vicky17
10.03.08, 19:47
jak widac zboczenia nie wybieraja ani nie sa wylacznoscia dla przedstawicieli
JEDNEJ religii,chociaz ostatnio dosc jaskrawo wylapuje sie tych,ktorzy
reprezentuja wiare katolicka. uwazam,ze kazdego zboczenca nalezy usunac z
instytucji ,ktora reprezentuje i wsadzic do wiezienia,ale polowanie na
czarownice nie powinno miec miejsca tylko w jednej instytucji religijnej,skoro
jak widac dotyczy ono roznych wiar i roznych jej przedstawicieli.
100777.com/node/463
Climb mountains to see lowlands