Dodaj do ulubionych

Funkcyjni ponieśli wczoraj sromotną klęskę. I tak

IP: *.eu.org 24.08.03, 10:32
będzie już zawsze jeśli odważą się wyjść ze swoich nor.Popatrzcie jakie wątki założyli?Zero. Jakie mieli komentarze - ponizej krtyki.Perła występował wczoraj pod czterema nickami i co? Tylko Gość z daleka w końcu zrozumiał że nie ma co z tą bandą bandą przebywać. Głupi palnick ciagnie jakiś jakiś absurdalny wątek o Rokicie i Ziobrze , ktorym do piet nie dorasta, mosze zprasza wszyskich na uniwesytet a nastepnie wszytskich ich tam .... tak że aż popadali. Dzisiaj nie wyjda chyba z norek no bo po co. I.Berlina nie znają, część z nich zamias Izraela wolałaby Judeopolonię. No horror.
Obserwuj wątek
    • Gość: Józef Zawadzki to znaczy dzisiaj w nocy. Dodajmy , że w dużej IP: *.eu.org 24.08.03, 10:34
      mierze za sprawą mosze, borsuka i snajpera.
    • monopol Józef - godzina 10.00 minęła! 24.08.03, 10:38
      Zapomniałeś przyjąć tabletek. Szybko je łykaj, bo może być za późno. Zaparz
      sobie też siemię lniane, bo poza głową musisz też dbać o swój owrzodzony w
      wyniku stresu żołądek. Popijaj powoli, żebyś nam się tu nie udławił - szkoda
      takiego przypadku chorobowego, z chęcią poobserwujemy Cię jeszcze trochę.
    • Gość: Józef Zawadzki Wuluzuj się borsuk, mosze ciebie podobno lubi naj- IP: *.eu.org 24.08.03, 10:39
      bardziej
      • monopol Tabletki, Józefie tabletki! /nt 24.08.03, 10:48

    • Gość: J*zef Zawadzki Oto wprowadzajamonopola, ale to przecie* taka sama IP: *.eu.org 24.08.03, 10:55
      wielko*c jak snajper i per*a, haha. Aplikuje im tym niebieskie, a potem ko*czy si* wszystko tak jak wczoraj z mosze, haha. Monopol rozpoczyna rozmow* z towarzyszami od " wzi**** tabletki" Haha. No cyrk na ku*kach. Gdzie to si* takie ul*g*o? Haha
      • monopol I widzisz Józiu - pogorszył się Twój stan zdrowia 24.08.03, 10:59
        Nie leczysz się tak, jak o to prosiliśmy. Nie słuchasz zaleceń i teraz masz za
        swoje. Nie dajesz sobie rady z testami, nie potrafisz pisać po polsku. Coraz
        więcej gwiazdek w tekście. Martwi mnie to, niedługo samymi gwiazdkami zaczniesz
        pisać...
        • Gość: Ania [...] IP: 213.46.162.* 24.08.03, 11:00
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: Józef Zawadzki Powtórka:wprowadzają dzisiaj monopola, tylko po co IP: *.eu.org 24.08.03, 11:02
      To taka sama wielkośc jak snajper, perła, borsuk, palnick, pollak. Przepisuje tylko towarzyszom niebieskie a potem wszystko się kończy tak jak dziś w nocy. Haha. Rozmowę z towarzyszami rozpoczyna od " wziąłeś Tabletkę" Sam bierze trzy bo jedna go nie rusza. Haha.
      • monopol Spokojnie Józiu 24.08.03, 11:06
        <a href="forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?
        f=13&w=7573405&a=7595521>Porada dla magistra</a>
        • monopol Poprawka linku dla Józia:) 24.08.03, 11:07
          <a href="forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?
          f=13&w=7573405&a=7595521">Porada dla magistra</a>
    • Gość: Józef Zawadzki Bardzo spokojnie punktuję taki erzac "sapiens" jak IP: *.eu.org 24.08.03, 11:08
      ty. Haha
      • gini [...] 24.08.03, 11:12
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • Gość: malko [...] IP: 80.50.28.* 24.08.03, 22:12
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • Gość: malko J Zawadzki swó chłop IP: 80.50.28.* 31.08.03, 10:19
            JZ to bardzo porządny gość na forum.

            PS. Pytanie do admina ( czytaj cenzora): tym razem jest OK?

      • monopol A Ty Józiu to czego erzac jesteś? 24.08.03, 11:14
        Tego się właśnie chcemy dowiedzieć. Dlatego Cię tu obserwujemy magistrze
        wirtualny. Wybacz, ma to coś wspólnego z doświadczeniami na szczurach, ale to
        wszystko dla dobra nauki...
    • Gość: J*zef Zawadzki I tak b*dzie ju* zawsze gdy wyjd* ze swych norek. IP: *.eu.org 24.08.03, 11:15
    • Gość: Józef Zawadzki A czy mogło być inaczej skoro erzacem "sapiens" IP: *.eu.org 24.08.03, 12:36
      jest każdy z nich?
      • gini Re: A czy mogło być inaczej skoro erzacem 'sapien 24.08.03, 12:38
        Gość portalu: Józef Zawadzki napisał(a):

        > jest każdy z nich?

        Jozek brak ci inwencji , chyba, ze masz placone od posta, to juz inna sprawa.
        • Gość: Touluse~Lautrec Re: A czy mogło być inaczej skoro erzacem 'sapien IP: *.chello.pl 24.08.03, 12:44
          gini napisała:

          > Gość portalu: Józef Zawadzki napisał(a):
          >
          > > jest każdy z nich?
          >
          > Jozek brak ci inwencji , chyba, ze masz placone od posta, to juz inna sprawa.
          Józio strasznie przynudza. To starcza demencja.
          • Gość: Józef Zawadzki Zabójcze masz te watki substytucie.Haha IP: *.eu.org 24.08.03, 12:49
          • gini Re: A czy mogło być inaczej skoro erzacem 'sapien 24.08.03, 12:51
            Gość portalu: Touluse~Lautrec napisał(a):

            > gini napisała:
            >
            > > Gość portalu: Józef Zawadzki napisał(a):
            > >
            > > > jest każdy z nich?
            > >
            > > Jozek brak ci inwencji , chyba, ze masz placone od posta, to juz inna spra
            > wa.
            > Józio strasznie przynudza. To starcza demencja.

            Ja mysle, ze ma placone od postu, a nie wie co pisac, wiec pisze idiotyzmy.
            Stachanowiec jest i tyle.
            Z dobrego serca mu pomagam i podbijam.
            Chociaz Borsuk twierdzi, ze nie mam serca.
    • Gość: Józef Zaawdzki dziś będzie to samo. Już to widać. Masochiści IP: *.eu.org 24.08.03, 12:52
      • gini ReJozek zrobie Ci podbitke,N/t 24.08.03, 13:05
        • Gość: Touluse~Lautrec Re: ReJozek zrobie Ci podbitke,N/t IP: *.chello.pl 24.08.03, 13:15
          A niech głąb ma !

    • Gość: Józef Zawadzki I jeszcze ta ... gini z mosze. Haha IP: *.eu.org 24.08.03, 13:16
    • Gość: Jan Wardziński Brawo, panie Zawadzki, po mistrzowsku ich Pan IP: *.eu.org 24.08.03, 16:42
      tu załatwia. Ten perła próbuje się podnosić, a to już jego koniec jest.
      • Gość: snajper Oooo, kochanek Józia się odezwał. ____nt IP: *.acn.waw.pl 24.08.03, 16:49
        Gość portalu: Jan Wardziński napisał(a):

        > tu załatwia. Ten perła próbuje się podnosić, a to już jego koniec jest.
      • Gość: Jan Nowak (z Pcimia Dolnego) Ja terz panó gratólóję serdelecznie, panie Juzefie! Nie dać siem Perło IP: *.zajebisty.adres.pl 24.08.03, 22:23
        • Gość: Jan Nowak (z Pcimia Dolnego) Oczywiście nie dać siem Perłom! (Jeszcze raz gratólóje nieruwnej walki IP: *.zajebisty.adres.pl 24.08.03, 22:24
    • Gość: Józef Zawadzki Oto ich rozmowa. Imitacje.Ludzi rozumnych. Haha IP: *.eu.org 24.08.03, 17:52
      • Gość: Jan Nowak (z Pcimia Dolnego) Żeczywiście to rzenójonce widowisko. /nt IP: *.zajebisty.adres.pl 24.08.03, 22:25
    • Gość: Józef Zawadzki czy mogło być inaczej skoro dowodzi nimi ta perła IP: *.eu.org 24.08.03, 23:33
      • pan.scan Jawohl Herr Gefreiter Joseph Zavatzky! 24.08.03, 23:38
        Ein Volk, ein Fuehrer.
        • institoris1 Re: Jawohl Herr Gefreiter Joseph Zavatzky! 25.08.03, 00:16
          pan.scan napisała:

          > Ein Volk, ein Fuehrer.

          czegos mi tu brakujesmile
          • pollak Re: Jawohl Herr Gefreiter Joseph Zavatzky! 25.08.03, 00:20
            institoris1 napisał:

            > pan.scan napisała:
            >
            > > Ein Volk, ein Fuehrer.
            >
            > czegos mi tu brakujesmile

            ein euro?
    • Gość: Jan Wardziński. A dzisiaj?Sromota jeszcze większa. P.Zawadzki IP: *.eu.org 25.08.03, 00:13
      mistrz a to co? ........sami Państwo widzicie.
    • Gość: Józef Zawadzki Już zawsze klęskę ponosić będa. Aż się stąd wynio- IP: *.icm.edu.pl 30.08.03, 23:48
      są. Tak jak Głupek z Lublina Perła.
      • Gość: Perła Re: Już zawsze klęskę ponosić będa. Aż się stąd w IP: *.zin.lublin.pl 31.08.03, 10:22
        Gość portalu: Józef Zawadzki napisał(a):

        > są. Tak jak Głupek z Lublina Perła.

        cześć Józek, obsesja trwa nadal jak widzę.
        • Gość: Józef Zawadzki Re: Już zawsze klęskę ponosić będa. Aż się stąd w IP: 0.0.0.* 31.08.03, 10:30
          Gość portalu: Perła napisał(a):

          > Gość portalu: Józef Zawadzki napisał(a):
          >
          > > są. Tak jak Głupek z Lublina Perła.
          >
          > cześć Józek, obsesja trwa nadal jak widzę.


          To wszystko sprawka tej synapsy, co to z powodów
          genetycznych łączy mi lewą półkulę z prawym półdupkiem.

          I to z tego wynika, że jak się zaprę, to mam albo
          mentalną sraczkę albo dupowe zaparcie. Nigdy nie wiem,
          co. Sam zawsze jestem zaskoczony.
      • miriamfirst_ Re: Już zawsze klęskę ponosić będa. Aż się stąd w 31.08.03, 10:27

        Panie Zawadzki, jak tam - Niedziela? Dzień, a nie gazeta.
        Znajduję, że wszystko, jak należy.
        Panie Zawadzki, pan piszesz "Głupek z Lublina" i pan tym samym dajesz wszystkim
        informację, że pan nie czytujesz klasyków. Literatury. Pan Singer, pisarz
        piszący wyłącznie w jidysz, napisał jedno ze swych arcydzieł, i zatytulowal
        je "Sztukmistrz z Lublina" - i tego się trzymajmy!

        Panie Józefie, pan Wiesz, że pan masz dobre żydowskie imię? Patriarchalne. I
        tego także proszę się trzymać, jakoś to obliguje przecież, nieprawdaż?
        Josef, Josele. Ładne. Nawet bardzo.

        Miriam
        • Gość: Józef Zawadzki Tylko Pani dostrzegła analogię miedzy tytułem jed IP: *.icm.edu.pl 31.08.03, 11:48
          nej z ksiązęk I. B. Singera a Głupkiem z Lublina. To wiele mówi o poziomie intelektualnym tu obecnych. Jakże mamy trzymac się Sztukmistrza z Lublina skoro Perła i snajper, te ikony żydowskich głupków piszą na tym forum swoją powieść, realizują swoją legendę. Powołany przez Panią Noblista, miał w głębokiej pogardzie takich jak oni.Gdzież im do Jaszy Mazura?Że pisał w jidysz? Panie wie chyba dlaczego? : "Ja wierzę w zmartwychwstanie. Kiedy zmartwychwstaną miliony ludzi mówiacych w jidysz zapytają, co jest w ich języku do przeczytania". Nie mógł widac patrzeć na te płody Głupków z Lublina oskarżających wszystkich wokół o antysemityzm, o współwinę hitlerowskiej zbrodni na ludzkości. Bardzo cenię I.B. Singera, również I.Berlina.
          Pani imię jest tak samo osadzone w tradycji. Proszę o tym nie zapominać.
          • Gość: Szczery Zawacki !!! Do kąpieli !!! IP: *.chello.pl 31.08.03, 11:56
            A później lewatywa.
            Po lewatywie zielone tabletki.
            I spać !
            Spać !!!!!!!!!!!!!!
        • Gość: Józef Zawadzki Nie wstyd Pani za takiego szczerego np.? IP: *.icm.edu.pl 31.08.03, 12:05
          • Gość: Szczery Zawacki ! Teraz lewatywa. Rozluźnij się ... . IP: *.chello.pl 31.08.03, 12:10
            I już. Po wszystkim.
            A tak się Józiu wyrywałeś.
            Pan Pielęgniarz musiał Ci szybko podać dwie piąchopiryny.
    • Gość: Józef Zawadzki Takim głupcom klęski są przypisane przez naturę. IP: *.icm.edu.pl 31.08.03, 12:16
    • Gość: Józef Zawadzki A dzisiejszy wątek z obdarowywaniem Żydów gdzie IP: *.icm.edu.pl 02.09.03, 00:14
      ich plasuje jak nie w Wariatkowei? Haha
    • Gość: Józef Zawadzki Wczoraj też. Czy może być inaczej jak ich wszystki IP: *.icm.edu.pl 26.09.03, 19:57
      ch tu 4-5 osób, a reszta to nickowe klony. Rafał Swiński czyli snajper, miss_calemotu, ciekawski....itd z tym swoim cofniętym czółkiem czółkiem pogrążył ich. A głupek z Lublina na tyle się zeszmacił, że miriam go nie chce. Imbecylka maas z kolei wycina w atki, które sa niewygodne. Horror. Po cholerę takie forum?
      • snajper55 Re: Wczoraj też. Czy może być inaczej jak ich wsz 27.09.03, 00:40
        Gość portalu: Józef Zawadzki napisał(a):

        > Po cholerę takie forum?

        Aby szalony Józio miał gdzie swoje głupoty wypisywać.

        Snajper.
        • Gość: Józef Zawadzki Siwiński Posiadaczu Niskiego Nader Cofniętego IP: *.icm.edu.pl 27.09.03, 00:47
          Czółka , litośc nad sobą miej.
          • Gość: Rozkaz Spierd.. z forum giertychowa qrwo ! IP: 130.94.107.* 27.09.03, 00:50
            • Gość: Jozef Zawadzki Snajper Siwiński. Już sobie rozkzujesz? Może w IP: *.icm.edu.pl 27.09.03, 00:57
              końcu pojmiesz że to miejsce nie dla ciebie. Ale Siwiński, nie przeklinajcie tak. To brzydko Rafale, warszawski Wilku Morski
              • pan.scan Józiu, korzystaj z podanego linku. Będziesz nieco 27.09.03, 01:01
                madrzejszy. Wyniki zapisuj przy każdym nicku. Potem porównaj. Zaoszczędzisz
                wiele stresów.

                www.ripe.net/perl/whois
        • pan.scan Popatrz Snajper, jak Józio 27.09.03, 00:50
          pisze już perłowym stylem. Kto z kim przestaje....
          Jest szansa na wychowanie półgłówka.
          • Gość: ctrl "Popatrz Snajper" - przyklaskujcie sobie, widac IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.03, 00:54
            co dwie glowy to nie jedna. W waszym przypadku do jednej wam brakuje
            cwiercmozgowcy...
            • pan.scan A ty jaką masz średnicę głowy? Ponadnormatywną? 27.09.03, 00:58
              Standardową czy poniżej normy? Jaki stosunek wagi mózgu do pojemności czaszki?
              • Gość: Józef Zawadzki Haha. Siwińśki. Dla ciebie normalna czaszka jest IP: *.icm.edu.pl 27.09.03, 01:02
                ponadnormatywna. Nawet połowa. Bo jesteś , jak tu powiedziano ćwierćgłówkiem. Ćwierć, to znaczy 1/4 Warszatwski Bicepsie.Haha. Co za odpady.
              • Gość: ctrl jesli pytasz o ponizej normy to wez sobie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.03, 01:05
                centymetr i zmierz....
                • pan.scan Jaką normę wyznaczasz kolego "nowy"? 27.09.03, 01:06
                  • Gość: ctrl ciezko u ciebie z matematyka. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.03, 01:11
                    Jak jestes cwiercmozgowcem to sobie pomnoz swoje wymiary przez 4 i Ci wyjdzie.
                    Moze mam Ci to narysowac albo jakis wzor wyprowadzic? Jak widac
                    cwiecmozgowiec...
                    • Gość: Scan Rzeczywiście tak źle? A ile powinno wyjść? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.03, 01:39
                      Daj jednak rysunek.

                      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=8197896&a=8200470
                  • Gość: Józef Zawadzki Chyba normą nie jest równa objetości czaszki szym IP: *.icm.edu.pl 27.09.03, 01:16
                    pansa twoja mózgownica ozdobiona niskim, nader cofniętym czołkiem?
    • Gość: Józef Zawadzki No to dzisiaj dogorywają IP: *.icm.edu.pl 27.09.03, 11:49
    • Gość: monopol Ja mówiłem ze tak będzie. Nie słuchali mnie. IP: *.icm.edu.pl 27.09.03, 12:04
    • Gość: poczta_berdyczów Kto teraz nasze znaczki kupi? IP: *.icm.edu.pl 27.09.03, 12:18

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka