17.01.13, 14:39
Znowu telkab robi nas w konia ! zniknął kanał, żadnych informacji -nic wzamian ,kasa ta sama!....
Obserwuj wątek
    • maariusz01 Re: TVN7 17.01.13, 15:25
      W telewizji cyfrowej czy analogowej wyłączyli TVN7?
      • cinosan Re: TVN7 17.01.13, 15:27
        U mnoe w analogu-nie korzystam narazie z cyfrówki
    • wfe416n Re: TVN7 18.01.13, 14:13
      U mnie jest.
    • ebes Re: TVN7 24.01.13, 14:06
      A co z Viasat History? Nie ma już od piątku.
      • ebes Re: TVN7 24.01.13, 14:13
        Już wiem - nie będzie go już w telewizji analogowej, będzie tylko w ofercie cyfrowej.
        • kol Re: TVN7 24.01.13, 14:29
          Pal licho, że wyłączają te programy. Telkab każe sobie płacić za analoga - jest w czynszu - nawet wtedy kiedy kupisz u nich TV cyfrową. I to jest wkurzające. Dlatego z nich zrezygnowałem. Korzystam tylko z internetu.
          • cezariano Re: TVN7 24.01.13, 14:41
            Trzeba się zbuntować i zmienić umowę z Telkab, żeby pakiet podstawowy nie był w czynszu. Jak ktoś nie chce oglądać TV, niech nie płaci.
            • kol Re: TVN7 24.01.13, 14:54
              Ja go już w czynszu nie mam, bo wypowiedziałem im umowę na tv. Niestety ci którzy kupują cyfrę telkabu płacić za analoga muszą. Negocjacji nie ma. Płacisz i bierzesz, albo wypad.
              Opłata dla Abonentów Pełnego Pakietu Telewizji Kablowej Analogowej wynosi co prawda 0 zł. Ale za dostęp do cyfry liczą sobie 9 zł.
              • wersy2 Re: TVN7 12.12.13, 23:56
                Ma ktoś dostęp do listy kanałów tv analogowej? Znikła ze strony telkab...

                To jaka jest w końcu minimalna CAŁKOWITA opłata za podstawowy pakiet TV cyfrowej? Coś się dolicza do tych 32 zł, które podają na stronie?

                I jeszcze pytanie dodatkowe - czy można korzystać z Wi-Fi bez dodatkowej opłaty podłączając własny router, czy w jakiś sposób to blokują/zabraniają?
                • cinosan Re: TVN7 13.12.13, 09:30
                  Opłat nie znam, za WI-FI opłat nie biorą-chyba ze korzystasz od nich to wychodzi cos koło 8 zł. Analogowe mam ,ale cos z grudnia 2012 r. (w excelu) mogę przesłac. A z STK czy tej drugiej reklamowej strony to wszystkie informacje poznikały - aby się dowiedzieć kiedy Panorama (też porażka ,ale niektóre pozycje warto obejrzeć by się czegoś więcej dowiedzieć!). Kiedys była telegazeta a teraz siedź człowieku prze 1/2 godziny i śledź, może zauważysz a jak nie to sobie wejdź łaskawie na ich stronę! No cóż , chyba konkurencja ich przerasta i nie "nadążają"
                • 3piotr34 Re: TVN7 13.12.13, 14:46
                  jesli o wifi chodzi , to podłącza sie bez problemu , nie ma zadnych blokad , uzywam od roku...
              • anubis76x Re: TVN7 13.12.13, 22:02
                Jak zrezygnować z analoga ? wkurza mnie to że płacę 15 zł w czynszu za coś czego nie oglądam ( talerz ), mam u nich internet co komplikuje sprawę... jakiś filtr muszą założyć co kosztuje 100 zł...
                ps. w skrzynce na listy dostałem ofertę UPC.
                • 3piotr34 Re: TVN7 19.12.13, 19:35
                  byłem dzis w telkabie i od 1 stycznia nie będę juz płacił w czynszu za kablowke:)
        • ebes Re: TVN7 31.01.13, 14:47
          A jednak powrócił.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka