Dodaj do ulubionych

Cos o francuzikach:

12.01.09, 20:30
When Paris fell to the Wehrmacht in June 1940, Robert de Rothschild, the
French scion of the famed Jewish banking family, managed to escape to New
York. His mansion on Avenue Marigny, like many of the choicest properties in
the city, was commandeered by the invaders—in this case, by General
Friedrich-Carl Hanesse, an officer in the Luftwaffe. In his wartime diaries,
Jean Cocteau recalled visiting the former Rothschild mansion for one of its
new master’s parties, and finding that the same butler was still on duty. “I
am not unhappy here with Monsieur le baron—excuse me, General Hanesse,” the
butler confided. “He receives all the same people as Monsieur le baron.”
Obserwuj wątek
    • polski_francuz Polscy 12.01.09, 20:35
      Francuzi nie byli jeszcze w planach rodzinnych. A jego bezposredni przodek po
      linii meskiej w wilenskiej akcji Burza bral udzial. Dostal przykladnie w dupe i
      skonczyl w glebi Rosji na lesorobce.

      A twoja rodzina pozar? Co robili podczas wojny?

      PF

      • pozarski Re: Polscy 12.01.09, 20:39
        Uderz w stol? Ty jestes polski, nie francuski.wink
        • polski_francuz Re: Polscy 12.01.09, 20:41
          Wstydzisz sie odpowiedziec, he?

          PF
          • pozarski Re: Polscy 12.01.09, 20:43
            A dlaczego mam jakiemus polaczkowi odpowiadac na pytania dotyczace moich
            osobistych spraw? Ty esbek jakis? To nie te czasy.wink
            • polski_francuz Re: Polscy 12.01.09, 20:45
              Dlatego, za zaczynasz watek o charakterze osobistym.

              PF
              • pozarski Re: Polscy 12.01.09, 20:47
                Nic podobnego. Zaczalem watek od francuzikow. Ty odpowiadasz,bo sie czujesz
                wywolany do tablicy,ale watek jest o wspolpracy Francuzow z okupantem
                niemieckim,nie o polaczku we Francji.wink
                • polski_francuz Re: Polscy 12.01.09, 20:49
                  "Zaczalem watek od francuzikow"

                  Kolejny juz watek. W poprzednich byles bardziej bezposredni. Teraz probujesz
                  robic w aluzjach.

                  Lepiej powiedz szczerze na pytanie, ktore ci zadalem.

                  Wstydzisz sie swoich rodzicow?

                  PF
                  • pozarski Re: Polscy 12.01.09, 20:56
                    Wyklikalem cie. Za duzo sobie pozwalasz,polaczku.
                    • polski_francuz Re: Polscy 12.01.09, 20:58
                      Wyklikales sie.

                      Przyznales sie do porazki pozarski

                      PF
                      • taziuta Re: Polscy 12.01.09, 21:06
                        polski_francuz napisał:

                        > Wyklikales sie.
                        >
                        > Przyznales sie do porazki pozarski

                        Widocznie nie ma się czym chwalić... wink
                        • polski_francuz Re: Polscy 12.01.09, 21:08
                          to bylo trudne pytanie.

                          PF
                      • dana33 Re: Polscy 12.01.09, 21:18
                        nie przyznal sie do niczego, francuziku...
                        zero warty jestes.... wiesz o tym.... wiec starasz sie
                        dowartosciowac, probujac ponizac innych... ale juz wszyscy widzieli
                        twoje tchorzostwo i twoje chamstwo i wulgarnosc...
                        spadaj w koncu....
                        • polski_francuz Re: Polscy 12.01.09, 21:21
                          "nie przyznal sie do niczego"

                          O nic go nie oskarzalem.

                          PF
                          • dana33 Re: Polscy 12.01.09, 21:29
                            jak to nie? oskarzyles go o wstyd, a potem napisales "Przyznales sie
                            do porazki pozarski"..... wiec ci napisalam, ze nie przyznal sie do
                            niczego...
                            idiota jestes... ale to tez zadna nowosc...
                            • polski_francuz Re: Polscy 12.01.09, 21:31
                              To bylo stwierdzenie a nie oskarzenie.

                              PF
                              • dana33 Re: Polscy 12.01.09, 21:32
                                aha....
                                nastepny wykret....
                                • polski_francuz Re: Polscy 12.01.09, 21:35
                                  No a co z tym twoim pytaniem, na ktore nie chce odpowiedziec?

                                  PF
                            • pozarski Re: Polscy 12.01.09, 21:32
                              Nie tylko polaczek, ale jeszcze debilek do tego.wink
                              • polski_francuz Re: Polscy 12.01.09, 21:36
                                Coz moge na to odpowiedziec? Przynajmniej czesciowo sie myslisz.

                                PF
                        • pozarski Re: Polscy 12.01.09, 21:29
                          Jaki z niego francuzik? To zwykly polaczek przeciez.wink
                      • cyniol Re: Polscy 13.01.09, 02:50
                        polski_francuz napisał:

                        > Wyklikales sie.
                        >
                        > Przyznales sie do porazki pozarski
                        >
                        > PF
                        Brawo, ale urzadziles miernotesmile
          • aaki działała zapewne w organach 12.01.09, 20:44
            jak to czesto bywało
          • dana33 Re: Polscy 12.01.09, 21:10
            alez ty masz hucpe, francuz.... sam nie odpowiadasz na wielkrotne
            pytani i smiesz zadac odpwiedzi od innych?
            ales ty typ ohydny jestes!!!!
            • polski_francuz Re: Polscy 12.01.09, 21:12
              Co znowu chcesz wiedziec. Tylko nie prywatne pytania: ja na ciebie watkow nie
              zakladam.

              PF
              • dana33 Re: Polscy 12.01.09, 21:16
                ja ci nie zadawalam nigdy zadnych prywatnych pytan.... i nie "co
                znowu" tylko pisze ciagle o tym samym pytaniu, na ktore nie chciales
                odpowiedziec, tylko sie wykrecales jak glizda jakas.... tchorzu
                zafajdany.... won!
                • polski_francuz Re: Polscy 12.01.09, 21:18
                  "o tym samym pytaniu"

                  Moglabys mi je przypomniec?

                  PF

    • pozarski Wygasilem cie 12.01.09, 21:07
      polaczku,wiec juz sie nie staraj.wink
      • polski_francuz Re: Wygasilem cie 12.01.09, 21:09
        "polaczku"

        A pisales mi, ze tez masz polska kulture.

        Klamales?

        PF
        • dana33 Re: Wygasilem cie 12.01.09, 21:12
          ty powinienes sie zaszyc w ciemna dziure, tchorzu francusko-polski,
          bo tych swinstwach, ktore wypisywales tutaj ostatni i po twoich
          wykretach, zeby nie odpowiedziec na proste pytanie...
          pewnie za trudne bylo dla profesorka dla biednych....
          • polski_francuz Re: Wygasilem cie 12.01.09, 21:13
            "dla biednych"

            Oswiata w Europie jest zasadniczo bezplatna.

            Jak jest w Izraelu?

            PF
            • aaki don't worry pf 12.01.09, 21:18
              ja od pani baronowej zyskałem miano "dochtorka dla ubogich "
              • polski_francuz Re: don't worry pf 12.01.09, 21:20
                Pewnie zwiazala to z faktem, ze na rowerze jezdzisz. A z przerzutkami masz
                przynajmniejsmile?

                PF
                • aaki Re: don't worry pf 12.01.09, 21:32
                  owszem.przerzutka w cenie dwóch rowerów z marketu.
                  taki mały snobizm.
                  • polski_francuz Re: don't worry pf 12.01.09, 21:33
                    W zimie tez jezdzisz? Musicie nosic takie zolte kamizelki odblaskowe?

                    PF
                    • aaki Re: don't worry pf 12.01.09, 21:38
                      sporadycznie.az takim fanatykiem velo to nie jestem.i piwo wtedy nie smakuje tak jak latem.
                      • polski_francuz Re: don't worry pf 12.01.09, 21:41
                        Wlasnie. W tych mrozach. Ale widzialem takich wariatunciow. I nie wiedzialem czy
                        ich podziwiac czy sie puknac w czolo;

                        pF
                • melord Re: don't worry pf 12.01.09, 21:37
                  nie zwracaj uwagi na danulca...ona ciagle prowokuje, manipulantka
                  strach przed qassamem w glowie nieszczesnej pomieszal

                  zydziaka pozarskiego olewaj ...niektorzy twierdza ,ze on polaczek
                  sam podaje sie za SM brata AM.....za takie stare ubeckie bydle
                  • polski_francuz Re: don't worry pf 12.01.09, 21:40
                    Alez do taki trening: dwoch przeciwko jednemu. Trzeba sie troche nabiegac ale to
                    robi dobrze.

                    PF
              • g-48 Re: aaki 12.01.09, 21:48
                ja od pani baronowej zyskałem miano "dochtorka dla ubogich "
                Daj sobie to potwierdzic na pismie,bo inaczej uzywanie tytulu
                nielagalne i karalne.
                • aaki Re: aaki 12.01.09, 23:06
                  nie "sejfuję".
                  z zasady
          • g-48 Re: Farbowana Danusiu 12.01.09, 21:17
            A jakos Oskarkowi tez brakuje argumentow i to z wspolczesnosci.
            • dana33 Re: Farbowana Danusiu 12.01.09, 21:19
              oskar cie zwyczajnie olewa, jak kazdy inny.....giejakiestam....
        • ap13579 Polaczek to brzmi dumnie 12.01.09, 21:15
          Polaczek to sympatyczne okreslenie nadawane nam przez naszych
          przyjaciol, ktorzy widzą naszą odwagę,tolerancje, idealizm,siłę
          ducha,relijnosc. Polaczek to brzmi dumnie.
        • p0lska Znowu pinarda wypiwszy? 13.01.09, 17:35
          Ty jestes stary satyrek i bufonowaty fircyk i fanfaron. Spadaj na
          basse-cour kogucie najpinknijszy w calej wsi.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka