Dodaj do ulubionych

Gdzie kupić wózek dla dziecka...

14.06.09, 21:09
Witam serdecznie,
czy możecie Państwo polecić jakiś sklep, gdzie można kupić solidnie i niedrogo wózek dla dziecka, łóżeczko itp.?

Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • monika3411 Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka... 14.06.09, 21:26
      Zależy co rozumiemy pod słowem "niedrogo". Wczoraj w Jankach
      oglądałam wózki Chicco, zdrowo ponad 2000 zł. Moim zdaniem brzydkie
      i niewarte tych pieniędzy.
      Dużo wózków jest na Allegro. Moim zdaniem warto kupić używany.
      Zwłaszcza jeśli mamy ograniczony budżet. Wszak i tak maluch pojeździ
      nim kilka miesięcy, a potem przesiądzie się do spacerówki. Osobiście
      nie będę kupować wózka głebokiego ze spacerówką, bo nie podobają mi
      się spacerówki montowane na stelażu wózka głębokiego, więc szukam
      wózka tylko głębokiego. Prawdopodobnie będzie to "Kortina" Roan. W
      niektórych sklepach internetowych można go kupić bez spacerówki :-)
      Myślę, że warto postudiować forum "Wózki dziecięce". Choć osobiście
      jestem lekko skołowana po jego lekturze.... Oto link :
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=22462
      Co do łózeczka, jak i reszty wyprawki, to prawdopodobnie kupię na
      Allegro. Ze względu na bardzo konkurencyjne ceny w stosunku do
      sklepów naziemnych. Np w "Smyku" śpioszki kosztują ok.25 zł, na
      Allegro bez problemu kupisz poniżej 10 zł. Oczywiście mówię o
      ciuszkach nowych :-)
      Sklepy w Pruszkowie, o których mi wiadomo to "Kubuś" na Niecałej,
      sklep w pawilonach na WP i sklep na Kościelnej (sprzedają również na
      Allegro).
      Jakbyś miała jakieś pytania, to chętnie odpowiem jeśli będę
      potrafiła :-)
      Zaczynam kompletować wyprawkę, więc mam nadzieję być coraz bardziej
      na bieżąco ;-)
      • kaliaa Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka... 14.06.09, 21:46
        a najlepiej wyposazony sklep w pruszkowie bobas na ulicy prusa
        naprzeciwko parku?
        ps za 10 zl to kupisz spioszki juz za msc na wyprzedazach w sklepach
        sieciowych :) w smyku rowniez w tej cenie beda :)
        • monika3411 Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka... 14.06.09, 21:58
          Fakt, zapomniałam o sklepie na Prusa. Jednakże po jednorazowej
          wizycie w tym sklepie wiem, że nie będę jego klientką.
          Pewnie masz rację z tymi wyprzedażami. Nie wzięłam ich pod uwagę.
          • kaliaa Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka... 14.06.09, 22:15
            wyprzedaze to dobra rzecz, a zawsze najwiekszy wybor jest wlasnie
            ubranek w malych rozmiarach. Ja kompletwalam obie wyprawki wlasnie
            na wyprzedazach, warto tez wspomniec o tesco maja swietne pajace i
            bodziaki w niskich cenach, a na wyprzedazy w b niskich.
            A z ciekawosci spytam coz sie wydarzylo w bobasie ze stracili
            kientke?
            • monika3411 Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka... 14.06.09, 22:28
              O tak, tescowe ciuszki są słodziutkie i wyglądają na niezłej
              jakości :-) Ceny też mają całkiem przyzwoite :-)
              A w Bobasie cóż, nie lubię mieć poczucia, że przeszkadzam
              pracownikom i ich znajomym w pogaduszkach. Jak to było w "Co mi
              zrobisz jak mnie złapiesz" - do Bydgoszczy będę jeździć..... ;-)
              • piotr.jasinski Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka... 15.06.09, 15:38
                Hmm, dziwne - ja tam bardzo lubię ten sklep (znajomym nie jestem:)),
                zawsze nam doradzą a często też sprowadzą coś co sobie upatrzymy.

                A co do wózków - polecam Emmaljungę, nie wiem czy w Pruszkowie jest
                osiągalna (ja kupowałem w Warszawie) - mój wózek wozi aktulanie
                trzeciego pasażera, a zwiedził już kawałek świata. Sądzę, że nawet z
                używanego będzie spora pociecha.
    • rene26 Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka... 15.06.09, 09:36
      jest jeszcze sklep Maluszek w Michałowicach - ceny chyba niezbyt
      wygórowane no i wybór spory, albo w Babicach na rynku
    • agaluka.1 Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka... 15.06.09, 14:07
      ja mam wózek uzyany do sprzedania, spacerówka-parasolka,po mojej
      córce,ale bardzo krótko używany, i chodzik. Zdjecia dam na
      meila.pozdrawiam
      • kwika Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka... 15.06.09, 17:12
        Też polecam sklep Maluszek przy jerozolimskich. Stosunkowo tanio,
        dobra obsługa (pomimo, że sami panowie).
        Kupowałem tam wózek. Najtańszy jaki znalazłem i co najważniejsze
        spełniał Masze wszystkie wymagania.
    • lunia0 Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka... 15.06.09, 20:54
      Ja wszystkie -no prawie- zakupki zrobiłam w sklepie Mama i Tata w
      Babicach tzn wozek, łóżeczko i komoda plus reszta potrzebnych
      gadżetów, naprawdę polecam, przy większych zakupach dostaje się
      rabat 5% a ceny niektóre tańsze niż na allegro. Pozatym uważam że
      nasz Pruszkowski Bobas jest oki, jest w nim wszystko a jeśli nie to
      prawie wszystko.
      • catalina81 Re: Gdzie kupić wózek dla dziecka... 16.06.09, 09:36
        wózek proponuję obejrzeć w sklepie np świat dziecka i potem poszukać na allegro
        albo w sklepie internetowym (ja kupowałam w www.bobowozki.pl mieli świetne
        promocje) - mam jedo bartatina classic - bardzo podobna do emaljungi ale dużo
        tańsza.

        po zakupy wyprawkowe - pd ciuszków, przez pościele, meble po smoczki i butelki
        warto wybrać się do Grójca, są tam dwie hurtownie Jowiś i Chaber (www.chaber.pl)
        ceny są bardzo konkurencyjne - na całej wyprawce oszczędziłam około 500zł w
        porównaniu do sklepów w Pruszkowie i Warszawie.

        ciuszki w tesco polecam - bodziaki i pajacyki są dobrej jakości i wychodzi
        niedrogo, bo około 10zł za sztukę.
    • viking03 w Markach jest TUTEK 20.06.09, 14:16
      zobacz tutaj www.tutek.pl , mają tam wszystko w jednym miejscu, ja z
      żoną pojechałem do Marek i załatwiliśmy wszystko od ręki, obsługa
      baaaaaaaaardzo miła i kompetentna w doradzeniu "co do czego się
      przyda"
      • kol Re: w Markach jest TUTEK 20.06.09, 21:39
        ja zas wozek kupilem we wspomnianym sklepie na Prusa. To byla
        spacerowka - nie parasolka oczywiscie z nosidelkiem i wystarczyla
        dla malucha. A po wyjeciu nosidelka mlody jezdzi wozkiem spacerowka
        do dzis - 3 lata.
        kupilem wozek w tym sklepie przez przypadek, bo w necie bylo
        zaledwie 50 zl taniej. A firma Peg Perego - nie wiem czy dobrze
        napisalem.
        • monika3411 Kol 20.06.09, 22:36
          Mam nadzieję, że nie zostanie to odebrane jako kryptoreklama czy
          cuś, ale możesz napisać jak się spisuje ten Peg Perego? Właśnie się
          przymierzam do zakupu i chyba właśnie na tej marce się skończy :-)
          Czytałam o nich (tych wózkach) same zachwyty, że nie do zdarcia, że
          w miarę lekkie (co nie jest bez znaczeniu, bo w perspektywie mam
          targanie go na 3 piętro), że dają radę na chodnikach, ale i w
          terenie. To wszystko prawda? Dziękuję za opinię :-)
          • kaliaa Re: Kol 21.06.09, 07:43
            Jestem posiadaczka juz 3 wozka peg perego i potwierdzam ze sa
            swietne :) Szczerze polecam a o ktorym modelu myslisz? Gleboki czy
            jakass spacerowka z gondola?
            • monika3411 Kaliaa 21.06.09, 08:48
              Oooo dzięki serdeczne :-) Po lekturze forum "wózki dziecięce" jestem
              lekko skołowana, miło więc na własnym podwórku usłyszeć opinię :-)
              Myślę o modelu Young na stelażu classico.
              • kol Re: Kaliaa 21.06.09, 11:25
                Ja niestety modelu nie pamietam chwilowo. Ale generqalnie Peg Perego
                byl wybrany ze wzgledu na wage - bardzo lekki aluminiowy chyba
                stelaz, a wnoszenie na 3 pietro bylo po drodze.
                Po trzech latach odpadla od niego jedna czesc - aluminiowa
                poprzeczka od ramy z tylu, ale generlanie wozkowi to nie
                zaszkodzilo. Cieko go tez sie sklada, bo mimo iz jest to prosty
                system, to wozek potrafi podczas przenoszenia sie rozlozyc. Poza tym
                kolka mu lataja i mozna powiedziec ze sie zrobil gibki jakis, ale
                sie nie rozpada i nie ma to wplywu na jazde.
                Powiem tak, jesli ktos nie chce wydawac fortuny, to calkiem dobry
                wybor. Ale pewnie mozna znalezc rownie lekkie, ale ciezsze finansowo
                opcje.
              • rene26 Re: Kaliaa 21.06.09, 20:51
                hej, tu jest wątek właśnie o tym wózku
                forum.gazeta.pl/forum/w,22462,96396430,,peg_perego_gond_young_stelaz_classico_jakie_opinie.html?v=2
                ja obecnie posiadam PP Atlantico, sprawuje się super mimo, że
                kupiłam używany
                • kwika Re: Kaliaa 21.06.09, 23:47
                  Z praktycznego punku widzenia powiem, że przynajmniej dla mnie waga
                  wózka i piętro zamieszkania zbytnio się nie wiąże. Mieszkam na 4
                  piętrze (bez windy). Wózek w domu był tylko raz. Jak go kupiliśmy.
                  Wózek stoi w wózkowni lub na klatce. Kto by go wnosił i znosił z 4
                  piętra. Nie mówiąc o tym, że ma być jeszcze w nim dziecko.
                  Jak pisałem wcześniej kupiliśmy najtańszy wózek jaki spotkaliśmy.
                  Producentem jest firma TOMAS z Częstochowy. Wózek dosyć lekki,
                  dobrze się prowadzi, duże koła, funkcjonalny, trwały, łatwo się
                  składa. Polecam
                  • monika3411 Re: Kaliaa 22.06.09, 08:53
                    Bałabym się zostawić wózek na dole. Często właśnie na dole koło
                    skrzynek widzę pełno petów, jakieś puszki po piwie. Nie chciałabym,
                    żeby mi wózek tym pachniał... No i obawiałabym się kradzieży.
                    Z kolei wózkownia... po pierwsze nie mam zielonegg pojęcia, gdzie
                    szukać kluczy od niej. Nie wiem czy w administracji będa to
                    wiedzieć. No i mam mieszane uczucia, tam pewnie są myszy, czy jakieś
                    robactwo... brrrr.........
                    Jak córka była malutka, nosiłam wózek na górę (z córką w środku
                    oczywiście i często z zakupami pod spodem), teraz też raczej nie
                    biorę pod uwagę innego rozwiązania...
              • kaliaa Re: Kaliaa 22.06.09, 10:28

                mialam ten sama model ale na stelazu classe4
                • kol Re: Kaliaa 22.06.09, 10:52
                  Opcja wozek na dole zla nie jest, ale Kwika ma cywilizowana klatke:)
                  Ja balem sie zaraz po kupieniu wozek zostawic na dole. Ale teraz
                  stoi, bo sasiedzi wiedza do kogo nalezy i raczej nikt sie na niego
                  nie połaszczy.
                  • kwika Re: Kaliaa 22.06.09, 14:16
                    Oczywiście, że zależy kto jakie ma warunki. U mnie czasami stoją 3
                    wózki. Jest miejsce i jak na razie jest ok. Oby tak dalej.
                    • monika3411 Re: Kaliaa 22.06.09, 14:56
                      Obejrzałam sobie dzisiaj tę moją klatkę pod tym kątem. Faktycznie
                      dałoby się. Jak się zastanowiłam, to nie ma na naszej klatce uroczej
                      młodzieży, my chyba jesteśmy najmłodsi, żadnych meneli też nie ma.
                      Ale umrę ze strachu, że zniknie...
                      • kol Re: Kaliaa 22.06.09, 16:01
                        Mialem kiedys taki pomysl zeby kupic linke do roweru i przymocowac
                        wozek do kaloryfera.:)
                        • monika3411 Re: Kaliaa 22.06.09, 16:23
                          Też miałam takiego pomysła :-)
                          A po oględzinach tego kąta (w zasadzie takiego przedsionku) odkrycia
                          dokonałam, że tam tylko ściany, żadnego kaloryfera ;-/
                          W dodatku słyszałam, że zdarzają się kradzieże np samej budy. Ręce
                          opadają...
                          No ale tak czy siak dzięki za pomysły i rady, może faktycznie
                          pomyślę o wózkowni...
                          PS Kupiłam tego peg perego, o którym pisałam wcześniej, kurczę jak
                          na żywo będzie taki śliczny jak na zdjęciach.... :-):-):-)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka