Dodaj do ulubionych

Pytanie do Arka.

IP: *.devs.futuro.pl 28.03.03, 08:07
Witam po długiej przerwie - jeszcz Cię nie opusciłem ;)
Ale do rzeczy: wracam sobie z kilkudniowych wojaży, wpadam mi w rękę Echo
Siemianowic i co widzę - informacje o tymże forum. Jest tam jeszcze zdanie
dotyczące rozróżniania prawdy od kłamstwa. Stąd moje pytanie: Czy ktoś z
bywalcow tego forum napisałe nieprawdę? Jeśli tak uważsza, to wskaż! A może,
według Ciebie, to ja piszę kłamstwa?
Obserwuj wątek
    • Gość: P@CO Re: Pytanie do Arka. IP: 80.48.249.* 28.03.03, 10:54
      Szpiegu ja bym się tak tym wszystkim nie przejmował. Czytając wstępy w ECHU
      odnosze wrażenie, że Redaktor GAĆ wychodzi z założenia... NA POCZĄTKU BYŁ
      CHAOS... Troche jego wprowadzeń przeczytałem, i kilka dla mnie było tak
      zagmatwanych. że aż trudno mi było odpowiedzieć sobie na standardowe pytanie z
      lekcji j.polskiego; CO AUTOR MIAŁ NA MYŚLI ? Pewnie odpowiedż brzmi NIC... ale
      ile musiałem godzin spędzić nad analizą tych tekstów :-)
      Na szczęście przyszły studia i tam pojawił się taki przedmiot jak LOGIKA, który
      uzmysłowil mi, że i Dziennikarze, dziennikarzyny, pismaki robią błedy...

Nawiasem mówiąc chciałbym Ci AiG podziękować, twoje teksty przyczyniły się w
      dużej mierze do pomyślnie zdanego przeze mnie egzaminu z tejże właśnie
      nieszczęsnej Logiki... Bo gdzież miałem na próżno szukać i rozróżniać owe błedy
      logiczne jak nie we wstępach ECHA... gdzie było ich sporo !!!

Pozdrowienia dla Szpiega

• Gość: AiG Re: Pytanie do Arka. IP: *.mmj.pl / 192.168.2.* 28.03.03, 19:58
        Blablablablablablablablablablablkbalbal
        Co na to Twoja LOGIKA
        AiG
        • Gość: szpieg Re: Pytanie do Arka. IP: *.devs.futuro.pl 29.03.03, 10:48
          Na pytanie nie odpowiedziałeś! Ale... jakoś mnie to nie dziwi...
          • Gość: AiG Re: Pytanie do Arka. IP: *.mmj.pl / 192.168.2.* 29.03.03, 16:23
            Nie odpowiedzialem bo mowisz zawsze prawde jedynie prawde itd.
            • Gość: szpieg Re: Pytanie do Arka. IP: *.devs.futuro.pl 29.03.03, 17:30
              Czyli twierdzisz, że nikt tutaj żadnych kłamstw nie napisał? Jeżeli tak, to w
              jakim celu pisałeś o rozróżnianiu prawdy od kłamstwa w tekście na temat tego
              forum!?
        • Gość: P@CO Re: Pytanie do Arka. IP: 80.48.249.* 29.03.03, 11:45
          Błąd logiczny; Ględzenie !!!
          AiG wciąż czekam na kontakt na GG...
          Szpieg jeśli masz GG to daj znać... może stworzymy jakąś silną poza Ratuszową
          opozycję...

Pozdrawiam P@CO
          • Gość: AiG Re: Pytanie do Arka. IP: *.mmj.pl / 192.168.2.* 29.03.03, 16:22
            Gość portalu: P@CO napisał(a):

> Błąd logiczny; Ględzenie !!!
            > AiG wciąż czekam na kontakt na GG...
            > Szpieg jeśli masz GG to daj znać... może stworzymy jakąś silną poza Ratuszową
            > opozycję...
            >
            > Pozdrawiam P@CO
            Wybacz mi ze nie siedze na necie caly czas i czekam tylko jak sie zjawisz na GG
            AiG
            • Gość: P@CO Re: Pytanie do Arka. IP: 80.48.249.* 29.03.03, 17:36
              Wybaczam :-) Troche dobrej woli kolego Arku i byśmy się napewno dogadali...
              widocznie nie jestem wart twojego cennego czasu, ale wciąż liczę że się
              odezwiesz.

Pozdrawiam P@CO
              • Gość: AiG Re: Pytanie do Arka. IP: *.mmj.pl / 192.168.2.* 29.03.03, 20:20
                Ja sie raz odezwalem. Chcesz ze mna porozmawiac szukaj mnie jak jestem.
                Wieczorami najpewniej.
                Czy to co napisalem powyzej sprostalo wymaganiom LOGIKI
                A.
                • Gość: P@CO Re: Pytanie do Arka. IP: 80.48.249.* 29.03.03, 21:30
                  AiG musisz mi wybaczyć ale poziom ironizmu i frustracji w moich postach jest
                  uzależniony (proporcjonalny) od poziomu frustracji w życiu osobistym.. Taki już
                  jestem. Nie oznacza to jednak, że wszystkie moje posty były pod wpływem
                  zawirowań w moim prywatnym światku. Dziś jestem bardzo Szczęśliwy, zrozumiałem
                  kilka swoich błędów... KOCHAM MOJĄ NARZECZONĄ EMILIĘ S. tak więc i tobie AiG
                  nie bede dziś prawił złośliwości...

Na koniec pragnę oświadczyć wszystkim FORUMOWICZOM że wszystkich
                  BARDZO BARDZO BARDZO LUBIĘ. !!!

Pozdrawiam P@CO
    • kol-kol20 Re: Pytanie do Arka. 25.12.03, 21:06
      A było tak miło!!!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka