Dodaj do ulubionych

dzien dobry

21.06.05, 11:07
zbudzilem sie ,biore piwo i ide na balkon poczytac gazete
oj zycie ,zycie
byle tak dalej
Obserwuj wątek
    • 0kowita Re: dzien dobry 21.06.05, 14:08
      Dzień dobry.
      Świetny wątek. Będę w nim się kłaniac gdy mnie nieczyste sumienie lub kurwica
      bladym świtem z wyra wykopie.

      A co to znaczy .... piwo i na balkon ????????.........hę ?
      A kto będzie dochód narodowy stanów zjednoczonych podwajał .... hę ?????
      • ouimet Re: dzien dobry 22.06.05, 01:37
        0kowita napisała:
        > A kto będzie dochód narodowy stanów zjednoczonych podwajał .... hę ?????

        taz to czysty zysk dla budzetu Usa.Kazde kupione piwo wnosi kilkanascie centow
        do kasy narodowej natychmiast...:)
    • lemek1 Re: dzien dobry 22.06.05, 03:46
      Okowito odkad zaprzestalem pisac na moim ulubionym forum
      dochody moje wyniosly mysle ze kilka dochodow rocznych
      tamtego admina o ile on cos zarabia a nie 1200 na miesiac
      Korci mnie aby troche z nim sie podroczyc
      no ale to za twoim pozwoleniem tylko
      nie moge ciagle pracowac ja tez potrzebuje rozrywki
      • 0kowita Re: dzien dobry 22.06.05, 06:00
        Skoro mnie pytasz i takiś posłuszny to Ci powiem....ani się waż !!!!
        Na temat tej zabawy już tu napisałam wystarczającą ilośc zdań więc nie myślę
        się powtarzac dodam tylko..... jako nieudolny psycholog amator śmiem twierdzic,
        że Ciebie też to wcale nie bawiło tylko to ....hmmm.. takie typowe dla samców ..
        pokazac kto silniejszy.

        PS.Chwała niebiosom, że ja nie zarabiam takich ilości pieniędzy. Miałabym
        problem na co je wydac.
        • banalna Re: dzien dobry 22.06.05, 14:04
          A skoro mam taki wpływ na Ciebie (nie wiem jakim cudem) to stanowczo wolę
          Jajkonamiekko od Lemka. Lemek jakiś taki śliski.... czy coś.
          • lemek1 Re: dzien dobry 23.06.05, 08:41
            banalna napisała:

            > A skoro mam taki wpływ na Ciebie (nie wiem jakim cudem) to stanowczo wolę
            > Jajkonamiekko od Lemka. Lemek jakiś taki śliski.... czy coś.

            śliski dobrze ze nie miekki

            • 0kowita Re: dzien dobry 23.06.05, 08:51
              Tyż prawda ! Najgorzej jak miekki i wyschnięty.
              Natomiast ślizkośc niekiedy wskazana.
              • milennik11 Re: dzien dobry 23.06.05, 22:33
                ...ja sie budze...i ze strachem patrze na zegarek...ktora godzina...czasami
                jest dobra ...czasami zla...(piwka na balkonie zazdroszcze)...pzdw wsz...
                • lemek1 Re: dzien dobry 24.06.05, 09:13
                  z tym piwkiem to zart
                  nigdy nie pije przed 2 po poludniu
                  a balkon to faktycznie mam ale nie korzystam z niego az tyle co forumowicze z
                  dalekiego.....................
                  Okowito zbudzilem sie i znalazlem w necie dobra wiadomosc...
                  co u ciebie???
                  • 0kowita Re: dzien dobry 24.06.05, 18:58
                    A jakąż to dobrą wiadomośc wyczytałeś ???
                    Podziel się.... dobrymi nowinami dzielic się należy.

                    A co u mnie ? A u mnie sezon ogórkowo-leżakowy.
                    Żywię się mizerią i małosolnymi a w wolnym czasie
                    ....na leżaku, w cieniu bezmyślnie gapię się na
                    chmury.
                    • ouimet Re: dzien dobry 25.06.05, 01:11
                      0kowita napisała:
                      a w wolnym czasie ....na leżaku, w cieniu bezmyślnie gapię się na
                      > chmury.

                      jak ja ci zazdroszcze "cienia".Lezak mam...
                    • lemek1 Re: dzien dobry 25.06.05, 15:39
                      sezon ogórkowy? to widac po aktywnosci na forum
                      pogode macie chyba ladna to chmur nie powinno byc wiele

                      Current ConditionsReported from Rzeszow/Jasionka 06/25/2005 9:00 AM EDT
                      Temperature: 81°F 27°C
                      Conditions: Fair
                      Winds: SSW 13 MPH SSW 21 KPH
                      Relative Humidity: 51%
                      Barometer: 30.00 Steady

                      a wiec mylilem sie pogode macie wspaniala a prognoze jeszcze lepsza
                      ciekawe ze gdy ja tam przyjezdzam to zawsze pada i jest zimno

                      • ouimet Re: dzien dobry 25.06.05, 16:24
                        zakladam,ze ladowales juz w Wwie i Krakowie.Czy zwrociles uwage na inny kolor...
                        powietrza "nad" W-wa,a inny "nad" Krakowem?

                        i techniczne zapytanie:Czy udaje Ci sie -przylatujac,zlapac "kontynuacje" do
                        Rzeszowa?Linie gwarantuja najblizsze lotnisko przy miejscu
                        zamieszkania/Jasionka/,ale w praktyce dla mnie-samolot zawsze odlatuje
                        wczesniej,a nastepny wiele godzin pozniej.Zarowno W-wa i K-kow...
                        Tutaj tez cieplo...
    • 0kowita Re: dzien dobry 27.06.05, 06:09
      Dzień dobry w ten słoneczny, czerwcowy poniedziałek....
      Dzisiaj bedzie dobry dzień... murowane !!
      • lemek1 Re: dzien dobry 28.06.05, 07:08
        Dzień dobry ,a u mnie prawie polnoc
        wlasnie sluchajac CD zakupionego w Polsce 8 lat temu-piosenkarza ktory jest
        praktycznie moim sasiadem(haaahaaaahaa)-przeczytalem w GW ze Wal-mark wkracz do
        Polski.W artykule bylo zdanie o tym ze "Jeśli gigant z USA wywoła wojnę cenową,
        dęba staną dostawcy - którzy już teraz muszą się bardzo starać, by związać
        koniec z końcem."



        I tak sobie mysle ze niestety jestesmy "glupie polaczki" i dlugo musimy sie
        uczyc aby zrozumiec to co inni zrozumieli natychmiast.
        A wiecie moze dlaczego Praga nie zostala zniszczona podczas II wojny?
        A wiecie dlaczego .................?
        Szkoda ze taka droga musimy sie rozumu uczyc.Postawmy sie ,badzmy Chrystusem
        narodow ,ktos nim przeciez musi byc.Pamietacie velvetowa rewolucje??????
        Polski narod zyl w piekle przez prawie 10 lat ,inni wskoczyli na wozek i
        pojechali z nami a zajelo im to tylko kilka dni,tygodni...a my musimy sie
        postawic,pokazac,cierpiec,nie spac po nocach aby innym udowodnic ze 2x2=4.
        Rozmawialem z rodzina w KRAJU i dowiedzialem sie ze Kaczory byly aktorami a
        teraz sa politykami,slepy Wojtek dyskutuje z Leszkiem ktory obiecywal Japonie a
        dostarczyl Bangladesz,rumiany w palacyku mieszka itd,itd
        Dzień dobry jest bo ja na tym sie nieznam i tego nie musze rozumiec
        pozdrawiam apolitycznych,finansowo niezaleznych

      • lemek1 Re: dzien dobry 28.06.05, 07:08
        Dzień dobry ,a u mnie prawie polnoc
        wlasnie sluchajac CD zakupionego w Polsce 8 lat temu-piosenkarza ktory jest
        praktycznie moim sasiadem(haaahaaaahaa)-przeczytalem w GW ze Wal-mark wkracz do
        Polski.W artykule bylo zdanie o tym ze "Jeśli gigant z USA wywoła wojnę cenową,
        dęba staną dostawcy - którzy już teraz muszą się bardzo starać, by związać
        koniec z końcem."



        I tak sobie mysle ze niestety jestesmy "glupie polaczki" i dlugo musimy sie
        uczyc aby zrozumiec to co inni zrozumieli natychmiast.
        A wiecie moze dlaczego Praga nie zostala zniszczona podczas II wojny?
        A wiecie dlaczego .................?
        Szkoda ze taka droga musimy sie rozumu uczyc.Postawmy sie ,badzmy Chrystusem
        narodow ,ktos nim przeciez musi byc.Pamietacie velvetowa rewolucje??????
        Polski narod zyl w piekle przez prawie 10 lat ,inni wskoczyli na wozek i
        pojechali z nami a zajelo im to tylko kilka dni,tygodni...a my musimy sie
        postawic,pokazac,cierpiec,nie spac po nocach aby innym udowodnic ze 2x2=4.
        Rozmawialem z rodzina w KRAJU i dowiedzialem sie ze Kaczory byly aktorami a
        teraz sa politykami,slepy Wojtek dyskutuje z Leszkiem ktory obiecywal Japonie a
        dostarczyl Bangladesz,rumiany w palacyku mieszka itd,itd
        Dzień dobry jest bo ja na tym sie nieznam i tego nie musze rozumiec
        pozdrawiam apolitycznych,finansowo niezaleznych

        • lemek1 Re: dzien dobry 28.06.05, 07:11
          Wal-Mart oczywiscie
          a dlaczego 2 razy sie powiesilo to nie wiem,nie bylo to zamierzone
    • 0kowita Re: dzien dobry 04.07.05, 05:46
      W nowym tygodniu dzień dobry mówię....
      • lemek1 Re: dzien dobry 04.07.05, 06:19
        dobry bo jutro nie pracuje
        ale co ty Okowito o tej porze robisz
        czyzbys znowu wizytowala sasiadow?
        • 0kowita Re: dzien dobry 04.07.05, 06:23
          Przecie to pora zupełnie niedziwna.... pierwsza zmiana już dawno przy maszynach.
          Sąsiadów wizytowałam, owszem... byłam już dziś w Nowym Sączu i w Przeworsku
          (zgodnie z zasadą..."bywaj tam gdzie cię tolerują").
          • lemek1 Re: dzien dobry 04.07.05, 06:29
            tak masz racje ja musze do lozka sie udac
            dopoki zona to toleruje
            have good day -po polsku mowiac dobrego dnia ci zycze
            • handziaa Re: dzien dobry 04.07.05, 12:30
              It should be "have a good day",however americans use "have a nice day " so
              have a good day okowita's strange fellow.
              • georghe Re: dzien dobry 04.07.05, 14:30
                O la Boga. Handziu, to Ty zyjesz ??
                :))
              • lemek1 Re: dzien dobry 04.07.05, 15:16
                handziaa napisała:

                > It should be "have a good day",however americans use "have a nice day " so
                > have a good day okowita's strange fellow.

                handziaa moze bys zostala moim korepytetorem(?) z amerykanskiego angielskiego?
                Musialem byc glodny ze zjadlem to EEEEEEE a to niedobrze najesc sie przed snEm.
                Dziekuje za twoja uwagEEEEEEEEE
                • adas49 Re: dzien dobry 04.07.05, 16:10

                  Kurcze pioro, baby to maja lzej! Gdybym to ja popelnil jakas uwage
                  lingwistyczna i smial poprawiac ktoregos z hegemonow tego forum to od razu
                  bylbym zwyzywany od chamow, prostakow i kompleksiarzy! Na dodatek jeszcze
                  znalazby sie zapewne jakis ciec, co chcialby mnie pobic!
                  To niesprawiedliwe, ze kobiety maja lepiej a faceci od razu miekna *, kiedy
                  widza, ze wpis popelnila kobieca raczka! Jestem za rownouprawnieniem plciowym!

                  *nie wszedzie miekna, w niektorych miejcach wrecz na odwrot...
                  • cortez Re: dzien dobry 05.07.05, 01:21
                    Pojawila sie legenda jasielskiego forum,pozeracz meskich serc i kosc w gardle
                    calej reszty.Czyzby zanosilo sie na burze ?
            • ouimet Re: dzien dobry 05.07.05, 03:04
              lemek1 napisała:

              > have good day -po polsku mowiac dobrego dnia ci zycze

              a moze:miej dobry dzien?
              • lemek1 Re: dzien dobry 05.07.05, 03:59
                no to teraz juz mam 2 nauczycieli jezyka amerykanskiego
                i to bezplatnych czyli free
                ouimet wiedzialem ze tych rakiet po setce nie kupujesz
                zgadnij skad mi to do glowy przyszlo
                jestes zazdrosny o ..................... czy po prostu.....................
                • ouimet Re: dzien dobry 06.07.05, 04:15
                  fakt.tych rakiet "po stowie" nie kupuje
                  Nie zazdrosc mi.Ja ubolewam nad Twoimi...caly czas rozmawiacie w domu-Rodzinie
                  kto i co kupil, i za ile wiecej?/drozej?/
                  ps.
                  zazdrosze innych banknotow,ale ciesze sie ze nie jestem "tam"....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka