watto 30.12.03, 20:02 Los Angeles Times 12-29-3 By David Streitfeld The Rate Hits 9.7% When The Underemployed And Those Who Have Quit Looking Are Added www.rense.com/general46/theratehits9.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: felusiak Who is Lisa Gluskin> IP: *.nyc.rr.com 31.12.03, 00:43 www.popularpicks.com/gluskin_lisa_2002_finalist_poem.htm Bezrobocie blisko 10% a roboty wbrod. Skad biora sie tacy oszolomieni artysci. Odpowiedz Link Zgłoś
who.cares Kto jest glupszy? Ten co glupote napisal czy ten 31.12.03, 01:10 kto w nia uwierzyl. Wattaku w obliczeniu tego 10% bezrobocia wliczono tych ktorzy pracuja na pol etatu i tych ktorzy zupelnie nie szukaja pracy. A wiec wyobraz sobie ze moja zona, ktora nie pracowala przez 10 lat w ktorych wychowywala nasze dzieci, z nudow poszla na pol etatowa prace. Pracuje sobie dwie godziny na dzien jak napisalem z nudow. I ona wlasnie jest wliczona do tej bezrobotniej grupy 10% HEHEHE! Sa tezmiliny starszych ludzi ktorzy wygodnie sobie zyja z renty czy emerytury i oni tez dla zabiciua czasu pracuja sobie pare godzin na dzien, moze dwa dni w tygodniu. Oni tez sa wliczeni Wliczono rowniez tych ktorzy zupelnie pracy nie szukaja. Czyli jakis len ktory woli z panstwowych zapomog zyc jest tez wliczany w te 10%. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kiciaczek Watto lepiej napiosz cos o tej broni ktora wywoluj IP: 5.5.* / 80.58.7.* 31.12.03, 14:59 trzesienie ziemi Daje slowo ty jestes kretynem tego forum. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: felusiak Watto - KRETYN zwyciezca konkursu IP: *.nyc.rr.com 01.01.04, 18:59 na najwiekszego kretyna forum. Kretyn nie wie, ze nim jest. Bo skad mialby wiedziec. Jak ktos ma zeza to widac w lustrze. Otyly moze sie zwazyc. A co ma poczac biedny kretyn. Ani wagi, ani lustra. Ciezkie jest zycie kretyna, oj ciezkie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gloubiboulga Re: Watto - KRETYN zwyciezca konkursu IP: *.proxy.aol.com 01.01.04, 20:09 Watto czytac warto................ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gloubiboulga Re: Watto - KRETYN zwyciezca konkursu IP: *.proxy.aol.com 01.01.04, 20:11 Po poscie felusiaka wiem, ze nie jestem najgorszym kretynem, dzieki panu. Bon courage Watto!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: felusiak Re: Watto - KRETYN zwyciezca konkursu IP: *.nyc.rr.com 01.01.04, 22:06 pretendentow bylo trzech. watto - zatyczka do dupy, nieprzerwanie snujacy o konspiracji konspirujacych konspiratorow. Ten nie lubi Busha maniekxxx - nawiedzony prawicowiec antysemita. Ten z kolei Busha uwielbia. bimi - teoretyk spisku wszedzie i zawsze. Stosunek do Busha zmienny. Nie wykluczam rowniez, ze w oczach niektorych forumowiczow to ja moge byc pretendentem do nagrody kretyna forum. Watto nazwal mnie zabawnie i z humorem KOZIOLKIEM MATOLKIEM co niewatpliwie rzuca swiatlo na jego wczesne lektury i zainteresowania. Jak ktos wczesniej napisal, wszyscy przenieslismy sie z kibla, gdzie zwyklismy pisac na scianach, na to forum. Osobiscie odmawiam powrotu do kibla i zachecam wszystkich do podobnej postawy. Razem, zjednoczeni winnismy dac odpor tym , ktorzy swoimi niecnymi knowaniami chca ograniczyc nas w naszej radosnej tworczosci, pozbawiajac nas dostepu do najwiekszej sciany w najwiekszym kiblu. Precz z cenzura i ograniczeniem nakladu. Tu sie sra jak w USA. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gloubiboulga Re: Watto - KRETYN zwyciezca konkursu IP: *.proxy.aol.com 03.01.04, 18:56 Najmniej kretynôw jest tam, gdzie nikogo nie ma. Zeby byc kretynem: 1/2 "chance" "szansa?" To jest statystyka, panie Felusiak. Wszyscy czytalismy elementarz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jozef Zawadzki Realistyczne tylko dla niemyslacego kretyna IP: *.drillstar.net 02.01.04, 04:47 Watto dodaj jeszcze emerytow i wtedy dopiero bedzie hucpa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: V.C. do who.cares IP: *.puzaka.net / *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.04, 19:08 Oczywiście w Polsce bezrobocie jest o wiele wyższe niż w USA , ale może byłbyś łaskaw podać jego aktulny poziom w Kaliforni czy w Oregonie ? Odpowiedz Link Zgłoś