tygrys6789
01.11.08, 18:53
Dzis swieto zmarlych. Straszna deprecha dla atoli. Bo na cmentarzu
widac jaka to wszystko marnosc. Nagi się urodziłes i nagi
zdechniesz. I nie zbierzecie ze soba ani mamony, ani fury, skory i
komóry,
Wspoczuje tłumom atolskiego plebsu z powodu ich beznadziejnej
egzystencji.
My katoliczy będziemy żyć wiecznie w Bogu.