cinosan 17.01.13, 14:39 Znowu telkab robi nas w konia ! zniknął kanał, żadnych informacji -nic wzamian ,kasa ta sama!.... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
maariusz01 Re: TVN7 17.01.13, 15:25 W telewizji cyfrowej czy analogowej wyłączyli TVN7? Odpowiedz Link Zgłoś
cinosan Re: TVN7 17.01.13, 15:27 U mnoe w analogu-nie korzystam narazie z cyfrówki Odpowiedz Link Zgłoś
ebes Re: TVN7 24.01.13, 14:13 Już wiem - nie będzie go już w telewizji analogowej, będzie tylko w ofercie cyfrowej. Odpowiedz Link Zgłoś
kol Re: TVN7 24.01.13, 14:29 Pal licho, że wyłączają te programy. Telkab każe sobie płacić za analoga - jest w czynszu - nawet wtedy kiedy kupisz u nich TV cyfrową. I to jest wkurzające. Dlatego z nich zrezygnowałem. Korzystam tylko z internetu. Odpowiedz Link Zgłoś
cezariano Re: TVN7 24.01.13, 14:41 Trzeba się zbuntować i zmienić umowę z Telkab, żeby pakiet podstawowy nie był w czynszu. Jak ktoś nie chce oglądać TV, niech nie płaci. Odpowiedz Link Zgłoś
kol Re: TVN7 24.01.13, 14:54 Ja go już w czynszu nie mam, bo wypowiedziałem im umowę na tv. Niestety ci którzy kupują cyfrę telkabu płacić za analoga muszą. Negocjacji nie ma. Płacisz i bierzesz, albo wypad. Opłata dla Abonentów Pełnego Pakietu Telewizji Kablowej Analogowej wynosi co prawda 0 zł. Ale za dostęp do cyfry liczą sobie 9 zł. Odpowiedz Link Zgłoś
wersy2 Re: TVN7 12.12.13, 23:56 Ma ktoś dostęp do listy kanałów tv analogowej? Znikła ze strony telkab... To jaka jest w końcu minimalna CAŁKOWITA opłata za podstawowy pakiet TV cyfrowej? Coś się dolicza do tych 32 zł, które podają na stronie? I jeszcze pytanie dodatkowe - czy można korzystać z Wi-Fi bez dodatkowej opłaty podłączając własny router, czy w jakiś sposób to blokują/zabraniają? Odpowiedz Link Zgłoś
cinosan Re: TVN7 13.12.13, 09:30 Opłat nie znam, za WI-FI opłat nie biorą-chyba ze korzystasz od nich to wychodzi cos koło 8 zł. Analogowe mam ,ale cos z grudnia 2012 r. (w excelu) mogę przesłac. A z STK czy tej drugiej reklamowej strony to wszystkie informacje poznikały - aby się dowiedzieć kiedy Panorama (też porażka ,ale niektóre pozycje warto obejrzeć by się czegoś więcej dowiedzieć!). Kiedys była telegazeta a teraz siedź człowieku prze 1/2 godziny i śledź, może zauważysz a jak nie to sobie wejdź łaskawie na ich stronę! No cóż , chyba konkurencja ich przerasta i nie "nadążają" Odpowiedz Link Zgłoś
3piotr34 Re: TVN7 13.12.13, 14:46 jesli o wifi chodzi , to podłącza sie bez problemu , nie ma zadnych blokad , uzywam od roku... Odpowiedz Link Zgłoś
anubis76x Re: TVN7 13.12.13, 22:02 Jak zrezygnować z analoga ? wkurza mnie to że płacę 15 zł w czynszu za coś czego nie oglądam ( talerz ), mam u nich internet co komplikuje sprawę... jakiś filtr muszą założyć co kosztuje 100 zł... ps. w skrzynce na listy dostałem ofertę UPC. Odpowiedz Link Zgłoś
3piotr34 Re: TVN7 19.12.13, 19:35 byłem dzis w telkabie i od 1 stycznia nie będę juz płacił w czynszu za kablowke:) Odpowiedz Link Zgłoś