malopolanin 28.01.02, 22:23 Jak zachęcić pracodawców, by zatrudniali ludzi po studiach. Pytam, bo niedługo ja będę szukał zajęcia. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
shadok Re: Praca dla absolwentów 28.01.02, 22:25 Lepiej już dziś zacznij się starać o wizę do USA :-) Odpowiedz Link Zgłoś
malopolanin Re: Praca dla absolwentów 28.01.02, 22:27 Kocham Polskę i z nią wiąże przyszłość. Odpowiedz Link Zgłoś
georghe Re: Praca dla absolwentów 04.02.02, 17:26 Podobno, żeby do czegoś dojść pierwszy milion trzeba ukraść..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zibi Re: Praca dla absolwentów IP: *.rsk.pl 04.02.02, 18:18 Kazdy pracodawca chce nas tylko wyruchac (oczywiscie w przenosni :)) i optymalnym rozwiazaniem dla nich byloby gdyby to my placilismy im za nasza prace dla nich.Ja na szczescie mam tych frajerow juz z glowy . Ludzie nie szukajcie pracy tylko sami cos kombinujcie , nie dajcie sie wykorzystywac kolesiom , ktorzy czesto nie sa nawet w polowie tak wyksztalceni jak wy. Odpowiedz Link Zgłoś
shadok Re: Praca dla absolwentów 04.02.02, 20:47 Zibi, fajnie to napisałeś, ale nie każdy może prowadzić jakiś biznes. Ja na przykład się do tego nie nadaję. Nie mam "smykałki". A tak w ogóle, to nie możemy wszyscy pracować na swoim. Odpowiedz Link Zgłoś
malopolanin Re: Praca dla absolwentów 04.02.02, 20:50 TY nie masz smykałki, to kto ją może mieć jak nie TY ? Odpowiedz Link Zgłoś