Dodaj do ulubionych

kiedy skończa tą obwodnice!!!

09.07.05, 08:30
mam juz tego Dość kurka wodna jak tak mozna w niemczech taki fragment drogi
buduje sie 6 miesiecy u nas 3 lata !!!! mało tego buduje to firma
niemiecka !!!
Obserwuj wątek
    • cuski NIGDY !!! 09.07.05, 23:13
      W USA, przez 3 lata, wybudowaliby droge szybkiego ruchu,
      z Karoliny Pld. na Alaske, he he he... a w Jasle nie moga skonczyc kawalka
      obwodnicy !!!

      Pozdrawiam :D
    • cuski Szamani 15.07.05, 04:25
      Zarzad Miejski w Mendozie w stanie Veracruz na polnocy Meksyku wezwal kilku
      najslawniejszych w okolicy szamanow, aby oczyscili miasto ze "zlych wibracji"
      i "negatywnej energii", ktore sprawiaja, ze roboty drogowe ciagna sie tam
      latami, albo wogole nie moga ruszyc z miejsca.

      Moze Zarzad Miasta Jasla powinien zwerbowac jednego takie szamana !
      • ouimet Re: Szamani 16.07.05, 01:34
        cuski napisał
        > Moze Zarzad Miasta Jasla powinien zwerbowac jednego takie szamana !

        po cholere...wystarczy ze przylecisz do kraju i zawitasz w jasle!Zadziala...
        >

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka