0kowita 13.10.04, 21:07 ....okowita w szklanicach jest. ZDROOOOOOOWIE MŁODEJ PARY !!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
0kowita Re: okowitę podano.... 13.10.04, 21:30 Eeeeeeeeech jak się wzruszyłam na tym ślubie w Słupsku..... .....chlip, chlip......kap, kap...... Odpowiedz Link Zgłoś
cejli Re: okowitę podano.... 13.10.04, 21:37 Okowitko,proszę wytrzyj oczęta.Wszystko jest juz dobrze.Jesteśmy już rodziną,ja i Zuzanka.Polej troszeczkę i poopowiadaj nam młodym co jeszcze przed nami.CMOK.Cejli. Odpowiedz Link Zgłoś
0kowita Re: okowitę podano.... 13.10.04, 21:40 Ocj Cejli, tak się spłakałam...... tak się cieszę, że ludzie się kochają.... .......chlip, chlip......kap, kap...... A co przed Wami ?????? NOC POŚLUBNA........hej. Odpowiedz Link Zgłoś
cejli Re: okowitę podano.... 13.10.04, 21:54 Do nocy poślubnej to jeszcze pare nocy zabawy.CMOK.Cejli. Odpowiedz Link Zgłoś
0kowita Re: okowitę podano.... 13.10.04, 21:56 Eeeeeee facet, wytrzymasz tak ????? Odpowiedz Link Zgłoś
0kowita Re: okowitę podano.... 13.10.04, 22:09 Musisz znaleźć godzinkę dwie na "te sprawy"...... co to chłop nie jestes?? .......chlip, chlip........ Odpowiedz Link Zgłoś
cejli Re: okowitę podano.... 13.10.04, 22:45 0kowitka,ja na TO zawsze znajdę czas,tylko gdzie ta moja żonka uciekła? CMOK.Cejli. Odpowiedz Link Zgłoś
ellenai ale chlejecie 14.10.04, 01:32 po forach!no jasny gwint! na trzezwo to tylko gorlice i nowy sacz! cmok Odpowiedz Link Zgłoś
0kowita Re: ale chlejecie 14.10.04, 19:16 ellenai napisała: ! na trzezwo to tylko gorlice i nowy sacz! cmok HE, HE.....akurat !! Aleks jak wracał z wesela to bloki pomylił. Widziałam przez monitor. Odpowiedz Link Zgłoś
0kowita Re: no cos podobnego hehehe n/t 20.10.04, 16:17 ...... i talerzyka nie oddał bo zbił go (też widziałam)....uprzejmie donoszę. Odpowiedz Link Zgłoś
ellenai Re: no cos podobnego hehehe n/t 20.10.04, 16:52 no to pieknie,koszty wesela ida w gore,przez pobite talerzyki! Odpowiedz Link Zgłoś
0kowita Re: no cos podobnego hehehe n/t 20.10.04, 17:21 Co się kosztami martwisz Elle. Rodzina młodych pokryje.......hehe. Odpowiedz Link Zgłoś
ellenai Re: no cos podobnego hehehe n/t 20.10.04, 17:24 no tak ja zawsze przeliczam w tej lepetynie,nawyk przedslubny,bo musialam za wiele rzeczy sama zaplacic! Odpowiedz Link Zgłoś