cyniol
25.07.09, 02:52
jak pomoc w dalszym unicestwianiu narodu polskiego.
Minister sprawiedliwości Andrzej Czuma proponuje, by prokurator mógł
odstępować od oskarżania osoby, którą pierwszy raz zatrzymano z nieznaczną
ilością narkotyków na własny użytek lub której karanie byłoby bezcelowe ze
względu na okoliczności.
www.wprost.pl/ar/167477/Narkomani-nie-pojda-do-wiezienia/