Dodaj do ulubionych

Warsztat samochodowy

06.12.05, 08:06
Przestrzegam Was przed warsztatem samochodowym mieszczącym się przy ul Majowej
- chodzi o ten doklejony do stacji diagnostycznej przy skrzyżowaniu al.
Jerozolimskich i B. Prusa w Pruszkowie. Jest tam bardzo nie miły Pan, który
oszukuje klientów.
Obserwuj wątek
    • cinosan Re: Warsztat samochodowy 06.12.05, 10:52
      No tak,ale na czym polega to jego oszukaństwo? bierze więcej pieniązków niz
      powinien? nie wydaje bądź źle wydaję resztę? fałszuje dokumenty? niby wykonuje
      usługę ale jej nie przeprowadza? mówi że w samochodzie wszystko jest
      ok ,wstępluje ci pieczatkę a po wyjeździe z warsztatu samochód rozkracza się na
      tym własnie skrzyżowaniu????
      • pracownicabanku Re: Warsztat samochodowy 06.12.05, 12:34
        Źle wykonuje usługę i zwala winę na klienta, a ściślej mówiąc na jego samochód.
        Wymyśla kłamstwa tylko po to żeby nie przyznać się do winy. Kręci i wygłasza
        sprzeczne odpowiedzi na zadawane pytania. Jest nie miły i traktuje ludzi z góry.
    • pracownicabanku Re: Warsztat samochodowy 06.12.05, 12:41
      I nie chodzi o stację diagnostyczną, ale o warsztat obok - sklep, wulkanizacja itd.
      • mwirek Re: Warsztat samochodowy 09.12.05, 00:58
        Czym sobie zasłużył ten pan - a właściwie panowie (bo nie jest jeden) na taką
        ogólnikową opinię od pracownicybanku, która zapewne wybitnie zna się na
        technice? Ja akurat mam odrębne zdanie o tym warsztacie, chociaż naprawy
        robiłem tam okazjonalnie. Obsługa miła i fachowa. Drobne, dodatkowe prace są
        wykonywane extra. Zawsze tak było. 20 lat temu rozleciał się wielowypust pod
        fajką od wycieraczki w Maluchu. Aby to kupić trzeba było czekać 2 tygodnie.
        element został zespawany na miejscu, bez straty czasu. Ostatni raz byłem tam na
        kontroli z samochodem na początku roku (zamiast płacić krocie w serwisie). Ceny
        umiarkowane i jak zawsze miła obsługa.
        • millerek Re: Warsztat samochodowy 09.12.05, 08:04
          mwirek napisał:

> Czym sobie zasłużył ten pan - a właściwie panowie (bo nie jest jeden) na taką
          > ogólnikową opinię

A ja myślę, że nie trzeba znać się na technice żeby zorientować się, że ktoś Ci
          oszukuje.
        • pracownicabanku Re: Warsztat samochodowy 09.12.05, 08:10
          mwirek napisał:

> Czym sobie zasłużył ten pan - a właściwie panowie (bo nie jest jeden) na taką
          > ogólnikową opinię od pracownicybanku, która zapewne wybitnie zna się na
          > technice?

Wyobraż sobie, że się znam.
          Ja akurat mam odrębne zdanie o tym warsztacie, chociaż naprawy
          > robiłem tam okazjonalnie.

Ty masz swoje zdanie, a ja mam swoje, oparte na konkretnym przykładzie. Nie
          podoba mi się ten warsztat.

• wandzia1 Re: Warsztat samochodowy 09.12.05, 14:24
            mnie również. zawsze jak jest tam nas samochodzik to sa póxniej same kłopoty i
            trzeba znowu go reperować. Do kitu ten warstat.
    • Gość: Prince91 Re: Warsztat samochodowy IP: *.fiberlink.pl 29.07.22, 20:09
      Ja mogę szczerze polecić solidne i uczciwe miejsce - Auto Matraszek w Markach, gdzie mają super serwis samochodowy, który wykonuje szeroki zakres usług. Mechanika, lakiernictwo, blacharstwo, auto spa. Bardzo wysoki poziom tych usług i miła, profesjonalna obsługa.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka