Dodaj do ulubionych

kogo tez zostawiamy w spokoju

10.03.08, 19:47
jak widac zboczenia nie wybieraja ani nie sa wylacznoscia dla przedstawicieli
JEDNEJ religii,chociaz ostatnio dosc jaskrawo wylapuje sie tych,ktorzy
reprezentuja wiare katolicka. uwazam,ze kazdego zboczenca nalezy usunac z
instytucji ,ktora reprezentuje i wsadzic do wiezienia,ale polowanie na
czarownice nie powinno miec miejsca tylko w jednej instytucji religijnej,skoro
jak widac dotyczy ono roznych wiar i roznych jej przedstawicieli.

100777.com/node/463
Climb mountains to see lowlands
Obserwuj wątek
    • andrew2008 Re: kogo tez zostawiamy w spokoju 10.03.08, 20:53
      Kazde przestepstow powinno byc natychmiast zgloszone do prokuratuty
      i wina udowodniona lub odrzucona w sadzie.
      Tak to robia Zydzi, ktorzy w sadach Stanu Nowy York zlozyli
      ponad dwa tysiace pozwow przeciwko swoim rabinom i kantorom o
      molestowanie dzieci.
      Jak jest w Polsce? W Polsce popelnia sie morderstwa cywilne
      przeciwko niewinnym ksiezom poprzez dziennikarskie klamstwa
      o rzeczach ktore sie rzekomo wydarzyly kilkadziesiat albo
      kilkanascie lat temu.
      • vicky17 Re: kogo tez zostawiamy w spokoju 10.03.08, 21:57
        andrew2008 napisał:

        > Kazde przestepstow powinno byc natychmiast zgloszone do prokuratuty
        > i wina udowodniona lub odrzucona w sadzie.
        >

        a mnie cos nie gra i to zbiorowo nie gra. ja sie pytam gdzie byli RODZICE tych
        dzisiejszych 30-40 latkow przez tyle lat no i gdzie byli sami poszkodowani przez
        tyle lat,ze nikt nigdzie niczego nie zglosil. dopiero teraz na calym swiecie
        wychodza rewelki na tematy ksiezy pedofilow,oczywiscie ksiezy katolickich. nie
        moge sobie wyobrazic,by ktos skrzywdzil moje dziecko a ja patrzalabym na to z
        boku i nagle jak za dotknieciem rozdzki caly szwadron "pokrzywdzonych' wychodzi
        z lamusa na wspolna komende 'huzia na jozia'. nagle dowiadujemy sie,ze
        praktycznie rzacz biorac nikt w KK juz nie ma czystych rak,ze kazdy ksiadz to
        pedofil,ze cala instytucja to jedna mafia etc.etc. a ci biedni rodzice nagle sie
        opamietali i namowili swoje 40 latki do spowiedzi..
        faktycznie brakuje mi tu paru aktorow. oczywiscie nikt poza KK nie ma w swych
        szeregach pedofili:nie ma zboczen wsrod aktorow,politykow,wyznawcow innych
        religii,nauczycieli..etc..nikt poza KK zboczony nie jest,ba jesli nawet ktos
        zostaje zgwalcony to chowa te zbrodnie tylko wtedy jesli ma do czynienia z KK.
        fascynujace podobnie do rewelek na temat lamania netykiety..w agorze
        • andrew2008 Re: kogo tez zostawiamy w spokoju 10.03.08, 22:22
          Tak tobie nie trzeba tlumaczyc czym jest class action.
          Za pomoca takiej zmowy nieuczciwych prawnikow i
          oszustow "konsumentow" mozna zniszcyzc kazdy koncern czy kazda
          instytucje. I tak sie dzieje w USA w stosunku do kosciola
          katolickiego. W Europie zabija sie niewinnych ksiezy w nieco inny
          sposob ale skutek jest zawsze ten sma - smierc cywilna niewinnego
          czlowieka.
          • vicky17 Re: kogo tez zostawiamy w spokoju 10.03.08, 23:38
            andrew2008 napisał:

            > Tak tobie nie trzeba tlumaczyc czym jest class action.
            > Za pomoca takiej zmowy nieuczciwych prawnikow i
            > oszustow "konsumentow" mozna zniszcyzc kazdy koncern czy kazda
            > instytucje. I tak sie dzieje w USA w stosunku do kosciola
            > katolickiego. W Europie zabija sie niewinnych ksiezy w nieco inny
            > sposob ale skutek jest zawsze ten sma - smierc cywilna niewinnego
            > czlowieka.

            no jak widac moda na bicie piany trwa,tyle,ze coraz mniej kurzu juz to wzbija.
            na prawde smieszne sa te ofiary molestowania,ktore setkami zyly w upokorzeniu
            przez lata i nagle na gwizdek stoja na bacznosc i odkrywaja nowe rewelacje. ich
            rodziny rowniez,ma sie rozumiec.cierpia obecnie..tez z powodu postepujacej
            amnezji..zbiorowej ma sie rozumiec.
            z tego co wiem,to nikt nie jest ponad KK a wiec jesli ktos go zlamie i sa na to
            dowody to idzie do mamra. czekam na werdykt przypominajac,ze jak zwykle
            zboczonych jest wielu vide wpis 1.
    • marouder.eu Vickcia odnosi swoje fumy do sytuacji w Polsce.. 10.03.08, 23:46
      ..poslugujac sie przykladami z Izraela wyeksponowanymi na rasistowskiej stronie?

      Nie ma symetrycznych przykladow w z polskiej wspolnoty zydowskiej?
      Jakis zydowski Dymer Andrzej, z zawodu zydowski ksiadz, chroniony przez
      zydowskiego biskupa Stefanka (nb. Stefanek ma jeszcze sprawe o korupcje), by sie
      przydal Vickciu.
    • vicky17 Re: kogo tez zostawiamy w spokoju 10.03.08, 23:54
      i jeszcze jedno:uwazanie,ze podawanie informacji na temat zboczen seksualnych
      jest dowodem na rasizm jest rowne przyklasnieciu tymze zboczencom i ponizaniu
      ich ofiar. uwazam,ze kazdy kto wie na temat zbrodni a ja zataja lamie
      prawo,ktore jak widac w kazdym przypadku stoi po stronie poszkodowanych a nie
      ich oprawcow. jak widac zydzi nie wstydza sie i wylapywac tych zboczencow,i
      zapodawac swiatu kim oni sa i ostrzegac innych przed tymi zwyrodnialcami. czas
      by kazdy inny zrobil to samo a nie podlegal grupowej amnezji przez lat
      30-40,tylko po to by nagle sobie cos przypomniec z dziecinstwa.

      www.theawarenesscenter.org/clergyabuse.html
      • ariadna-enta Re: kogo tez zostawiamy w spokoju 11.03.08, 00:04
        a nie przyszło Ci rachelka do głowy,że ofiary boją się mówić
        zwłaszcza,ze wiadomo,że na ogoł księżom się wierzy.
        Jak rzecz dzieje się za zamknietymi drzwiami,ofiara jest zastraszana
        lub szantażowana,komu uwierzą?Ludzi boją się i zwyczajnie wstydzą
        mówić,że byli wykorzystywani zwłascza nieletni
        Tak postępuje pedofile nie tylko księżą.
        Nieraz przez lata za zamkniętymi drzwiami tatuś lub ojczym
        wykorzystuje dziecko,a ono milczy i dopiero musi coś w nim
        pęknąć ,że zaczyna o tym mówić.
        A co do KK takich afer trochę było,ale przełozeni wręcz zabraniali
        o tym mówić.
        Właśnie czytam książkęo KK w USA.Pedofile w sutannach byli kryci
        przez lata.Mimo,że wiedzieli o niektórych przypadkach molestowania.
        Skoro potępia się pedofilię jako taką nie może być stosowana taryfa
        ulgowa dla księzy.
        • vicky17 Re: kogo tez zostawiamy w spokoju 11.03.08, 00:31
          ariadna-enta napisała:

          > a nie przyszło Ci rachelka do głowy,że ofiary boją się mówić
          > zwłaszcza,ze wiadomo,że na ogoł księżom się wierzy.
          >
          co ty powiesz:kazdy boi sie mowic,zwazywszy na to,ze gwalcony "chlopiec" mial 15
          lat. mam 2 synow i nie wyobrazam sobie po pierwsze,ze daliby sie zgwalcic,po
          drugie,ze milczeliby na ten temat przez 20 lat,po trzecie,ze rodzice nic by nie
          wiedzieli.
          lidka jedno co mnie dziwi to fakt,ze te ofiary rzekomych gwaltow ksiezy
          katolickich na calym swiecie tak dlugo milcza a w sumie,choc rzekomo popelnione
          zostalo przestepstwo tylko paru ksiezy na calym swiecie siedzi w mamrze. u nas
          paru z amnezja dostalo ponownej amnezji i odszczekalo wszystko. sprawa za bardzo
          smierdzi a nie powiesz,ze w 1992 roku mlodziez byla tak naiwna,ze nie wiedziala
          co sie dzieje naokolo nich,jak na kazdym rogu porno sklepiki kwitly jak grzyby
          po deszczu. poza tym jakos nie slychac o tych innych religijnych ludziach,ktorzy
          sa rowniez zboczeni a cala uwaga jak zwykle i ku wygodzie takich jak
          ty..Polakow..skupia sie na katolikach. no wlasnie wspanialy scenariusz nie
          sadzisz bic KK,bic wszytskich katolikow,ponizac polska wiare i kazdego
          wierzacego wraz z nim?gorzej jak naplujesz na zyda to juz nawet taka jak ty
          podskoczy do gory,bo tam wiadomo,nie ma zlych rabinow i nie ma zlych ludzi.
          • marouder.eu Katolikizm, to nie polskosc. 11.03.08, 00:43
            Katolikizm Vickciu nie jest polska wiara!
            To religia uniwersalna.

