Dodaj do ulubionych

Hutzpa !!! ,...

06.04.08, 17:47

Sedzia Berkan (ten na dokumencie) oddaje rzekoma wlasnosc (pol domu)
posterunkowemu zydo-komuny Nejmanowi (temu na fotce z pepeszka) juz
3 miesiace po zakonczeniu wojny , w okresie , kiedy Polakow
wywlaszczano z czego mieli z dziada pradziada a dzis jego synalek
domaga sie zeby mieszkancy Radziejowa postawili im/mu pomnik i
odbudowali zydowski cmentarz ,...

Przyjedz z rodzina cwaniaczku , kup pare lopat , zakasaj rekawy
i zabierz sie do roboty , a jak ci smierdzi lopata to zaloz
fundacje , zaplac za usluge i nie szukaj frajera ,...

====================================================================

Polish President Says His Proposed Legislation Will Compensate Jews?
===============================================================
Friday, March 14, 2008

Just the other day I read an internet article concerning the now
visiting President of Poland. He claims that he will present
legislation that will enable non polish citizens to receive
compensation for property taken during and after WWII. I hope he his
telling the truth. I hope that Poland is now ready to acknowledge
that without paying compensation, Poland can never enter the moral
arena of civilized nations. Unfortunately, the Polish antisemites
still have a strong impact on legislation concerning Jews.
Therefore, I remain skeptical in regards to the legislative process.

I prefer that the building be returned to my family. I would like to
bring the entire mishpacha (family) to Poland to visit our family's
heritage. I hope that the people of Radziejow set up monuments,
memorials, and most importantly, rebuild the Jewish Cemetary ,...

polandinjustice.com/

Obserwuj wątek
    • aaki Re: Hutzpa !!! ,... 06.04.08, 18:02
      dlaczego to polacy maja budowac pomniki i odnawiac zydowskie cmentarze?
      • opornik4 Re: Hutzpa !!! ,... 06.04.08, 18:06
        aaki napisała:

        > dlaczego to polacy maja budowac pomniki i odnawiac zydowskie
        cmentarze?

        A dlaczego Polacy podobnych uslug na terenie Niemiec,
        od Niemcow oczekuja?
        • spit_me Re: Hutzpa !!! ,... 06.04.08, 18:09
          Gdzie ??? ,...
          ====================================================================
          A dlaczego Polacy podobnych uslug na terenie Niemiec, od Niemcow
          oczekuja?
        • aaki Re: Hutzpa !!! ,... 06.04.08, 18:16
          polacy chcą aby niemcy opiekowali sie polskimi cywilnymi cmentarzami?
          • opornik4 Re: Hutzpa !!! ,... 06.04.08, 18:21
            aaki napisała:

            > polacy chcą aby niemcy opiekowali sie polskimi cywilnymi
            cmentarzami?

            Oczywiscie,choc Niemcy i bez "chcenia" je pielegnuja.
            Spoczywaja na nich Polacy,ktorzy po wojnie nie zdecydowali sie
            na powrot do "wolnej" Polski.
            ewnie Niemcy maja dostatecznie duzo wyobrazni,by wiedziec
            - jaki krzyk podniosl by sie w Polsce,gdyby te groby zlikwidowali.
            W normalnym przypadku,kazdy grob,ktorego oplaty nie przedluzono
            po 20 latach ulega likwidacji.
            • aaki Re: Hutzpa !!! ,... 06.04.08, 18:29
              niedaleko mnie jest kierkut w całkiem dobrym stanie.opłat pewnie nie wnoszono od 100 lat.
              a ten główny bohates tak zawziecie krzyczący o polskiej niesprawiedliwości i domagający sie pomników dla swoich przodków nie zamierza odnowic ich grobów?
            • spitme Re: Hutzpa !!! ,... 06.04.08, 18:36
              Gdzie , jeszcze raz pytam - Blogi z ządaniami tez zakladaja ???

              A jak z pomnikami dla oprawcow , wyobraz sobie pomiot komendanta
              nazistowskiej policji Radziejowa za okupacji domagajacego sie dzis
              pomnika dla ojca ,...
              ===================================================================
              Spoczywaja na nich Polacy,ktorzy po wojnie nie zdecydowali sie
              na powrot do "wolnej" Polski ,...
              • opornik4 Re: Hutzpa !!! ,... 06.04.08, 19:42
                spitme napisał:


                > A jak z pomnikami dla oprawcow , wyobraz sobie pomiot komendanta
                > nazistowskiej policji Radziejowa za okupacji domagajacego sie dzis
                > pomnika dla ojca ,...
                >
                Omawiamy chyba budowe pomnikow pomordowanych,czyz nie?
                Chodzilo takze o pielegnacje grobow normalnych Zydow,
                ktorzy zmarli lub zostali zabici na terenie Polski
                - nie zbrodniarzy.
                • spitme Re: Hutzpa !!! ,... 06.04.08, 19:49
                  Niech zalozy fundacje i placi - Kto pielegnuje groby Andersowcow na
                  terenie grajdolka ??? ,...
                  ===================================================================
                  Omawiamy chyba budowe pomnikow pomordowanych,czyz nie?
                  Chodzilo takze o pielegnacje grobow normalnych Zydow,
                  ktorzy zmarli lub zostali zabici na terenie Polski
                  • dana33 Re: Hutzpa !!! ,... 06.04.08, 20:10
                    a sa jakies, splitowski? bo przeciez nie walczyli w palestynie,
                    tylko remontowali via dolorose...
                    idiota....
                    • krystian71 Re: Hutzpa !!! ,... 06.04.08, 20:46
                      jest bardzo duzo grobow ,kretynko
                      Zolnierze i cywile , po przejsciach na nieludzkiej ziemi, wymeczeni
                      przez zydowskie NKWD, wlasnie po dojsciu do Palestyny marli z
                      wycienczenia i chorob
                      • dana33 Re: Hutzpa !!! ,... 06.04.08, 21:03
                        jasne, ze przez zydowskie nkwd, a bylo inne?
                        pelno grobow, na kazdym roku, krystek...
                        link jakis masz do tego? to daj, zebym nie latala idiotycznie z rogu
                        na rog, tylko udala sie bezpsrednio to tych grobow...

                        dzisiaj niedziele, krystek.... mam nadzieje, ze do konfesjonalu
                        poszedles z gotowa lista grzechow... zdrowaski odmowiles? przed tym
                        zydem na krzyzu na kolana padles? git.... i tak trzymac.... padac
                        przed zydem na kolana caly czas....
                        • i-love-2-bike Re: Hutzpa !!! ,... 06.04.08, 21:05
                          dana33 napisała:

                          > tak trzymac.... padac
                          > przed zydem na kolana caly czas....

                          no ty ciotka padasz przed omletem.dzien w dzien..i tak trzymac..moze 3 gramy
                          zrzucisz tego sadla z ...mozgu.
                          • dana33 Re: Hutzpa !!! ,... 06.04.08, 21:19
                            belkoczesz cusik, rochellino ty niczyja... trudno zrozumiec o co ci
                            biega..... ale nicha... tak znow interesujaca nie jestes.... nie
                            musze zrozumiec wszystkiego...
                          • opornik4 Re: Hutzpa !!! ,... 07.04.08, 00:01
                            i-love-2-bike napisała:

                            > no ty ciotka padasz przed omletem.dzien w dzien..i tak
                            trzymac..moze 3 gramy
                            > zrzucisz tego sadla z ...mozgu.

                            Sadlo na mozgu,to Ty masz.
                            Duzo was tutaj,-atolskiemu- podobnych?
                        • aaki Re: Hutzpa !!! ,... 06.04.08, 21:06
                          "W uroczystościach na cmentarzach rzymsko-katolickich, na których pochowani są Polacy, wzięli udział duchowni, pielgrzymi i przedstawiciele ambasady polskiej w Tel-Awiwie.
                          Na katolickim cmentarzu w Jaffie, gdzie znajduje się 59 polskich grobów z czasów II wojny światowej i mogiły powojenne, złożono kwiaty i zapalono świece. Podobnie na parafialnym cmentarzu w Jerozolimie, gdzie pochowanych jest 87 Polaków - głównie żołnierzy Armii Andersa i ich rodzin.
                          Niedawno, dzięki Radzie Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa przeprowadzono renowację kwatery polskiej w Jerozolimie. Stanął tam także przywieziony z Polski pomnik - obelisk z granitu zwieńczony orłem.
                          Wieńce złożono również na grobach polskich w Hajfie, gdzie na cmentarzu alianckim pochowanych jest 7 żołnierzy Andersa. Obok znajduje się cywilna nekropolia rzymsko-katolicka, gdzie jest około 20 polskich grobów.
                          • dana33 Re: Hutzpa !!! ,... 06.04.08, 21:22
                            prawda? cala masa grobow.... w google, bo sprawdzilam, wzmianki nie
                            ma... no i ile by ich nie bylo, to to nie polska i polacy utrzymuja
                            te groby i israel nie zwraca sie do polskich, kolejnych rzadow, zeby
                            lozyc na pielegnacje tych grobow.....
                            i zaden israelczyk nie otwiera buzi w protestach i zadaniach, ze to
                            aki boy powinien te groby pielegnowac... a ze nie sa zarosniete i
                            zniszczone, jak te zydowskie groby w polsce, to jasne... i nikt z
                            tych grobow nie zabiera plyt na budowe chodnikow i wylozenia
                            podworka..
                            ty tu za glupa robisz, aki boy i to z wielkim sukcesem, musze
                            powiedziec... tak trzymac... niech wszyscy widza....
                            • aaki Re: Hutzpa !!! ,... 06.04.08, 21:29
                              cos masz problemy z rozumieniem pisanego polskiego.
                              przeczytaj jeszcze raz
                            • spitme Re: Hutzpa !!! ,... 06.04.08, 21:30
                              Ochotnicy pielgrzymek je pielegnuja , wy zajmijcie sie swoimi na
                              marszach pamieci ,...
                              ===================================================================
                              zaden israelczyk nie otwiera buzi w protestach i zadaniach, ze to
                              aki boy powinien te groby pielegnowac... a ze nie sa zarosniete i
                              zniszczone, jak te zydowskie groby w polsce, to jasne...
                              • dana33 Re: Hutzpa !!! ,... 06.04.08, 21:38
                                pewno....... nu, usmialam sie niezle, splitowski.... ochotnicy
                                pielgrzymek je pielegnuja..... nu, genialne po prostu...
                                skad ty takie idiotyzmy wyciagasz, to chyba tylko ty wiesz... smile))
                                ochotnicy pielgrzymek.... ale ubaw.... smile))))
                            • krystian71 Re: Hutzpa !!! ,... 06.04.08, 21:32
                              prawda jak malo, ? Na te tysiace, ktore sa tam pochowane?
                              Widac,ze na reszcie od dawna kibucowskie kozy sie wypasaja
                              • absztyfikant Re: Hutzpa !!! ,... 06.04.08, 21:39
                                To nie jest polski cmentarz. To kilkadziesiat grobow na cmentarzu katolickim w
                                Jaffo. Wiekszosc pochowanych to chrzescijanie arabscy.
                                • krystian71 Re: Hutzpa !!! ,... 06.04.08, 21:50
                                  a cala reszta,przez dziesiatki lat to gdzie?
                                  Przeciez Ziemia Swieta byla przez lata w roznych rekach.
                                  • dana33 Re: Hutzpa !!! ,... 06.04.08, 22:22
                                    aaaaaaa.... farsztej..... jak ci nie wyszlo z grobami zolnierzy
                                    andersa, to teraz probujesz z grobami w okresiu "dziesiatek lat"...
                                    ziemia swieta mowisz? tak sie mowi o bylym obszarze palestyny i
                                    dzisiejszym israelu u ciebie w kosciele? zoll zejn....
                                    wiec jedyne zbeszczeszczone cmentarze, to te, ktore arabowie przed
                                    67 rokiem zniszczyli. wszystkie cmentarze, nie wazne czy
                                    chrzescijanskie, zydowskie czy arabskie, sa przez panstwo
                                    utrzymywane, pielegnowane i chronione. nawet resztki shahidow,
                                    pozbierane pieczolowicie, sa pochowane na tzw. cmentarzu wrogow
                                    israela..... wprawdzie nie stawia sie im pomnikow i nie sadzi drzew
                                    tam, ale groby sa oznakowane i jak dochodzi do wymiany jencow, to
                                    niektore trumny sa zwracane rodzinie. tak ze nie pitol tutaj,
                                    krystek.... tylko w koncu mi napisz, czy te zdrowaski odwaliles jak
                                    ci ksiadz przykazal....
                              • dana33 Re: Hutzpa !!! ,... 06.04.08, 21:40
                                krystek.... ty sie zlituj..... jeszcze nie skonczylam sie smiac z
                                tych pielgrzymow polskich, co to polskie groby w israelu pielegnuja,
                                a ty mi tutaj wyjezdzasz z tymi tysiacami... smile)))
                                musze przeciez jakas przerwe miedzy atakami smiechu zrobic....
                                wy to durnie jestescie przeciez.... smile)))
                                • krystian71 Re: Hutzpa !!! ,... 06.04.08, 21:52
                                  a czemu JA mam cie zalowac, zalosna purchawo?
                                  Nie masz do tego swoich?
                                  A pekaj sobie ile wlezie, taki jest los i przeznaczenie wszystkich
                                  purchaw
                                  • marouder.eu Do Jolanty tez przez "purchawo" sie zwracasz.. 06.04.08, 21:56
                                    ..gdy sie swoim zwyczajem smieje z ciebie Krostku?
                                    • krystian71 Re: Do Jolanty tez przez "purchawo" sie zwracasz. 06.04.08, 22:01
                                      przeczytaj moja sygnaturke i sie odp$dol forumowy wycieruchu, a od
                                      mojej rodziny wara
                                      • marouder.eu Purchawo do Jolanty? 06.04.08, 23:29
                                        Czy jakos nadobniej, gdy sie z ciebie smieje?
                                  • dana33 Re: Hutzpa !!! ,... 06.04.08, 22:25
                                    nu, to nie zaluj mnie....
                                    dostarczasz mi duzo zabawy dzisiaj...
                                    te pielgrzymi pielegnujace groby polskie w israelu, to coz z tej
                                    serii o tym statku czy samolocie zestrzelonym nad libanem, co to
                                    podawales z doskonalego kuwejckiego zrodla... smile)) ubaw byl wtedy
                                    niezly na calym forum... smile))
                                    nu, co z tymi zdrowaskami?
                      • aaki Re: Hutzpa !!! ,... 06.04.08, 21:04
                        te groby to pewnie z zapałem danusia dogląda
                      • spitme Re: Hutzpa !!! ,... 06.04.08, 21:06
                        Zwlaszcza jak ich koszerni "towarzysze broni" ktorzy zabrali sie
                        z nimi z Sojuzu w wiekszosci jako doktorzy i sanitariusze dali
                        noge ze sprzetem lekarskim i lekarstwami ,...
                        ====================================================================
                        Zolnierze i cywile , po przejsciach na nieludzkiej ziemi, wymeczeni
                        przez zydowskie NKWD, wlasnie po dojsciu do Palestyny marli z
                        wycienczenia i chorob
      • antka_pustak sośc udawania, ze synagoga to polska kultura jest 06.04.08, 18:18
        przez cały czas słysze z kazdej strony, ze to jakas spuścizna jest Polaków. Czy
        minaret postawiony na polskich ziemiach to jakas polska tradycja też jest własnie?
        izrael ma w dupie żydowskie cmentarze i dlatego przerzucają ciężar utrzymania
        tego an inne narody
        aaki napisała:

        > dlaczego to polacy maja budowac pomniki i odnawiac zydowskie cmentarze?
        • marouder.eu Polska stetyty lub nie nigdy poza obecnym czasem.. 06.04.08, 20:23
          ...nie byla panstwem o jednolitym profilu narodowym i kulturowym, wiec moze
          skonczymy ze zdziwieniem n/t potrzeby ochrony kazdego elementu dziedzictwa,
          ktore po sobie pozostawila w formie przekazow historycznych, badz artefaktow.
          ...ze to tak bez humoru ujmesmile
          • antka_pustak Re: Polska stetyty lub nie nigdy poza obecnym cza 06.04.08, 20:36
            masz rację, żyli w Polsce Żydzi, Romowie, Szkoci, Grecy, Bambrzy, Niemcy,
            Rosjanie, Ukaraincy, Litwini, Węgrzy, Czesi, Tatarzy i inni, ale tylko Zydzi
            mają roszczeniową postawe. Zresztą czy minaret postawiony w Polsce również
            uwazasz za cześc polskiej kultury?
            • marouder.eu Oczywiscie, ze tatarski minaret... 06.04.08, 20:50
              ...stojacy sobie grzecznie gdzies kolo Sokolki uwazam za czesc polskiej kultury.
              Nie liczac Babariby, ktorego w realu nie mialem przyjemnosci poznac, mam tamze
              kolege Waldka, ktorego raz na jakis czas odwiedzam, a ktory posiada tatarskie
              korzeniesmile
              • aaki Re: Oczywiscie, ze tatarski minaret... 06.04.08, 20:55
                a co z minaretami w il.?
                • marouder.eu A ktos jeich wyburzyl, tych minaretow w IL? 06.04.08, 20:58
                  ..stoja sobie, jak stalismile
                  Inna rzecz Akuniu, ze nikak nie mozna ich uznac za element polskiej kultury, jak
                  ty bys zapewne chcial.

                  aaki napisała:

                  > a co z minaretami w il.?
                  • aaki Re: A ktos jeich wyburzyl, tych minaretow w IL? 06.04.08, 21:01
                    to zapewne fragment kultury żydowskiej
                    • marouder.eu Nie, to element dominujacej przez ostanie... 06.04.08, 21:07
                      ...1500 lat (z grubsza) na terenie dzisiejszego Izraela kultury islamskiej.
                      Nalezy sie 50zl za korepetycje.

                      aaki napisała:

                      > to zapewne fragment kultury żydowskiej
                      • aaki Re: Nie, to element dominujacej przez ostanie... 06.04.08, 21:12
                        no cóz.minarety raczej nie były związane z kulturą polski.
                        BTW- a gdzie jest jakiś inny oprócz tej sokółki?
                      • antka_pustak Re: Nie, to element dominujacej przez ostanie... 06.04.08, 21:57
                        marouder.eu napisał:

                        > ...1500 lat (z grubsza) na terenie dzisiejszego Izraela kultury islamskiej.
                        > Nalezy sie 50zl za korepetycje.
                        >

                        no zaraz marouder, minaret w Polsce to kultura Polska,
                        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=77949006&a=77956269
                        jak pisales wcześniej, a minaret w Izraelu to kultura islamskasmile)

                        Chyba te 50 zł to na wyrost policzyłes
                    • dana33 Re: A ktos jeich wyburzyl, tych minaretow w IL? 06.04.08, 21:17
                      ot i typowy aki boy.... prowincjonalek antysemicki.....
                      jak sobie stoja, to podlec "ironizuje" ze niby to fragment kultury
                      zydowskiej.... bysmy zniszczyli, to by napisal "zyli tu od lat i
                      teraz im burza ich swiatynie".... damn if you do, damn if you don't,
                      aki boy, nie?
                      pies ci morde lizal, dochtorku dla biednych, i to 3 razy naokolo...
                      prostak byles i prostakiem pozostaniesz... zebys sie nie wiem jak
                      wysilal, wyzej nie pojdziesz...
                      • antka_pustak jak o prostakach ktoś chce sie więcej dowiedzieć 06.04.08, 21:21
                        tp musi twoje wypociny i skana przeczytać właśnie. Powinnas wyrzucić z siebie
                        nienawiśc i frustracje, cieszyć sie, ze przezyłas wojnę, masz rodzine i zdrowe
                        dzieci. karmisz sie ubliżaniem innym
                        dana33 napisała:

                        > ot i typowy aki boy.... prowincjonalek antysemicki.....
                        > jak sobie stoja, to podlec "ironizuje" ze niby to fragment kultury
                        > zydowskiej.... bysmy zniszczyli, to by napisal "zyli tu od lat i
                        > teraz im burza ich swiatynie".... damn if you do, damn if you don't,
                        > aki boy, nie?
                        > pies ci morde lizal, dochtorku dla biednych, i to 3 razy naokolo...
                        > prostak byles i prostakiem pozostaniesz... zebys sie nie wiem jak
                        > wysilal, wyzej nie pojdziesz...
                        • marouder.eu Nie znasz Akusia Antoinino, ale nie zaluj... 06.04.08, 21:27
                          ..gdyz Aki w realu jest zakala polskiej proktologii, mozna powiedziec, ze jej
                          regionalnym zatwardzeniem oraz forumowiczem linkujacym pornografie zwierzeca.
                        • dana33 Re: jak o prostakach ktoś chce sie więcej dowiedz 06.04.08, 21:31
                          nienawisc? jaka nienawisc... tyle uczucia nie poswiece wam...
                          pogardzam wami doglebnie, antka.... i zeby nie bylo nieporozumien:
                          pogardzam takimi jak ty, rochellina, aki boy, krystek-dewota-
                          zaklamany-rzucajacy-sie-na-kolana-przed-zydem-a-potem-dalej-na-zydow-
                          plujacy, oles jakis tam, 100 custam, maglara i cala wasza reszta....
                          na szczescie malo was, a polakow, tych normalnych, porzadnych ludzi,
                          tych lubie i to bardzo. do nich to wy nigdy nie dojdziecie...
                          • dana33 Re: jak o prostakach ktoś chce sie więcej dowiedz 06.04.08, 21:32
                            oh kurrrrrrrka..... jak moglam w tej liscie zapomniec o goldbaumie,
                            cepie i mirmilku..... ci to przeciez tutaj kroluja od lat.... smile))
                            nu, wsie wy homo ledwo, ledwo sapiens...
                            • antka_pustak Re: jak o prostakach ktoś chce sie więcej dowiedz 06.04.08, 21:39
                              a za co nas tak niewidzisz? za inne poglądy? myslozbrodnia to totalitarny
                              wymysł, który ograniczył się na szczęście do Orwella. Mamy prawo miec własne
                              zdanie, ty masz prawo do wlanego. Nie zgadzam sie czesto z tym co piszesz, ale
                              nie nienawidzę cie i nie pogardzam tobą
                        • aaki Re: jak o prostakach ktoś chce sie więcej dowiedz 06.04.08, 21:33
                          to już taka mentalność.trudno aby ta pani ją zmieniła.
                          • dana33 Re: jak o prostakach ktoś chce sie więcej dowiedz 06.04.08, 21:42
                            smile))))
                            mowisz, ze probujesz odwracac kota ogonem? aki boy.... na forach i
                            ty i ja jestesmy znani... tak ze nie wysilaj sie za duzo, bo i tak
                            nie zmienisz zdania o sobie....
                        • opornik4 Re: Ty,pustak. 07.04.08, 00:06
                          antka_pustak napisała:
                          Powinnas wyrzucić z siebie
                          > nienawiśc i frustracje, cieszyć sie, ze przezyłas wojnę, masz
                          rodzine i zdrowe dzieci. karmisz sie ubliżaniem innym

                          Co za gleboka samokrytyka - bo o sobie piszesz,prawda?
                      • aaki Re: A ktos jeich wyburzyl, tych minaretow w IL? 06.04.08, 21:27
                        w izraelu zapewnie są tylko dochtory dla bogatych.
                        prawda,słyszałem,ze holocaust survivors maja problemy z opieką medyczna w il.
                        pewnie dlatego,ze sa biedni.
                        powinszowac smile
                        • dana33 Re: A ktos jeich wyburzyl, tych minaretow w IL? 06.04.08, 21:36
                          widze, ze nawet tego zwrotu nie rozumiesz, aki boy......
                          u nas lekarze maja inne morale, jak ty, aki boy.... do nich tez
                          nigdy nie dojdziesz...
                          • krystian71 nawet sie Stalin na nich poznal 06.04.08, 21:39
                            nawet dla niego tego morale bylo za duzo
                            • marouder.eu Powiedzial Krostek i pozalowal batiuszki Stalina.. 06.04.08, 21:49
                              ..ze mu sie przed smiercia nie udalo rozpetac kampanii antysemickiej.
                              A w uszach Krostusia rozbrzmiewal boj kriemlowskich kurantow.
                              • krystian71 Re: Powiedzial Krostek i pozalowal batiuszki Stal 06.04.08, 21:58
                                wyklikaj swoj post,bo ci polakozercza holota tego nie wybaczy.
                                Wszak od paru lat nowy obowiazuje trynd.
                                Stalin najwiekszym antysemita byl a zydzi to narod ktory najbardziej
                                ucierpial.
                                To wlasnie dlatego nimi sie wyslugiwal w bezpiece, bo ich tak
                                nienawidzidzil i chcial,zeby to na nich cala nienawisc rosyjskiego
                                ludu splynela.
                                A to mu sie rzeczywiscie udalo
                                • marouder.eu Co ty pjordolisz niedoszly stalinisto Krostek? 06.04.08, 23:30
                                  krystian71 napisała:

                                  > wyklikaj swoj post,bo ci polakozercza holota tego nie wybaczy.
                                  > Wszak od paru lat nowy obowiazuje trynd.
                                  > Stalin najwiekszym antysemita byl a zydzi to narod ktory najbardziej
                                  > ucierpial.
                                  > To wlasnie dlatego nimi sie wyslugiwal w bezpiece, bo ich tak
                                  > nienawidzidzil i chcial,zeby to na nich cala nienawisc rosyjskiego
                                  > ludu splynela.
                                  > A to mu sie rzeczywiscie udalo
                          • aaki Re: A ktos jeich wyburzyl, tych minaretow w IL? 06.04.08, 21:49
                            a nie morele czasem?
                            • krystian71 he,he n/t 06.04.08, 22:02

            • opornik4 Re: Polska stetyty lub nie nigdy poza obecnym cza 06.04.08, 23:53
              antka_pustak napisała:
              >
              Zresztą czy minaret postawiony w Polsce również
              > uwazasz za cześc polskiej kultury?

              Do tej pory bylam przekonana,ze minaret,to czesc meczetu
              - nie synagogi.
              Moze mam braki w wyksztalceniu,pojde doczytac.
              • opornik4 Re: Doczytalam!!! 06.04.08, 23:56
                Minaret (arab. منارة manara - miejsce, skąd widać światło, latarnia
                morska) - wysoka, zwykle smukła wieża stawiana przy meczecie z
                nadwieszonym balkonem lub galeryjką, z którego muezin mógł nawoływać
                wiernych na modlitwę.

                Obecnie najwyższy minaret na świecie ma ponad 200 metrów wysokości i
                wznosi się przy Meczecie Hassana II w Kasablance.

                Za Wikipedia.

                Nienawisc do Zydow rozum Ci odebrala - czy od urodzenia glupia
                jestes?
      • dana33 Re: Hutzpa !!! ,... 06.04.08, 20:17
        nu, aki boy.... moze tak za jedwabne? lomze? wasocz? kielce?
        radzilow? za wydawanie, donoszenie i szmalcownictwo? za wyrzucanie z
        pociagow i mordowanie w ciezarowkach?
        • aaki Re: Hutzpa !!! ,... 06.04.08, 20:27
          za wspóldziałanie z towarzyszami radzieckimi po 17 września 1939 i za owocną pracę w powojennym ub
          • dana33 Re: Hutzpa !!! ,... 06.04.08, 20:44
            sprawdz statystyke, aki boy i ten wasz przydupas 100 custam...
            bo i przy wspolpracy z towarzyszami radzieckimi nie bylo wiecej
            zydow, niz polakow... a po 68 to wogole tylko polacy ladnie
            wspolpacowali z towarzyszami radzieckimi... sprawdz ilosc zydow w
            partii komunistycznej i tym ub, co tak lubicie wyciagac na wierzch
            co pare godzin, ile bylo procentowo w stosunku do ludnosci zydow i
            polakow... cusik sie niemnozko zdziwicie.... ze nie przestaniecie
            ryja drzec, to jest mi jasne... ale nicha... juz wiadomo nie od
            dzisiaj, ze takie typki jak wy, to wlasnie lubicie patrzec na to, co
            robia inni, a sami siebie nie widzicie....
            i przypadkiem nie skaz sie sprzataniem zydowskich cmentarzy... zydzi
            robia co moga, natomiast ja osobiscie znam kilku polakow przez
            bardzo duze p, ktorzy robia to z potrzeby serca i miloscie nie do
            zydow, ale wlasnie do polski, jej przeszlosci i jej kultury, to
            ktorej zydzi wniesli dosc duzo...
            tym polakom to wy nawet do malego palca u nogi nie dorastacie i
            nigdy nie dorosniecie.
            miernoty jestescie....
            • i-love-2-bike Re: Hutzpa !!! ,... 06.04.08, 20:47
              dana33 napisała:

              >
              > miernoty jestescie....

              ale bez nadwagi ciotka,a te twoje rzewne spiewki o dobrych towarzyszach
              zydowskich sa tak samo zjadliwe jak twoje bzdety na temat polakow. ci,ktorych ty
              znasz i ktorzy z takim jak ty sie zadaja wogole do nich sie nie zaliczaja,bo to
              wlasnie ci co nasza flage w psie kupy wsadzaja.
              • dana33 Re: Hutzpa !!! ,... 06.04.08, 21:06
                nie wiem, co ci przeszkadza ta moja nadwaga, rochellino ty niczyja..
                mnie ona zupelnie nie przeszkadza, a poniewaz jest faktem, to tez
                mnie wogole nie denerwuje, ze ciagle o tym piszesz... tylko nie
                rozumiem, co TOBIE to tak przeszkadza.... kosci ci wystaja spod skory
                czy co?
            • aaki Re: Hutzpa !!! ,... 06.04.08, 20:49
              statystyki są znane od dawna-o nadreprezantywności nie bede pisał.
              a ci "towarzysze" z pewnościa mają pielęgnowane groby,częśc z nich nawet na powązkach tak więc nie rób rejwachu
              i pisz krócej
              • dana33 Re: Hutzpa !!! ,... 06.04.08, 21:08
                jak ci za dlugi post, to go nie czytaj, aki boy.....
                dobrze, ze nie bedziesz pisal, bo rzeczywiscie fakty sa znane i wasze
                klamstwa nie zmienia tych faktow...

                ciezko ci przychodzi nie pisac chamskich postow, widze, aki boy...
                ale nie krepuj sie.... zalaczaj zdjecia i pisz o rowach... to wlasnie
                twoj poziom....
                • aaki Re: Hutzpa !!! ,... 06.04.08, 21:14
                  z tym to zwróc sie do swojego kolegi z f.e.i.
            • pro100 nu, i nie można było tak zacząć? 06.04.08, 20:53
              dana33 napisała:

              > natomiast ja osobiscie znam kilku polakow przez
              > bardzo duze p, ktorzy robia to z potrzeby serca i miloscie nie do
              > zydow, ale wlasnie do polski, jej przeszlosci i jej kultury, to
              > ktorej zydzi wniesli dosc duzo...

              ???????
              • dana33 Re: nu, i nie można było tak zacząć? 06.04.08, 21:14
                slucham sto custam? ja tu cos zaczelam? ja tylko odpowiadam na wasze
                bezczelne klamstwa, i jeszcze bardziej bezczelne posty o tym, kto
                powinien sie zajmowac cmentarzami zydowskimi w polsce.

                takich jak wy, bezczelnie klamiacych, ciagle atakujacych zydow,
                antysemitow par excellence, powinni posylac na te cmentarze do
                porzadkowania, czyszczenia i odnawiania......
                co za miernoty ludzkie jestescie....
                • aaki Re: nu, i nie można było tak zacząć? 06.04.08, 21:16
                  take it easy proszę
                  bo się zaraz rozpukniesz.
                  • dana33 Re: nu, i nie można było tak zacząć? 06.04.08, 21:24
                    nie podniecaj sie aki boy.... chyba nie myslisz, ze ja sie tu
                    denerwuje takim jak ty, nie?
                    i juz ci powiedzialam nie raz.... rozkazy i prosby to nie do mnie...
                    ty nie masz mi nic, ale to nic to powiedzenia... ty facio nie tam,
                    gdzie ja..... dlugo nie....
                    • aaki Re: nu, i nie można było tak zacząć? 06.04.08, 21:47
                      a po co mnie być tam gdzie ty?
                      przekupa na bazarze nie będe
                      • dana33 Re: nu, i nie można było tak zacząć? 06.04.08, 22:04
                        napewno nie bedziesz, aki boy.... zbyt nieuczciwy jestes, zeby byc
                        przekupa na bazarze..... te moze nie maja tytulu doktora, ale
                        uczciwe baby sa....
                        • i-love-2-bike Re: nu, i nie można było tak zacząć? 06.04.08, 22:06
                          dana33 napisała:

                          > napewno nie bedziesz, aki boy.... zbyt nieuczciwy jestes, zeby byc
                          > przekupa na bazarze..... te moze nie maja tytulu doktora, ale
                          > uczciwe baby sa....

                          ciekawe ,ze twe byki nie raza naszego abzyda,a on ponoc taki wrazliwy na piekno
                          polskiej mowy i poprawnosc gramatyczna a skoro przekupki sa takie uczciwe baby
                          to dziekuje za komplement,tylko prosze byc konsekwentna.
                        • aaki Re: nu, i nie można było tak zacząć? 06.04.08, 22:20
                          uczciwe i złote serca i miód w gębie. jednym słowem cymes.
                          dopóki klient nie stwierdzi ,ze mu sie jednak towar nie podoba,za drogi lub ciutkę nieswieży.
                          znam cie jak stary szeląg kochanie.
                          • dana33 Re: nu, i nie można było tak zacząć? 06.04.08, 22:30
                            o sobie mowisz aki i trafnie...
                            miod w gebie do rochelliny, nie? a do mnie to pisales cos innego,
                            nie? facio.... nie podskakuj tyle bezsilnie, bo sie zmeczysz i jutro
                            pacjentowi nie tak zaaplikujesz masazyk....
                            • aaki Re: nu, i nie można było tak zacząć? 06.04.08, 22:32
                              od masażyków mam ludzi.nie bój sie.bedzie ok.
                • pro100 Re: nu, i nie można było tak zacząć? 06.04.08, 21:40
                  dana33 napisała:

                  > slucham sto custam? ja tu cos zaczelam? ja tylko odpowiadam na wasze
                  > bezczelne klamstwa, i jeszcze bardziej bezczelne posty o tym, kto
                  > powinien sie zajmowac cmentarzami zydowskimi w polsce.
                  >
                  > takich jak wy, bezczelnie klamiacych, ciagle atakujacych zydow,
                  > antysemitow par excellence, powinni posylac na te cmentarze do
                  > porzadkowania, czyszczenia i odnawiania......
                  > co za miernoty ludzkie jestescie....

                  chcesz tylko nawyzywać, czy o czymś z sensem porozmawiać?
                  straciłaś okazję by zaskoczyć wszystkich bardziej niż hiszpańska inkwizycja. Twoja strata.
        • pro100 a ty znowu "jeden trefl" otwierasz 06.04.08, 20:31
          dana33 napisała:

          > nu, aki boy.... moze tak za jedwabne? lomze? wasocz? kielce?
          > radzilow? za wydawanie, donoszenie i szmalcownictwo? za wyrzucanie z
          > pociagow i mordowanie w ciezarowkach?

          możesz łacno być przelicytowana, schowaj te marne karty i pasuj.
          • i-love-2-bike Re: a ty znowu "jeden trefl" otwierasz 06.04.08, 20:33
            pro100 napisał:


            >
            >
            > możesz łacno być przelicytowana, schowaj te marne karty i pasuj.

            to juz tak smieszne jak sam zlodziej krzyczacy glosno;lapac zlodzieja. flaki sie
            wywalaja jak te babe sie czyta.
            • antka_pustak dana ? a Naliboki, Koniuchy, UB, Geremek? 06.04.08, 21:18
              Balcerowicz? Pojamnie Traugutta, Waryńskiego? Oj mielibyście za co przepraszać
              • dana33 Re: dana ? a Naliboki, Koniuchy, UB, Geremek? 06.04.08, 21:26
                ty antka, nie podskakuj tyle..... rachunek koncowy jest na wasza
                niekorzysc, tak ze lepiej shut up, bo ci moze mina letko zwiednac...
                cusik jak ten wasz zieleniak....
                • krystian71 Re: dana ? a Naliboki, Koniuchy, UB, Geremek? 06.04.08, 21:37
                  na jaka niekorzysc,ciotka, nawet najbardziej sprzyjajace wam zrodla
                  podaja,ze bylo 1500 zydowskich ofiar powojennych
                  Mniej sprzyjajace mowia o paru setkach .
                  A tyle Polakow i to najwartosciowszych ma na rozkladzie jeden
                  Stefek Michnik z zydowa Wolinska na spolke, jako ofiary wlasnych
                  mordow sadowych.
                  Co tam mowic o reszcie,ktora wlasnie obecnie jest sukcesywnie i
                  skrupulatnie podliczana i bedzie opublikowana w kilkunastu tomach,
                  jako polskie ofiary zwyrodnialego zydowskiego oprawcy
                  • dana33 Re: dana ? a Naliboki, Koniuchy, UB, Geremek? 06.04.08, 21:55
                    aaaaaa, krystek..... juz sie ograniczasz tylko do czasow powojennych?
                    pisalam o jedwabnem... to po wojnie? szmalcownicy i donosiciele, to
                    po wojnie?
                    facio, nie ze mna takie numery, powinienes juz wiedziec.....

                    nu, co z ta spowiedzia? ile zdrowasie, kazal ci odbebnic?
                    • antka_pustak Re: dana ? a Naliboki, Koniuchy, UB, Geremek? 06.04.08, 22:00
                      judenraty? zapewniający Niemcom organizowanie transportów Żydów do obozów zagłady
                    • krystian71 Re: dana ? a Naliboki, Koniuchy, UB, Geremek? 06.04.08, 22:08
                      na wojnie to jeszcze gorzej bywalo, jeszcze dobrze sie nie zaczela a
                      juz z jednej strony zydki Niemcow chlebem i sola witaly, na drugiej
                      granicy na czolgi siowieckie sie pchali,zeby szybciej na swoich
                      SASIADOW doniesc, kto inteligent i po wywiezionych pierzyny i
                      stolnice powynosic.
                      • dana33 Re: dana ? a Naliboki, Koniuchy, UB, Geremek? 06.04.08, 22:28
                        hahahahaha..... nastepna krystkowa sensacja.... "zydki Niemcow
                        chlebem i sola witaly"...... to slysze pierwszy raz..... genialne
                        wprost... smile)))
                        • aaki Re: dana ? a Naliboki, Koniuchy, UB, Geremek? 06.04.08, 22:40
                          a tam chlebem i solą niemców.
                          raczej z zapałem bramy powitalne dla sowietów budowali
              • absztyfikant Re: dana ? a Naliboki, Koniuchy, UB, Geremek? 06.04.08, 21:41
                Co ty chcesz od profesora Geremka tlumoku ledwie belkoczacy po polsku?

                Balcerowicz nie jest Zydem, nawet kropli zydowskiej krwi w nim nie ma. Czy
                kazdego wybitnego Polaka musicie od razu mianowac Zydem polakozercy?
                • krystian71 Re: dana ? a Naliboki, Koniuchy, UB, Geremek? 06.04.08, 22:14
                  To juz nie jest,a dlaczego, skoro jest?
                  Bo mu sie nie udalo? Bo jego mentora sachsa poszczuli psami w innych
                  krajach wschodniej europy,zeby nie narobil tam takiego syfu jak w
                  Polsce -raju mafii i pospolitych zlodzieji z aparatu
                  A co z tym Geremkiem?
                  Czemu on ma byc wybitny i do tego Polak?
    • cyniol Re: Zydzi w UB 06.04.08, 22:10
      Wedlug Grossa Polacy mieli mniejsze kompetencje do mordowania niz Zydzi, stad
      ich nadreprezentacja w rolach oprawcow.

      W roku 1945 w Polsce było około 25 mln katolickiej ludności i około 250 tys.
      Żydów. Prosta arytmetyka pokazuje, ze proporcja Żydów, którzy wstąpili do UB
      była 42 razy większa niż katolików.. Gross tego nie kwestionuje, ale daje
      intrygujące wyjaśnienie, dlaczego tak było (Fear, str. 227) . Wynikało to, jego
      zdaniem, z braku wykwalifikowanych kadr. Nowa administracja angażowała, kogo
      popadło i zwykłym przypadkiem była nadreprezentacja Żydów w aparacie
      bezpieczeństwa. Innymi słowy, olbrzymia nadreprezentacja Żydów w UB w porównaniu
      z katolikami wynikała ze stosunkowo większej kompetencji Żydów. Ta konkurencyjna
      przewaga Żydów musiała być więc znaczna, jak wskazuje na to stosunek 42:1. Gross
      w swojej analizie nie bierze pod uwagę faktu, ze polski katolik wstępujący do UB
      był traktowany przez społeczeństwo, jako zdrajca i mógł być ekskomunikowany
      przez Kościół. Zdaniem Grossa, mniejszy proporcjonalnie udział Polaków w UB
      wynikał z ich mniejszej kompetencji.

      Recenzja książki Jana Tomasza Grossa autorstwa prof. Jamesa R. Thompsona, który
      z matematyczną precyzją udowadnia nie tylko skrajne nieuctwo “światowej sławy
      profesora historii”, ale i wyjątkowe natężenie złej woli u tej arcykanalii.

      marucha.wordpress.com/2008/02/17/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka