Gość: Józef Zawadzki
IP: *.eu.org
24.08.03, 10:32
będzie już zawsze jeśli odważą się wyjść ze swoich nor.Popatrzcie jakie wątki założyli?Zero. Jakie mieli komentarze - ponizej krtyki.Perła występował wczoraj pod czterema nickami i co? Tylko Gość z daleka w końcu zrozumiał że nie ma co z tą bandą bandą przebywać. Głupi palnick ciagnie jakiś jakiś absurdalny wątek o Rokicie i Ziobrze , ktorym do piet nie dorasta, mosze zprasza wszyskich na uniwesytet a nastepnie wszytskich ich tam .... tak że aż popadali. Dzisiaj nie wyjda chyba z norek no bo po co. I.Berlina nie znają, część z nich zamias Izraela wolałaby Judeopolonię. No horror.