            Ot np. pedofil, katolik, ksiadz Andrzej Dymer siedzi teraz sobie spokojnie w
            Watykanie u swojego kolegi katolika ksiedza Grocholewskiego, nomen omen
            przewodniczacego watykanskiej Knngregacji d/s Wychowania Katolickiegosmile)
            • maglara Re: Katolikizm, to nie polskosc. 11.03.08, 00:50
              marouder.eu napisał:

              > Katolikizm Vickciu nie jest polska wiara!
              > To religia uniwersalna.
              >
              > Ot np. pedofil, katolik, ksiadz Andrzej Dymer siedzi teraz sobie
              spokojnie w
              > Watykanie u swojego kolegi katolika ksiedza Grocholewskiego, nomen
              omen
              > przewodniczacego watykanskiej Knngregacji d/s Wychowania
              Katolickiegosmile)

              Katolicyzm jesli juz ...bosz ...
              • vicky17 Re: Katolikizm, to nie polskosc. 11.03.08, 00:55
                maglara napisała:

                >
                >
                > Katolicyzm jesli juz ...bosz ...

                nie rozmmawiaj z tym chuliganem,on celowo przekreca polskie nazwy by ponizyc
                ludzi. chlam nalezy olac a nie dozywiac.
          • ariadna-enta Re: kogo tez zostawiamy w spokoju 11.03.08, 00:58
            rachelka daj spokój
            niechbym była i nawet Papuską jakie ma w tym kontekscie moje
            pochodzenie? Myślisz,że to,ze jestem Polką mam udawać,że tego nie
            widzę i tupać nogami,że to atak na polskość.?No wybacz
            taką "polskosć" ma gdzieś".Nie bedę pisać,że zboczenia w KK
            poprawiają jego wizerunek bo jest wręcz odwrotnie.
            piszę to jako zgorszony człowiek,że można bronić księzy pedofili
            Nie ja pluję na kościół,ale właśnie tacy jak ty
            bo zamiast piętnować takie praktyki bronicie zboczeńców
            To sie w głowie nie mieści.
            • vicky17 Re: kogo tez zostawiamy w spokoju 11.03.08, 01:52
              ariadna-enta napisała:

              > rachelka daj spokój
              > niechbym była i nawet Papuską jakie ma w tym kontekscie moje
              > pochodzenie? Myślisz,że to,ze jestem Polką mam udawać,że tego nie
              > widzę i tupać nogami,że to atak na polskość.?No wybacz
              > taką "polskosć" ma gdzieś".

              wiem,ze masz gdzies,bo podkreslasz to co dzien. akurat na moim watku mowie o
              zboczeniach rabinow a tych jak widac juz nie mozesz potepic bo kto inny by ci po
              glowie pojechal. ja tez mam gdzies takich polakow,ktorzy chetnie opluwaja swoich
              nie widzac win innych. jak mowie do orzekania win jest sad i ten powienien zajac
              sie tymi,ktorzy prawo naruszaja a jak chcesz sie zabawiac w linczowanie i
              pociaganie do winy kazdego polaka,tylko dlatego,ze wiekszosc jest wierzaca to
              bij sobie sama tego konika,bo zdaje sie ty lubisz pluc na wszystko co polskie a
              chwalic wszystko co obce.nie ma co udawac,ze zboczency sa tylko w kosciele i to
              tylko w kosciele katolickim bo to jest i nieprawda i jawne ponizanie katolikow,a
              to ostatnio popularne w wielu kregach i na lamach GW.
              • ariadna-enta Re: kogo tez zostawiamy w spokoju 11.03.08, 02:15
                ty katoliczka,a co cię rabini obchodzą
                a u was biją murzynów?
                czemu nie dopuszczam myśli,że KK też błądzi.
                właśnie czytam o bostońskiej diecezji i kardynalle Bernardzie Law
                jak to chronił przez lata pederastów.Włos się na głowie jeży jak się
                to czyta
                Zajmij się swoim podwórkiem i zobacz belkę w katolickim oku,a nie
                żdzbo w żydowskim.
                myślisz,że jak na rabinów-zboczeńców pokażesz to księża zboczeńcy
                znikną i nie bedzie sprawy?
                Ona jest i Ty jako gorliwa katoliczka powinnaś być
                zainteresowna,zeby ich ukarać i żeby takich brudów było jak najmniej
                a rabinami niech się Zydzi zajmą.

                i skończ pleść,że pluje na to co polskie.
                Bo jeżeli ty patriotko od siedmiu boleści nie widzisz,że afera
                seksualna w KK nie ma nic wspólnego z polskością
                to znaczy,że nic nie rozumiesz.Taka ma być na polskość? cokolwiek
                zrobi kler mamy być ślepi. Zastanów się co ty wypisujesz.
                TY właśnie plujesz wielka Polko sama na siebie.Jak normalny człowiek
                może mieć choć cień usprawiedliwienia na takie praktyki?
                • vicky17 Re: kogo tez zostawiamy w spokoju 11.03.08, 02:26
                  ariadna-enta napisała:

                  > ty katoliczka,a co cię rabini obchodzą
                  >
                  obchodza mnie zboczency bez wzgledu na to kim sa,a tymi zajmuje sie policja a
                  nie twoi kolesie spod budki z piwkiem. jestem katoliczka i w dodatku dumna z
                  tego,tak jak polowa forum sasiadow jest dumna z tego,ze sa zydami i dlatego
                  zawsze bede najpierw bronic swoich zanim bede za darmo pomniki cudzym budowac.
                  tak samo jak ty zawsze powinnas bronic swoje dzieci zanim cudzym oddasz to co
                  masz zapasowe w kieszeni. nie strofuj mnie tu od katoliczek i nie wciskaj
                  ciemnot lidka,bo ja osobiscie znam wielu polakow,ktorzy narzekaja na to czy owo
                  ,ale przed obcymi sa i bede polakami a nie sprzedawcami cudzych walonek.zyjesz w
                  polsce,jesz polski chleb i lazisz czasem do polskiego kosciola no i powiedz ile
                  razy ciebie chcial zgwalcic polski ksiadz,ile twoich kolezanek zgwalcono w
                  kosciele,ile trazy twoje dzieci czy dzieci twoich znajomych byly gwalcone czy
                  molestowane,ile twoich dziadkow i pradzadkow molestowano na mszy a jak znasz te
                  ilosc i nie zapodalas tego wladzom to hanba tobie. jest tu paru z was,ktorzy z
                  luboscia i sadyzmem co dzien plujecie na polskie wartosci i swietosci i
                  obieracie sobie za cel szkalowanie tych wartosci wspolnie z obcymi nam ludzmi.
                  jestes jedna z tych osob,ktore oddychaja tym jak wyciagna jakis brud z KK i
                  przypisza te niecne rzeczy kazdemu katolikowi. jestes z tego dumna,jestes
                  dumna,ze spyrzymierzasz sie z jakims polswiatkiem po to by dokopywac swoim
                  rodakom?powiem ci jedno lidka,ze mnie za takich jak ty jest wstyd,wstyd,ze
                  nienawidzisz tego co twoje i polskie,wstyd,ze latasz z jakimis popluczynami
                  ubeckimi i plujesz na to na czym wysrastali twoi przodkowie. a teraz idz juz bo
                  mi zmierzlas i tyle. nie placz sie za mna masz tych,z ktorymi plujesz razno w
                  dal to prosze nie przylaz na moje wpisy.
                  • marouder.eu Spowiadant Wysznskiego pedofilem! 11.03.08, 02:31
                    Spowiadant kardynala Wyszynskiego Skorodecki, ktory zmarl w tajemniczych
                    okolicznosciach w osrodku pedofila Demera znany byl ze swoich inklinacji do
                    chlopcow:

                    www.sk.edu.pl/galeria_2006/grocholewski/index.html
                    • marouder.eu Poprawiam lin: Artykul o pedofilu Skorodeckim 11.03.08, 02:36
                      ...spowiadancie kardynala Wyszynskiego:

                      www.bhp.org.pl/index.php?name=News&file=article&sid=118&theme=Printer
                  • ariadna-enta Re: kogo tez zostawiamy w spokoju 11.03.08, 02:36
                    kobieto bredzisz
                    czy ja twierdzę,ze kazdy ksiądz gwałci,albo molestuje
                    a jakby który mi to zrobił,albo nie daj Boze tknął moje dziecko nie
                    darowałabym mu.
                    Kobieto dokopuję każdemu kto robi żle
                    a nie,ze jak zrobi to Polak to będę go bronić tylko dlatego ,ze to
                    mój rodak.To jest idiotyzm,a nie patriotyzm.
                    Najberdziej właśnie bolą mnie polskie grzechy,a nie cudze
                    i tym się różnimy.
                    Tobie choćby pod nos dać dowód,że Polak się nie tak zachował
                    będziesz twierdzić,ze jacys podli ludzie z nienawiści do Polski
                    i katolików spreparowali oskarżenia i że to nieprawda.
                    • vicky17 Re: kogo tez zostawiamy w spokoju 11.03.08, 02:42
                      ariadna-enta napisała:

                      > kobieto bredzisz
                      > czy ja twierdzę,ze kazdy ksiądz gwałci,albo molestuje
                      > a jakby który mi to zrobił,albo nie daj Boze tknął moje dziecko nie
                      > darowałabym mu.
                      > Kobieto dokopuję każdemu kto robi żle
                      >

                      kobieto nie lubie oszustek,falszywych prorokow,troli niepamietajacych co robily
                      i mowily a ponadto nie lubie nimfomanek. lidka po kiego do mnie mowisz,masz tu
                      paru kolesiow z ktorymi sie lubicie to nie lazcie za mna,bo mnie tego typu
                      afrodyzjaki z amnezja postepujaca nie interesuja. jesli komus innemu wolno
                      przymykac oczy na dowolne bandzorstwa,na dowolne przekrety,na dowolne
                      zlodziejstwa i zboczenia to odejdz ty dobra kobieto tam gdzie trawa jest tak
                      zielona,ze ty widzisz tylko pachnace kwiatki. nam ze soba jest nie po drodze a
                      na czcze pyskowy nie mam ochoty,ani na glupie stukanie sie w piersi przed
                      jakimis ubekami. na prawde tak nisko nie upadlam.
                      • marouder.eu Skasujcie wyzwiska i oszczercze oskarzenia.. 11.03.08, 02:45
                        ...autorstwa prymitywnej antysemickiej manipulantki vicky17.

                        vicky17 napisała:

                        kobieto nie lubie oszustek,falszywych prorokow,troli niepamietajacych co robily
                        > i mowily a ponadto nie lubie nimfomanek. lidka po kiego do mnie mowisz,masz tu
                        > paru kolesiow z ktorymi sie lubicie to nie lazcie za mna,bo mnie tego typu
                        > afrodyzjaki z amnezja postepujaca nie interesuja. jesli komus innemu wolno
                        > przymykac oczy na dowolne bandzorstwa,na dowolne przekrety,na dowolne
                        > zlodziejstwa i zboczenia to odejdz ty dobra kobieto tam gdzie trawa jest tak
                        > zielona,ze ty widzisz tylko pachnace kwiatki. nam ze soba jest nie po drodze a
                        > na czcze pyskowy nie mam ochoty,ani na glupie stukanie sie w piersi przed
                        > jakimis ubekami. na prawde tak nisko nie upadlam.
                        • ariadna-enta Re: Skasujcie wyzwiska i oszczercze oskarzenia.. 11.03.08, 08:11
                          nie ma się co przejmować idiotką niech sobie pisze
                          o mnie co chce.Tylko się odkrywa katoliczka wielka w pysku.
                          nazwała mnie nimfomanką
                          za to rachelka jest wielbiecielką zboczków w sutannach
                          może chciałaby być przeleciana przez księdza gwłciciela,ale chyba za
                          stara jest.
                          dostaje piany bo tępię zboczeńców
                          czego nie można o niej powiedzieć.Będzie ich bronić własną piersią.
                          W tej książce czytałam,że jakaś matka już w latach 80-tych mówiła,ze
                          jakiś ksiądz molesstuje jej dzieci,ale ludzie się od niej odwracali
                          i mówili,że ma nie oczerniać tak dobrego księdza.Rachelina byłaby
                          jedną z takich co by usta chcieli zamknąć ludziom bo na księdza
                          złego słowa nie można powiedzieć.Dopiero po latach się okazało,że
                          kobieta nie zmyślała.
                          Zabronione powinno być mówić o ksiedzach pedofilach
                          znamienne dla umysłowo ograniczonego umyśle,który wszędzie Ubeków
                          widzi
                          może miała takich w rodzinie i teraz się tego wstydzi.
                          • spitme Re: Skasujcie wyzwiska i oszczercze oskarzenia.. 11.03.08, 08:45
                            Tu masz przyklad jak tepi/sz/cie , plemie hipokrytow ,...

                            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=76033692&a=76043557

                            ===================================================================

                            > dostaje piany bo tępię zboczeńców
                            • marouder.eu No bo Splitku drogi nie jestesmy Zydami.. 11.03.08, 08:49
                              ...oraz dewiantami, by zajmowac sie:

                              a) sprawa zydowskiego rabina, Izraelczyka
                              b) by zajmowac sie nim na skutek watkowej monomanii antysemity Splitka

                              Ty tez bronisz kleszej szajki pedofilskiej?
                              • ariadna-enta Re: No bo Splitku drogi nie jestesmy Zydami.. 11.03.08, 11:38
                                jasne każdy "prawdziwy" Polak,radiomaryjniak
                                nie da na księzy słowa powiedzieć,gotowi oczy wydrapać każdemu
                                kto na nich rękę podniesie
                                to nie są już katolicy to jest sekta jakaś.
                                • hasz0 _________riadna Ty napisałaś o katolikach - sekta? 11.03.08, 14:58
                                  Naprawdę?

                                  Sekta?

                                  Ja też należę do sekty?

                                  Tę sektę, która zwalczał Stalin?

                                  Potem UB i SB. Tego sekciarza Popiełuszkę zamordował
                                  szlachetny redaktor Faków i Mitów.

                                  Dobrze rozumiem?
                                  • hasz0 Pomodlę się za nawróceni Ciebie 1 ZM/n 11.03.08, 14:59
                                  • ariadna-enta Re: _________riadna Ty napisałaś o katolikach - s 11.03.08, 15:17
                                    o takich katolikach,którzy bronią księży pedofilów
                                    i całe to radiomaryjne bractwo owszem nazwałam sekstą
                                    dla myślącego katolika to jest nie do ogarnięcia
                                    i zwyczajnie się wstydzą za grzechy w kościele
                                    czego o was nie można powiedzieć.Wy te grzechy chronicie
                                    a jak wam się coś powie nazywacie to atakiem na kościół i Polskę.
                                  • ariadna-enta Re: _________riadna Ty napisałaś o katolikach - s 11.03.08, 15:19
                                    i bądż łaskaw sobie Popiełuszką gęby nie wycierać
                                    on z pedofilami w sutannach nie miał nic wspólnego.
                                    • andrew2008 Pokrzywdzeni do prokuratorow Precz z lynczowaniem 11.03.08, 15:30
                                      Po co ta chamska ateistyczna sciem i obluda?
                                      Przeciez wszyscy apelujemy, razem z Kosciolem i ksiedzem
                                      Andrzejem !!!!!
                                      Czyjesz sie skrzywdzony ? Zapieprzaj do prokuratury i kawe na lawe!!
                                      Pedofile do wiezien.
                                      Ale nie pozwolimy na lyncze niewinnych ksiezy przez szantazystow,
                                      oszustow i cwaniakow, co sobie "przypominaja", ze byli molestowani
                                      po 30 latach. Oszusci sobie zwykle "przypominaja" jak dostana
                                      lapowke od dziennikarskich hien Faktow i Mitow , Nie i Gazety
                                      Wyborczej.
                                      • andrew2008 W polskim KK pedofilia jest bardzo rzadka 11.03.08, 15:41
                                        W calej Polsce tocza sie tylko 3 procesy o pedofilie ksiezy.
                                        Pedofilia w Polskim Kosciele Katolickim jest niezmiernie rzadka.
                                        • andrew2008 Co treci rabin w NY podejrzany o pedofilie 11.03.08, 15:45
                                          W sadach stanu NY jest ponad dwa tysiace pozwow przeciwko Rabinomi i
                                          Kantorom oskarzonych o pedofilie.
                                          Co trzeci rabin w NY jest podejrzany o pedofilie
                                • spitme Re: No bo Splitku drogi nie jestesmy Zydami.. 11.03.08, 15:59
                                  Odnies sie hipokrytko do wlasnego postu ,...
                                  ==================================================================
                                  > jasne każdy "prawdziwy" Polak,radiomaryjniak
                                  > nie da na księzy słowa powiedzieć,gotowi oczy wydrapać każdemu
                                  > kto na nich rękę podniesie
                                  > to nie są już katolicy to jest sekta jakaś.
                                  • vicky17 Re: No bo Splitku drogi nie jestesmy Zydami.. 11.03.08, 16:13
                                    spitme napisał:

                                    > Odnies sie hipokrytko do wlasnego postu ,...
                                    >

                                    zeby tak przed swiatem lgac i po cosmile
                                    • marouder.eu Ze Splitek lubi polgac to juz wszyscy wiedza.. 11.03.08, 17:02
                                      ...Vickulcu, nie musisz tego objawiac!

                                      vicky17 napisała:

                                      > zeby tak przed swiatem lgac i po cosmile
                                      >
                              • spitme Re: No bo Splitku drogi nie jestesmy Zydami.. 11.03.08, 16:13
                                Obviously , nie mam watpliwosci smile)) ,...
                                ===================================================================
                                No bo Splitku drogi nie jestesmy Zydami..


                                ===================================================================
                                ...oraz dewiantami, by zajmowac sie:

                                Polakiem i katolikiem tez nie jestes a spedza ci sen z powiek ,...
                                ===================================================================
                                a) sprawa zydowskiego rabina, Izraelczyka

                                Nie zajmuje pozycji przed wyrokiem sadu ,...
                                ===================================================================
                                Ty tez bronisz kleszej szajki pedofilskiej?
                    • cyniol Re: kogo tez zostawiamy w spokoju 11.03.08, 02:57
                      ariadna-enta napisała:


                      > Najberdziej właśnie bolą mnie polskie grzechy,a nie cudze
                      > i tym się różnimy.
                      To takie typowo polskiesmile
                      • marouder.eu Wlasnie cyniolku, nietypowo polskie:) 11.03.08, 02:59
                        Taka postawa daje nadzieje na przyszlosc nam, ktorzysmy w Polsce pozostali, a
                        wy, dawni ekonomiczni emigranci z Polski pozostancie przy swojej lękowej postawie.

                        cyniol napisał:

                        > ariadna-enta napisała:
                        >
                        >
                        > > Najberdziej właśnie bolą mnie polskie grzechy,a nie cudze
                        > > i tym się różnimy.
                        > To takie typowo polskiesmile
                        • hasz0 _______________________Weź się za robotę ze Scanem 11.03.08, 15:02
                          czy to jest prawda?

                          Z tym drogim B. W myśl Twej tezy

                          udowodnij, zes nie tchórz.
                        • cyniol Re: Wlasnie cyniolku, nietypowo polskie:) 12.03.08, 03:08
                          marouder.eu napisał:

                          > Taka postawa daje nadzieje na przyszlosc nam, ktorzysmy w Polsce pozostali, a
                          > wy, dawni ekonomiczni emigranci z Polski pozostancie przy swojej lękowej postaw

                          > ie.
                          Nadzieja to matka glupich, maruderkusmile) Swego czasu cieszyles sie z faktu
                          wyjazdu Nowaka-Jezioranskiego....smile))
                      • vicky17 Re: kogo tez zostawiamy w spokoju 11.03.08, 03:02
                        cyniol napisał:

                        > ariadna-enta napisała:
                        >
                        >
                        > > Najberdziej właśnie bolą mnie polskie grzechy,a nie cudze
                        > > i tym się różnimy.
                        > To takie typowo polskiesmile

                        no tu jest takich polaczkow paru,ktorzy dzien w dzien wieszaja KAZDEGO katolika
                        na drzewie bez sadu,bez dowodow winy..byle powiesic i to jak najszybciej,dzien w
                        dzien osmieszaja wiare milionow ludzi,ponizaja nasze wartosci i ordynarnie pluja
                        na to co swiete dla milionow wiernych. czerpia z tego sadystyczna przyjemnosc
                        jak kazdy zboczeniec upajac sie kazdym scierwem ,ktore wytoczy. od orzekania
                        winy sa sady a linczowanie,w tym linczowanie publicznie wiary milionow ludzi
                        powinno byc zabronione i tyle.
                        • marouder.eu Czy pedofilia jest immanentna cecha Kosciola 11.03.08, 03:06
                          ..Katolickiego, ze Vickulcu dokonujecie ekwilibrystycznego a prymitywnego
                          zrownania oskarzen wobec konkretnych ludzi o pedofilie i seksualna przemoc z
                          atakiem na KK??

                          vicky17 napisała:

                          no tu jest takich polaczkow paru,ktorzy dzien w dzien wieszaja KAZDEGO katolik
                          > a
                          > na drzewie bez sadu,bez dowodow winy..byle powiesic i to jak najszybciej,dzien
                          > w
                          > dzien osmieszaja wiare milionow ludzi,ponizaja nasze wartosci i ordynarnie pluj
                          > a
                          > na to co swiete dla milionow wiernych. czerpia z tego sadystyczna przyjemnosc
                          > jak kazdy zboczeniec upajac sie kazdym scierwem ,ktore wytoczy. od orzekania
                          > winy sa sady a linczowanie,w tym linczowanie publicznie wiary milionow ludzi
                          > powinno byc zabronione i tyle.
    • marouder.eu O papiezu Benku i rzadzie USA:) 11.03.08, 02:57
      Swego czasu pan Benedykt XVI jako obywatel watykanski Josef Ratzinger wystąpił
      do Departamentu Stanu USA z prośbą o przyznanie MU listu żelaznego, aby pomimo
      toczącego się przez sądem w Houston postępowania o utrudnianie śledztwa w
      sprawie skandali pedofilskich przeciwko niemu mógł przybyć z pielgrzymką do USA
      w lecie 2007 r.

      Najwyraźniej Departament Stanu odmówił, bo z pielgrzymki zrezygnowano.
    • qwardian Rabbi Ephraim Shapiro 11.03.08, 03:02
      Mnie na przykład napawa troską los tych dzieci żydowskich, które
      uczęszczały do Akademii Talmudycznej i były ofiarami byłego
      pryncypała. Czy winą Żydów nie jest, że szukając dowodów na
      molestowanie w KK jednocześnie poświęcają własne dzieci okrutnym
      rabinom. Czy ci rodzice nie czują odpowiedzialności jakie spada na
      nich, za oddanie w ręce pedofila własnych dzieci. Czyż słowa "starsi
      bracia w wierze" nie brzmi tutaj ironicznie, bo czego oni uczyć
      potrafią to już tylko molestowane dzieci potrafią odpowiedzieć.

      In the April 13 article “Rabbi’s Abuse Victims Suffer Years Later,”
      Executive Editor Phil Jacobs recounted the stories of three people
      who say they were abused by Rabbi Ephraim Shapiro, the former
      principal of Talmudical Academy. Shapiro died in 1989.

      According to some estimates, Shapiro molested hundreds, the article
      states.

      “He was never charged with anything,” Rubin says of Shapiro. “To the
      best of our knowledge, he was never publicly accused of anything
      before this. We talked to many people on the record, many people who
      were not in the story. Many people knew about this. It was one of
      those unspoken things in the community.”
      • vicky17 Re: Rabbi Ephraim Shapiro 11.03.08, 03:05
        qwardian napisał:

        > Mnie na przykład napawa troską los tych dzieci żydowskich, które
        > uczęszczały do Akademii Talmudycznej i były ofiarami byłego
        > pryncypała. Czy winą Żydów nie jest, że szukając dowodów na
        > molestowanie w KK jednocześnie poświęcają własne dzieci okrutnym
        > rabinom.

        po tym wpisie widac,ze nie bo zydzi najwyrazniej zawsze przejmuja sie cudzymi
        brudami a swoich to jak widac po pierwszym wpisie nie widza,chociaz jak widze
        lista tych rabinow pedofili jest dluga jak stad do podkrakowskiej,ciemnej wsi
        polskiej.
        • marouder.eu Wyscie Vickulec pisala te hasla? 11.03.08, 03:10
          W kazdym hasle blad, cholerka!
          Ktory to wasz "chlop"?

          www.dziennik.pl/files/archive/00063/TUSK_W_USA_DB_12_63321l.jpg
        • ariadna-enta Re: Rabbi Ephraim Shapiro 11.03.08, 08:22
          w nosie masz tam qwardian zydowskie dzieci
          zajmij się "litościwa" duszo dziećmi katolickimi z
          Polski,USa,Brazylii czy Afryki krzywdzonych przez księży
          a rabinów zostaw Zydom.
          ło jezu tzw prawdziwi Polacy apopleksji dostają.
          żałosny widok.
          • melord Re: Rabbi Ephraim Shapiro 11.03.08, 11:17
            pedofil jest poedofilem bez wzgledu czy lezy krzyzem,kiwa sie lub
            glowa wali o ziemie
    • vicky17 ciekawe 11.03.08, 15:55
      dlaczego ci polaczkowie i nimfomanki na watku o zboczeniach RABINOW zbaczaja z
      temu,czyzby czytac nie umieli lub czyzby ich profesja bylo zawsze zadymianie
      prawdy,za ktora ponoc stoja.
      zbok to zbok niezaleznie od tego jaka profesje/religie reprezentuje a tu
      widac,ze zboczencow wszedzie na peczki tylko o jednych sie mowie a drugich
      zamiata pod dywan.lista zboczencow jak widac dluga jest az niemilo,nie
      wspominajaco glownym rabinie izraela,ktory tez ma co nieco na swojej glowie i
      gdzie tu slychac protesty by ludzie duchowni nie ponizali wiary? czekam na
      potepienie czynow

      www.theawarenesscenter.org/Metzger_Yona.html
      • ariadna-enta Re: ciekawe 11.03.08, 17:26
        rachelen ile razy mam mówić
        nie jestem Zydówką,ani nie wyzaję judaizmu
        mnie obchodzą grzechy KK bo w nim tkwię i za księzy pedofili się
        wstydzę ,a nie za rabinów pedofilów.
        Niech się za takich Zydzi wstydzą.
        już wczoraj pisałam mnie bolą nasze błędy i nie wskazuję paluchem na
        innych zboczona babo.(to apropos nazwania mnie nimfomanką)
        • vicky17 Re: ciekawe 11.03.08, 17:39
          ariadna-enta napisała:

          > rachelen ile razy mam mówić
          > nie jestem Zydówką,ani nie wyzaję judaizmu

          umiesz czytac nimfomanko:o czym tu mowimy. chyba watki pomylilas bo tu nie
          biczujemy KK tylko mowimy o zgola innym problemie. masz ochote na pyskowy to
          wdepnij na inne forum albo na inne watki bo zwykle ludzie zakladaja watek po to
          by dyskutowac na dany temat a nie na temat twoich przekonan
          religijno-politycznych. jak masz ochote na kopiowanie jednego tematu to zaloz
          swoj wlasny watek albo pisz na tych watkach,ktore ci odpowiadaja,ale na temat.
          tyle chyba potrafisz.
          • ariadna-enta Re: ciekawe 11.03.08, 18:27
            rachelka co się dzieje nerwy wysiadają
            brak argumentów,że posuwasz się do prymitywnych epitetów

            co to brak seksu?
            bo tak ciągle krążysz wokół tych tematów
            idż do seksuologa,a nie afiszuj się z tym na forum

            w temacie księzy zboczków nie mam już ochoty z tobą dyskutować
            mnie to brzydzi,ty ich bronisz,ale każdy uważa po swojemu.
        • cyniol Re: ciekawe 12.03.08, 03:02
          ariadna-enta napisała:

          > rachelen ile razy mam mówić
          > nie jestem Zydówką,ani nie wyzaję judaizmu
          > mnie obchodzą grzechy KK bo w nim tkwię i za księzy pedofili się
          > wstydzę ,a nie za rabinów pedofilów.
          > Niech się za takich Zydzi wstydzą.
          > już wczoraj pisałam mnie bolą nasze błędy i nie wskazuję paluchem na
          > innych zboczona babo.(to apropos nazwania mnie nimfomanką)

          Kazdy ma prawo do wlasnych zainteresowan. Ty interesujesz sie ksiezmi, a vicky
          rabinami, i co komu do tego?smile))
          • qwardian Re: ciekawe 12.03.08, 16:37
            > > nie jestem Zydówką,ani nie wyzaję judaizmu mnie obchodzą grzechy
            > >KK

            Tylko Żydzi otwarcie atakują Boga, religię i kościół katolicki.
            Zwykli ateiści nie są zainteresowani tym tematem i stanowią oni
            największy procent. Ale wy jesteście wrogami naszej religii, oprócz
            tego intrygantami i manipulatorami z oczywistym celem na myśli.
            Kiedy wy kaleczycie własne dzieci ostrymi narzędziami w imię
            religii, to jest sprawa do zbadania czy nie stanowi zbrodni na
            dzieciach oraz traumy, które wpływają następnie na psychikę.
            Obrzezanie jest okrytnym zabiegiem, wyobraź sobie w niektórych
            państwach nawet dziewczynki są poddawane takiej nieludzkiej torturze.

            • ariadna-enta Re: ciekawe 12.03.08, 18:54
              qwardian dużo napisałeś,ale nie wiem co ja mam z tym wszystkim
              wspólnego.
              dla was każdy kto ma inne zdanie jest Zydem
              pies was drapał.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka