hasz0 05.03.09, 20:46 to najlepszy symbol jaki może mieć jakiekolwiek na świecie miasto PF weź się w garść i dowal Scanowi! forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=92276449&a=92279482 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
polski_francuz Tus mi brat 05.03.09, 20:51 inteligentny jak i patience - inteligentna siostra. Szparkowski tez (na trzezwo) mowil co mysli? Ja tez. Trzym sie! PF Odpowiedz Link Zgłoś
hasz0 Re: Tus mi brat_____to gamonie SĄ 05.03.09, 23:37 uważają się za mądrzejszych a popełniają tak kompromitujace gafy...iż w jednym ich zdaniu wykryć wewnetrzną sprzeczność może uczeń 3 klasy. Nieostrożni do absurdu, nielogiczni i samokompromitujący... - nie wiedzą, ze TYLKO prawda jest niesprzeczna! Odpowiedz Link Zgłoś
hasz0 _______Scan nazwał mnie! (sic!) Moczarem...za 68 r 06.03.09, 07:34 WIĘKSZEGO DEBILA ZE SWIĘCĄ NIE ZNAJDZIESZ na całym bożym świecie! Gdybym zliczył jego MEGAGAFY jakie tu był już popełnił jedynie wobec mnie...choćby z Tatianą-Kalinką-Saschsową czy komitywą z ..... Naczelnikiem Wydziału Paszportów Komendy Wojewódzkiej MO w Lublinie i Naczelniczką banku PKO S.A.... powatrzanymi debilni co miesiąc prawie od 10 lat!!!!!! - to obraz d e b i l a wszechczasów masz jak na dłoni!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
hasz0 ___________lampka koniaku wyzwoliła w Nim gen 06.03.09, 07:47 super-głupiego przymusu exhibicjonizmu samokompromitacji forumowego nierozumienia dziejów najnowszych Polski. Jak się taki fałszem zajmuje zawodowo i hobbystycznie na Aquie przez pół zycia to nie dziwota, ze aberracja chrakteru przeniosła się chorobliwie na władze umysłowe. Staram sie jak mogę...wyjaśniam, jak naprawdę wtedy w komunie było.. Opisuję w szczególikach metody komusze, jak beztrosko bałaganili, jak deprawowali ludzi łamiać swoje narzucone zasady, jakimi powiazaniami korupcyjnymi załatwiali mdzy urzędami duże a także najdrobniejsze nawet sprawy... Byłem świadkiem jak jeden dyrektor przynióśł pół litra chyba było to w Ursusie (uruchamiałem Riada) i zakaskę załatwiało trzech innych dyrektorów: 1 telefonował z Lublina od Sczecina i załtwił tamtemu sadzonki jakichs krzaków na działkę obok daczy...tamten do warszawy załatwił innemu tłumik do Łady...ten z Warszawy w Radomiu innemu kafelki bułgarskie do łazienki a tamten w Zakładach Mięsnych ....czyli o 500 m od gabinetu w .....LUBLINIE pół kilo szynki!!!!!!!!!!!!!!! No i kierowca z Zakłądó Mięsnych za 10 min przywiózł zagrychę... Zapytaj sie Scan Perły jak daleko są Zakłady Mięsne od Ursusa a moze FSC. Po drodze Dowrek Grafa. Odpowiedz Link Zgłoś
hasz0 Czyzby zajęty jakims antypolskim kolejnym paszkwil 06.03.09, 08:22 em...o czym to znowu będzie? Odpowiedz Link Zgłoś
szach0 gdzies zginął watek z Approchez au Tableau? 06.03.09, 12:44 ______Beczka soli! Wtedy dopiero się poznaje ludzi Autor: szach0 06.03.09, 12:41 Dodaj do ulubionych Skasujcie Odpowiedz cytując Odpowiedz __________nie zapomnę NIGDY kilku przełomowych MOMENTÓW ..... przez te prawie już 10 lat! Takim zasadniczymi, NAJWAŻNIEJSZYMi bodaj momentami dla całego narodu i przyszłych pokoleń Polaków był stosunek _______aquaneciarzy do Bolka. To raz! _______Potem do Kuklińskiego - to dwa! ______ocena Okrągłego Stołu - to trzy! ______nocnej zmiany! - to cztery! z tego wynika cała reszta z dekomunizacją, lustracją, jak wynegocjowano warunki do UE... dlaczego nie pzreprowadzono reprywatyzacji, PRAWDZIWYCH REFORM nie takich malowanych jak za Buzka... polityki zagranicznej z kolorowymi rewolucjami, Ukrainą, Kosowem Irakiem, Afganisatenem, jamałem 2, rurą bałtycką, tarczą polityka wobec Niemiec i Rosji ...Unii ...Traktatu Reformującego chaosu prawnego..pseudoprywatyzacji...€ .. nadzoru bankowego itp itd. Jak idealnie się to zgadza z moralnoscią i mentalnością AQUANECIARZY z ich szacunkiem do adwersarzy, do ludzi starszych...do "mocherów" czyli tych, którzy kosztem swego dobra poswięcali swe plany, kariery, swój dobrobyt i swe życie dla przyszłości Polski... Jak dochowali wierności niewzruszalnym zasadom. Które dziś już jedynie śmieszą młodych...ktore zostały tak wyszydzone i wykpione, ze jaby jakaś magma zalała człowieczeństwo i prawdę liczą się sprytne zagrania, pułapki prawne, sztuczne wizerunki propaganda, czekoladę lukruje się gó..em, bo ktoś wyreklamuje go jako barwnik naturalny normy produkcji do kąta, pracownicze prawa na śmietnik, 20 lat "wolności" od odpowiedzialności, oszukujemy, naciągamy, robimy sobie wbrew, utrudniamy innym życie, miało być tak pięknie a wyszło jeszcze gorzej w tak wielu dzidzinach zycia jak prawo, rynek, ochrona zdrowia, a nawet sport i rekracja... Nauka płatna ... leczenie ..emerytury... najpierw było weź sprawy w swoje ręce... ale gdy okazało się że duzi ....MOGĄ WIECEJ (TW SB i PZPR) i szans z nimi maluczcy nie mają żadnych...retoryka - JAK sam sobie poscieliłeś? - po co Ci było skakać be ztyn płot? zastąpiła rozumowanie. Masz 600 zł emerytury? Nie 9000 zł jak ci z UB? To czego Ci sie zachciało? masz co chciałeś!!!! I nikt już nie wspomina postulatów i zdrady magdalenkowej. Michnika w Moskwie. Ani Kuronia co nikt nie wiedział o jego ustalenich z Kiszczakiem. Na Aquie zaś to momenty gdy napisał ktoś z nich donos do mojej pracy! Potem gdy wyszydzano mnie gdy nie mogłem znaleźć pracy pomimo kwalifikacji i dokonań. Nikt jednego słowa dobrego nie napisał. Potem picze joby na górników za grosze jakich sie dopominali a ...nigdy słowa krytyki dla oszustów!! To byli jego idole!!! Herb, Wiedeń i legenda to już znacie... Teraz od kilku miesięcy - to jest JUZ JEDNA ICH WIELKA SUPER HIPER KOMPROMITACJA!!!! Co by nie napisali to nawet 10 latek by jednym sztychem podkreślił w ich własnych zdaniach kompromitacje, niedorzecznosci i sprzeczności ... Jak ten Scan co sie wykształciuchem dziś i francuszczyzną udławił! Mie zapomnę nigdy Ariadny i tych jej kilku słów do piqa ....bo prawdziwych przyjaciół Polska poznaje w kryzysie. Przyjrzyjcie się kogo martwi los Polaków a kto jej zyczy jak najgorzej...Widac dziś kto Marcinkiewicz ktorego PO jeszcze parę dni temu za lokomotywę... Rostkowski wczoraj prychał: _ Pan jest nieświadomy kryzysu globalnego? No takiej hipokryzji to świat nie widział! Kto nie dostrzegał kryzysu przez pół roku NAJISTOTNIEJSZE dla stawienia czoła...nie byłoby tysiecy splajtowanych firm na opcjach... Odpowiedz Link Zgłoś
haszszachmat _____________Proszę przykład na IQ mego znajomego 06.03.09, 16:41 z Wrocławia: ale i nieznajomej( żart) z Gdańska Kornel Morawiecki: Zabrakło wiary, że można pokonać komunę Czy gdyby nie było Okrągłego Stołu, komunizm by nie upadł? Przypisywanie uczestnikom Okrągłego Stołu głównych zasług w obaleniu systemu to fałszywy mit. Strona reżimowa gorączkowo poszukiwała wyjścia z matni, w jaką się wpędziła. Zrozumieli, że bagnetem można osiągnąć wiele, ale siedzieć na nim nie sposób. Pragnęli uratować ze swego stanu posiadania tyle, ile się da. I tu w sukurs przyszła im "konstruktywna opozycja" - działacze, którzy chcieli się dogadać z generałami tak, aby wilk był syty i owca cała. Już wówczas z podziemia ostrzegałem, żeby nie przystępować do rozmów ze zdrajcami i politycznymi bankrutami na ich warunkach i pod ich dyktando. Czyż nie miałem racji? Zupełnie inaczej wyglądałaby dziś Polska, gdyby zasadniczym wątkiem Okrągłego Stołu było oddanie przez komunistów władzy, a nie dzielenie się nią. To był główny grzech solidarnościowej i kościelnej strony. Brakowało im wiary i wyobraźni, że można komunę pokonać. Moi oponenci powiedzą: ale przecież tak czy siak wkrótce po Okrągłym Stole system upadł. To prawda. Kontraktowe wybory, które w zamyśle umawiających się stron miały stabilizować system, okazały się jego klęską. Polacy spopielili plugawą komunistyczną skorupę ogniem ze swych głębi. Nie wykluczam, że Okrągły Stół przyspieszył wybuch tego ognia. Pewnie po solidarnościowej stronie byli ludzie, którzy na to właśnie liczyli. Mimo mojej zasadniczej krytyki tego mebla są mi oni bliscy. Ale, niestety, to nie oni nadawali ton transformacji. Ton nadawali piewcy "grubej kreski", przeciwnicy rozliczenia systemu, hamulcowi, którzy głosowali za prezydenturą Jaruzelskiego, biernie przyglądali się paleniu akt służb specjalnych, chronili agentów i ręka w rękę z komunistami uwłaszczali się na społecznym majątku. Ta niecna spuścizna do dziś nas przytłacza. --------------------------------------------------------------------- ----------- Anna Walentynowicz: Zdrajcy poszli rozmawiać i sierpniowe zwycięstwo zostało zaprzepaszczone Okrągły Stół od początku pełnił jasno określoną rolę. Miał oszukać społeczeństwo polskie i zagwarantować Kiszczakowi, Jaruzelskiemu oraz całemu obozowi komunistycznemu bezpieczeństwo i ciągłość władzy. Opozycja popełniła wielki błąd, bezmyślnie godząc się na rozmowy okrągłostołowe. Komunizm był już i tak w agonii i gdybyśmy poczekali jeszcze kilka miesięcy, rozpadłby się na kawałki. Trzeba nam było trwać, tylko trwać, a my tymczasem ogłosiliśmy fałszywą III Rzeczpospolitą. Gdybyśmy nie dyskutowali z komunistami, utrzymalibyśmy pewnie zwycięstwo 1980 roku. Ale ponieważ zdrajcy poszli rozmawiać, wszystko zostało zaprzepaszczone. Dziś wiemy, że część rozmów Wałęsy z Kiszczakiem odbywała się bez wiedzy "Solidarności", a do publicznej wiadomości niektóre utajnione porozumienia Okrągłego Stołu docierają dopiero teraz tylko dlatego, że na własne oczy widzimy ich skutki. Konsekwencją Okrągłego Stołu jest to, że aparatczycy utrzymali władzę, a struktury zostały te same. Na prawdziwą hańbę zakrawa to, że pierwszym prezydentem "wolnej Polski" został Wojciech Jaruzelski. Zaś zbrodnicza organizacja, jaką była PZPR, istnieje nieprzerwanie od 1989 roku przemianowywana kolejno na SDRP, SLD i LiD. Nie tylko Jaruzelski, ale nikt z peerelowskich przestępców nie został ani rozliczony, ani ukarany. A jedyną odpowiedzią, jaką mają dziś sędziowie i prokuratorzy, jest to, że "takie były czasy". Problem w tym, że, niestety, dziś czasy są dokładnie takie same. Odpowiedz Link Zgłoś
marouder.eu No wlasnie! We Wrocku IQ, to wymysl! 06.03.09, 21:05 Czego przykladem jest Lenku-Francas wraz z Haszem-haszysta Odpowiedz Link Zgłoś
hasz0 Re: No wlasnie! We Wrocku IQ, to wymysl! 07.03.09, 07:41 Pokazują jak można uciszyć wulgarnych plwaczy, oszczerców, kłamców, manipulantów, czerpiących całymi garściami z metod bolewickich psychuszek i stainowskich propagandzistów nie zniżając się do ich podrynsztokowego poziomu i "polemik" ad pesonam jak np. ta Twoja. Wystarczy na Was prawda. Bo prawdy jeszcze nikt nie zabił. To wieczne Prawo pochodzi od Boga. Odpowiedz Link Zgłoś