aaaa666
22.07.07, 19:00
Jestem z Krakowa i wybieram sie na studia do Nowego Sacza - PWSZ Jak myslicie - a moze nawet tam studiujecie:)- jak jest na studiach w Nowym saczu??gdzie mozna zanelsc stancje??Duzo jest osob ,,przyjednych" na studia???bardzo prosze o wszelie iformacje:)