Gość: Mosze
IP: *.red.bezeqint.net
20.12.03, 06:51
Dzis zapalamy pierwsza swieczke CHanuka.
Zycze Tobie i rodzinie wszystkiego najlepszego, duzo zdrowia i
pomyslnosci.
Zeby swiatlo tych swiec, swiecila Tobie na drodze w ktorej chodzisz.
Zeby Pan Trzymal tobie ten swiecznik, tak jak Trzymal nam w tamtych
czasach... Amen!
Serdecznie pozdrawiam,
Mosze
P.S.
Kiedy Pan Wygonil Adama i Ewe z Raju dam im na droge paczki....
Po heb. paczki nazywaja sie "sof-gan-ja" - koniec ogrodu Pana...