Dodaj do ulubionych

Gdzie na studia???

22.07.07, 19:00
Jestem z Krakowa i wybieram sie na studia do Nowego Sacza - PWSZ Jak myslicie - a moze nawet tam studiujecie:)- jak jest na studiach w Nowym saczu??gdzie mozna zanelsc stancje??Duzo jest osob ,,przyjednych" na studia???bardzo prosze o wszelie iformacje:)
Obserwuj wątek
    • toni31 Re: Gdzie na studia??? 23.07.07, 20:33
      A to dopiero z Kraka do Sacza. Wiesz co jak już PWSZ to proponuję instytut
      techniczny mają nowy obiekt, ciekawe kierunki IT, to ważne bo WSB NLU buduje w
      Saczu miasteczko multimedialne największe w polsce centrum IT to i pewnie praca
      po tego typu studiach może być. Co do stancji to PWSZ ma akademik na ul.
      DŁugosza nieopodal dworca PKS,pozatym proponuję poszukać mieszkań w
      ogłoszeniach z tego co słyszałem to wiele osób pracuje na wyspach i wynajmują w
      saczu w miare nie drogo mieszkania. A poztym to powodzenia życzę nowemu
      sądeczaninowi.
      • aaaa666 Re: Gdzie na studia??? 24.07.07, 09:26
        Dzieki wilkie:) Wybralam PWSZ kierunek pielegniarstwo Mam nadziej ze dam sobie rade w nowym miescie , wscrod nowych ludzi ... :) dzieki wilkei jeszczer az za informacje:)pozdrawiam :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka