Dodaj do ulubionych

__________IQ wymyslono we Wrocławiu___________

05.03.09, 20:46
to najlepszy symbol jaki może mieć
jakiekolwiek na świecie miasto

PF weź się w garść i dowal Scanowi!
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=92276449&a=92279482
Obserwuj wątek
    • polski_francuz Tus mi brat 05.03.09, 20:51
      inteligentny jak i patience - inteligentna siostra.

      Szparkowski tez (na trzezwo) mowil co mysli? Ja tez.

      Trzym sie!

      PF

      • hasz0 Re: Tus mi brat_____to gamonie SĄ 05.03.09, 23:37
        uważają się za mądrzejszych a popełniają

        tak kompromitujace gafy...iż w jednym ich zdaniu
        wykryć wewnetrzną sprzeczność może uczeń 3 klasy.

        Nieostrożni do absurdu, nielogiczni i samokompromitujący...

        - nie wiedzą, ze TYLKO prawda jest niesprzeczna!
        • hasz0 _______Scan nazwał mnie! (sic!) Moczarem...za 68 r 06.03.09, 07:34
          WIĘKSZEGO DEBILA

          ZE SWIĘCĄ NIE ZNAJDZIESZ

          na całym bożym świecie!

          Gdybym zliczył jego MEGAGAFY jakie tu był już popełnił
          jedynie wobec mnie...choćby z Tatianą-Kalinką-Saschsową
          czy komitywą z

          ..... Naczelnikiem Wydziału Paszportów Komendy Wojewódzkiej MO
          w Lublinie i Naczelniczką banku PKO S.A....

          powatrzanymi debilni co miesiąc prawie od 10 lat!!!!!!
          - to obraz d e b i l a wszechczasów masz jak na dłoni!!!!
          • hasz0 ___________lampka koniaku wyzwoliła w Nim gen 06.03.09, 07:47
            super-głupiego przymusu exhibicjonizmu samokompromitacji
            forumowego nierozumienia dziejów najnowszych Polski.

            Jak się taki fałszem zajmuje zawodowo i hobbystycznie na Aquie
            przez pół zycia
            to nie dziwota, ze aberracja chrakteru przeniosła się chorobliwie na
            władze umysłowe.

            Staram sie jak mogę...wyjaśniam, jak naprawdę wtedy w komunie było..

            Opisuję w szczególikach metody komusze, jak beztrosko bałaganili,
            jak deprawowali ludzi łamiać swoje narzucone zasady, jakimi
            powiazaniami korupcyjnymi załatwiali mdzy urzędami duże a także
            najdrobniejsze nawet sprawy...

            Byłem świadkiem jak jeden dyrektor przynióśł pół litra
            chyba było to w Ursusie (uruchamiałem Riada) i zakaskę załatwiało
            trzech innych dyrektorów:

            1 telefonował z Lublina od Sczecina i załtwił tamtemu sadzonki
            jakichs krzaków na działkę obok daczy...tamten do warszawy załatwił
            innemu tłumik do Łady...ten z Warszawy w Radomiu innemu kafelki
            bułgarskie do łazienki a tamten w Zakładach Mięsnych
            ....czyli o 500 m od gabinetu w .....LUBLINIE
            pół kilo szynki!!!!!!!!!!!!!!!

            No i kierowca z Zakłądó Mięsnych za 10 min przywiózł zagrychę...

            Zapytaj sie Scan Perły jak daleko są Zakłady Mięsne
            od Ursusa a moze FSC. Po drodze Dowrek Grafa.
            • hasz0 Czyzby zajęty jakims antypolskim kolejnym paszkwil 06.03.09, 08:22
              em...o czym to znowu będzie?
              • szach0 gdzies zginął watek z Approchez au Tableau? 06.03.09, 12:44
                ______Beczka soli! Wtedy dopiero się poznaje ludzi
                Autor: szach0 06.03.09, 12:41 Dodaj do ulubionych Skasujcie
                Odpowiedz cytując Odpowiedz

                __________nie zapomnę NIGDY kilku przełomowych MOMENTÓW
                .....
                przez te prawie już 10 lat!

                Takim zasadniczymi, NAJWAŻNIEJSZYMi bodaj momentami
                dla całego narodu i przyszłych pokoleń Polaków był stosunek

                _______aquaneciarzy do Bolka.

                To raz!

                _______Potem do Kuklińskiego

                - to dwa!

                ______ocena Okrągłego Stołu

                - to trzy!

                ______nocnej zmiany!

                - to cztery!

                z tego wynika cała reszta z dekomunizacją, lustracją,
                jak wynegocjowano warunki do UE...
                dlaczego nie pzreprowadzono reprywatyzacji,

                PRAWDZIWYCH REFORM nie takich malowanych jak za Buzka...
                polityki zagranicznej z kolorowymi rewolucjami, Ukrainą, Kosowem
                Irakiem, Afganisatenem, jamałem 2, rurą bałtycką, tarczą
                polityka wobec Niemiec i Rosji ...Unii ...Traktatu Reformującego
                chaosu prawnego..pseudoprywatyzacji...€ ..
                nadzoru bankowego itp itd.

                Jak idealnie się to zgadza z moralnoscią i mentalnością
                AQUANECIARZY z ich szacunkiem do adwersarzy, do ludzi
                starszych...do "mocherów" czyli tych, którzy kosztem swego dobra
                poswięcali swe plany, kariery, swój dobrobyt i swe życie dla
                przyszłości Polski...

                Jak dochowali wierności niewzruszalnym zasadom. Które dziś już
                jedynie śmieszą młodych...ktore zostały tak wyszydzone i wykpione,
                ze jaby jakaś magma zalała człowieczeństwo i prawdę

                liczą się sprytne zagrania, pułapki prawne, sztuczne wizerunki
                propaganda, czekoladę lukruje się gó..em, bo ktoś wyreklamuje go
                jako barwnik naturalny
                normy produkcji do kąta, pracownicze prawa na śmietnik,
                20 lat "wolności" od odpowiedzialności, oszukujemy, naciągamy,
                robimy sobie wbrew, utrudniamy innym życie, miało być tak pięknie a
                wyszło jeszcze gorzej w tak wielu dzidzinach zycia jak prawo,
                rynek, ochrona zdrowia, a nawet sport i rekracja...

                Nauka płatna ... leczenie ..emerytury...

                najpierw było weź sprawy w swoje ręce...
                ale gdy okazało się że duzi

                ....MOGĄ WIECEJ (TW SB i PZPR) i szans z nimi maluczcy nie mają
                żadnych...retoryka
                - JAK sam sobie poscieliłeś?
                - po co Ci było skakać be ztyn płot?
                zastąpiła rozumowanie.

                Masz 600 zł emerytury?
                Nie 9000 zł jak ci z UB?

                To czego Ci sie zachciało? masz co chciałeś!!!!
                I nikt już nie wspomina postulatów i zdrady magdalenkowej.
                Michnika w Moskwie. Ani Kuronia co nikt nie wiedział o jego
                ustalenich z Kiszczakiem.

                Na Aquie zaś to momenty gdy napisał ktoś z nich donos do mojej
                pracy!

                Potem gdy wyszydzano mnie gdy nie mogłem znaleźć pracy pomimo
                kwalifikacji i dokonań.

                Nikt jednego słowa dobrego nie napisał.

                Potem picze joby na górników za grosze jakich sie dopominali

                a ...nigdy słowa krytyki dla oszustów!! To byli jego idole!!!

                Herb, Wiedeń i legenda to już znacie...
                Teraz od kilku miesięcy - to jest JUZ JEDNA ICH WIELKA SUPER HIPER
                KOMPROMITACJA!!!! Co by nie napisali to nawet 10 latek
                by jednym sztychem podkreślił w ich własnych zdaniach
                kompromitacje, niedorzecznosci i sprzeczności ...

                Jak ten Scan co sie wykształciuchem dziś i francuszczyzną
                udławił!
                Mie zapomnę nigdy Ariadny i tych jej kilku słów do piqa
                ....bo prawdziwych przyjaciół Polska poznaje w kryzysie.

                Przyjrzyjcie się kogo martwi los Polaków a kto jej zyczy jak
                najgorzej...Widac dziś kto Marcinkiewicz ktorego PO jeszcze parę dni
                temu za lokomotywę...
                Rostkowski wczoraj prychał:
                _ Pan jest nieświadomy kryzysu globalnego?

                No takiej hipokryzji to świat nie widział!
                Kto nie dostrzegał kryzysu przez pół roku
                NAJISTOTNIEJSZE dla stawienia czoła...nie byłoby tysiecy
                splajtowanych firm na opcjach...

                • haszszachmat _____________Proszę przykład na IQ mego znajomego 06.03.09, 16:41
                  z Wrocławia:
                  ale i nieznajomej( żart) z Gdańska
                  Kornel Morawiecki:

                  Zabrakło wiary, że można pokonać komunę

                  Czy gdyby nie było Okrągłego Stołu, komunizm by nie upadł?
                  Przypisywanie uczestnikom Okrągłego Stołu głównych zasług w obaleniu
                  systemu to fałszywy mit. Strona reżimowa gorączkowo poszukiwała
                  wyjścia z matni, w jaką się wpędziła. Zrozumieli, że bagnetem można
                  osiągnąć wiele, ale siedzieć na nim nie sposób. Pragnęli uratować ze
                  swego stanu posiadania tyle, ile się da. I tu w sukurs przyszła
                  im "konstruktywna opozycja" - działacze, którzy chcieli się dogadać
                  z generałami tak, aby wilk był syty i owca cała.

                  Już wówczas z podziemia ostrzegałem, żeby nie przystępować do rozmów
                  ze zdrajcami i politycznymi bankrutami na ich warunkach i pod ich
                  dyktando. Czyż nie miałem racji? Zupełnie inaczej wyglądałaby dziś
                  Polska, gdyby zasadniczym wątkiem Okrągłego Stołu było oddanie przez
                  komunistów władzy, a nie dzielenie się nią. To był główny grzech
                  solidarnościowej i kościelnej strony. Brakowało im wiary i
                  wyobraźni, że można komunę pokonać.

                  Moi oponenci powiedzą: ale przecież tak czy siak wkrótce po Okrągłym
                  Stole system upadł. To prawda. Kontraktowe wybory, które w zamyśle
                  umawiających się stron miały stabilizować system, okazały się jego
                  klęską. Polacy spopielili plugawą komunistyczną skorupę ogniem ze
                  swych głębi.

                  Nie wykluczam, że Okrągły Stół przyspieszył wybuch tego ognia.
                  Pewnie po solidarnościowej stronie byli ludzie, którzy na to właśnie
                  liczyli. Mimo mojej zasadniczej krytyki tego mebla są mi oni bliscy.
                  Ale, niestety, to nie oni nadawali ton transformacji. Ton nadawali
                  piewcy "grubej kreski", przeciwnicy rozliczenia systemu, hamulcowi,
                  którzy głosowali za prezydenturą Jaruzelskiego, biernie przyglądali
                  się paleniu akt służb specjalnych, chronili agentów i ręka w rękę z
                  komunistami uwłaszczali się na społecznym majątku. Ta niecna
                  spuścizna do dziś nas przytłacza.



                  ---------------------------------------------------------------------
                  -----------


                  Anna Walentynowicz:

                  Zdrajcy poszli rozmawiać i sierpniowe zwycięstwo zostało
                  zaprzepaszczone

                  Okrągły Stół od początku pełnił jasno określoną rolę. Miał oszukać
                  społeczeństwo polskie i zagwarantować Kiszczakowi, Jaruzelskiemu
                  oraz całemu obozowi komunistycznemu bezpieczeństwo i ciągłość
                  władzy.

                  Opozycja popełniła wielki błąd, bezmyślnie godząc się na rozmowy
                  okrągłostołowe. Komunizm był już i tak w agonii i gdybyśmy poczekali
                  jeszcze kilka miesięcy, rozpadłby się na kawałki. Trzeba nam było
                  trwać, tylko trwać, a my tymczasem ogłosiliśmy fałszywą III
                  Rzeczpospolitą. Gdybyśmy nie dyskutowali z komunistami,
                  utrzymalibyśmy pewnie zwycięstwo 1980 roku. Ale ponieważ zdrajcy
                  poszli rozmawiać, wszystko zostało zaprzepaszczone. Dziś wiemy, że
                  część rozmów Wałęsy z Kiszczakiem odbywała się bez
                  wiedzy "Solidarności", a do publicznej wiadomości niektóre utajnione
                  porozumienia Okrągłego Stołu docierają dopiero teraz tylko dlatego,
                  że na własne oczy widzimy ich skutki.

                  Konsekwencją Okrągłego Stołu jest to, że aparatczycy utrzymali
                  władzę, a struktury zostały te same. Na prawdziwą hańbę zakrawa to,
                  że pierwszym prezydentem "wolnej Polski" został Wojciech Jaruzelski.
                  Zaś zbrodnicza organizacja, jaką była PZPR, istnieje nieprzerwanie
                  od 1989 roku przemianowywana kolejno na SDRP, SLD i LiD. Nie tylko
                  Jaruzelski, ale nikt z peerelowskich przestępców nie został ani
                  rozliczony, ani ukarany. A jedyną odpowiedzią, jaką mają dziś
                  sędziowie i prokuratorzy, jest to, że "takie były czasy". Problem w
                  tym, że, niestety, dziś czasy są dokładnie takie same.

    • marouder.eu No wlasnie! We Wrocku IQ, to wymysl! 06.03.09, 21:05
      Czego przykladem jest Lenku-Francas wraz z Haszem-haszystasmile
      • hasz0 Re: No wlasnie! We Wrocku IQ, to wymysl! 07.03.09, 07:41
        Pokazują jak można uciszyć wulgarnych

        plwaczy, oszczerców, kłamców,
        manipulantów,

        czerpiących całymi garściami z metod bolewickich psychuszek i
        stainowskich propagandzistów

        nie zniżając się do ich podrynsztokowego poziomu i "polemik"
        ad pesonam jak np. ta Twoja.

        Wystarczy na Was prawda.

        Bo prawdy jeszcze nikt nie zabił. To wieczne Prawo pochodzi od Boga.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka