Dodaj do ulubionych

10% bezrobocie w USA - realistyczne dane

30.12.03, 20:02
Los Angeles Times 12-29-3
By David Streitfeld

The Rate Hits 9.7% When The Underemployed And Those Who Have Quit Looking Are Added


www.rense.com/general46/theratehits9.html
Obserwuj wątek
    • Gość: felusiak Who is Lisa Gluskin> IP: *.nyc.rr.com 31.12.03, 00:43
      www.popularpicks.com/gluskin_lisa_2002_finalist_poem.htm
      Bezrobocie blisko 10% a roboty wbrod. Skad biora sie tacy oszolomieni artysci.
    • who.cares Kto jest glupszy? Ten co glupote napisal czy ten 31.12.03, 01:10
      kto w nia uwierzyl.

      Wattaku w obliczeniu tego 10% bezrobocia wliczono tych ktorzy pracuja na pol
      etatu i tych ktorzy zupelnie nie szukaja pracy. A wiec wyobraz sobie ze moja
      zona, ktora nie pracowala przez 10 lat w ktorych wychowywala nasze dzieci, z
      nudow poszla na pol etatowa prace. Pracuje sobie dwie godziny na dzien jak
      napisalem z nudow. I ona wlasnie jest wliczona do tej bezrobotniej grupy 10%
      HEHEHE! Sa tezmiliny starszych ludzi ktorzy wygodnie sobie zyja z renty czy
      emerytury i oni tez dla zabiciua czasu pracuja sobie pare godzin na dzien, moze
      dwa dni w tygodniu. Oni tez sa wliczenismile

      Wliczono rowniez tych ktorzy zupelnie pracy nie szukaja. Czyli jakis len ktory
      woli z panstwowych zapomog zyc jest tez wliczany w te 10%.

      • Gość: Kiciaczek Watto lepiej napiosz cos o tej broni ktora wywoluj IP: 5.5.* / 80.58.7.* 31.12.03, 14:59
        trzesienie ziemi smile

        Daje slowo ty jestes kretynem tego forum.
        • Gość: felusiak Watto - KRETYN zwyciezca konkursu IP: *.nyc.rr.com 01.01.04, 18:59
          na najwiekszego kretyna forum.
          Kretyn nie wie, ze nim jest. Bo skad mialby wiedziec.
          Jak ktos ma zeza to widac w lustrze.
          Otyly moze sie zwazyc. A co ma poczac biedny kretyn.
          Ani wagi, ani lustra.
          Ciezkie jest zycie kretyna, oj ciezkie.
          • Gość: gloubiboulga Re: Watto - KRETYN zwyciezca konkursu IP: *.proxy.aol.com 01.01.04, 20:09
            Watto czytac warto................
            • Gość: gloubiboulga Re: Watto - KRETYN zwyciezca konkursu IP: *.proxy.aol.com 01.01.04, 20:11
              Po poscie felusiaka wiem, ze nie jestem najgorszym kretynem, dzieki panu. Bon
              courage Watto!!!
              • Gość: felusiak Re: Watto - KRETYN zwyciezca konkursu IP: *.nyc.rr.com 01.01.04, 22:06
                pretendentow bylo trzech.
                watto - zatyczka do dupy, nieprzerwanie snujacy o konspiracji konspirujacych
                konspiratorow. Ten nie lubi Busha
                maniekxxx - nawiedzony prawicowiec antysemita. Ten z kolei Busha uwielbia.
                bimi - teoretyk spisku wszedzie i zawsze. Stosunek do Busha zmienny.

                Nie wykluczam rowniez, ze w oczach niektorych forumowiczow to ja moge byc
                pretendentem do nagrody kretyna forum. Watto nazwal mnie zabawnie i z humorem
                KOZIOLKIEM MATOLKIEM co niewatpliwie rzuca swiatlo na jego wczesne lektury
                i zainteresowania.

                Jak ktos wczesniej napisal, wszyscy przenieslismy sie z kibla, gdzie zwyklismy
                pisac na scianach, na to forum. Osobiscie odmawiam powrotu do kibla i zachecam
                wszystkich do podobnej postawy. Razem, zjednoczeni winnismy dac odpor tym ,
                ktorzy swoimi niecnymi knowaniami chca ograniczyc nas w naszej radosnej
                tworczosci, pozbawiajac nas dostepu do najwiekszej sciany w najwiekszym kiblu.
                Precz z cenzura i ograniczeniem nakladu. Tu sie sra jak w USA.
                • Gość: gloubiboulga Re: Watto - KRETYN zwyciezca konkursu IP: *.proxy.aol.com 03.01.04, 18:56
                  Najmniej kretynôw jest tam, gdzie nikogo nie ma.
                  Zeby byc kretynem: 1/2 "chance" "szansa?" To jest statystyka, panie Felusiak.
                  Wszyscy czytalismy elementarz.
    • Gość: Jozef Zawadzki Realistyczne tylko dla niemyslacego kretyna IP: *.drillstar.net 02.01.04, 04:47
      Watto dodaj jeszcze emerytow i wtedy dopiero bedzie hucpa
      • who.cares Moze jeszcze nieletnie dzieci dodac do bezrobotnyc 03.01.04, 18:59
        • Gość: V.C. do who.cares IP: *.puzaka.net / *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.04, 19:08
          Oczywiście w Polsce bezrobocie jest o wiele wyższe niż w USA , ale może byłbyś
          łaskaw podać jego aktulny poziom w Kaliforni czy w Oregonie ?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka