harnasi 09.07.05, 08:30 mam juz tego Dość kurka wodna jak tak mozna w niemczech taki fragment drogi buduje sie 6 miesiecy u nas 3 lata !!!! mało tego buduje to firma niemiecka !!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
cuski NIGDY !!! 09.07.05, 23:13 W USA, przez 3 lata, wybudowaliby droge szybkiego ruchu, z Karoliny Pld. na Alaske, he he he... a w Jasle nie moga skonczyc kawalka obwodnicy !!! Pozdrawiam :D Odpowiedz Link Zgłoś
cuski Szamani 15.07.05, 04:25 Zarzad Miejski w Mendozie w stanie Veracruz na polnocy Meksyku wezwal kilku najslawniejszych w okolicy szamanow, aby oczyscili miasto ze "zlych wibracji" i "negatywnej energii", ktore sprawiaja, ze roboty drogowe ciagna sie tam latami, albo wogole nie moga ruszyc z miejsca. Moze Zarzad Miasta Jasla powinien zwerbowac jednego takie szamana ! Odpowiedz Link Zgłoś
ouimet Re: Szamani 16.07.05, 01:34 cuski napisał > Moze Zarzad Miasta Jasla powinien zwerbowac jednego takie szamana ! po cholere...wystarczy ze przylecisz do kraju i zawitasz w jasle!Zadziala... > Odpowiedz Link Zgłoś