Dodaj do ulubionych

stosunki USA-POLSKA

28.07.03, 01:41
historia lubi sie powtarzac jak widac to z najnowszej
historii tzn znowu amerykanie wykolegpwali polakow.Obiecano
polakom ze inwestycjie beda naplywac do Polski po tym
jak polacy poparli USA w Afgaistanie i Iraku.Polacy
poparli USA w pierwszym konflikcie z Irakiem na poczatku
lat 90 tych .Poprzednio amerykanie wiele nam
obiecywali .Dzis znowu wyglada na to ze na na
obiecankach skonczylo sie.Polacy pierwsi postawili sie
Hitlerowi pomimo ze niemieli wiekszych szans w walkach
z wojskami hitlerowskimi.Natomiast Czesi poddali sie bez
wystrzalu ,podobnie jak wiekszosc krajow europejskich.Natomiast
po skonczeniu wojny te kraje ktorym wlos z glowy
niespadl , niemusialy praktycznie odbudowywac sie,
gospodarki innych krajow prawie nieucierpialy, oprocz
ROSJI .Czy ktos pamietal o tym ze polacy postawili sie
Niemcom!.Dzisiaj zas SWIATOWE ZYDOWSTWO najwiecej czepia
sie polakow i najwiecej obwinia za ich (zydowskie)
nieszczescia wlasnie polakow-nie Niemcow czy inne narody
ktore praktycznie palcem nieruszyly nic azeby zwalczac
Hitlera i jego sojusznikow.Jak wiec widac pamiec ludzka
jest bardzo krotka, a my polacy niczego nienauczylismy
sie azeby bezprzerwy ktos nas wystawial do wiatru!
Obserwuj wątek
    • Gość: U Re: stosunki USA-POLSKA IP: *.75.50.95.Dial1.Boston1.Level3.net 28.07.03, 01:52
      A gdzie oni to robia? W krzakach?...A czy mozna by
      podgladac????
      • maniekxxx Re: stosunki USA-POLSKA 28.07.03, 02:07
        czyz niemam racji?.Zobatrzysz ze na ladnych slowach skonczy
        sie .W USA jest obecnie zastuj gospodarczy ,i pierwsze
        co robia to to azeby poprawic wlasna gospodarke.No a co
        do obiecanek ,amerykanie naobiecywali tez i innym krajom
        gruszki na wierzbie, ze sami niepamietaja komu i co
        naobiecywali!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka