ciupazka 29.04.05, 11:08 U Was pewnie też! Popatrzcie na kamerki AR z Poznania Kalińskiego. Super i pilnujcie kiedy młode boćki sie wyklują ( na żywo): www.bociany.kalinski.pl/ A może i u Was są bocianoluby? Niech się zgłoszą. Hej! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aleks44 Re: Boćki są! 29.04.05, 15:26 nie wiecz czy sa ,ale widzialem 2 tygodnie temu ,wielkie czarne ptaszysko z czerwonymi nogami,jestem przekonany ze to czarny bocian.Pytalem ludzi mowili ze chyba juz przylecialy,choc ja innych nie widzialem Odpowiedz Link Zgłoś
majak_m Re: Boćki są! 29.04.05, 23:50 U mnie ani widu ani slychu. A moze to Ja kiepsko patrze i szukam. Odpowiedz Link Zgłoś
ellenai Re: Boćki są! 30.04.05, 01:16 u mnie bocianow niet ale napewno przylecialy juz w te miejsca w polsce do ktorych zawsze przylatywaly,wiosne macie moi drodzy,taka piekna beskidzka! Odpowiedz Link Zgłoś
aleks44 Re: Boćki są! 30.04.05, 08:23 moze sie jurto gdzies wybiore i na bocki popatrze,pogoda piekna Odpowiedz Link Zgłoś
ellenai Re: Boćki są! 30.04.05, 17:37 uwazaj zeby ci co bociek nie przyniosl w tobolku! Odpowiedz Link Zgłoś
aleks44 Re: Boćki są! 30.04.05, 22:25 Wiesz to sa bardzo sliskie sprawy i nigdy nie mozna powiedziec nigdy,to jest zycie ,a bocki ciagle lataja hehe Odpowiedz Link Zgłoś
ellenai Re: Boćki są! 30.04.05, 22:27 ja bociany to ewentualnie na przyszly rok zamawiam Odpowiedz Link Zgłoś
majak_m Re: Boćki są! 30.04.05, 23:34 No co Ty! Wiesz ile trzeba czekac w kolejce? To nie ot tak i sa. Procedura trwac potrafi miesiacami :P Tak wiec nie masz na co czekac, lepiej zamowic wczesniej ;) Odpowiedz Link Zgłoś
ellenai Re: Boćki są! 30.04.05, 23:35 a cos ty taki ekspert od bocianow?czyzby juz cos ci bocian przyniosl? Odpowiedz Link Zgłoś
majak_m Re: Boćki są! 30.04.05, 23:38 Mnie terminy gonia, wiec z bocianami jeszcze nic do czynienia nie mialem. Narazie nie planuje w najblizszym czasie prowadzic z nimi zadnych transakcji :P Odpowiedz Link Zgłoś
ellenai Re: Boćki są! 30.04.05, 23:42 uwazaj zeby te terminy w bociany sie nie zamienily hehehehheheheh ja tez mam terminy i zero czasu dla bocianow Odpowiedz Link Zgłoś
majak_m Re: Boćki są! 30.04.05, 23:44 Dobra, sliski to temat, wiec zostawmy go na dogodniejszy termin do rozwazan. A Ja zawsze uwazam, ale roznie bywa :( Odpowiedz Link Zgłoś
ellenai Re: Boćki są! 30.04.05, 23:45 ja tez uwazam,ale wlasnie roznie to bywa heheheh Odpowiedz Link Zgłoś
aleks44 Re: Boćki są! 01.05.05, 09:24 to faktycznie bardzo sliski temat hihihi pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
ciupazka Re: Boćki są! 01.05.05, 19:30 Hehe, nie zapatrzcie się, bo bede krzestnom matkom, widze, ze temat chyciył, lekki . latwy i przyjymny. A jaja juz znieśliście, he? Hehe...Fajne te boćki. Hej! www.bociany.kalinski.pl/ Telo.Pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
aleks44 Re: Boćki są! 01.05.05, 20:35 ze on zawrotow glowy nie ma, na takiej wysokosci siedzi i sie jeszcze roozglada acha widzialem dzisiaj bocka siedzi w Gladyszowie i liczy samochody jadace w kierunku granicy ze Slowacja hehe,pewnie tez siedzi na jajach Odpowiedz Link Zgłoś
ciupazka Re: Boćki są! 01.05.05, 20:45 hehe, nawala mi klawiatura ,hej. Nie moge pisac. Odpowiedz Link Zgłoś
ellenai Re: Boćki są! 01.05.05, 23:29 temat wlasnie piekny,lekki ilatwy ciupazko,takie tematy tu chcemy! przyjade do polski to se bocka zalatwie! Odpowiedz Link Zgłoś
aleks44 Re: Boćki są! 02.05.05, 23:47 moze Ci jakiegos zarezerwuje,bo Wiesz jak to z bocianami,nie zawsze przylatuja w terminach dla nas odpowiednich hehehe Odpowiedz Link Zgłoś
ciupazka Re: Boćki są! 09.05.05, 17:53 Za 12 dni się wyklują młode! Pilnować mi!!! Odpowiedz Link Zgłoś
ellenai Re: Boćki są! 09.05.05, 18:56 o mlode bocianow sie kluja, no to pieknie! Odpowiedz Link Zgłoś
aleks44 Re: Boćki są! 09.05.05, 22:52 ciekawe czy wszystkie przezyja,zdarza sie ze matka wypycha z gniazda Odpowiedz Link Zgłoś
aleks44 Re: Boćki są! 09.05.05, 23:07 ja tez ,ale kiedys slyszalem,ze matka wie czy zdola wykarmic i dlatego sama decyduje Odpowiedz Link Zgłoś
aleks44 Re: Boćki są! 09.05.05, 23:30 niestety taka jest przyroda,czasami nawet moze, bezwzgledna Odpowiedz Link Zgłoś
majak_m Re: Boćki są! 09.05.05, 23:38 Bedzie dowod! Pozbawi sie jej praw rodzicielskich. Ale tak to juz w przyrodzie bywa. Czy odrazu okropne to nie wiem. Z pewnościa, w przeciwienstwie do takich zachowan wsrod ludzi, nie jest pozbawione sensu. Ma to przeciez na celu zachowanie przy zyciu pozostalych pisklat. Odpowiedz Link Zgłoś
ellenai Re: Boćki są! 09.05.05, 23:39 no wlasnie masz racje, swiat zwierzat rzadzi sie innym prawami niz swiat ludzi,jakas selekcja musi byc:( Odpowiedz Link Zgłoś
aleks44 Re: Boćki są! 09.05.05, 23:50 selekcja tak,ale dla mnie zbyt bezwzgledna,czy musi zginac ktos ,zeby mogl zyc ktos ??? Odpowiedz Link Zgłoś
ellenai Re: Boćki są! 09.05.05, 23:51 coz ludzie tez tak naprawde to robia,a wojny to niby skad sa? Odpowiedz Link Zgłoś
majak_m Re: Boćki są! 10.05.05, 00:02 Owszem, ale Nasz gatunek mysli raczej egoistycznie. Odpowiedz Link Zgłoś
ciupazka Re: Boćki są! 15.05.05, 17:42 Jeszcze jedną stronkę zapodam: www.polska.pl/spec/bociany2005/index.htm Odpowiedz Link Zgłoś
aleks44 Re: Boćki są! 15.05.05, 18:05 hehehe,ja to zawsze nie doczytam do konca,zobaczylem wpis bocki sa ,wiec kliknalem i nie widze mlodych,pobieglem po binokle i dalej nic, dopiero przeczytalem 5 jaj do wyklucia 6 dni Odpowiedz Link Zgłoś
ciupazka Re: Boćków nie ma! Odleciały!... 26.08.05, 12:50 Smutno, gniazdo puste, poleciały... gdzie? Patrz szlaki wędrowne boćków: www.polska.pl/spec/bociany2005/index.htm A mnie jest szkoda lata...Hej! Odpowiedz Link Zgłoś
ellenai Re: Boćków nie ma! Odleciały!... 26.08.05, 15:50 no tak,czas juz na nie zeby odlatywac! Odpowiedz Link Zgłoś
aleks44 Re: Boćków nie ma! Odleciały!... 27.08.05, 20:02 szkoda,kto bedzie teraz zaby lapac ????,ale na wiosne chyba wroca Odpowiedz Link Zgłoś
ellenai Re: Boćków nie ma! Odleciały!... 27.08.05, 21:49 zaby tez na wiosne sa!cmok Odpowiedz Link Zgłoś
dunajec1 Re: Boćków nie ma! Odleciały!... 28.08.05, 06:27 Wy to tak przyziemnie myslicie,wzniescie sie troche wyzej,a co z przyrostem naturalnym?Ha?Ja bede donosil? Odpowiedz Link Zgłoś
zuzanna6 Re: Boćków nie ma! Odleciały!... 28.08.05, 08:47 u nas ponoć dzieci w kapuście znajdują widziałam w tym roku samotnego bociana, nie wiem czy to on czy ona, ale jedno z nich w drodze zgineło i bedny całe lato samotny siedział, ciekawe czy na drugi rok bedą dwa, czy bociany w takich sytuacjach szukają potem drugiej połowy? Odpowiedz Link Zgłoś
aleks44 Re: Boćków nie ma! Odleciały!... 28.08.05, 09:35 tego to nie wiem,ale przykre Odpowiedz Link Zgłoś
dunajec1 Re: Boćków nie ma! Odleciały!... 29.08.05, 00:05 Jest tak jak u ludzi,szukaja,i znajduja,mialem w domu,no ,w ogrodzie dzikie golebie,jeden zginal,nie powiem jak bo wiem,po roku ten co zostal przyprowadzil ,i bylo znowu dwoje,co potem,nie wiem bo niedlugo po tym wyjechalem,natura,we dwoje lzej. Odpowiedz Link Zgłoś
ellenai Re: Boćków nie ma! Odleciały!... 29.08.05, 04:23 oj zebys wiedzial,ze w dwojke zawsze jest razniej! Odpowiedz Link Zgłoś
aleks44 Re: Boćków nie ma! Odleciały!... 29.08.05, 09:27 potwierdzam ,to swieta prawda,we dwoje razniej Odpowiedz Link Zgłoś