Dodaj do ulubionych

Czuma wymyslil

25.07.09, 02:52
jak pomoc w dalszym unicestwianiu narodu polskiego.

Minister sprawiedliwości Andrzej Czuma proponuje, by prokurator mógł
odstępować od oskarżania osoby, którą pierwszy raz zatrzymano z nieznaczną
ilością narkotyków na własny użytek lub której karanie byłoby bezcelowe ze
względu na okoliczności.

www.wprost.pl/ar/167477/Narkomani-nie-pojda-do-wiezienia/

Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka