millenik 06.04.02, 10:33 archiwum x powrocilo(na jednej z komercyjnych stacji)... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
georghe Re: archiwum 08.04.02, 10:49 Jestem (podobno) jednym z nielicznych przypadków, który nie trawi tego serialu...... Dla mnie to BUŁA, a Polsat to właśćiwa stacja dla tego rodzaju produkcji..... Odpowiedz Link Zgłoś
m.a.r.y.s.i.a Re: archiwum 08.04.02, 16:16 Nie jesteś Georghe takim nielicznym przypadkiem.Ja też nie trawię tego serialu.Głównie z powodu pokazywanych obrzydliwości (może były tylko w tych paru odcinkach,które widziałam). Odpowiedz Link Zgłoś
gadacz Re: archiwum 09.04.02, 08:40 Też mam mieszane odczucia co do Archiwum - ale co powiecie o Twin Peaks ? Szkoda że nikt się nie decyduje powtarzać pokręconych przygód Agenta Coopera.. Odpowiedz Link Zgłoś
georghe Re: archiwum 09.04.02, 08:52 Pamiętam ilu fanów miał Twin Peaks, ale tego również nie oglądałem bo odpuściłem sobie pierwsze odcinki a zaczynać od środka jakoś nie chciałem. Zresztą seriale jak dla mnie mogą wogóle nie istnieć. Odpowiedz Link Zgłoś
millenik Re: archiwum 09.04.02, 18:21 mozna miec mieszane uczucia ale nie mozna nie zauwazac archiwum...chociaz o niebo lepszym serialem jest millenium... Odpowiedz Link Zgłoś
gadacz Re: archiwum 10.04.02, 08:56 Tez mam stosunek do seriali raczej negatywny - raczej bo jest właśnie Twin Peaks. Nie oglądałem go co tydzień - miałem na VHS wszystkie odcinki. Siedziałem przez weekend i zbierałem jak gąbka. To naprawdę zrobiło na mnie wrażenie - raczej to nie serial tylko wciągająca traumatyczna opowieść. Tylko że po takiej dawce jakoś nieufnie spogląda się na świat , ale to raczej świadczy o klasie filmu - zresztą Lynch robi takie rzeczy perfekcyjnie. Polecam wszytkim.. Odpowiedz Link Zgłoś
georghe Re: archiwum 10.04.02, 11:54 trauma - gwałtowne wzruszenie powodujące trwałą zmianę w psychice; uraz psychiczny. :))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
gadacz Re: archiwum 10.04.02, 13:05 Dzięki - przepisałem recenzje bo tak do końca nie wiedziałem co to znaczy :) Odpowiedz Link Zgłoś
m.a.r.y.s.i.a Re: archiwum 11.04.02, 16:29 Osatnim serialem jaki mi się podobał był "Przystanek Alaska". Odpowiedz Link Zgłoś
georghe Re: archiwum 12.04.02, 12:59 Millenik, aleś Ty lakoniczny........ :)))))) Odpowiedz Link Zgłoś