Dodaj do ulubionych

okowitę podano....

13.10.04, 21:07
....okowita w szklanicach jest.

ZDROOOOOOOWIE MŁODEJ PARY !!!!!!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • 0kowita Re: okowitę podano.... 13.10.04, 21:30
      Eeeeeeeeech jak się wzruszyłam na tym ślubie w Słupsku.....
      .....chlip, chlip......kap, kap......
      • cejli Re: okowitę podano.... 13.10.04, 21:37
        Okowitko,proszę wytrzyj oczęta.Wszystko jest juz dobrze.Jesteśmy już rodziną,ja
        i Zuzanka.Polej troszeczkę i poopowiadaj nam młodym co jeszcze przed
        nami.CMOK.Cejli.
        • 0kowita Re: okowitę podano.... 13.10.04, 21:40
          Ocj Cejli, tak się spłakałam...... tak się cieszę, że ludzie się kochają....

          .......chlip, chlip......kap, kap......

          A co przed Wami ??????
          NOC POŚLUBNA........hej.
          • cejli Re: okowitę podano.... 13.10.04, 21:54
            Do nocy poślubnej to jeszcze pare nocy zabawy.CMOK.Cejli.
            • 0kowita Re: okowitę podano.... 13.10.04, 21:56
              Eeeeeee facet, wytrzymasz tak ?????
    • cejli Re: okowitę podano.... 13.10.04, 22:01
      ...a mam wyjście?!!!CMOK.Cejli.
      • 0kowita Re: okowitę podano.... 13.10.04, 22:09
        Musisz znaleźć godzinkę dwie na "te sprawy"...... co to chłop nie jestes??

        .......chlip, chlip........
        • cejli Re: okowitę podano.... 13.10.04, 22:45
          0kowitka,ja na TO zawsze znajdę czas,tylko gdzie ta moja żonka uciekła?
          CMOK.Cejli.
          • ellenai ale chlejecie 14.10.04, 01:32
            po forach!no jasny gwint! na trzezwo to tylko gorlice i nowy sacz! cmok
            • 0kowita Re: ale chlejecie 14.10.04, 19:16
              ellenai napisała:

              ! na trzezwo to tylko gorlice i nowy sacz! cmok


              HE, HE.....akurat !! Aleks jak wracał z wesela to bloki pomylił.
              Widziałam przez monitor.
              • ellenai no cos podobnego hehehe n/t 14.10.04, 20:48
                • 0kowita Re: no cos podobnego hehehe n/t 20.10.04, 16:17
                  ...... i talerzyka nie oddał bo zbił go (też widziałam)....uprzejmie donoszę.
                  • ellenai Re: no cos podobnego hehehe n/t 20.10.04, 16:52
                    no to pieknie,koszty wesela ida w gore,przez pobite talerzyki!
                    • 0kowita Re: no cos podobnego hehehe n/t 20.10.04, 17:21
                      Co się kosztami martwisz Elle. Rodzina młodych pokryje.......hehe.
                      • ellenai Re: no cos podobnego hehehe n/t 20.10.04, 17:24
                        no tak ja zawsze przeliczam w tej lepetynie,nawyk przedslubny,bo musialam za
                        wiele rzeczy sama zaplacic!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka