Dodaj do ulubionych

Praca dla absolwentów

28.01.02, 22:23
Jak zachęcić pracodawców, by zatrudniali ludzi po studiach. Pytam, bo niedługo
ja będę szukał zajęcia.
Obserwuj wątek
    • shadok Re: Praca dla absolwentów 28.01.02, 22:25
      Lepiej już dziś zacznij się starać o wizę do USA :-)
      • malopolanin Re: Praca dla absolwentów 28.01.02, 22:27
        Kocham Polskę i z nią wiąże przyszłość.
        • georghe Re: Praca dla absolwentów 04.02.02, 17:26
          Podobno, żeby do czegoś dojść pierwszy milion trzeba ukraść.....
    • Gość: Zibi Re: Praca dla absolwentów IP: *.rsk.pl 04.02.02, 18:18
      Kazdy pracodawca chce nas tylko wyruchac (oczywiscie w przenosni :)) i
      optymalnym rozwiazaniem dla nich byloby gdyby to my placilismy im za nasza
      prace dla nich.Ja na szczescie mam tych frajerow juz z glowy . Ludzie nie
      szukajcie pracy tylko sami cos kombinujcie , nie dajcie sie wykorzystywac
      kolesiom , ktorzy czesto nie sa nawet w polowie tak wyksztalceni jak wy.
      • shadok Re: Praca dla absolwentów 04.02.02, 20:47
        Zibi, fajnie to napisałeś, ale nie każdy może prowadzić jakiś biznes. Ja na
        przykład się do tego nie nadaję. Nie mam "smykałki". A tak w ogóle, to nie
        możemy wszyscy pracować na swoim.
        • malopolanin Re: Praca dla absolwentów 04.02.02, 20:50
          TY nie masz smykałki, to kto ją może mieć jak nie TY ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka