IP: *.chello.pl 16.07.03, 18:55
                Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                • Gość: Hodyra [...] IP: *.chello.pl 16.07.03, 19:03
                  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                  • Gość: Basia Re: PiS-owi dymi się spod kuprów ! Kaczory w pani IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.03, 19:58
                    Czy pamietacie ciule Glapinskiego, ktory wprowadzil pierwsza w RP koncesje na import paliw w 92r? Pierwsza
                    koncesje dostala firma SOLO ze Szczecina, zalozona dwa tygodnie wczesniej!!! CPN dostal koncesje pol roku
                    pozniej.!
                    Potrafisz myslec? Jak sadzisz ile to bylo brudnego szmalu dla jednojajecznych? Ale to nie wszystko! Ha, ha! A 40 mld
                    Baksika i Gasiorowskiego? A Zalewski? Myslisz, ze wszyscy maja amnezje? To pozatym destrukty. Nigdy nie mieli
                    programu pozytywnego w kluczowych dla Polski sprawach procz hasel dekomunizacji (skadinad slusznych). Ale
                    jezeli chodzi o ilosc przekreconej forsy to Kaczory sa na czolowym miejscu w historii ostatnich trzynastu lat.
                    • atak.spawacza Re: PiS-owi dymi się spod kuprów ! Kaczory w pani 17.07.03, 12:34
                      Gość portalu: Basia napisał(a):

                      > Czy pamietacie ciule Glapinskiego, ktory wprowadzil pierwsza w RP
                      koncesje
                      > na import paliw w 92r? Pierwsza
                      > koncesje dostala firma SOLO ze Szczecina, zalozona dwa tygodnie
                      wczesniej!!!
                      > CPN dostal koncesje pol roku
                      > pozniej.!
                      > Potrafisz myslec? Jak sadzisz ile to bylo brudnego szmalu dla
                      jednojajecznych?
                      > Ale to nie wszystko! Ha, ha! A 40 mld
                      > Baksika i Gasiorowskiego? A Zalewski? Myslisz, ze wszyscy maja amnezje? To
                      poz
                      > atym destrukty. Nigdy nie mieli
                      > programu pozytywnego w kluczowych dla Polski sprawach procz hasel
                      dekomunizacj
                      > i (skadinad slusznych). Ale
                      > jezeli chodzi o ilosc przekreconej forsy to Kaczory sa na czolowym miejscu
                      w h
                      > istorii ostatnich trzynastu lat.
                      >
                      Nieprawda. To wszystko pomówienia.
                      • Gość: jo Re: PiS-owi dymi się spod kuprów ! Kaczory w pani IP: *.chello.pl 20.07.03, 15:16
                        atak.spawacza napisał:

                        > Gość portalu: Basia napisał(a):
                        >
                        > > Czy pamietacie ciule Glapinskiego, ktory wprowadzil pierwsza w RP
                        > koncesje
                        > > na import paliw w 92r? Pierwsza
                        > > koncesje dostala firma SOLO ze Szczecina, zalozona dwa tygodnie
                        > wczesniej!!!
                        > > CPN dostal koncesje pol roku
                        > > pozniej.!
                        > > Potrafisz myslec? Jak sadzisz ile to bylo brudnego szmalu dla
                        > jednojajecznych?
                        > > Ale to nie wszystko! Ha, ha! A 40 mld
                        > > Baksika i Gasiorowskiego? A Zalewski? Myslisz, ze wszyscy maja amnezje? T
                        > o
                        > poz
                        > > atym destrukty. Nigdy nie mieli
                        > > programu pozytywnego w kluczowych dla Polski sprawach procz hasel
                        > dekomunizacj
                        > > i (skadinad slusznych). Ale
                        > > jezeli chodzi o ilosc przekreconej forsy to Kaczory sa na czolowym miejsc
                        > u
                        > w h
                        > > istorii ostatnich trzynastu lat.
                        > >
                        > Nieprawda. To wszystko pomówienia.

                        Acha !
                        • tony.soprano3 Re: PiS-owi dymi się spod kuprów ! Kaczory w pani 21.07.03, 09:01
                          Gość portalu: jo napisał(a):

                          > atak.spawacza napisał:
                          >
                          > > Gość portalu: Basia napisał(a):
                          > >
                          > > > Czy pamietacie ciule Glapinskiego, ktory wprowadzil pierwsza w R
                          > P
                          > > koncesje
                          > > > na import paliw w 92r? Pierwsza
                          > > > koncesje dostala firma SOLO ze Szczecina, zalozona dwa tygodnie
                          > > wczesniej!!!
                          > > > CPN dostal koncesje pol roku
                          > > > pozniej.!
                          > > > Potrafisz myslec? Jak sadzisz ile to bylo brudnego szmalu dla
                          > > jednojajecznych?
                          > > > Ale to nie wszystko! Ha, ha! A 40 mld
                          > > > Baksika i Gasiorowskiego? A Zalewski? Myslisz, ze wszyscy maja amnez
                          > je? T
                          > > o
                          > > poz
                          > > > atym destrukty. Nigdy nie mieli
                          > > > programu pozytywnego w kluczowych dla Polski sprawach procz hasel
                          > > dekomunizacj
                          > > > i (skadinad slusznych). Ale
                          > > > jezeli chodzi o ilosc przekreconej forsy to Kaczory sa na czolowym m
                          > iejsc
                          > > u
                          > > w h
                          > > > istorii ostatnich trzynastu lat.
                          > > >
                          > > Nieprawda. To wszystko pomówienia.
                          >
                          > Acha !

                          Pomówienia. Hahahahahahahahaha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                          • Gość: jan Re: PiS-owi dymi się spod kuprów ! Kaczory w pani IP: *.multicon.pl 21.07.03, 17:47
                            Moze nowa komisja sledcza wyjasni role Kaczynskich w tym FOZZ-ie ?
                            One mowia ze nic o jakiejs kasie nie wiedzom i , ze czyste sa jak te lelije ,
                            O !
                            info.onet.pl/770240,11,item.html
                            • Gość: Obiektywny Re: PiS-owi dymi się spod kuprów ! Kaczory w pani IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.03, 17:54
                              Gość portalu: jan napisał(a):

                              > Moze nowa komisja sledcza wyjasni role Kaczynskich w tym FOZZ-ie ?
                              > One mowia ze nic o jakiejs kasie nie wiedzom i , ze czyste sa jak te
                              lelije ,
                              > O !
                              > info.onet.pl/770240,11,item.html

                              Inne też brali. Jakby Kaczory nie wzieli to by inne wzieli. Nie ? No to co
                              chcom od nich ?
                              • blackout.9491 Re: PiS-owi dymi się spod kuprów ! Kaczory w pani 22.07.03, 09:30
                                - W 1991 r. zapłaciłem za kongres Porozumienia Centrum.
                                15 tys. dolarów wyjąłem z konta swojej firmy Cliff.
                                Obiecałem również załatwić 4 mld złotych, czyli ok. 400 tys. dolarów na
                                sfinansowanie kampanii wyborczej tej partii - powiedział sądowi Pineiro.

            • Gość: Marek Re: Jak klony przejmą władzę... IP: *.chello.pl 27.07.03, 13:52
              krzysztof.glogowski napisała:

              > Gość portalu: Tomasz napisał(a):
              >
              > > A nie mowilem? Zaczyna sie.
              >
              > Jak PiS dorwie się do władzy to ustanowi nowy światowy rekord w przekrętach.
              Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie !
            • Gość: Touluse~Lautrec Re: Jak klony przejmą władzę... IP: *.chello.pl 03.08.03, 15:34
              krzysztof.glogowski napisała:

              > Gość portalu: Tomasz napisał(a):
              >
              > > A nie mowilem? Zaczyna sie.
              >
              > Jak PiS dorwie się do władzy to ustanowi nowy światowy rekord w przekrętach.
              Panie Krzysztofie ! Jak Pan może ?!!!!
    • Gość: Dym Re: PiS-owi dymi się spod kuprów ! Kaczory w pan IP: *.am.poznan.pl 22.07.03, 11:10
      Gość portalu: Dornowski napisał(a):

      > Potwierdziły się rewelacje świadka A.Lawiny w procesie FOZZ. Odnalazły się
      > też kwity z afery Telegrafu (no i Glapcio zaczął sypać !).
      >
      > Co robią przekręty z PC / AWS / PiS ?
      >
      > Podrzucają "Rz" jajeczko "lekko nieświeże" w postaci Sobotki aby tylko
      > odwrócić uwagę opinii publicznej od swoich afer i przekretów !

      Za tym wszytskim stoją Kaczory, i tak SLD to ich robota, AWS to ich robota, PSL
      to ich robota PiS to ich robota.
      Dornowski , co wy chcecie od tak pracowitych Kaczorów, gdby nie oni na kogo
      byście to wszystko zwalali ??? Pewno na Żydów !
      • Gość: Obiektywny Re: PiS-owi dymi się spod kuprów ! Kaczory w pan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.03, 12:09
        A wydawało się, że Kaczorom uda się przekręt. A tu ten Lawina. I Pineiro. I
        kwity ... .
    • Gość: zatroskany Odwalcie sie oszczercy od Jaroslawa Kaczynskiego IP: *.multicon.pl 22.07.03, 16:08
      On ci prawy , sprawiedliwy i goly prawie jak swiety turecki. Rece precz od
      Jaroslawa !
      orka.sejm.gov.pl/OswIVk.nsf/0/190EBD521C3A3AB0C1256ADA00391901/$file/149.pdf
      • Gość: Obiektywny Już nie tylko łapki złodziejskie płoną .... . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.03, 10:26
        - Gdy w sierpniu 1991 r. aresztowano dyrektora generalnego FOZZ, Grzegorza
        Żemka, Jarosław Kaczyński potraktował to jako uderzenie w środowisko
        Porozumienia Centrum, powiedział sądowi Janusz Iwanowski Heathcliff Pineiro.

        Mówił też, że następnego dnia po aresztowaniu Żemka Kaczyński, wtedy szef
        Kancelarii Prezydenta Lecha Wałęsy, wezwał do siebie Andrzeja Milczanowskiego,
        szefa Urzędu Ochrony Państwa, i zarzucił mu atakowanie "środowiska ministra
        budownictwa Adama Glapińskiego", a tym samym zaplecza finansowego PC.

        W przeddzień aresztowania Żemka Kaczyński spotkał się z nim w swoim gabinecie,
        łączył więc te dwa wydarzenia i na tym opierał swoje podejrzenia wobec
        bezpieki Milczanowskiego.
        • Gość: Obietywny [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.07.03, 13:52
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • niezlomny.prawicowiec [...] 27.07.03, 11:28
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • Gość: Touluse~Lautrec [...] IP: *.chello.pl 03.08.03, 09:24
              Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • Gość: Touluse~Lautrec Re: Już nie tylko łapki złodziejskie płoną .... . IP: *.chello.pl 23.08.03, 11:55
          Gość portalu: Obiektywny napisał(a):

          > - Gdy w sierpniu 1991 r. aresztowano dyrektora generalnego FOZZ, Grzegorza
          > Żemka, Jarosław Kaczyński potraktował to jako uderzenie w środowisko
          > Porozumienia Centrum, powiedział sądowi Janusz Iwanowski Heathcliff Pineiro.
          >
          > Mówił też, że następnego dnia po aresztowaniu Żemka Kaczyński, wtedy szef
          > Kancelarii Prezydenta Lecha Wałęsy, wezwał do siebie Andrzeja
          Milczanowskiego,
          > szefa Urzędu Ochrony Państwa, i zarzucił mu atakowanie "środowiska ministra
          > budownictwa Adama Glapińskiego", a tym samym zaplecza finansowego PC.
          >
          > W przeddzień aresztowania Żemka Kaczyński spotkał się z nim w swoim
          gabinecie,
          > łączył więc te dwa wydarzenia i na tym opierał swoje podejrzenia wobec
          > bezpieki Milczanowskiego.

          Kaczor oczywiście tego nie pamięta.
    • Gość: Józef Zawadzki Oj dymi się dymi, ale z Pańskiego czerepu. Tylko IP: *.eu.org 23.08.03, 12:26
      takie głupie komuchy jak Pan mogą stosować podobną formułę rozmowy.I mierzyć wszystkich swoją miarą. Smutne to Panie Dornowski.
      • etos.solidarnosci Klemba kłamie, Penajro też, wszyscy kłamio !!!! 06.09.03, 14:23
        Precz z komunom !!!!
        • Gość: Hanna Re: Klemba kłamie, Penajro też, wszyscy kłamio !! IP: *.netlandia.pl 06.09.03, 17:22
          etos.solidarnosci napisała:

          > Precz z komunom !!!!

          Czy pamietasz ciulu
          Glapinskiego, ktory wprowadzil pierwsza w RP koncesje na
          import paliw w 92r? Pierwsza
          koncesje dostala firma SOLO ze
          Szczecina, zalozona dwa tygodnie wczesniej. CPN dostal
          koncesje pol roku pozniej.!
          Potrafisz myslec? Ale to nie
          wszystko! Ha, ha! A 40 mld Baksika i Gasiorowskiego? A
          Zalewski? Myslisz, ze wszyscy
          maja amnezje? To pozatym
          destrukty. Nigdy nie mieli programu pozytywnego w
          kluczowych dla Polski sprawach
          procz hasel dekomunizacji
          (skadinad slusznych). Ale jezeli chodzi o ilosc
          przekreconej forsy to Kaczory sa na
          czolowym miejscu w historii
          ostatnich trzynastu lat.

          • Gość: Hanna Jarek klamie, Lech klamie, Kaczory klamia IP: *.netlandia.pl 06.09.03, 17:25

            Czy pamietasz ciulu
            Glapinskiego, ktory wprowadzil pierwsza w RP koncesje na
            import paliw w 92r? Pierwsza
            koncesje dostala firma SOLO ze
            Szczecina, zalozona dwa tygodnie wczesniej. CPN dostal
            koncesje pol roku pozniej.!
            Potrafisz myslec? Ale to nie
            wszystko! Ha, ha! A 40 mld Baksika i Gasiorowskiego? A
            Zalewski? Myslisz, ze wszyscy
            maja amnezje? To pozatym
            destrukty. Nigdy nie mieli programu pozytywnego w
            kluczowych dla Polski sprawach
            procz hasel dekomunizacji
            (skadinad slusznych). Ale jezeli chodzi o ilosc
            przekreconej forsy to Kaczorki sa na
            czolowym miejscu w historii
            ostatnich trzynastu lat. To spocone kurduple opanowane
            zadza wladzy.

            • etos.solidarnosci Re: Jarek klamie, Lech klamie, Kaczory klamia 06.09.03, 17:32
              Gość portalu: Hanna napisał(a):

              >
              > Czy pamietasz ciulu
              > Glapinskiego, ktory wprowadzil pierwsza w RP koncesje na
              > import paliw w 92r? Pierwsza
              > koncesje dostala firma SOLO ze
              > Szczecina, zalozona dwa tygodnie wczesniej. CPN dostal
              > koncesje pol roku pozniej.!
              > Potrafisz myslec? Ale to nie
              > wszystko! Ha, ha! A 40 mld Baksika i Gasiorowskiego? A
              > Zalewski? Myslisz, ze wszyscy
              > maja amnezje? To pozatym
              > destrukty. Nigdy nie mieli programu pozytywnego w
              > kluczowych dla Polski sprawach
              > procz hasel dekomunizacji
              > (skadinad slusznych). Ale jezeli chodzi o ilosc
              > przekreconej forsy to Kaczorki sa na
              > czolowym miejscu w historii
              > ostatnich trzynastu lat. To spocone kurduple opanowane
              > zadza wladzy.
              >

              Piorun cie ruro pierdyknie za te bluźnierstwa !!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka